Online

12. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 12. 11. v 13:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Moravskoslezský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 12. 11. 15:29

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gomokáři 18 2 Chemici Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Šimčák 2 0 Matyáš Faruzel 15:29 Detail
1. Marek Klein 2 0 Jakub Kusiak 15:29 Detail
1. Tomáš Hotárek 2 0 Štěpán Rucki 15:29 Detail
1. Tobiáš Návrat 2 0 Daniela Bruthansová 15:29 Detail
1. Vojtěch Bernátek 2 0 Tomáš Benek 15:29 Detail
2. Kryštof Šimčák 2 0 Matyáš Faruzel 15:30 Detail
2. Tobiáš Návrat 2 0 Daniela Bruthansová 15:30 Detail
2. Marek Klein 2 0 Jakub Kusiak 15:31 Detail
2. Tomáš Hotárek 0 2 Štěpán Rucki 15:32 Detail
2. Vojtěch Bernátek 2 0 Tomáš Benek 15:33 Detail
Náhrobní křížky 12 8 Rezistory Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Matoušek 0 2 Adam Juřica 15:29 Detail
1. Lukáš Tabery 2 0 Jiří Chrenšť 15:29 Detail
1. Albert Žilka 0 2 Michal Válek 15:29 Detail
1. Lucie Vrbová 2 0 Patrik Kovalík 15:29 Detail
1. Martin Fródl 2 0 Daniel Žaba 15:29 Detail
2. Martin Fródl 0 2 Daniel Žaba 15:30 Detail
2. Ondřej Matoušek 2 0 Adam Juřica 15:31 Detail
2. Lucie Vrbová 2 0 Patrik Kovalík 15:36 Detail
2. Albert Žilka 0 2 Michal Válek 15:38 Detail
2. Lukáš Tabery 2 0 Jiří Chrenšť 15:39 Detail
Křižáci 8 12 NEVHA Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Hruška 0 2 Jan Riedl 15:29 Detail
1. Jan Slípek 2 0 Lukáš Dominik 15:29 Detail
1. Daniel Mička 2 0 Jan Hájek 15:29 Detail
1. Gabriela Stošková 0 2 František Pazdera 15:29 Detail
1. David Šamárek 2 0 Jakub Šimeček 15:29 Detail
2. Gabriela Stošková 0 2 František Pazdera 15:30 Detail
2. David Šamárek 0 2 Jakub Šimeček 15:31 Detail
2. Filip Hruška 2 0 Jan Riedl 15:31 Detail
2. Jan Slípek 0 2 Lukáš Dominik 15:33 Detail
2. Daniel Mička 0 2 Jan Hájek 15:34 Detail
Mechanici 4M 8 12 (J)elita národa Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Lyčka 0 2 Josef Janalík 15:29 Detail
1. Josef Pardubický 0 2 Jan Bura 15:29 Detail
1. Nikolas David Zuba 2 0 Bára Holubová 15:29 Detail
1. Samuel Kriegel 0 2 Matyáš Borák 15:29 Detail
1. Josef Čajánek 0 2 Filip Rada 15:29 Detail
2. Nikolas David Zuba 2 0 Bára Holubová 15:30 Detail
2. Josef Pardubický 2 0 Jan Bura 15:32 Detail
2. Dominik Lyčka 0 2 Josef Janalík 15:32 Detail
2. Samuel Kriegel 2 0 Matyáš Borák 15:36 Detail
2. Josef Čajánek 0 2 Filip Rada 15:38 Detail
OSTAS 16 4 SPŠ Přerov Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Ostaš 2 0 Martin Janáček 15:29 Detail
1. Adéla Rýcová 2 0 Tomáš Janda 15:29 Detail
1. Lucie Ručková 0 2 Daniel Holík 15:29 Detail
1. Zuzana Kramářová 2 0 Stanislav Ostatek 15:29 Detail
1. Klára Kelnarová 2 0 Jakub Sochor 15:29 Detail
2. Zuzana Kramářová 2 0 Stanislav Ostatek 15:30 Detail
2. Klára Kelnarová 2 0 Jakub Sochor 15:32 Detail
2. Lucie Ručková 2 0 Daniel Holík 15:34 Detail
2. Adéla Rýcová 0 2 Tomáš Janda 15:34 Detail
2. Dominik Ostaš 2 0 Martin Janáček 15:40 Detail
Záminka nepsat z literatury 12 8 NeNormal Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Boček 2 0 Nikola Hrabal 15:29 Detail
1. Michal Vícha 0 2 Marek Mutina 15:29 Detail
1. František Janošík 2 0 Tomáš Holásek 15:29 Detail
1. Antonín Zecha 2 0 Lukáš Janošík 15:29 Detail
1. David Langer 0 2 Lukáš Krátký 15:29 Detail
2. David Langer 2 0 Lukáš Krátký 15:30 Detail
2. Antonín Zecha 0 2 Lukáš Janošík 15:31 Detail
2. Martin Boček 2 0 Nikola Hrabal 15:34 Detail
2. Michal Vícha 2 0 Marek Mutina 15:35 Detail
2. František Janošík 0 2 Tomáš Holásek 15:37 Detail
sekunda 2 18 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Urbánek 2 0 Anna Julie Wittmannová 15:29 Detail
1. Kateřina Ďuříčková 0 2 Klára Barešová 15:29 Detail
1. Václav Stránský 0 2 Michael Kvapil 15:29 Detail
1. Štěpán Zouhar 0 2 David Svoboda 15:29 Detail
1. Vojtěch Máša 0 2 Jonáš Strnad 15:29 Detail
2. Kateřina Ďuříčková 0 2 Klára Barešová 15:31 Detail
2. Vojtěch Máša 0 2 Jonáš Strnad 15:31 Detail
2. Václav Stránský 0 2 Michael Kvapil 15:31 Detail
2. Štěpán Zouhar 0 2 David Svoboda 15:33 Detail
2. Štěpán Urbánek 0 2 Anna Julie Wittmannová 15:34 Detail
Třinecká (j)elita 14 6 the best five Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Slaninák 2 0 Marián Mácha 15:29 Detail
1. Eliška Heliošová 2 0 Tomáš Pavlíček 15:29 Detail
1. Vanesa Lea Gachová 2 0 Stela Tirdiľová 15:29 Detail
1. Vojtěch Zielina 0 2 Viktorie Buchtová 15:29 Detail
1. Trong Tuan Ngoc Nguyen 2 0 Agáta Vařechová 15:29 Detail
2. Trong Tuan Ngoc Nguyen 2 0 Agáta Vařechová 15:30 Detail
2. Vojtěch Zielina 2 0 Viktorie Buchtová 15:30 Detail
2. Vanesa Lea Gachová 2 0 Stela Tirdiľová 15:31 Detail
2. Adam Slaninák 0 2 Marián Mácha 15:32 Detail
2. Eliška Heliošová 0 2 Tomáš Pavlíček 15:38 Detail
Janek 12 8 Jahodové knedle Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Hruška 0 2 Robin Popov 15:29 Detail
1. Maxmilián Dorotík 2 0 Monika Koudelová 15:29 Detail
1. Jakub Orlita 0 2 Zuzana Korandová 15:29 Detail
1. Jaromír Radkovský 2 0 Jan Baďura 15:29 Detail
1. Martin Kanócz 0 2 Šimon Hrabčák 15:29 Detail
2. Maxmilián Dorotík 2 0 Monika Koudelová 15:30 Detail
2. Jaromír Radkovský 0 2 Jan Baďura 15:32 Detail
2. Martin Kanócz 2 0 Šimon Hrabčák 15:32 Detail
2. Matouš Hruška 2 0 Robin Popov 15:33 Detail
2. Jakub Orlita 2 0 Zuzana Korandová 15:34 Detail
9. A Hnojník 16 4 9.C MZŠ Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Janša 0 2 Hana Macurová 15:29 Detail
1. Viktor Jakubek 2 0 Radim Mižda 15:29 Detail
1. Vít Friml 2 0 Vojtěch Janek 15:29 Detail
1. Tomáš Jantoš 2 0 Pavel Matuszný 15:29 Detail
1. Antonín Przeczek 0 2 Natálie Filipczyková 15:29 Detail
2. Vít Friml 2 0 Vojtěch Janek 15:30 Detail
2. Tomáš Jantoš 2 0 Pavel Matuszný 15:30 Detail
2. Viktor Jakubek 2 0 Radim Mižda 15:30 Detail
2. Šimon Janša 2 0 Hana Macurová 15:31 Detail
2. Antonín Przeczek 2 0 Natálie Filipczyková 15:33 Detail
GJB a SPgŠ 1 14 6 Mistryně piškvorek Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kučerková 0 2 Amélie Špinková 15:29 Detail
1. Lucie Mračková 2 0 Anna Dragonavá 15:29 Detail
1. Anna Ochmanová 0 2 Veronika Svobodová 15:29 Detail
1. David Žondra 2 0 Hana Šebková 15:29 Detail
1. Dušan Šárník 2 0 Sára Zámostná 15:29 Detail
2. David Žondra 2 0 Hana Šebková 15:30 Detail
2. Lucie Mračková 2 0 Anna Dragonavá 15:30 Detail
2. Dušan Šárník 0 2 Sára Zámostná 15:32 Detail
2. Sára Kučerková 2 0 Amélie Špinková 15:33 Detail
2. Anna Ochmanová 2 0 Veronika Svobodová 15:33 Detail
7.C Mix 6 14 D2D2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Holá 0 2 Jan Buchmann 15:29 Detail
1. Viktorie Koukolová 0 2 Jan Kňura 15:29 Detail
1. Laura Javorská 0 2 Antonín Thomanek 15:29 Detail
1. Šimon Bakeš 0 2 Matěj Rufer 15:29 Detail
1. Tomáš Divín 0 2 Jakub Šnajder 15:29 Detail
2. Tomáš Divín 0 2 Jakub Šnajder 15:30 Detail
2. Laura Javorská 2 0 Antonín Thomanek 15:31 Detail
2. Bára Holá 0 2 Jan Buchmann 15:31 Detail
2. Šimon Bakeš 2 0 Matěj Rufer 15:32 Detail
2. Viktorie Koukolová 2 0 Jan Kňura 15:38 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 EIMO Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Tomáš Kabeš 15:29 Detail
1. Karel Eben 0 2 Klára Honajzrová 15:29 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Anežka Jurčíková 15:29 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Václav Trojek 15:29 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Adéla Vanderová 15:29 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Tomáš Kabeš 15:36 Detail
2. Karel Eben 0 2 Klára Honajzrová 15:36 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Anežka Jurčíková 15:36 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Adéla Vanderová 15:36 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Václav Trojek 15:36 Detail
7. A Hnojník 1! 20 0 Pribiňáčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Jelenová 2 0 Jan Goralčík 15:29 Detail
1. Filip Maskal 2 0 Natálie Hrčková 15:29 Detail
1. Martina Labudová 2 0 Eliška Kadlčíková 15:29 Detail
1. Nina Rakowská 2 0 Lenka Kuchtová 15:29 Detail
1. Václav Friml 2 0 Tomáš Onderka 15:29 Detail
2. Nina Rakowská 2 0 Lenka Kuchtová 15:36 Detail
2. Tereza Jelenová 2 0 Jan Goralčík 15:37 Detail
2. Martina Labudová 2 0 Eliška Kadlčíková 15:37 Detail
2. Václav Friml 2 0 Tomáš Onderka 15:37 Detail
