Online

19. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 19. 11. v 13:00
  • Postupujících: 6
  • Kraj: Liberecký
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 19. 11. 15:28

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pekaři 10 10 Shober shabes Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Ulč 0 2 Amálie Vrbatová 15:28 Detail
1. Lukáš Vlček 0 2 Ondřej Kulhánek 15:28 Detail
1. Adam Čapek 2 0 Matěj Novotný 15:28 Detail
1. Matěj Sýkora 0 2 Roman Rozenek 15:28 Detail
1. Lukáš Hepnar 2 0 Michal Portych 15:28 Detail
2. Lukáš Hepnar 2 0 Michal Portych 15:29 Detail
2. Adam Čapek 2 0 Matěj Novotný 15:32 Detail
2. Adam Ulč 0 2 Amálie Vrbatová 15:33 Detail
2. Matěj Sýkora 0 2 Roman Rozenek 15:35 Detail
2. Lukáš Vlček 2 0 Ondřej Kulhánek 15:39 Detail
To se uvidí 4 16 Čajíčkový gang Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Háva 2 0 David Šípal 15:28 Detail
1. Patrik Lopušan 0 2 Tomáš Toman 15:28 Detail
1. Nela Vytisková 0 2 Matěj Bureš 15:28 Detail
1. Marek Hejda 0 2 Jan Chadraba 15:28 Detail
1. Šimon Šupola 0 2 Ondřej Švihnos 15:28 Detail
2. Šimon Šupola 0 2 Ondřej Švihnos 15:30 Detail
2. Patrik Lopušan 0 2 Tomáš Toman 15:30 Detail
2. Marek Hejda 2 0 Jan Chadraba 15:31 Detail
2. Nela Vytisková 0 2 Matěj Bureš 15:31 Detail
2. Kryštof Háva 0 2 David Šípal 15:32 Detail
poletuchy 10 10 πškvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Ostaš 0 2 Vojtěch Vlk 15:28 Detail
1. Tomáš Ostaš 2 0 František Beran 15:28 Detail
1. Štěpán Jarolímek 0 2 Jonáš Svatuška 15:28 Detail
1. Jan Svoboda 2 0 Kryštof Redl 15:28 Detail
1. Oldřich Hladík 2 0 Veronika Modrá 15:28 Detail
2. Jan Svoboda 2 0 Kryštof Redl 15:32 Detail
2. Štěpán Jarolímek 0 2 Jonáš Svatuška 15:33 Detail
2. Lukáš Ostaš 2 0 Vojtěch Vlk 15:37 Detail
2. Tomáš Ostaš 0 2 František Beran 15:39 Detail
2. Oldřich Hladík 0 2 Veronika Modrá 15:43 Detail
Gympl Žatec 10 10 πráti Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristián Balon 2 0 Lukáš Berger 15:28 Detail
1. Petr Bartoň 2 0 David Horák 15:28 Detail
1. Tomáš Hégr 0 2 Martin Taláb 15:28 Detail
1. Irena Ondová 2 0 Jakub Smejkal 15:28 Detail
1. Kateřina Karfíková 0 2 Jiří Pecháček 15:28 Detail
2. Kristián Balon 2 0 Lukáš Berger 15:32 Detail
2. Kateřina Karfíková 0 2 Jiří Pecháček 15:32 Detail
2. Petr Bartoň 0 2 David Horák 15:32 Detail
2. Irena Ondová 2 0 Jakub Smejkal 15:33 Detail
2. Tomáš Hégr 0 2 Martin Taláb 15:36 Detail
Five in Line 8 12 Vtipnější a originálnější Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Volech 0 2 Libor Sýkora 15:28 Detail
1. Jakub Drápalík 2 0 Dominik Zábran 15:28 Detail
1. Kateřina Drahokoupilová 0 2 Šimon Peroutka 15:28 Detail
1. Karel Velička 2 0 Matouš Raška 15:28 Detail
1. Adéla Studničková 2 0 Rostislav Malý 15:28 Detail
2. Jakub Drápalík 0 2 Dominik Zábran 15:30 Detail
2. Karel Velička 0 2 Matouš Raška 15:31 Detail