2. Filip Maskal 2 0 Natálie Hrčková 15:37 Detail
Pribiňáčci 20 0 Fajní bobři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Goralčík 2 0 Jakub Malysz 15:29 Detail
1. Natálie Hrčková 2 0 Petr Maslák 15:29 Detail
1. Eliška Kadlčíková 2 0 Samuel Škulec 15:29 Detail
1. Tomáš Onderka 2 0 Ludvík Křístek 15:29 Detail
1. Charlotte Složilová 2 0 Eliška Bejdáková 15:29 Detail
2. Tomáš Onderka 2 0 Ludvík Křístek 15:36 Detail
2. Jan Goralčík 2 0 Jakub Malysz 15:36 Detail
2. Charlotte Složilová 2 0 Eliška Bejdáková 15:36 Detail
2. Eliška Kadlčíková 2 0 Samuel Škulec 15:36 Detail
2. Natálie Hrčková 2 0 Petr Maslák 15:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gomokáři 14 112 44 126
2. Náhrobní křížky 12 94 44 102
3. (J)elita národa 10 78 36 64
4. NEVHA 10 74 38 69
5. Eloffle 9 90 38 62
6. OSTAS 9 80 39 63
7. Chemici 9 74 45 63
8. Záminka nepsat z literatury 9 74 36 56
9. Janek 8 88 28 30
10. Mechanici 4M 8 84 44 56
11. Rezistory 8 80 42 56
12. Křižáci 8 76 38 51
13. Třinecká (j)elita 8 74 37 52
14. 9. A Hnojník 8 72 34 44
15. SPŠ Přerov 8 70 42 50
16. GJB a SPgŠ 1 7 72 32 34
17. NeNormal 7 68 45 53
18. sekunda 7 60 35 42
19. EIMO 6 74 35 22
20. the best five 6 74 33 24
21. 7. A Hnojník 1! 6 74 26 18
22. D2D2 5 72 31 17
23. 9.C MZŠ Hnojník 5 66 30 17
24. Jahodové knedle 5 62 36 27
25. Mistryně piškvorek 4 74 29 12
26. Pribiňáčci 4 68 26 8
27. 7.C Mix 4 56 34 8
28. Pribiňáčci 2 20 24 4
29. Sociálně Cementní Gambleři 2 20 23 4
30. Fajní bobři 2 20 21 4

Začátek: 12. 11. 15:01

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gomokáři 14 6 Náhrobní křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Šimčák 2 0 Ondřej Matoušek 15:01 Detail
1. Marek Klein 0 2 Lukáš Tabery 15:01 Detail
1. Tomáš Hotárek 2 0 Albert Žilka 15:01 Detail
1. Tobiáš Návrat 2 0 Lucie Vrbová 15:01 Detail
1. Vojtěch Bernátek 2 0 Martin Fródl 15:01 Detail
2. Vojtěch Bernátek 2 0 Martin Fródl 15:04 Detail
2. Tomáš Hotárek 0 2 Albert Žilka 15:06 Detail
2. Tobiáš Návrat 2 0 Lucie Vrbová 15:06 Detail
2. Marek Klein 0 2 Lukáš Tabery 15:09 Detail
2. Kryštof Šimčák 2 0 Ondřej Matoušek 15:10 Detail
Křižáci 10 10 Rezistory Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Hruška 0 2 Adam Juřica 15:01 Detail
1. Jan Slípek 0 2 Jiří Chrenšť 15:01 Detail
1. Daniel Mička 2 0 Michal Válek 15:01 Detail
1. Gabriela Stošková 2 0 Patrik Kovalík 15:01 Detail
1. David Šamárek 0 2 Daniel Žaba 15:01 Detail
2. Daniel Mička 2 0 Michal Válek 15:03 Detail
2. Filip Hruška 2 0 Adam Juřica 15:03 Detail
2. David Šamárek 0 2 Daniel Žaba 15:04 Detail
2. Gabriela Stošková 2 0 Patrik Kovalík 15:05 Detail
2. Jan Slípek 0 2 Jiří Chrenšť 15:07 Detail
Chemici 12 8 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Faruzel 2 0 Anna Julie Wittmannová 15:01 Detail
1. Jakub Kusiak 2 0 Klára Barešová 15:01 Detail
1. Štěpán Rucki 0 2 Michael Kvapil 15:01 Detail
1. Daniela Bruthansová 2 0 David Svoboda 15:01 Detail
1. Tomáš Benek 0 2 Jonáš Strnad 15:01 Detail
2. Matyáš Faruzel 2 0 Anna Julie Wittmannová 15:02 Detail
2. Štěpán Rucki 0 2 Michael Kvapil 15:03 Detail
2. Tomáš Benek 2 0 Jonáš Strnad 15:04 Detail
2. Daniela Bruthansová 2 0 David Svoboda 15:04 Detail
2. Jakub Kusiak 0 2 Klára Barešová 15:11 Detail
Mechanici 4M 10 10 NEVHA Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Lyčka 0 2 Jan Riedl 15:01 Detail
1. Josef Pardubický 2 0 Lukáš Dominik 15:01 Detail
1. Nikolas David Zuba 2 0 Jan Hájek 15:01 Detail
1. Samuel Kriegel 0 2 František Pazdera 15:01 Detail
1. Josef Čajánek 2 0 Jakub Šimeček 15:01 Detail
2. Josef Pardubický 2 0 Lukáš Dominik 15:03 Detail
2. Nikolas David Zuba 0 2 Jan Hájek 15:03 Detail
2. Samuel Kriegel 0 2 František Pazdera 15:03 Detail
2. Josef Čajánek 2 0 Jakub Šimeček 15:04 Detail
2. Dominik Lyčka 0 2 Jan Riedl 15:04 Detail
OSTAS 10 10 NeNormal Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Ostaš 2 0 Nikola Hrabal 15:01 Detail
1. Adéla Rýcová 0 2 Marek Mutina 15:01 Detail
1. Lucie Ručková 0 2 Tomáš Holásek 15:01 Detail
1. Zuzana Kramářová 2 0 Lukáš Janošík 15:01 Detail
1. Klára Kelnarová 0 2 Lukáš Krátký 15:01 Detail
2. Klára Kelnarová 0 2 Lukáš Krátký 15:02 Detail
2. Adéla Rýcová 2 0 Marek Mutina 15:04 Detail
2. Dominik Ostaš 2 0 Nikola Hrabal 15:05 Detail
2. Lucie Ručková 2 0 Tomáš Holásek 15:06 Detail
2. Zuzana Kramářová 0 2 Lukáš Janošík 15:09 Detail
9. A Hnojník 8 12 (J)elita národa Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Janša 0 2 Josef Janalík 15:01 Detail
1. Viktor Jakubek 0 2 Jan Bura 15:01 Detail
1. Vít Friml 0 2 Bára Holubová 15:01 Detail
1. Tomáš Jantoš 0 2 Matyáš Borák 15:01 Detail
1. Antonín Przeczek 2 0 Filip Rada 15:01 Detail
2. Antonín Przeczek 0 2 Filip Rada 15:03 Detail
2. Tomáš Jantoš 2 0 Matyáš Borák 15:04 Detail
2. Viktor Jakubek 2 0 Jan Bura 15:04 Detail
2. Vít Friml 2 0 Bára Holubová 15:04 Detail
2. Šimon Janša 0 2 Josef Janalík 15:04 Detail
Janek 8 12 SPŠ Přerov Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Hruška 0 2 Martin Janáček 15:01 Detail
1. Maxmilián Dorotík 0 2 Tomáš Janda 15:01 Detail
1. Jakub Orlita 0 2 Daniel Holík 15:01 Detail
1. Jaromír Radkovský 0 2 Stanislav Ostatek 15:01 Detail
1. Martin Kanócz 2 0 Jakub Sochor 15:01 Detail
2. Jaromír Radkovský 2 0 Stanislav Ostatek 15:03 Detail
2. Matouš Hruška 2 0 Martin Janáček 15:03 Detail
2. Jakub Orlita 0 2 Daniel Holík 15:04 Detail
2. Martin Kanócz 2 0 Jakub Sochor 15:04 Detail
2. Maxmilián Dorotík 0 2 Tomáš Janda 15:07 Detail
sekunda 12 8 9.C MZŠ Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Urbánek 2 0 Hana Macurová 15:01 Detail
1. Kateřina Ďuříčková 0 2 Radim Mižda 15:01 Detail
1. Václav Stránský 0 2 Vojtěch Janek 15:01 Detail
1. Štěpán Zouhar 0 2 Pavel Matuszný 15:01 Detail
1. Vojtěch Máša 2 0 Natálie Filipczyková 15:01 Detail
2. Václav Stránský 2 0 Vojtěch Janek 15:02 Detail
2. Vojtěch Máša 2 0 Natálie Filipczyková 15:02 Detail
2. Kateřina Ďuříčková 2 0 Radim Mižda 15:03 Detail
2. Štěpán Zouhar 0 2 Pavel Matuszný 15:03 Detail
2. Štěpán Urbánek 2 0 Hana Macurová 15:03 Detail
Záminka nepsat z literatury 14 6 EIMO Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Boček 2 0 Tomáš Kabeš 15:01 Detail
1. Michal Vícha 0 2 Klára Honajzrová 15:01 Detail
1. František Janošík 2 0 Anežka Jurčíková 15:01 Detail
1. Antonín Zecha 2 0 Václav Trojek 15:01 Detail
1. David Langer 2 0 Adéla Vanderová 15:01 Detail
2. Michal Vícha 0 2 Klára Honajzrová 15:02 Detail
2. Martin Boček 2 0 Tomáš Kabeš 15:02 Detail
2. David Langer 2 0 Adéla Vanderová 15:04 Detail
2. Antonín Zecha 2 0 Václav Trojek 15:05 Detail
2. František Janošík 0 2 Anežka Jurčíková 15:06 Detail
GJB a SPgŠ 1 10 10 Jahodové knedle Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kučerková 0 2 Robin Popov 15:01 Detail
1. Lucie Mračková 2 0 Monika Koudelová 15:01 Detail
1. Anna Ochmanová 2 0 Zuzana Korandová 15:01 Detail
1. David Žondra 0 2 Jan Baďura 15:01 Detail
1. Dušan Šárník 2 0 Šimon Hrabčák 15:01 Detail
2. David Žondra 2 0 Jan Baďura 15:02 Detail
2. Dušan Šárník 0 2 Šimon Hrabčák 15:03 Detail
2. Sára Kučerková 0 2 Robin Popov 15:05 Detail
2. Anna Ochmanová 0 2 Zuzana Korandová 15:06 Detail
2. Lucie Mračková 2 0 Monika Koudelová 15:11 Detail
7. A Hnojník 1! 8 12 the best five Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Jelenová 0 2 Marián Mácha 15:01 Detail
1. Filip Maskal 0 2 Tomáš Pavlíček 15:01 Detail
1. Martina Labudová 0 2 Stela Tirdiľová 15:01 Detail
1. Nina Rakowská 0 2 Viktorie Buchtová 15:01 Detail
1. Václav Friml 2 0 Agáta Vařechová 15:01 Detail
2. Nina Rakowská 2 0 Viktorie Buchtová 15:02 Detail
2. Tereza Jelenová 0 2 Marián Mácha 15:02 Detail
2. Václav Friml 2 0 Agáta Vařechová 15:03 Detail
2. Martina Labudová 2 0 Stela Tirdiľová 15:03 Detail
2. Filip Maskal 0 2 Tomáš Pavlíček 15:07 Detail
Třinecká (j)elita 14 6 D2D2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Slaninák 2 0 Jan Buchmann 15:01 Detail
1. Eliška Heliošová 2 0 Jan Kňura 15:01 Detail
1. Vanesa Lea Gachová 2 0 Antonín Thomanek 15:01 Detail
1. Vojtěch Zielina 0 2 Matěj Rufer 15:01 Detail
1. Trong Tuan Ngoc Nguyen 0 2 Jakub Šnajder 15:01 Detail
2. Vanesa Lea Gachová 2 0 Antonín Thomanek 15:02 Detail
2. Vojtěch Zielina 0 2 Matěj Rufer 15:02 Detail
2. Eliška Heliošová 2 0 Jan Kňura 15:03 Detail
2. Trong Tuan Ngoc Nguyen 2 0 Jakub Šnajder 15:04 Detail
2. Adam Slaninák 2 0 Jan Buchmann 15:05 Detail