2. Adéla Studničková 2 0 Rostislav Malý 15:31 Detail
2. Kateřina Drahokoupilová 0 2 Šimon Peroutka 15:31 Detail
2. Matěj Volech 0 2 Libor Sýkora 15:39 Detail
Křižáci 10 10 Rovyho IV.G Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Němeček 2 0 Vít Novák 15:28 Detail
1. Vít Klouček 0 2 Lea Sýkorová 15:28 Detail
1. Radim Saidl 2 0 Joshua Brejcha 15:28 Detail
1. Klára Tauchmanová 2 0 Jakub Moravec 15:28 Detail
1. Zuzana Otrubová 0 2 Anna Benešová 15:28 Detail
2. Klára Tauchmanová 0 2 Jakub Moravec 15:30 Detail
2. Zuzana Otrubová 2 0 Anna Benešová 15:31 Detail
2. Vít Klouček 0 2 Lea Sýkorová 15:33 Detail
2. Radim Saidl 0 2 Joshua Brejcha 15:34 Detail
2. Václav Němeček 2 0 Vít Novák 15:35 Detail
Bobeš 12 8 Kostíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Novotný 0 2 Jiří Kostadinov 15:28 Detail
1. Martin Novotný 2 0 Matěj Vyšinský 15:28 Detail
1. Adam Juhar 0 2 Ondřej Zbitek 15:28 Detail
1. Matěj Svejkovský 2 0 Vendula Holečková 15:28 Detail
1. Matěj Částek 2 0 Michal Ševc 15:28 Detail
2. Matěj Svejkovský 0 2 Vendula Holečková 15:30 Detail
2. Matěj Částek 2 0 Michal Ševc 15:30 Detail
2. Marek Novotný 0 2 Jiří Kostadinov 15:31 Detail
2. Adam Juhar 2 0 Ondřej Zbitek 15:32 Detail
2. Martin Novotný 2 0 Matěj Vyšinský 15:33 Detail
Bášátka 8 12 Kotlovi Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Novák 0 2 David Bureš 15:28 Detail
1. Jan Vahalík 2 0 Jakub Dušek 15:28 Detail
1. Vojtěch Fiala 0 2 David Kotek 15:28 Detail
1. Jana Jílková 0 2 Filip Kotek 15:28 Detail
1. Monika Mertlová 2 0 Eliška Morávková 15:28 Detail
2. Jan Vahalík 0 2 Jakub Dušek 15:30 Detail
2. Jana Jílková 0 2 Filip Kotek 15:30 Detail
2. Jan Novák 2 0 David Bureš 15:30 Detail
2. Monika Mertlová 2 0 Eliška Morávková 15:33 Detail
2. Vojtěch Fiala 0 2 David Kotek 15:36 Detail
Čožík team 8 12 ŠqWarky Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Maissner 2 0 Jiří Němeček 15:28 Detail
1. Marek Čožík 0 2 Vojtěch Jiří Helinger 15:28 Detail
1. Oldřich Dobiáš 2 0 René Dušek 15:28 Detail
1. František Kučera 0 2 Viet Duc Nguyen Minh 15:28 Detail
1. Alexandra Vlčková 2 0 Štěpán Orct 15:28 Detail
2. Marek Maissner 0 2 Jiří Němeček 15:30 Detail
2. Oldřich Dobiáš 2 0 René Dušek 15:30 Detail
2. Alexandra Vlčková 0 2 Štěpán Orct 15:31 Detail
2. František Kučera 0 2 Viet Duc Nguyen Minh 15:33 Detail
2. Marek Čožík 0 2 Vojtěch Jiří Helinger 15:34 Detail
SPŠE Žatec 16 4 Vandráci Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Nazarčík 0 2 Mikuláš Starý 15:28 Detail
1. Pavel Adamec 2 0 Ondřej Sionko 15:28 Detail
1. Filip Vojtek 2 0 Štěpán Pastor 15:28 Detail
1. Jakub Süttö 2 0 Jan Bezděk 15:28 Detail
1. Eliška Páclová 2 0 Veronika Divíšková 15:28 Detail
2. Filip Vojtek 2 0 Štěpán Pastor 15:29 Detail
2. Denis Nazarčík 0 2 Mikuláš Starý 15:30 Detail
2. Eliška Páclová 2 0 Veronika Divíšková 15:30 Detail
2. Pavel Adamec 2 0 Ondřej Sionko 15:34 Detail