7.C Mix 20 0 Fajní bobři Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Holá 2 0 Jakub Malysz 15:01 Detail
1. Viktorie Koukolová 2 0 Petr Maslák 15:01 Detail
1. Laura Javorská 2 0 Samuel Škulec 15:01 Detail
1. Šimon Bakeš 2 0 Ludvík Křístek 15:01 Detail
1. Tomáš Divín 2 0 Eliška Bejdáková 15:01 Detail
2. Šimon Bakeš 2 0 Ludvík Křístek 15:09 Detail
2. Laura Javorská 2 0 Samuel Škulec 15:09 Detail
2. Tomáš Divín 2 0 Eliška Bejdáková 15:09 Detail
2. Bára Holá 2 0 Jakub Malysz 15:09 Detail
2. Viktorie Koukolová 2 0 Petr Maslák 15:09 Detail
Pribiňáčci 4 16 Mistryně piškvorek Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Goralčík 0 2 Amélie Špinková 15:01 Detail
1. Natálie Hrčková 0 2 Anna Dragonavá 15:01 Detail
1. Eliška Kadlčíková 2 0 Veronika Svobodová 15:01 Detail
1. Tomáš Onderka 0 2 Hana Šebková 15:01 Detail
1. Charlotte Složilová 0 2 Sára Zámostná 15:01 Detail
2. Charlotte Složilová 0 2 Sára Zámostná 15:02 Detail
2. Natálie Hrčková 2 0 Anna Dragonavá 15:02 Detail
2. Jan Goralčík 0 2 Amélie Špinková 15:03 Detail
2. Eliška Kadlčíková 0 2 Veronika Svobodová 15:03 Detail
2. Tomáš Onderka 0 2 Hana Šebková 15:03 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 10 10 Pribiňáčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 2 0 Jan Goralčík 15:01 Detail
1. Karel Eben 2 0 Natálie Hrčková 15:01 Detail
1. Simon Hubelník 2 0 Eliška Kadlčíková 15:01 Detail
1. Čeněk Ziegler 2 0 Lenka Kuchtová 15:01 Detail
1. Marek Voděnka 2 0 Tomáš Onderka 15:01 Detail
2. Karel Eben 0 2 Natálie Hrčková 15:09 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Jan Goralčík 15:09 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Eliška Kadlčíková 15:09 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Lenka Kuchtová 15:09 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Tomáš Onderka 15:09 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gomokáři 12 94 31 96
2. Náhrobní křížky 10 82 32 78
3. Chemici 9 72 25 49
4. Mechanici 4M 8 76 28 46
5. Rezistory 8 72 28 48
6. Křižáci 8 68 25 45
7. SPŠ Přerov 8 66 26 38
8. (J)elita národa 8 66 22 40
9. NEVHA 8 62 26 45
10. Eloffle 7 72 29 40
11. OSTAS 7 64 29 43
12. Záminka nepsat z literatury 7 62 25 36
13. NeNormal 7 60 30 43
14. sekunda 7 58 26 40
15. Janek 6 76 21 16
16. the best five 6 68 20 16
17. Třinecká (j)elita 6 60 28 32
18. 9. A Hnojník 6 56 23 22
19. 9.C MZŠ Hnojník 5 62 18 15
20. GJB a SPgŠ 1 5 58 26 24
21. Jahodové knedle 5 54 22 21
22. Mistryně piškvorek 4 68 20 8
23. EIMO 4 54 25 10
24. 7. A Hnojník 1! 4 54 23 14
25. 7.C Mix 4 50 23 8
26. D2D2 3 58 21 9
27. Pribiňáčci 2 48 20 4
28. Fajní bobři 2 20 17 4
29. Pribiňáčci 2 20 14 4
30. Sociálně Cementní Gambleři 2 20 13 4

Začátek: 12. 11. 14:39

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gomokáři 14 6 SPŠ Přerov Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Šimčák 0 2 Martin Janáček 14:39 Detail
1. Marek Klein 2 0 Tomáš Janda 14:39 Detail
1. Tomáš Hotárek 0 2 Daniel Holík 14:39 Detail
1. Tobiáš Návrat 2 0 Stanislav Ostatek 14:39 Detail
1. Vojtěch Bernátek 2 0 Jakub Sochor 14:39 Detail
2. Tobiáš Návrat 2 0 Stanislav Ostatek 14:40 Detail
2. Tomáš Hotárek 0 2 Daniel Holík 14:42 Detail
2. Vojtěch Bernátek 2 0 Jakub Sochor 14:43 Detail
2. Marek Klein 2 0 Tomáš Janda 14:43 Detail
2. Kryštof Šimčák 2 0 Martin Janáček 14:45 Detail
Náhrobní křížky 16 4 NeNormal Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Matoušek 0 2 Nikola Hrabal 14:39 Detail
1. Lukáš Tabery 2 0 Marek Mutina 14:39 Detail
1. Albert Žilka 2 0 Tomáš Holásek 14:39 Detail
1. Lucie Vrbová 2 0 Lukáš Janošík 14:39 Detail
1. Martin Fródl 0 2 Lukáš Krátký 14:39 Detail
2. Martin Fródl 2 0 Lukáš Krátký 14:41 Detail
2. Lukáš Tabery 2 0 Marek Mutina 14:43 Detail
2. Lucie Vrbová 2 0 Lukáš Janošík 14:45 Detail
2. Albert Žilka 2 0 Tomáš Holásek 14:50 Detail
2. Ondřej Matoušek 2 0 Nikola Hrabal 14:54 Detail
Křižáci 10 10 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Hruška 2 0 Anna Julie Wittmannová 14:39 Detail
1. Jan Slípek 0 2 Klára Barešová 14:39 Detail
1. Daniel Mička 2 0 Michael Kvapil 14:39 Detail
1. Gabriela Stošková 0 2 David Svoboda 14:39 Detail
1. David Šamárek 2 0 Jonáš Strnad 14:39 Detail
2. Gabriela Stošková 0 2 David Svoboda 14:40 Detail
2. David Šamárek 0 2 Jonáš Strnad 14:40 Detail
2. Jan Slípek 0 2 Klára Barešová 14:40 Detail
2. Filip Hruška 2 0 Anna Julie Wittmannová 14:41 Detail
2. Daniel Mička 2 0 Michael Kvapil 14:47 Detail
Mechanici 4M 12 8 OSTAS Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Lyčka 2 0 Dominik Ostaš 14:39 Detail
1. Josef Pardubický 0 2 Adéla Rýcová 14:39 Detail
1. Nikolas David Zuba 2 0 Lucie Ručková 14:39 Detail
1. Samuel Kriegel 0 2 Zuzana Kramářová 14:39 Detail
1. Josef Čajánek 2 0 Klára Kelnarová 14:39 Detail
2. Josef Pardubický 2 0 Adéla Rýcová 14:40 Detail
2. Samuel Kriegel 0 2 Zuzana Kramářová 14:41 Detail
2. Dominik Lyčka 0 2 Dominik Ostaš 14:42 Detail
2. Nikolas David Zuba 2 0 Lucie Ručková 14:43 Detail
2. Josef Čajánek 2 0 Klára Kelnarová 14:46 Detail
GJB a SPgŠ 1 4 16 Rezistory Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kučerková 0 2 Adam Juřica 14:39 Detail
1. Lucie Mračková 0 2 Jiří Chrenšť 14:39 Detail
1. Anna Ochmanová 2 0 Michal Válek 14:39 Detail
1. David Žondra 2 0 Patrik Kovalík 14:39 Detail
1. Dušan Šárník 0 2 Daniel Žaba 14:39 Detail
2. Lucie Mračková 0 2 Jiří Chrenšť 14:40 Detail
2. Dušan Šárník 0 2 Daniel Žaba 14:41 Detail
2. Anna Ochmanová 0 2 Michal Válek 14:41 Detail
2. David Žondra 0 2 Patrik Kovalík 14:42 Detail
2. Sára Kučerková 0 2 Adam Juřica 14:48 Detail
EIMO 8 12 NEVHA Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Kabeš 0 2 Jan Riedl 14:39 Detail
1. Klára Honajzrová 2 0 Lukáš Dominik 14:39 Detail
1. Anežka Jurčíková 2 0 Jan Hájek 14:39 Detail
1. Václav Trojek 0 2 František Pazdera 14:39 Detail
1. Adéla Vanderová 2 0 Jakub Šimeček 14:39 Detail
2. Anežka Jurčíková 0 2 Jan Hájek 14:40 Detail
2. Klára Honajzrová 2 0 Lukáš Dominik 14:40 Detail
2. Tomáš Kabeš 0 2 Jan Riedl 14:40 Detail
2. Adéla Vanderová 0 2 Jakub Šimeček 14:41 Detail
2. Václav Trojek 0 2 František Pazdera 14:42 Detail
Třinecká (j)elita 6 14 Chemici Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Slaninák 0 2 Matyáš Faruzel 14:39 Detail
1. Eliška Heliošová 2 0 Jakub Kusiak 14:39 Detail
1. Vanesa Lea Gachová 0 2 Štěpán Rucki 14:39 Detail
1. Vojtěch Zielina 0 2 Daniela Bruthansová 14:39 Detail
1. Trong Tuan Ngoc Nguyen 0 2 Tomáš Benek 14:39 Detail
2. Vanesa Lea Gachová 2 0 Štěpán Rucki 14:40 Detail
2. Adam Slaninák 2 0 Matyáš Faruzel 14:41 Detail
2. Eliška Heliošová 0 2 Jakub Kusiak 14:41 Detail
2. Vojtěch Zielina 0 2 Daniela Bruthansová 14:41 Detail
2. Trong Tuan Ngoc Nguyen 0 2 Tomáš Benek 14:47 Detail
Záminka nepsat z literatury 12 8 Jahodové knedle Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Boček 2 0 Robin Popov 14:39 Detail
1. Michal Vícha 2 0 Monika Koudelová 14:39 Detail
1. František Janošík 2 0 Zuzana Korandová 14:39 Detail
1. Antonín Zecha 2 0 Jan Baďura 14:39 Detail
1. David Langer 0 2 Šimon Hrabčák 14:39 Detail
2. Martin Boček 0 2 Robin Popov 14:41 Detail
2. František Janošík 2 0 Zuzana Korandová 14:41 Detail
2. Antonín Zecha 2 0 Jan Baďura 14:41 Detail
2. David Langer 0 2 Šimon Hrabčák 14:42 Detail
2. Michal Vícha 0 2 Monika Koudelová 14:43 Detail
sekunda 12 8 the best five Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Urbánek 0 2 Marián Mácha 14:39 Detail
1. Kateřina Ďuříčková 2 0 Tomáš Pavlíček 14:39 Detail
1. Václav Stránský 2 0 Stela Tirdiľová 14:39 Detail
1. Štěpán Zouhar 0 2 Viktorie Buchtová 14:39 Detail
1. Vojtěch Máša 2 0 Agáta Vařechová 14:39 Detail
2. Vojtěch Máša 0 2 Agáta Vařechová 14:40 Detail
2. Štěpán Zouhar 2 0 Viktorie Buchtová 14:40 Detail
2. Václav Stránský 2 0 Stela Tirdiľová 14:40 Detail
2. Kateřina Ďuříčková 0 2 Tomáš Pavlíček 14:43 Detail
2. Štěpán Urbánek 2 0 Marián Mácha 14:47 Detail
D2D2 8 12 9. A Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Buchmann 0 2 Šimon Janša 14:39 Detail
1. Jan Kňura 0 2 Viktor Jakubek 14:39 Detail
1. Antonín Thomanek 0 2 Vít Friml 14:39 Detail
1. Matěj Rufer 2 0 Tomáš Jantoš 14:39 Detail
1. Jakub Šnajder 2 0 Antonín Przeczek 14:39 Detail
2. Matěj Rufer 0 2 Tomáš Jantoš 14:40 Detail
2. Jan Buchmann 0 2 Šimon Janša 14:42 Detail