2. Jakub Süttö 2 0 Jan Bezděk 15:36 Detail
Papagaiové 16 4 kvarta a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Heřmánková 2 0 Ondřej Vávra 15:28 Detail
1. Jitka Prokopová 0 2 Matouš Severa 15:28 Detail
1. Lucie Aschenbrennerová 2 0 Tomáš Vávra 15:28 Detail
1. Filip Nechutný 2 0 David Hegenbart 15:28 Detail
1. Jan Lucke 2 0 Kryštof Pokorný 15:28 Detail
2. Jitka Prokopová 2 0 Matouš Severa 15:32 Detail
2. Lucie Aschenbrennerová 2 0 Tomáš Vávra 15:36 Detail
2. Jan Lucke 0 2 Kryštof Pokorný 15:36 Detail
2. Filip Nechutný 2 0 David Hegenbart 15:36 Detail
2. Bára Heřmánková 2 0 Ondřej Vávra 15:36 Detail
Borci z MS 0 20 Veselá I.G Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Boros 0 2 Jaroslav Antonín Zíka 15:28 Detail
1. Dora Švermová 0 2 Adam Hromadík 15:28 Detail
1. Bára Hajníková 0 2 Jakub Šimek 15:28 Detail
1. Sandra Ertlová 0 2 Daniel Kouřimský 15:28 Detail
1. Verča Nekutová 0 2 Beata Jašurková 15:28 Detail
2. Verča Nekutová 0 2 Beata Jašurková 15:30 Detail
2. Bára Hajníková 0 2 Jakub Šimek 15:31 Detail
2. Matěj Boros 0 2 Jaroslav Antonín Zíka 15:31 Detail
2. Dora Švermová 0 2 Adam Hromadík 15:31 Detail
2. Sandra Ertlová 0 2 Daniel Kouřimský 15:36 Detail
Besties 18 2 JAROŠ LITOMĚŘICE Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 2 0 Zdeněk Hájek 15:28 Detail
1. Eliška Hýřová 2 0 Pavel Soukup 15:28 Detail
1. Melánie Appletová 2 0 Nikola Hofmanová 15:28 Detail
1. Jonatan Schwarz 2 0 Adéla Hnátová 15:28 Detail
1. Michal Jegr 2 0 Aneta Balcarová 15:28 Detail
2. Jonatan Schwarz 0 2 Adéla Hnátová 15:30 Detail
2. Melánie Appletová 2 0 Nikola Hofmanová 15:31 Detail
2. Matouš Janda 2 0 Zdeněk Hájek 15:36 Detail
2. Eliška Hýřová 2 0 Pavel Soukup 15:36 Detail
2. Michal Jegr 2 0 Aneta Balcarová 15:36 Detail
Školáci 10 10 Maloskaláci Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Ježková 2 0 Monika Mlejnková 15:28 Detail
1. Tereza Špůrová 0 2 Adam Slíček 15:28 Detail
1. Viky Fikarů 2 0 Lucie Zikudová 15:28 Detail
1. Jakub Vaňura 0 2 Viktorie Ulrichová 15:28 Detail
1. Jakub Malý 0 2 Hana Trojanová 15:28 Detail
2. Viky Fikarů 0 2 Lucie Zikudová 15:30 Detail
2. Tereza Špůrová 2 0 Adam Slíček 15:30 Detail
2. Jakub Vaňura 2 0 Viktorie Ulrichová 15:30 Detail
2. Klára Ježková 2 0 Monika Mlejnková 15:33 Detail
2. Jakub Malý 0 2 Hana Trojanová 15:36 Detail
Mikulášovice 6. ročník 10 10 Mikulášovice 8.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Lorenz 2 0 David Chudoba 15:28 Detail
1. Marek Kašpárek 2 0 Tomáš Stumper 15:28 Detail
1. Matyáš Miller 2 0 Ondra Štěpán 15:28 Detail
1. Radim Kozák 2 0 Ríša Štěpán 15:28 Detail
1. Jiří Havlíček 2 0 Robert Šupa 15:28 Detail
2. Radim Kozák 0 2 Ríša Štěpán 15:36 Detail
2. Marek Kašpárek 0 2 Tomáš Stumper 15:36 Detail
2. Jiří Lorenz 0 2 David Chudoba 15:36 Detail
2. Jiří Havlíček 0 2 Robert Šupa 15:36 Detail
2. Matyáš Miller 0 2 Ondra Štěpán 15:36 Detail
Saláti 10 10 Mikulášovice 9.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Kopper 0 2 Matěj Bican Karel 15:28 Detail
1. Tomáš Chmela 0 2 Víťa Havllíček 15:28 Detail
1. Jakub Eliáš 0 2 Václav Kučera 15:28 Detail
1. Adam Kunst 0 2 Matěj Tříško 15:28 Detail
1. Jakub Machyl 0 2 Zbořil Lukáš 15:28 Detail
2. Tomáš Chmela 2 0 Víťa Havllíček 15:36 Detail
2. Milan Kopper 2 0 Matěj Bican Karel 15:36 Detail
2. Adam Kunst 2 0 Matěj Tříško 15:36 Detail
2. Jakub Eliáš 2 0 Václav Kučera 15:36 Detail
2. Jakub Machyl 2 0 Zbořil Lukáš 15:36 Detail
Mikulášovice 7. ročník 10 10 Dinosauři Zobrazit/Skrýt detail
1. Naf Dos Santos 2 0 Valentýna Hašková 15:28 Detail
1. Antonín Mrkus 2 0 Šimon Pislcejk 15:28 Detail
1. Barbora Pexová 2 0 Ivan Biben 15:28 Detail
1. Jakub Boháček 2 0 Natálie Srbová 15:28 Detail
1. Iveta Kastlová 2 0 Pavla Juppová 15:28 Detail
2. Jakub Boháček 0 2 Natálie Srbová 15:36 Detail
2. Iveta Kastlová 0 2 Pavla Juppová 15:36 Detail
2. Antonín Mrkus 0 2 Šimon Pislcejk 15:36 Detail
2. Barbora Pexová 0 2 Ivan Biben 15:36 Detail
2. Naf Dos Santos 0 2 Valentýna Hašková 15:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Shober shabes 13 96 45 113
2. Čajíčkový gang 12 102 39 86
3. Pekaři 11 102 42 83
4. poletuchy 10 88 49 89
5. Vtipnější a originálnější 10 80 43 82
6. πškvorky 9 92 43 68
7. Gympl Žatec 9 92 37 57
8. πráti 9 76 40 68
9. Křižáci 9 72 43 72
10. Rovyho IV.G 8 86 40 52
11. SPŠE Žatec 8 82 36 47
12. To se uvidí 8 80 33 40
13. Five in Line 8 76 38 46
14. Bobeš 8 72 43 58
15. Kotlovi 8 72 38 52
16. Besties 7 82 34 33
17. ŠqWarky 7 76 33 33
18. Veselá I.G 7 74 34 37
19. Papagaiové 7 70 32 31
20. Bášátka 7 68 37 37
21. Kostíci 7 66 37 42
22. Čožík team 6 74 29 22
23. Školáci 6 68 30 28
24. Maloskaláci 5 68 31 20
25. Vandráci 5 64 35 22
26. kvarta a spol 5 62 33 23
27. Borci z MS 5 62 29 19
28. JAROŠ LITOMĚŘICE 4 56 28 12
29. Mikulášovice 6. ročník 4 42 22 13
30. Mikulášovice 9.A 4 40 20 13
31. Dinosauři 3 38 23 11
32. Mikulášovice 8.A 3 36 28 11
33. Mikulášovice 7. ročník 3 36 24 10
34. Saláti 3 30 27 10

Začátek: 19. 11. 15:01

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gympl Žatec 6 14 Shober shabes Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristián Balon 0 2 Amálie Vrbatová 15:01 Detail
1. Petr Bartoň 0 2 Ondřej Kulhánek 15:01 Detail
1. Tomáš Hégr 2 0 Matěj Novotný 15:01 Detail
1. Irena Ondová 0 2 Roman Rozenek 15:01 Detail
1. Kateřina Karfíková 0 2 Michal Portych 15:01 Detail
2. Petr Bartoň 0 2 Ondřej Kulhánek 15:03 Detail
2. Irena Ondová 0 2 Roman Rozenek 15:06 Detail
2. Kateřina Karfíková 2 0 Michal Portych 15:07 Detail
2. Tomáš Hégr 2 0 Matěj Novotný 15:10 Detail
2. Kristián Balon 0 2 Amálie Vrbatová 15:11 Detail
Pekaři 14 6 πškvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Ulč 2 0 Vojtěch Vlk 15:01 Detail