2. Antonín Thomanek 0 2 Vít Friml 14:43 Detail
2. Jakub Šnajder 2 0 Antonín Przeczek 14:44 Detail
2. Jan Kňura 2 0 Viktor Jakubek 14:49 Detail
7.C Mix 2 18 (J)elita národa Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Holá 0 2 Josef Janalík 14:39 Detail
1. Viktorie Koukolová 0 2 Jan Bura 14:39 Detail
1. Laura Javorská 0 2 Bára Holubová 14:39 Detail
1. Šimon Bakeš 0 2 Matyáš Borák 14:39 Detail
1. Tomáš Divín 0 2 Filip Rada 14:39 Detail
2. Tomáš Divín 0 2 Filip Rada 14:40 Detail
2. Bára Holá 0 2 Josef Janalík 14:40 Detail
2. Viktorie Koukolová 0 2 Jan Bura 14:41 Detail
2. Laura Javorská 2 0 Bára Holubová 14:42 Detail
2. Šimon Bakeš 0 2 Matyáš Borák 14:43 Detail
Pribiňáčci 6 14 Janek Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Goralčík 0 2 Matouš Hruška 14:39 Detail
1. Natálie Hrčková 0 2 Maxmilián Dorotík 14:39 Detail
1. Eliška Kadlčíková 2 0 Jakub Orlita 14:39 Detail
1. Tomáš Onderka 2 0 Jaromír Radkovský 14:39 Detail
1. Charlotte Složilová 0 2 Martin Kanócz 14:39 Detail
2. Natálie Hrčková 0 2 Maxmilián Dorotík 14:41 Detail
2. Eliška Kadlčíková 2 0 Jakub Orlita 14:41 Detail
2. Jan Goralčík 0 2 Matouš Hruška 14:42 Detail
2. Charlotte Složilová 0 2 Martin Kanócz 14:42 Detail
2. Tomáš Onderka 0 2 Jaromír Radkovský 14:43 Detail
Mistryně piškvorek 8 12 9.C MZŠ Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Amélie Špinková 0 2 Hana Macurová 14:39 Detail
1. Anna Dragonavá 0 2 Radim Mižda 14:39 Detail
1. Veronika Svobodová 2 0 Vojtěch Janek 14:39 Detail
1. Hana Šebková 2 0 Pavel Matuszný 14:39 Detail
1. Sára Zámostná 2 0 Natálie Filipczyková 14:39 Detail
2. Hana Šebková 0 2 Pavel Matuszný 14:40 Detail
2. Veronika Svobodová 0 2 Vojtěch Janek 14:40 Detail
2. Sára Zámostná 2 0 Natálie Filipczyková 14:40 Detail
2. Amélie Špinková 0 2 Hana Macurová 14:42 Detail
2. Anna Dragonavá 0 2 Radim Mižda 14:44 Detail
7. A Hnojník 1! 20 0 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Jelenová 2 0 Nikolas Flamel 14:39 Detail
1. Filip Maskal 2 0 Karel Eben 14:39 Detail
1. Martina Labudová 2 0 Simon Hubelník 14:39 Detail
1. Nina Rakowská 2 0 Čeněk Ziegler 14:39 Detail
1. Václav Friml 2 0 Marek Voděnka 14:39 Detail
2. Nina Rakowská 2 0 Čeněk Ziegler 14:46 Detail
2. Filip Maskal 2 0 Karel Eben 14:46 Detail
2. Václav Friml 2 0 Marek Voděnka 14:46 Detail
2. Martina Labudová 2 0 Simon Hubelník 14:47 Detail
2. Tereza Jelenová 2 0 Nikolas Flamel 14:47 Detail
Fajní bobři 10 10 Pribiňáčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 2 0 Jan Goralčík 14:39 Detail
1. Petr Maslák 2 0 Natálie Hrčková 14:39 Detail
1. Samuel Škulec 2 0 Eliška Kadlčíková 14:39 Detail
1. Ludvík Křístek 2 0 Lenka Kuchtová 14:39 Detail
1. Eliška Bejdáková 2 0 Tomáš Onderka 14:39 Detail
2. Eliška Bejdáková 0 2 Tomáš Onderka 14:46 Detail
2. Jakub Malysz 0 2 Jan Goralčík 14:46 Detail
2. Ludvík Křístek 0 2 Lenka Kuchtová 14:46 Detail
2. Petr Maslák 0 2 Natálie Hrčková 14:46 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Eliška Kadlčíková 14:46 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gomokáři 10 80 18 62
2. Náhrobní křížky 10 76 20 66
3. Mechanici 4M 7 66 19 33
4. Eloffle 7 64 18 37
5. Rezistory 7 62 16 33
6. Chemici 7 60 13 26
7. Křižáci 7 58 15 33
8. NEVHA 7 52 14 27
9. Janek 6 68 10 10
10. OSTAS 6 54 18 26
11. SPŠ Přerov 6 54 17 18
12. (J)elita národa 6 54 12 20
13. NeNormal 6 50 21 30
14. 9. A Hnojník 6 48 12 19
15. 9.C MZŠ Hnojník 5 54 9 11
16. Záminka nepsat z literatury 5 48 17 22
17. sekunda 5 46 17 23
18. the best five 4 56 12 8
19. GJB a SPgŠ 1 4 48 19 15
20. EIMO 4 48 17 10
21. Třinecká (j)elita 4 46 18 20
22. 7. A Hnojník 1! 4 46 16 12
23. Jahodové knedle 4 44 13 12
24. D2D2 3 52 15 7
25. Mistryně piškvorek 2 52 15 2
26. Pribiňáčci 2 44 14 2
27. 7.C Mix 2 30 18 2
28. Fajní bobři 2 20 10 2
29. Pribiňáčci 1 10 10 2
30. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 9 2

Začátek: 12. 11. 14:08

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gomokáři 18 2 OSTAS Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Šimčák 0 2 Dominik Ostaš 14:08 Detail
1. Marek Klein 2 0 Adéla Rýcová 14:08 Detail
1. Tomáš Hotárek 2 0 Lucie Ručková 14:08 Detail
1. Tobiáš Návrat 2 0 Zuzana Kramářová 14:08 Detail
1. Vojtěch Bernátek 2 0 Klára Kelnarová 14:08 Detail
2. Tomáš Hotárek 2 0 Lucie Ručková 14:11 Detail
2. Tobiáš Návrat 2 0 Zuzana Kramářová 14:11 Detail
2. Vojtěch Bernátek 2 0 Klára Kelnarová 14:13 Detail
2. Marek Klein 2 0 Adéla Rýcová 14:21 Detail
2. Kryštof Šimčák 2 0 Dominik Ostaš 14:22 Detail
Náhrobní křížky 18 2 Chemici Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Matoušek 2 0 Matyáš Faruzel 14:08 Detail
1. Lukáš Tabery 2 0 Jakub Kusiak 14:08 Detail
1. Albert Žilka 2 0 Štěpán Rucki 14:08 Detail
1. Lucie Vrbová 2 0 Daniela Bruthansová 14:08 Detail
1. Martin Fródl 0 2 Tomáš Benek 14:08 Detail
2. Albert Žilka 2 0 Štěpán Rucki 14:11 Detail
2. Lucie Vrbová 2 0 Daniela Bruthansová 14:12 Detail
2. Lukáš Tabery 2 0 Jakub Kusiak 14:12 Detail
2. Ondřej Matoušek 2 0 Matyáš Faruzel 14:13 Detail
2. Martin Fródl 2 0 Tomáš Benek 14:14 Detail
GJB a SPgŠ 1 4 16 NeNormal Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kučerková 0 2 Nikola Hrabal 14:08 Detail
1. Lucie Mračková 0 2 Marek Mutina 14:08 Detail
1. Anna Ochmanová 0 2 Tomáš Holásek 14:08 Detail
1. David Žondra 0 2 Lukáš Janošík 14:08 Detail
1. Dušan Šárník 2 0 Lukáš Krátký 14:08 Detail
2. Sára Kučerková 0 2 Nikola Hrabal 14:10 Detail
2. Dušan Šárník 0 2 Lukáš Krátký 14:10 Detail
2. Anna Ochmanová 2 0 Tomáš Holásek 14:11 Detail
2. Lucie Mračková 0 2 Marek Mutina 14:15 Detail
2. David Žondra 0 2 Lukáš Janošík 14:16 Detail
Křižáci 14 6 the best five Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Hruška 2 0 Marián Mácha 14:08 Detail
1. Jan Slípek 0 2 Tomáš Pavlíček 14:08 Detail
1. Daniel Mička 2 0 Stela Tirdiľová 14:08 Detail
1. Gabriela Stošková 0 2 Viktorie Buchtová 14:08 Detail
1. David Šamárek 2 0 Agáta Vařechová 14:08 Detail
2. Gabriela Stošková 2 0 Viktorie Buchtová 14:10 Detail
2. David Šamárek 2 0 Agáta Vařechová 14:10 Detail
2. Daniel Mička 2 0 Stela Tirdiľová 14:10 Detail
2. Jan Slípek 0 2 Tomáš Pavlíček 14:10 Detail
2. Filip Hruška 2 0 Marián Mácha 14:11 Detail
EIMO 6 14 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Kabeš 2 0 Anna Julie Wittmannová 14:08 Detail
1. Klára Honajzrová 2 0 Klára Barešová 14:08 Detail
1. Anežka Jurčíková 0 2 Michael Kvapil 14:08 Detail
1. Václav Trojek 0 2 David Svoboda 14:08 Detail
1. Adéla Vanderová 0 2 Jonáš Strnad 14:08 Detail
2. Anežka Jurčíková 0 2 Michael Kvapil 14:09 Detail
2. Václav Trojek 0 2 David Svoboda 14:10 Detail
2. Adéla Vanderová 0 2 Jonáš Strnad 14:11 Detail
2. Klára Honajzrová 0 2 Klára Barešová 14:11 Detail
2. Tomáš Kabeš 2 0 Anna Julie Wittmannová 14:12 Detail
Třinecká (j)elita 6 14 SPŠ Přerov Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Slaninák 0 2 Martin Janáček 14:08 Detail
1. Eliška Heliošová 2 0 Tomáš Janda 14:08 Detail
1. Vanesa Lea Gachová 0 2 Daniel Holík 14:08 Detail
1. Vojtěch Zielina 0 2 Stanislav Ostatek 14:08 Detail
1. Trong Tuan Ngoc Nguyen 0 2 Jakub Sochor 14:08 Detail
2. Vojtěch Zielina 0 2 Stanislav Ostatek 14:10 Detail
2. Vanesa Lea Gachová 0 2 Daniel Holík 14:10 Detail
2. Adam Slaninák 0 2 Martin Janáček 14:10 Detail
2. Eliška Heliošová 2 0 Tomáš Janda 14:12 Detail
2. Trong Tuan Ngoc Nguyen 2 0 Jakub Sochor 14:13 Detail
Mechanici 4M 18 2 9. A Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Lyčka 0 2 Šimon Janša 14:08 Detail
1. Josef Pardubický 2 0 Viktor Jakubek 14:08 Detail
1. Nikolas David Zuba 2 0 Vít Friml 14:08 Detail
1. Samuel Kriegel 2 0 Tomáš Jantoš 14:08 Detail
1. Josef Čajánek 2 0 Antonín Przeczek 14:08 Detail
2. Samuel Kriegel 2 0 Tomáš Jantoš 14:09 Detail
2. Josef Pardubický 2 0 Viktor Jakubek 14:09 Detail
2. Josef Čajánek 2 0 Antonín Przeczek 14:12 Detail
2. Nikolas David Zuba 2 0 Vít Friml 14:13 Detail
2. Dominik Lyčka 2 0 Šimon Janša 14:14 Detail
sekunda 6 14 Rezistory Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Urbánek 0 2 Adam Juřica 14:08 Detail
1. Kateřina Ďuříčková 0 2 Jiří Chrenšť 14:08 Detail
1. Václav Stránský 0 2 Michal Válek 14:08 Detail
1. Štěpán Zouhar 2 0 Patrik Kovalík 14:08 Detail
1. Vojtěch Máša 0 2 Daniel Žaba 14:08 Detail
2. Kateřina Ďuříčková 2 0 Jiří Chrenšť 14:12 Detail
2. Štěpán Urbánek 0 2 Adam Juřica 14:13 Detail