1. Lukáš Vlček 2 0 František Beran 15:01 Detail
1. Adam Čapek 2 0 Jonáš Svatuška 15:01 Detail
1. Matěj Sýkora 2 0 Kryštof Redl 15:01 Detail
1. Lukáš Hepnar 0 2 Veronika Modrá 15:01 Detail
2. Matěj Sýkora 0 2 Kryštof Redl 15:03 Detail
2. Lukáš Vlček 2 0 František Beran 15:05 Detail
2. Lukáš Hepnar 2 0 Veronika Modrá 15:06 Detail
2. Adam Ulč 2 0 Vojtěch Vlk 15:08 Detail
2. Adam Čapek 0 2 Jonáš Svatuška 15:11 Detail
Vtipnější a originálnější 8 12 Čajíčkový gang Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 0 2 David Šípal 15:01 Detail
1. Dominik Zábran 2 0 Tomáš Toman 15:01 Detail
1. Šimon Peroutka 0 2 Matěj Bureš 15:01 Detail
1. Matouš Raška 0 2 Jan Chadraba 15:01 Detail
1. Rostislav Malý 0 2 Ondřej Švihnos 15:01 Detail
2. Dominik Zábran 2 0 Tomáš Toman 15:03 Detail
2. Rostislav Malý 0 2 Ondřej Švihnos 15:04 Detail
2. Matouš Raška 0 2 Jan Chadraba 15:06 Detail
2. Libor Sýkora 2 0 David Šípal 15:08 Detail
2. Šimon Peroutka 2 0 Matěj Bureš 15:15 Detail
poletuchy 20 0 Kostíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Ostaš 2 0 Jiří Kostadinov 15:01 Detail
1. Tomáš Ostaš 2 0 Matěj Vyšinský 15:01 Detail
1. Štěpán Jarolímek 2 0 Ondřej Zbitek 15:01 Detail
1. Jan Svoboda 2 0 Vendula Holečková 15:01 Detail
1. Oldřich Hladík 2 0 Michal Ševc 15:01 Detail
2. Lukáš Ostaš 2 0 Jiří Kostadinov 15:02 Detail
2. Jan Svoboda 2 0 Vendula Holečková 15:03 Detail
2. Tomáš Ostaš 2 0 Matěj Vyšinský 15:05 Detail
2. Oldřich Hladík 2 0 Michal Ševc 15:06 Detail
2. Štěpán Jarolímek 2 0 Ondřej Zbitek 15:10 Detail
Křižáci 12 8 Bobeš Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Němeček 2 0 Marek Novotný 15:01 Detail
1. Vít Klouček 0 2 Martin Novotný 15:01 Detail
1. Radim Saidl 2 0 Adam Juhar 15:01 Detail
1. Klára Tauchmanová 0 2 Matěj Svejkovský 15:01 Detail
1. Zuzana Otrubová 0 2 Matěj Částek 15:01 Detail
2. Radim Saidl 0 2 Adam Juhar 15:02 Detail
2. Zuzana Otrubová 2 0 Matěj Částek 15:03 Detail
2. Vít Klouček 2 0 Martin Novotný 15:03 Detail
2. Klára Tauchmanová 2 0 Matěj Svejkovský 15:04 Detail
2. Václav Němeček 2 0 Marek Novotný 15:07 Detail
Five in Line 14 6 Kotlovi Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Volech 2 0 David Bureš 15:01 Detail
1. Jakub Drápalík 2 0 Jakub Dušek 15:01 Detail
1. Kateřina Drahokoupilová 2 0 David Kotek 15:01 Detail
1. Karel Velička 0 2 Filip Kotek 15:01 Detail
1. Adéla Studničková 0 2 Eliška Morávková 15:01 Detail
2. Kateřina Drahokoupilová 2 0 David Kotek 15:02 Detail
2. Adéla Studničková 2 0 Eliška Morávková 15:05 Detail
2. Matěj Volech 2 0 David Bureš 15:05 Detail
2. Jakub Drápalík 2 0 Jakub Dušek 15:06 Detail
2. Karel Velička 0 2 Filip Kotek 15:08 Detail
SPŠE Žatec 4 16 πráti Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Nazarčík 0 2 Lukáš Berger 15:01 Detail
1. Pavel Adamec 0 2 David Horák 15:01 Detail
1. Filip Vojtek 2 0 Martin Taláb 15:01 Detail
1. Jakub Süttö 0 2 Jakub Smejkal 15:01 Detail