2. Vojtěch Máša 2 0 Daniel Žaba 14:14 Detail
2. Václav Stránský 0 2 Michal Válek 14:14 Detail
2. Štěpán Zouhar 0 2 Patrik Kovalík 14:17 Detail
Záminka nepsat z literatury 8 12 NEVHA Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Boček 2 0 Jan Riedl 14:08 Detail
1. Michal Vícha 0 2 Lukáš Dominik 14:08 Detail
1. František Janošík 0 2 Jan Hájek 14:08 Detail
1. Antonín Zecha 0 2 František Pazdera 14:08 Detail
1. David Langer 2 0 Jakub Šimeček 14:08 Detail
2. David Langer 0 2 Jakub Šimeček 14:09 Detail
2. František Janošík 0 2 Jan Hájek 14:10 Detail
2. Martin Boček 2 0 Jan Riedl 14:10 Detail
2. Antonín Zecha 0 2 František Pazdera 14:11 Detail
2. Michal Vícha 2 0 Lukáš Dominik 14:14 Detail
7.C Mix 0 20 Janek Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Holá 0 2 Matouš Hruška 14:08 Detail
1. Viktorie Koukolová 0 2 Maxmilián Dorotík 14:08 Detail
1. Laura Javorská 0 2 Jakub Orlita 14:08 Detail
1. Šimon Bakeš 0 2 Jaromír Radkovský 14:08 Detail
1. Tomáš Divín 0 2 Martin Kanócz 14:08 Detail
2. Laura Javorská 0 2 Jakub Orlita 14:09 Detail
2. Bára Holá 0 2 Matouš Hruška 14:10 Detail
2. Tomáš Divín 0 2 Martin Kanócz 14:11 Detail
2. Viktorie Koukolová 0 2 Maxmilián Dorotík 14:11 Detail
2. Šimon Bakeš 0 2 Jaromír Radkovský 14:15 Detail
Mistryně piškvorek 8 12 (J)elita národa Zobrazit/Skrýt detail
1. Amélie Špinková 2 0 Josef Janalík 14:08 Detail
1. Anna Dragonavá 0 2 Jan Bura 14:08 Detail
1. Veronika Svobodová 2 0 Bára Holubová 14:08 Detail
1. Hana Šebková 0 2 Matyáš Borák 14:08 Detail
1. Sára Zámostná 0 2 Filip Rada 14:08 Detail
2. Anna Dragonavá 2 0 Jan Bura 14:10 Detail
2. Sára Zámostná 2 0 Filip Rada 14:11 Detail
2. Hana Šebková 0 2 Matyáš Borák 14:12 Detail
2. Amélie Špinková 0 2 Josef Janalík 14:13 Detail
2. Veronika Svobodová 0 2 Bára Holubová 14:13 Detail
7. A Hnojník 1! 8 12 Jahodové knedle Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Jelenová 0 2 Robin Popov 14:08 Detail
1. Filip Maskal 0 2 Monika Koudelová 14:08 Detail
1. Martina Labudová 0 2 Zuzana Korandová 14:08 Detail
1. Nina Rakowská 0 2 Jan Baďura 14:08 Detail
1. Václav Friml 2 0 Šimon Hrabčák 14:08 Detail
2. Martina Labudová 0 2 Zuzana Korandová 14:09 Detail
2. Tereza Jelenová 0 2 Robin Popov 14:10 Detail
2. Filip Maskal 2 0 Monika Koudelová 14:11 Detail
2. Václav Friml 2 0 Šimon Hrabčák 14:14 Detail
2. Nina Rakowská 2 0 Jan Baďura 14:14 Detail
D2D2 20 0 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Buchmann 2 0 Nikolas Flamel 14:08 Detail
1. Jan Kňura 2 0 Karel Eben 14:08 Detail
1. Antonín Thomanek 2 0 Simon Hubelník 14:08 Detail
1. Matěj Rufer 2 0 Čeněk Ziegler 14:08 Detail
1. Jakub Šnajder 2 0 Marek Voděnka 14:08 Detail
2. Jakub Šnajder 2 0 Marek Voděnka 14:16 Detail
2. Jan Kňura 2 0 Karel Eben 14:16 Detail
2. Jan Buchmann 2 0 Nikolas Flamel 14:16 Detail
2. Matěj Rufer 2 0 Čeněk Ziegler 14:16 Detail
2. Antonín Thomanek 2 0 Simon Hubelník 14:16 Detail
Fajní bobři 0 20 9.C MZŠ Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 0 2 Hana Macurová 14:08 Detail
1. Petr Maslák 0 2 Radim Mižda 14:08 Detail
1. Samuel Škulec 0 2 Vojtěch Janek 14:08 Detail
1. Ludvík Křístek 0 2 Pavel Matuszný 14:08 Detail
1. Eliška Bejdáková 0 2 Natálie Filipczyková 14:08 Detail
2. Eliška Bejdáková 0 2 Natálie Filipczyková 14:16 Detail
2. Jakub Malysz 0 2 Hana Macurová 14:16 Detail
2. Petr Maslák 0 2 Radim Mižda 14:16 Detail
2. Ludvík Křístek 0 2 Pavel Matuszný 14:16 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Vojtěch Janek 14:16 Detail
Pribiňáčci 20 0 Pribiňáčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Goralčík 2 0 Jan Goralčík 14:08 Detail
1. Natálie Hrčková 2 0 Natálie Hrčková 14:08 Detail
1. Eliška Kadlčíková 2 0 Eliška Kadlčíková 14:08 Detail
1. Tomáš Onderka 2 0 Lenka Kuchtová 14:08 Detail
1. Charlotte Složilová 2 0 Tomáš Onderka 14:08 Detail
2. Eliška Kadlčíková 2 0 Eliška Kadlčíková 14:16 Detail
2. Tomáš Onderka 2 0 Lenka Kuchtová 14:16 Detail
2. Jan Goralčík 2 0 Jan Goralčík 14:16 Detail
2. Charlotte Složilová 2 0 Tomáš Onderka 14:16 Detail
2. Natálie Hrčková 2 0 Natálie Hrčková 14:16 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gomokáři 8 66 11 42
2. Náhrobní křížky 8 60 11 44
3. Eloffle 6 54 9 22
4. Křižáci 6 48 8 22
5. SPŠ Přerov 6 48 7 18
6. OSTAS 6 46 10 24
7. NeNormal 6 46 8 22
8. Mechanici 4M 5 54 9 13
9. Rezistory 5 46 8 15
10. Chemici 5 46 7 12
11. NEVHA 5 40 6 13
12. Janek 4 54 6 4
13. the best five 4 48 5 6
14. GJB a SPgŠ 1 4 44 9 11
15. Třinecká (j)elita 4 40 10 16
16. EIMO 4 40 9 10
17. (J)elita národa 4 36 8 12
18. 9. A Hnojník 4 36 7 11
19. Jahodové knedle 4 36 5 8
20. D2D2 3 44 7 5
21. 9.C MZŠ Hnojník 3 42 5 5
22. Záminka nepsat z literatury 3 36 9 12
23. sekunda 3 34 10 13
24. Mistryně piškvorek 2 44 8 2
25. Pribiňáčci 2 38 8 0
26. 7.C Mix 2 28 9 0
27. 7. A Hnojník 1! 2 26 9 6
28. Fajní bobři 1 10 7 1
29. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 5 1
30. Pribiňáčci 0 0 6 0

Začátek: 12. 11. 13:46

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Křižáci 6 14 OSTAS Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Hruška 0 2 Dominik Ostaš 13:46 Detail
1. Jan Slípek 2 0 Adéla Rýcová 13:46 Detail
1. Daniel Mička 0 2 Lucie Ručková 13:46 Detail
1. Gabriela Stošková 2 0 Zuzana Kramářová 13:46 Detail
1. David Šamárek 0 2 Klára Kelnarová 13:46 Detail
2. Gabriela Stošková 0 2 Zuzana Kramářová 13:48 Detail
2. Filip Hruška 0 2 Dominik Ostaš 13:48 Detail
2. David Šamárek 0 2 Klára Kelnarová 13:48 Detail
2. Daniel Mička 0 2 Lucie Ručková 13:49 Detail
2. Jan Slípek 2 0 Adéla Rýcová 13:53 Detail
Gomokáři 14 6 Rezistory Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Šimčák 2 0 Adam Juřica 13:46 Detail
1. Marek Klein 0 2 Jiří Chrenšť 13:46 Detail
1. Tomáš Hotárek 0 2 Michal Válek 13:46 Detail
1. Tobiáš Návrat 0 2 Patrik Kovalík 13:46 Detail
1. Vojtěch Bernátek 2 0 Daniel Žaba 13:46 Detail
2. Vojtěch Bernátek 2 0 Daniel Žaba 13:48 Detail
2. Tomáš Hotárek 2 0 Michal Válek 13:51 Detail
2. Tobiáš Návrat 2 0 Patrik Kovalík 13:51 Detail
2. Marek Klein 2 0 Jiří Chrenšť 13:53 Detail
2. Kryštof Šimčák 2 0 Adam Juřica 13:59 Detail
Náhrobní křížky 18 2 NEVHA Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Matoušek 2 0 Jan Riedl 13:46 Detail
1. Lukáš Tabery 2 0 Lukáš Dominik 13:46 Detail
1. Albert Žilka 2 0 Jan Hájek 13:46 Detail
1. Lucie Vrbová 2 0 František Pazdera 13:46 Detail
1. Martin Fródl 0 2 Jakub Šimeček 13:46 Detail
2. Lucie Vrbová 2 0 František Pazdera 13:47 Detail
2. Martin Fródl 2 0 Jakub Šimeček 13:48 Detail
2. Albert Žilka 2 0 Jan Hájek 13:48 Detail
2. Lukáš Tabery 2 0 Lukáš Dominik 13:49 Detail
2. Ondřej Matoušek 2 0 Jan Riedl 13:49 Detail
Záminka nepsat z literatury 6 14 Chemici Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Boček 2 0 Matyáš Faruzel 13:46 Detail
1. Michal Vícha 2 0 Jakub Kusiak 13:46 Detail
1. František Janošík 0 2 Štěpán Rucki 13:46 Detail
1. Antonín Zecha 0 2 Daniela Bruthansová 13:46 Detail
1. David Langer 0 2 Tomáš Benek 13:46 Detail
2. David Langer 0 2 Tomáš Benek 13:49 Detail
2. Michal Vícha 0 2 Jakub Kusiak 13:49 Detail
2. František Janošík 0 2 Štěpán Rucki 13:50 Detail
2. Antonín Zecha 2 0 Daniela Bruthansová 13:52 Detail
2. Martin Boček 0 2 Matyáš Faruzel 13:54 Detail
GJB a SPgŠ 1 10 10 9. A Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kučerková 0 2 Šimon Janša 13:46 Detail
1. Lucie Mračková 2 0 Viktor Jakubek 13:46 Detail
1. Anna Ochmanová 0 2 Vít Friml 13:46 Detail
1. David Žondra 2 0 Tomáš Jantoš 13:46 Detail
1. Dušan Šárník 2 0 Antonín Przeczek 13:46 Detail
2. David Žondra 0 2 Tomáš Jantoš 13:48 Detail
2. Dušan Šárník 0 2 Antonín Przeczek 13:48 Detail
2. Anna Ochmanová 2 0 Vít Friml 13:49 Detail
2. Sára Kučerková 2 0 Šimon Janša 13:49 Detail
2. Lucie Mračková 0 2 Viktor Jakubek 13:51 Detail
Mechanici 4M 6 14 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Lyčka 2 0 Anna Julie Wittmannová 13:46 Detail
1. Josef Pardubický 0 2 Klára Barešová 13:46 Detail
1. Nikolas David Zuba 0 2 Michael Kvapil 13:46 Detail
1. Samuel Kriegel 2 0 David Svoboda 13:46 Detail
1. Josef Čajánek 0 2 Jonáš Strnad 13:46 Detail
2. Nikolas David Zuba 0 2 Michael Kvapil 13:48 Detail
2. Josef Pardubický 0 2 Klára Barešová 13:49 Detail
2. Dominik Lyčka 2 0 Anna Julie Wittmannová 13:49 Detail
2. Samuel Kriegel 0 2 David Svoboda 13:49 Detail