1. Eliška Páclová 0 2 Jiří Pecháček 15:01 Detail
2. Pavel Adamec 0 2 David Horák 15:03 Detail
2. Filip Vojtek 0 2 Martin Taláb 15:05 Detail
2. Eliška Páclová 0 2 Jiří Pecháček 15:05 Detail
2. Jakub Süttö 0 2 Jakub Smejkal 15:06 Detail
2. Denis Nazarčík 2 0 Lukáš Berger 15:08 Detail
To se uvidí 14 6 Veselá I.G Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Háva 2 0 Jaroslav Antonín Zíka 15:01 Detail
1. Patrik Lopušan 2 0 Adam Hromadík 15:01 Detail
1. Nela Vytisková 2 0 Jakub Šimek 15:01 Detail
1. Marek Hejda 2 0 Daniel Kouřimský 15:01 Detail
1. Šimon Šupola 0 2 Beata Jašurková 15:01 Detail
2. Kryštof Háva 2 0 Jaroslav Antonín Zíka 15:03 Detail
2. Šimon Šupola 2 0 Beata Jašurková 15:03 Detail
2. Nela Vytisková 2 0 Jakub Šimek 15:03 Detail
2. Marek Hejda 0 2 Daniel Kouřimský 15:05 Detail
2. Patrik Lopušan 0 2 Adam Hromadík 15:07 Detail
Besties 4 16 Rovyho IV.G Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 0 2 Vít Novák 15:01 Detail
1. Eliška Hýřová 0 2 Lea Sýkorová 15:01 Detail
1. Melánie Appletová 2 0 Joshua Brejcha 15:01 Detail
1. Jonatan Schwarz 0 2 Jakub Moravec 15:01 Detail
1. Michal Jegr 0 2 Anna Benešová 15:01 Detail
2. Jonatan Schwarz 0 2 Jakub Moravec 15:02 Detail
2. Michal Jegr 0 2 Anna Benešová 15:03 Detail
2. Matouš Janda 2 0 Vít Novák 15:04 Detail
2. Eliška Hýřová 0 2 Lea Sýkorová 15:04 Detail
2. Melánie Appletová 0 2 Joshua Brejcha 15:13 Detail
Bášátka 12 8 JAROŠ LITOMĚŘICE Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Novák 2 0 Zdeněk Hájek 15:01 Detail
1. Jan Vahalík 2 0 Pavel Soukup 15:01 Detail
1. Vojtěch Fiala 0 2 Nikola Hofmanová 15:01 Detail
1. Jana Jílková 0 2 Adéla Hnátová 15:01 Detail
1. Monika Mertlová 2 0 Aneta Balcarová 15:01 Detail
2. Vojtěch Fiala 0 2 Nikola Hofmanová 15:04 Detail
2. Jana Jílková 0 2 Adéla Hnátová 15:04 Detail
2. Jan Novák 2 0 Zdeněk Hájek 15:09 Detail
2. Jan Vahalík 2 0 Pavel Soukup 15:09 Detail
2. Monika Mertlová 2 0 Aneta Balcarová 15:09 Detail
Čožík team 12 8 Maloskaláci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Maissner 0 2 Monika Mlejnková 15:01 Detail
1. Marek Čožík 0 2 Adam Slíček 15:01 Detail
1. Oldřich Dobiáš 2 0 Lucie Zikudová 15:01 Detail
1. František Kučera 0 2 Viktorie Ulrichová 15:01 Detail
1. Alexandra Vlčková 2 0 Hana Trojanová 15:01 Detail
2. František Kučera 2 0 Viktorie Ulrichová 15:04 Detail
2. Alexandra Vlčková 2 0 Hana Trojanová 15:04 Detail
2. Marek Maissner 0 2 Monika Mlejnková 15:06 Detail
2. Marek Čožík 2 0 Adam Slíček 15:06 Detail
2. Oldřich Dobiáš 2 0 Lucie Zikudová 15:07 Detail
Papagaiové 10 10 ŠqWarky Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Heřmánková 2 0 Jiří Němeček 15:01 Detail
1. Jitka Prokopová 2 0 Vojtěch Jiří Helinger 15:01 Detail
1. Lucie Aschenbrennerová 2 0 René Dušek 15:01 Detail
1. Filip Nechutný 0 2 Viet Duc Nguyen Minh 15:01 Detail