2. Josef Čajánek 0 2 Jonáš Strnad 13:52 Detail
Janek 8 12 NeNormal Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Hruška 0 2 Nikola Hrabal 13:46 Detail
1. Maxmilián Dorotík 0 2 Marek Mutina 13:46 Detail
1. Jakub Orlita 0 2 Tomáš Holásek 13:46 Detail
1. Jaromír Radkovský 0 2 Lukáš Janošík 13:46 Detail
1. Martin Kanócz 0 2 Lukáš Krátký 13:46 Detail
2. Maxmilián Dorotík 2 0 Marek Mutina 13:47 Detail
2. Jaromír Radkovský 0 2 Lukáš Janošík 13:47 Detail
2. Martin Kanócz 2 0 Lukáš Krátký 13:48 Detail
2. Jakub Orlita 2 0 Tomáš Holásek 13:48 Detail
2. Matouš Hruška 2 0 Nikola Hrabal 13:49 Detail
Třinecká (j)elita 12 8 (J)elita národa Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Slaninák 2 0 Josef Janalík 13:46 Detail
1. Eliška Heliošová 2 0 Jan Bura 13:46 Detail
1. Vanesa Lea Gachová 2 0 Bára Holubová 13:46 Detail
1. Vojtěch Zielina 2 0 Matyáš Borák 13:46 Detail
1. Trong Tuan Ngoc Nguyen 2 0 Filip Rada 13:46 Detail
2. Vanesa Lea Gachová 0 2 Bára Holubová 13:47 Detail
2. Adam Slaninák 2 0 Josef Janalík 13:47 Detail
2. Trong Tuan Ngoc Nguyen 0 2 Filip Rada 13:49 Detail
2. Vojtěch Zielina 0 2 Matyáš Borák 13:50 Detail
2. Eliška Heliošová 0 2 Jan Bura 13:58 Detail
sekunda 12 8 Jahodové knedle Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Urbánek 0 2 Robin Popov 13:46 Detail
1. Kateřina Ďuříčková 2 0 Monika Koudelová 13:46 Detail
1. Václav Stránský 0 2 Zuzana Korandová 13:46 Detail
1. Štěpán Zouhar 2 0 Jan Baďura 13:46 Detail
1. Vojtěch Máša 2 0 Šimon Hrabčák 13:46 Detail
2. Štěpán Zouhar 2 0 Jan Baďura 13:48 Detail
2. Vojtěch Máša 0 2 Šimon Hrabčák 13:48 Detail
2. Václav Stránský 2 0 Zuzana Korandová 13:49 Detail
2. Kateřina Ďuříčková 0 2 Monika Koudelová 13:54 Detail
2. Štěpán Urbánek 2 0 Robin Popov 13:56 Detail
D2D2 6 14 SPŠ Přerov Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Buchmann 0 2 Martin Janáček 13:46 Detail
1. Jan Kňura 2 0 Tomáš Janda 13:46 Detail
1. Antonín Thomanek 0 2 Daniel Holík 13:46 Detail
1. Matěj Rufer 2 0 Stanislav Ostatek 13:46 Detail
1. Jakub Šnajder 2 0 Jakub Sochor 13:46 Detail
2. Jakub Šnajder 0 2 Jakub Sochor 13:48 Detail
2. Jan Kňura 0 2 Tomáš Janda 13:48 Detail
2. Matěj Rufer 0 2 Stanislav Ostatek 13:48 Detail
2. Antonín Thomanek 0 2 Daniel Holík 13:48 Detail
2. Jan Buchmann 0 2 Martin Janáček 13:51 Detail
Fajní bobři 0 20 the best five Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 0 2 Marián Mácha 13:46 Detail
1. Petr Maslák 0 2 Tomáš Pavlíček 13:46 Detail
1. Samuel Škulec 0 2 Stela Tirdiľová 13:46 Detail
1. Ludvík Křístek 0 2 Viktorie Buchtová 13:46 Detail
1. Eliška Bejdáková 0 2 Agáta Vařechová 13:46 Detail
2. Eliška Bejdáková 0 2 Agáta Vařechová 13:54 Detail
2. Ludvík Křístek 0 2 Viktorie Buchtová 13:54 Detail
2. Jakub Malysz 0 2 Marián Mácha 13:54 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Stela Tirdiľová 13:54 Detail
2. Petr Maslák 0 2 Tomáš Pavlíček 13:55 Detail
Pribiňáčci 6 14 EIMO Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Goralčík 0 2 Tomáš Kabeš 13:46 Detail
1. Natálie Hrčková 0 2 Klára Honajzrová 13:46 Detail
1. Eliška Kadlčíková 0 2 Anežka Jurčíková 13:46 Detail
1. Tomáš Onderka 2 0 Václav Trojek 13:46 Detail
1. Charlotte Složilová 0 2 Adéla Vanderová 13:46 Detail
2. Charlotte Složilová 0 2 Adéla Vanderová 13:47 Detail
2. Natálie Hrčková 0 2 Klára Honajzrová 13:48 Detail
2. Tomáš Onderka 2 0 Václav Trojek 13:49 Detail
2. Jan Goralčík 2 0 Tomáš Kabeš 13:51 Detail
2. Eliška Kadlčíková 0 2 Anežka Jurčíková 13:52 Detail
7. A Hnojník 1! 12 8 9.C MZŠ Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Jelenová 0 2 Hana Macurová 13:46 Detail
1. Filip Maskal 2 0 Radim Mižda 13:46 Detail
1. Martina Labudová 2 0 Vojtěch Janek 13:46 Detail
1. Nina Rakowská 0 2 Pavel Matuszný 13:46 Detail
1. Václav Friml 2 0 Natálie Filipczyková 13:46 Detail
2. Tereza Jelenová 0 2 Hana Macurová 13:47 Detail
2. Filip Maskal 2 0 Radim Mižda 13:47 Detail
2. Václav Friml 2 0 Natálie Filipczyková 13:48 Detail
2. Nina Rakowská 0 2 Pavel Matuszný 13:48 Detail
2. Martina Labudová 2 0 Vojtěch Janek 13:48 Detail
Mistryně piškvorek 20 0 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Amélie Špinková 2 0 Nikolas Flamel 13:46 Detail
1. Anna Dragonavá 2 0 Karel Eben 13:46 Detail
1. Veronika Svobodová 2 0 Simon Hubelník 13:46 Detail
1. Hana Šebková 2 0 Čeněk Ziegler 13:46 Detail
1. Sára Zámostná 2 0 Marek Voděnka 13:46 Detail
2. Sára Zámostná 2 0 Marek Voděnka 13:54 Detail
2. Hana Šebková 2 0 Čeněk Ziegler 13:54 Detail
2. Veronika Svobodová 2 0 Simon Hubelník 13:54 Detail
2. Anna Dragonavá 2 0 Karel Eben 13:54 Detail
2. Amélie Špinková 2 0 Nikolas Flamel 13:54 Detail
7.C Mix 20 0 Pribiňáčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Holá 2 0 Jan Goralčík 13:46 Detail
1. Viktorie Koukolová 2 0 Natálie Hrčková 13:46 Detail
1. Laura Javorská 2 0 Eliška Kadlčíková 13:46 Detail
1. Šimon Bakeš 2 0 Lenka Kuchtová 13:46 Detail
1. Tomáš Divín 2 0 Tomáš Onderka 13:46 Detail
2. Šimon Bakeš 2 0 Lenka Kuchtová 13:54 Detail
2. Bára Holá 2 0 Jan Goralčík 13:54 Detail
2. Laura Javorská 2 0 Eliška Kadlčíková 13:54 Detail
2. Viktorie Koukolová 2 0 Natálie Hrčková 13:54 Detail
2. Tomáš Divín 2 0 Tomáš Onderka 13:54 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gomokáři 6 48 3 18
2. OSTAS 6 44 4 20
3. Náhrobní křížky 6 42 4 22
4. Chemici 5 44 3 12
5. the best five 4 42 1 2
6. GJB a SPgŠ 1 4 40 4 11
7. Eloffle 4 40 3 10
8. Křižáci 4 34 4 10
9. 9. A Hnojník 4 34 3 7
10. Třinecká (j)elita 4 34 2 8
11. SPŠ Přerov 4 34 2 6
12. EIMO 4 34 1 2
13. NeNormal 4 30 3 10
14. Mechanici 4M 3 36 3 3
15. Rezistory 3 32 3 7
16. Záminka nepsat z literatury 3 28 4 12
17. sekunda 3 28 3 7
18. NEVHA 3 28 3 7
19. Mistryně piškvorek 2 36 2 2
20. Janek 2 34 2 0
21. 7.C Mix 2 28 3 0
22. (J)elita národa 2 24 4 4
23. Jahodové knedle 2 24 3 4
24. 7. A Hnojník 1! 2 18 3 2
25. D2D2 1 24 4 1
26. 9.C MZŠ Hnojník 1 22 2 1
27. Fajní bobři 1 10 4 1
28. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 2 1
29. Pribiňáčci 0 18 4 0
30. Pribiňáčci 0 0 2 0

Začátek: 12. 11. 13:22

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Křižáci 12 8 EIMO Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Hruška 2 0 Tomáš Kabeš 13:22 Detail
1. Jan Slípek 2 0 Klára Honajzrová 13:22 Detail
1. Daniel Mička 2 0 Anežka Jurčíková 13:22 Detail
1. Gabriela Stošková 2 0 Václav Trojek 13:22 Detail
1. David Šamárek 0 2 Adéla Vanderová 13:22 Detail
2. Gabriela Stošková 0 2 Václav Trojek 13:23 Detail
2. Daniel Mička 2 0 Anežka Jurčíková 13:24 Detail
2. Jan Slípek 2 0 Klára Honajzrová 13:25 Detail
2. David Šamárek 0 2 Adéla Vanderová 13:25 Detail
2. Filip Hruška 0 2 Tomáš Kabeš 13:26 Detail
Záminka nepsat z literatury 10 10 9. A Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Boček 2 0 Šimon Janša 13:22 Detail
1. Michal Vícha 2 0 Viktor Jakubek 13:22 Detail
1. František Janošík 0 2 Vít Friml 13:22 Detail
1. Antonín Zecha 2 0 Tomáš Jantoš 13:22 Detail
1. David Langer 0 2 Antonín Przeczek 13:22 Detail
2. Michal Vícha 0 2 Viktor Jakubek 13:24 Detail
2. Antonín Zecha 0 2 Tomáš Jantoš 13:25 Detail
2. David Langer 2 0 Antonín Przeczek 13:25 Detail
2. František Janošík 0 2 Vít Friml 13:30 Detail
2. Martin Boček 2 0 Šimon Janša 13:31 Detail
Gomokáři 18 2 (J)elita národa Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Šimčák 2 0 Josef Janalík 13:22 Detail
1. Marek Klein 2 0 Jan Bura 13:22 Detail
1. Tomáš Hotárek 2 0 Bára Holubová 13:22 Detail
1. Tobiáš Návrat 2 0 Matyáš Borák 13:22 Detail
1. Vojtěch Bernátek 2 0 Filip Rada 13:22 Detail
2. Vojtěch Bernátek 2 0 Filip Rada 13:25 Detail
2. Tomáš Hotárek 0 2 Bára Holubová 13:26 Detail
2. Marek Klein 2 0 Jan Bura 13:27 Detail
2. Tobiáš Návrat 2 0 Matyáš Borák 13:30 Detail
2. Kryštof Šimčák 2 0 Josef Janalík 13:31 Detail
Mechanici 4M 10 10 Rezistory Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Lyčka 0 2 Adam Juřica 13:22 Detail
1. Josef Pardubický 2 0 Jiří Chrenšť 13:22 Detail
1. Nikolas David Zuba 0 2 Michal Válek 13:22 Detail
1. Samuel Kriegel 2 0 Patrik Kovalík 13:22 Detail
1. Josef Čajánek 0 2 Daniel Žaba 13:22 Detail
2. Josef Čajánek 0 2 Daniel Žaba 13:26 Detail
2. Samuel Kriegel 2 0 Patrik Kovalík 13:27 Detail
2. Josef Pardubický 0 2 Jiří Chrenšť 13:28 Detail
2. Dominik Lyčka 2 0 Adam Juřica 13:30 Detail
2. Nikolas David Zuba 2 0 Michal Válek 13:32 Detail
Náhrobní křížky 12 8 SPŠ Přerov Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Matoušek 0 2 Martin Janáček 13:22 Detail
1. Lukáš Tabery 2 0 Tomáš Janda 13:22 Detail
1. Albert Žilka 2 0 Daniel Holík 13:22 Detail
1. Lucie Vrbová 2 0 Stanislav Ostatek 13:22 Detail
1. Martin Fródl 0 2 Jakub Sochor 13:22 Detail
2. Albert Žilka 2 0 Daniel Holík 13:25 Detail
2. Ondřej Matoušek 0 2 Martin Janáček 13:25 Detail
2. Lukáš Tabery 2 0 Tomáš Janda 13:25 Detail
2. Lucie Vrbová 2 0 Stanislav Ostatek 13:31 Detail
2. Martin Fródl 0 2 Jakub Sochor 13:31 Detail
GJB a SPgŠ 1 10 10 Chemici Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kučerková 0 2 Matyáš Faruzel 13:22 Detail
1. Lucie Mračková 2 0 Jakub Kusiak 13:22 Detail
1. Anna Ochmanová 0 2 Štěpán Rucki 13:22 Detail
1. David Žondra 0 2 Daniela Bruthansová 13:22 Detail
1. Dušan Šárník 2 0 Tomáš Benek 13:22 Detail
2. Lucie Mračková 2 0 Jakub Kusiak 13:24 Detail
2. Anna Ochmanová 2 0 Štěpán Rucki 13:24 Detail
2. Sára Kučerková 0 2 Matyáš Faruzel 13:25 Detail
2. David Žondra 2 0 Daniela Bruthansová 13:25 Detail
2. Dušan Šárník 0 2 Tomáš Benek 13:27 Detail
Třinecká (j)elita 6 14 OSTAS Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Slaninák 0 2 Dominik Ostaš 13:22 Detail
1. Eliška Heliošová 2 0 Adéla Rýcová 13:22 Detail
1. Vanesa Lea Gachová 0 2 Lucie Ručková 13:22 Detail
1. Vojtěch Zielina 0 2 Zuzana Kramářová 13:22 Detail
1. Trong Tuan Ngoc Nguyen 0 2 Klára Kelnarová 13:22 Detail
2. Vojtěch Zielina 0 2 Zuzana Kramářová 13:24 Detail
2. Adam Slaninák 0 2 Dominik Ostaš 13:25 Detail
2. Vanesa Lea Gachová 0 2 Lucie Ručková 13:25 Detail
2. Trong Tuan Ngoc Nguyen 2 0 Klára Kelnarová 13:26 Detail
2. Eliška Heliošová 2 0 Adéla Rýcová 13:27 Detail
sekunda 6 14 NeNormal Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Urbánek 0 2 Nikola Hrabal 13:22 Detail
1. Kateřina Ďuříčková 0 2 Marek Mutina 13:22 Detail
1. Václav Stránský 2 0 Tomáš Holásek 13:22 Detail
1. Štěpán Zouhar 0 2 Lukáš Janošík 13:22 Detail
1. Vojtěch Máša 2 0 Lukáš Krátký 13:22 Detail
2. Kateřina Ďuříčková 0 2 Marek Mutina 13:24 Detail
2. Vojtěch Máša 0 2 Lukáš Krátký 13:24 Detail
2. Štěpán Zouhar 0 2 Lukáš Janošík 13:24 Detail
2. Václav Stránský 0 2 Tomáš Holásek 13:26 Detail
2. Štěpán Urbánek 2 0 Nikola Hrabal 13:28 Detail
7.C Mix 4 16 NEVHA Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Holá 0 2 Jan Riedl 13:22 Detail
1. Viktorie Koukolová 0 2 Lukáš Dominik 13:22 Detail
1. Laura Javorská 2 0 Jan Hájek 13:22 Detail
1. Šimon Bakeš 0 2 František Pazdera 13:22 Detail
1. Tomáš Divín 0 2 Jakub Šimeček 13:22 Detail
2. Bára Holá 0 2 Jan Riedl 13:23 Detail
2. Laura Javorská 0 2 Jan Hájek 13:24 Detail
2. Šimon Bakeš 2 0 František Pazdera 13:24 Detail
2. Viktorie Koukolová 0 2 Lukáš Dominik 13:25 Detail
2. Tomáš Divín 0 2 Jakub Šimeček 13:27 Detail
Janek 20 0 Pribiňáčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Hruška 2 0 Jan Goralčík 13:22 Detail
1. Maxmilián Dorotík 2 0 Natálie Hrčková 13:22 Detail
1. Jakub Orlita 2 0 Eliška Kadlčíková 13:22 Detail
1. Jaromír Radkovský 2 0 Lenka Kuchtová 13:22 Detail
1. Martin Kanócz 2 0 Tomáš Onderka 13:22 Detail
2. Maxmilián Dorotík 2 0 Natálie Hrčková 13:30 Detail
2. Jaromír Radkovský 2 0 Lenka Kuchtová 13:30 Detail
2. Martin Kanócz 2 0 Tomáš Onderka 13:30 Detail
2. Matouš Hruška 2 0 Jan Goralčík 13:30 Detail
2. Jakub Orlita 2 0 Eliška Kadlčíková 13:30 Detail
7. A Hnojník 1! 2 18 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Jelenová 2 0 Anna Julie Wittmannová 13:22 Detail
1. Filip Maskal 0 2 Klára Barešová 13:22 Detail
1. Martina Labudová 0 2 Michael Kvapil 13:22 Detail
1. Nina Rakowská 0 2 David Svoboda 13:22 Detail
1. Václav Friml 0 2 Jonáš Strnad 13:22 Detail
2. Martina Labudová 0 2 Michael Kvapil 13:23 Detail
2. Nina Rakowská 0 2 David Svoboda 13:24 Detail
2. Václav Friml 0 2 Jonáš Strnad 13:26 Detail
2. Tereza Jelenová 0 2 Anna Julie Wittmannová 13:26 Detail
2. Filip Maskal 0 2 Klára Barešová 13:30 Detail
D2D2 10 10 9.C MZŠ Hnojník Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Buchmann 0 2 Hana Macurová 13:22 Detail
1. Jan Kňura 2 0 Radim Mižda 13:22 Detail
1. Antonín Thomanek 0 2 Vojtěch Janek 13:22 Detail
1. Matěj Rufer 0 2 Pavel Matuszný 13:22 Detail
1. Jakub Šnajder 2 0 Natálie Filipczyková 13:22 Detail
2. Matěj Rufer 0 2 Pavel Matuszný 13:23 Detail
2. Jan Buchmann 0 2 Hana Macurová 13:24 Detail
2. Antonín Thomanek 2 0 Vojtěch Janek 13:24 Detail
2. Jan Kňura 2 0 Radim Mižda 13:24 Detail
2. Jakub Šnajder 2 0 Natálie Filipczyková 13:29 Detail
Pribiňáčci 6 14 the best five Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Goralčík 0 2 Marián Mácha 13:22 Detail
1. Natálie Hrčková 0 2 Tomáš Pavlíček 13:22 Detail
1. Eliška Kadlčíková 2 0 Stela Tirdiľová 13:22 Detail
1. Tomáš Onderka 0 2 Viktorie Buchtová 13:22 Detail
1. Charlotte Složilová 0 2 Agáta Vařechová 13:22 Detail
2. Charlotte Složilová 0 2 Agáta Vařechová 13:24 Detail
2. Tomáš Onderka 0 2 Viktorie Buchtová 13:24 Detail
2. Eliška Kadlčíková 2 0 Stela Tirdiľová 13:25 Detail
2. Jan Goralčík 2 0 Marián Mácha 13:29 Detail
2. Natálie Hrčková 0 2 Tomáš Pavlíček 13:29 Detail
Mistryně piškvorek 8 12 Jahodové knedle Zobrazit/Skrýt detail
1. Amélie Špinková 0 2 Robin Popov 13:22 Detail
1. Anna Dragonavá 2 0 Monika Koudelová 13:22 Detail
1. Veronika Svobodová 0 2 Zuzana Korandová 13:22 Detail
1. Hana Šebková 2 0 Jan Baďura 13:22 Detail
1. Sára Zámostná 0 2 Šimon Hrabčák 13:22 Detail
2. Hana Šebková 2 0 Jan Baďura 13:25 Detail
2. Sára Zámostná 0 2 Šimon Hrabčák 13:27 Detail
2. Anna Dragonavá 2 0 Monika Koudelová 13:27 Detail
2. Amélie Špinková 0 2 Robin Popov 13:29 Detail
2. Veronika Svobodová 0 2 Zuzana Korandová 13:29 Detail
Fajní bobři 10 10 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 2 0 Nikolas Flamel 13:22 Detail
1. Petr Maslák 2 0 Karel Eben 13:22 Detail
1. Samuel Škulec 2 0 Simon Hubelník 13:22 Detail
1. Ludvík Křístek 2 0 Čeněk Ziegler 13:22 Detail
1. Eliška Bejdáková 2 0 Marek Voděnka 13:22 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Simon Hubelník 13:30 Detail
2. Ludvík Křístek 0 2 Čeněk Ziegler 13:30 Detail
2. Jakub Malysz 0 2 Nikolas Flamel 13:30 Detail
2. Eliška Bejdáková 0 2 Marek Voděnka 13:30 Detail
2. Petr Maslák 0 2 Karel Eben 13:30 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gomokáři 4 34 0 8
2. OSTAS 4 30 0 4
3. Křižáci 4 28 0 6
4. Náhrobní křížky 4 24 0 8
5. GJB a SPgŠ 1 3 30 0 5
6. Chemici 3 30 0 5
7. Mechanici 4M 3 30 0 3
8. Rezistory 3 26 0 3
9. NEVHA 3 26 0 1
10. 9. A Hnojník 3 24 0 3
11. Záminka nepsat z literatury 3 22 0 7
12. Eloffle 2 26 0 0
13. Janek 2 26 0 0
14. Třinecká (j)elita 2 22 0 4
15. the best five 2 22 0 0
16. EIMO 2 20 0 2
17. SPŠ Přerov 2 20 0 0
18. NeNormal 2 18 0 2
19. (J)elita národa 2 16 0 4
20. Jahodové knedle 2 16 0 0
21. D2D2 1 18 0 1
22. sekunda 1 16 0 3
23. 9.C MZŠ Hnojník 1 14 0 1
24. Fajní bobři 1 10 0 1
25. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 0 1
26. Mistryně piškvorek 0 16 0 0
27. Pribiňáčci 0 12 0 0
28. 7.C Mix 0 8 0 0
29. 7. A Hnojník 1! 0 6 0 0
30. Pribiňáčci 0 0 0 0

Začátek: 12. 11. 13:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
OSTAS 16 4 7.C Mix Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Ostaš 2 0 Bára Holá 13:00 Detail
1. Adéla Rýcová 2 0 Viktorie Koukolová 13:00 Detail
1. Lucie Ručková 0 2 Laura Javorská 13:00 Detail
1. Zuzana Kramářová 2 0 Šimon Bakeš 13:00 Detail
1. Klára Kelnarová 2 0 Tomáš Divín 13:00 Detail
2. Zuzana Kramářová 2 0 Šimon Bakeš 13:01 Detail
2. Dominik Ostaš 2 0 Bára Holá 13:02 Detail
2. Klára Kelnarová 2 0 Tomáš Divín 13:03 Detail
2. Adéla Rýcová 2 0 Viktorie Koukolová 13:03 Detail
2. Lucie Ručková 0 2 Laura Javorská 13:07 Detail
NeNormal 4 16 Gomokáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikola Hrabal 2 0 Kryštof Šimčák 13:00 Detail
1. Marek Mutina 0 2 Marek Klein 13:00 Detail
1. Tomáš Holásek 0 2 Tomáš Hotárek 13:00 Detail
1. Lukáš Janošík 2 0 Tobiáš Návrat 13:00 Detail
1. Lukáš Krátký 0 2 Vojtěch Bernátek 13:00 Detail
2. Lukáš Janošík 0 2 Tobiáš Návrat 13:01 Detail
2. Tomáš Holásek 0 2 Tomáš Hotárek 13:01 Detail
2. Lukáš Krátký 0 2 Vojtěch Bernátek 13:01 Detail
2. Nikola Hrabal 0 2 Kryštof Šimčák 13:03 Detail
2. Marek Mutina 0 2 Marek Klein 13:09 Detail
NEVHA 10 10 sekunda Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Riedl 2 0 Štěpán Urbánek 13:00 Detail
1. Lukáš Dominik 2 0 Kateřina Ďuříčková 13:00 Detail
1. Jan Hájek 2 0 Václav Stránský 13:00 Detail
1. František Pazdera 0 2 Štěpán Zouhar 13:00 Detail
1. Jakub Šimeček 0 2 Vojtěch Máša 13:00 Detail
2. Lukáš Dominik 2 0 Kateřina Ďuříčková 13:02 Detail
2. Jakub Šimeček 0 2 Vojtěch Máša 13:03 Detail
2. Jan Riedl 0 2 Štěpán Urbánek 13:04 Detail
2. František Pazdera 0 2 Štěpán Zouhar 13:05 Detail
2. Jan Hájek 2 0 Václav Stránský 13:06 Detail
Pribiňáčci 0 20 Mechanici 4M Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Goralčík 0 2 Dominik Lyčka 13:00 Detail
1. Natálie Hrčková 0 2 Josef Pardubický 13:00 Detail
1. Eliška Kadlčíková 0 2 Nikolas David Zuba 13:00 Detail
1. Lenka Kuchtová 0 2 Samuel Kriegel 13:00 Detail
1. Tomáš Onderka 0 2 Josef Čajánek 13:00 Detail
2. Jan Goralčík 0 2 Dominik Lyčka 13:07 Detail
2. Natálie Hrčková 0 2 Josef Pardubický 13:07 Detail
2. Eliška Kadlčíková 0 2 Nikolas David Zuba 13:07 Detail
2. Lenka Kuchtová 0 2 Samuel Kriegel 13:07 Detail
2. Tomáš Onderka 0 2 Josef Čajánek 13:07 Detail
9.C MZŠ Hnojník 4 16 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Hana Macurová 0 2 Filip Hruška 13:00 Detail
1. Radim Mižda 0 2 Jan Slípek 13:00 Detail
1. Vojtěch Janek 0 2 Daniel Mička 13:00 Detail
1. Pavel Matuszný 2 0 Gabriela Stošková 13:00 Detail
1. Natálie Filipczyková 0 2 David Šamárek 13:00 Detail
2. Vojtěch Janek 0 2 Daniel Mička 13:01 Detail
2. Natálie Filipczyková 0 2 David Šamárek 13:02 Detail
2. Pavel Matuszný 2 0 Gabriela Stošková 13:02 Detail
2. Hana Macurová 0 2 Filip Hruška 13:03 Detail
2. Radim Mižda 0 2 Jan Slípek 13:03 Detail
Eloffle 8 12 Náhrobní křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Julie Wittmannová 0 2 Ondřej Matoušek 13:00 Detail
1. Klára Barešová 0 2 Lukáš Tabery 13:00 Detail
1. Michael Kvapil 2 0 Albert Žilka 13:00 Detail
1. David Svoboda 0 2 Lucie Vrbová 13:00 Detail
1. Jonáš Strnad 2 0 Martin Fródl 13:00 Detail
2. David Svoboda 0 2 Lucie Vrbová 13:01 Detail
2. Michael Kvapil 2 0 Albert Žilka 13:02 Detail
2. Klára Barešová 0 2 Lukáš Tabery 13:03 Detail
2. Anna Julie Wittmannová 0 2 Ondřej Matoušek 13:04 Detail
2. Jonáš Strnad 2 0 Martin Fródl 13:04 Detail
the best five 8 12 Záminka nepsat z literatury Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Mácha 2 0 Martin Boček 13:00 Detail
1. Tomáš Pavlíček 0 2 Michal Vícha 13:00 Detail
1. Stela Tirdiľová 0 2 František Janošík 13:00 Detail
1. Viktorie Buchtová 2 0 Antonín Zecha 13:00 Detail
1. Agáta Vařechová 0 2 David Langer 13:00 Detail
2. Agáta Vařechová 0 2 David Langer 13:01 Detail
2. Marián Mácha 0 2 Martin Boček 13:04 Detail
2. Viktorie Buchtová 2 0 Antonín Zecha 13:04 Detail
2. Tomáš Pavlíček 0 2 Michal Vícha 13:07 Detail
2. Stela Tirdiľová 2 0 František Janošík 13:07 Detail
(J)elita národa 14 6 Janek Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Janalík 2 0 Matouš Hruška 13:00 Detail
1. Jan Bura 0 2 Maxmilián Dorotík 13:00 Detail
1. Bára Holubová 2 0 Jakub Orlita 13:00 Detail
1. Matyáš Borák 2 0 Jaromír Radkovský 13:00 Detail
1. Filip Rada 2 0 Martin Kanócz 13:00 Detail
2. Jan Bura 0 2 Maxmilián Dorotík 13:01 Detail
2. Bára Holubová 0 2 Jakub Orlita 13:01 Detail
2. Matyáš Borák 2 0 Jaromír Radkovský 13:02 Detail
2. Josef Janalík 2 0 Matouš Hruška 13:06 Detail
2. Filip Rada 2 0 Martin Kanócz 13:10 Detail
EIMO 12 8 D2D2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Kabeš 0 2 Jan Buchmann 13:00 Detail
1. Klára Honajzrová 0 2 Jan Kňura 13:00 Detail
1. Anežka Jurčíková 2 0 Antonín Thomanek 13:00 Detail
1. Václav Trojek 2 0 Matěj Rufer 13:00 Detail
1. Adéla Vanderová 2 0 Jakub Šnajder 13:00 Detail
2. Václav Trojek 2 0 Matěj Rufer 13:00 Detail
2. Anežka Jurčíková 0 2 Antonín Thomanek 13:01 Detail
2. Tomáš Kabeš 2 0 Jan Buchmann 13:03 Detail
2. Adéla Vanderová 2 0 Jakub Šnajder 13:03 Detail
2. Klára Honajzrová 0 2 Jan Kňura 13:03 Detail
Rezistory 16 4 7. A Hnojník 1! Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Juřica 2 0 Tereza Jelenová 13:00 Detail
1. Jiří Chrenšť 2 0 Filip Maskal 13:00 Detail
1. Michal Válek 2 0 Martina Labudová 13:00 Detail
1. Patrik Kovalík 2 0 Nina Rakowská 13:00 Detail
1. Daniel Žaba 0 2 Václav Friml 13:00 Detail
2. Adam Juřica 2 0 Tereza Jelenová 13:01 Detail
2. Patrik Kovalík 2 0 Nina Rakowská 13:02 Detail
2. Jiří Chrenšť 2 0 Filip Maskal 13:02 Detail
2. Michal Válek 2 0 Martina Labudová 13:02 Detail
2. Daniel Žaba 0 2 Václav Friml 13:03 Detail
9. A Hnojník 14 6 Pribiňáčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Janša 2 0 Jan Goralčík 13:00 Detail
1. Viktor Jakubek 2 0 Natálie Hrčková 13:00 Detail
1. Vít Friml 0 2 Eliška Kadlčíková 13:00 Detail
1. Tomáš Jantoš 2 0 Tomáš Onderka 13:00 Detail
1. Antonín Przeczek 2 0 Charlotte Složilová 13:00 Detail
2. Tomáš Jantoš 2 0 Tomáš Onderka 13:01 Detail
2. Antonín Przeczek 0 2 Charlotte Složilová 13:01 Detail
2. Vít Friml 0 2 Eliška Kadlčíková 13:03 Detail
2. Šimon Janša 2 0 Jan Goralčík 13:03 Detail
2. Viktor Jakubek 2 0 Natálie Hrčková 13:03 Detail
Jahodové knedle 4 16 Třinecká (j)elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Popov 0 2 Adam Slaninák 13:00 Detail
1. Monika Koudelová 0 2 Eliška Heliošová 13:00 Detail
1. Zuzana Korandová 0 2 Vanesa Lea Gachová 13:00 Detail
1. Jan Baďura 0 2 Vojtěch Zielina 13:00 Detail
1. Šimon Hrabčák 0 2 Trong Tuan Ngoc Nguyen 13:00 Detail
2. Zuzana Korandová 0 2 Vanesa Lea Gachová 13:01 Detail
2. Jan Baďura 2 0 Vojtěch Zielina 13:02 Detail
2. Robin Popov 2 0 Adam Slaninák 13:03 Detail
2. Šimon Hrabčák 0 2 Trong Tuan Ngoc Nguyen 13:03 Detail
2. Monika Koudelová 0 2 Eliška Heliošová 13:10 Detail
Chemici 20 0 Fajní bobři Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Faruzel 2 0 Jakub Malysz 13:00 Detail
1. Jakub Kusiak 2 0 Petr Maslák 13:00 Detail
1. Štěpán Rucki 2 0 Samuel Škulec 13:00 Detail
1. Daniela Bruthansová 2 0 Ludvík Křístek 13:00 Detail
1. Tomáš Benek 2 0 Eliška Bejdáková 13:00 Detail
2. Daniela Bruthansová 2 0 Ludvík Křístek 13:07 Detail
2. Matyáš Faruzel 2 0 Jakub Malysz 13:07 Detail
2. Štěpán Rucki 2 0 Samuel Škulec 13:07 Detail
2. Jakub Kusiak 2 0 Petr Maslák 13:07 Detail
2. Tomáš Benek 2 0 Eliška Bejdáková 13:08 Detail
SPŠ Přerov 12 8 Mistryně piškvorek Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Janáček 0 2 Amélie Špinková 13:00 Detail
1. Tomáš Janda 0 2 Anna Dragonavá 13:00 Detail
1. Daniel Holík 0 2 Veronika Svobodová 13:00 Detail
1. Stanislav Ostatek 0 2 Hana Šebková 13:00 Detail
1. Jakub Sochor 2 0 Sára Zámostná 13:00 Detail
2. Jakub Sochor 2 0 Sára Zámostná 13:02 Detail
2. Daniel Holík 2 0 Veronika Svobodová 13:02 Detail
2. Tomáš Janda 2 0 Anna Dragonavá 13:06 Detail
2. Martin Janáček 2 0 Amélie Špinková 13:07 Detail
2. Stanislav Ostatek 2 0 Hana Šebková 13:07 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 GJB a SPgŠ 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Sára Kučerková 13:00 Detail
1. Karel Eben 0 2 Lucie Mračková 13:00 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Anna Ochmanová 13:00 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 David Žondra 13:00 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Dušan Šárník 13:00 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Sára Kučerková 13:07 Detail
2. Karel Eben 0 2 Lucie Mračková 13:07 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Anna Ochmanová 13:07 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 David Žondra 13:07 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Dušan Šárník 13:07 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. GJB a SPgŠ 1 2 20 0 0
2. Mechanici 4M 2 20 0 0
3. Chemici 2 20 0 0
4. Křižáci 2 16 0 0
5. Rezistory 2 16 0 0
6. OSTAS 2 16 0 0
7. Gomokáři 2 16 0 0
8. Třinecká (j)elita 2 16 0 0
9. (J)elita národa 2 14 0 0
10. 9. A Hnojník 2 14 0 0
11. Záminka nepsat z literatury 2 12 0 0
12. SPŠ Přerov 2 12 0 0
13. Náhrobní křížky 2 12 0 0
14. EIMO 2 12 0 0
15. sekunda 1 10 0 1
16. NEVHA 1 10 0 1
17. Eloffle 0 8 0 0
18. D2D2 0 8 0 0
19. the best five 0 8 0 0
20. Mistryně piškvorek 0 8 0 0
21. Pribiňáčci 0 6 0 0
22. Janek 0 6 0 0
23. 7.C Mix 0 4 0 0
24. NeNormal 0 4 0 0
25. Jahodové knedle 0 4 0 0
26. 9.C MZŠ Hnojník 0 4 0 0
27. 7. A Hnojník 1! 0 4 0 0
28. Pribiňáčci 0 0 0 0
29. Fajní bobři 0 0 0 0
30. Sociálně Cementní Gambleři 0 0 0 0