1. Jan Lucke 0 2 Štěpán Orct 15:01 Detail
2. Bára Heřmánková 2 0 Jiří Němeček 15:07 Detail
2. Lucie Aschenbrennerová 0 2 René Dušek 15:07 Detail
2. Filip Nechutný 2 0 Viet Duc Nguyen Minh 15:08 Detail
2. Jan Lucke 0 2 Štěpán Orct 15:09 Detail
2. Jitka Prokopová 0 2 Vojtěch Jiří Helinger 15:11 Detail
Školáci 10 10 Vandráci Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Ježková 2 0 Mikuláš Starý 15:01 Detail
1. Tereza Špůrová 2 0 Ondřej Sionko 15:01 Detail
1. Viky Fikarů 0 2 Štěpán Pastor 15:01 Detail
1. Jakub Vaňura 2 0 Jan Bezděk 15:01 Detail
1. Jakub Malý 0 2 Veronika Divíšková 15:01 Detail
2. Viky Fikarů 0 2 Štěpán Pastor 15:02 Detail
2. Klára Ježková 0 2 Mikuláš Starý 15:03 Detail
2. Jakub Malý 0 2 Veronika Divíšková 15:09 Detail
2. Tereza Špůrová 2 0 Ondřej Sionko 15:09 Detail
2. Jakub Vaňura 2 0 Jan Bezděk 15:09 Detail
Mikulášovice 7. ročník 4 16 kvarta a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Naf Dos Santos 2 0 Ondřej Vávra 15:01 Detail
1. Antonín Mrkus 0 2 Matouš Severa 15:01 Detail
1. Barbora Pexová 2 0 Tomáš Vávra 15:01 Detail
1. Jakub Boháček 0 2 David Hegenbart 15:01 Detail
1. Iveta Kastlová 0 2 Kryštof Pokorný 15:01 Detail
2. Naf Dos Santos 0 2 Ondřej Vávra 15:09 Detail
2. Barbora Pexová 0 2 Tomáš Vávra 15:09 Detail
2. Antonín Mrkus 0 2 Matouš Severa 15:09 Detail
2. Iveta Kastlová 0 2 Kryštof Pokorný 15:09 Detail
2. Jakub Boháček 0 2 David Hegenbart 15:09 Detail
Borci z MS 18 2 Dinosauři Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Boros 2 0 Valentýna Hašková 15:01 Detail
1. Dora Švermová 2 0 Šimon Pislcejk 15:01 Detail
1. Bára Hajníková 2 0 Ivan Biben 15:01 Detail
1. Sandra Ertlová 2 0 Natálie Srbová 15:01 Detail
1. Verča Nekutová 2 0 Pavla Juppová 15:01 Detail
2. Dora Švermová 2 0 Šimon Pislcejk 15:09 Detail
2. Bára Hajníková 2 0 Ivan Biben 15:09 Detail
2. Matěj Boros 2 0 Valentýna Hašková 15:09 Detail
2. Verča Nekutová 2 0 Pavla Juppová 15:09 Detail
2. Sandra Ertlová 0 2 Natálie Srbová 15:09 Detail
Mikulášovice 6. ročník 10 10 Mikulášovice 9.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Lorenz 0 2 Matěj Bican Karel 15:01 Detail
1. Marek Kašpárek 0 2 Víťa Havllíček 15:01 Detail
1. Matyáš Miller 0 2 Václav Kučera 15:01 Detail
1. Radim Kozák 0 2 Matěj Tříško 15:01 Detail
1. Jiří Havlíček 0 2 Zbořil Lukáš 15:01 Detail
2. Jiří Lorenz 2 0 Matěj Bican Karel 15:09 Detail
2. Radim Kozák 2 0 Matěj Tříško 15:09 Detail
2. Matyáš Miller 2 0 Václav Kučera 15:09 Detail
2. Marek Kašpárek 2 0 Víťa Havllíček 15:09 Detail
2. Jiří Havlíček 2 0 Zbořil Lukáš 15:09 Detail
Saláti 10 10 Mikulášovice 8.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Kopper 0 2 David Chudoba 15:01 Detail
1. Tomáš Chmela 0 2 Tomáš Stumper 15:01 Detail
1. Jakub Eliáš 0 2 Ondra Štěpán 15:01 Detail
1. Adam Kunst 0 2 Ríša Štěpán 15:01 Detail
1. Jakub Machyl 0 2 Robert Šupa 15:01 Detail
2. Tomáš Chmela 2 0 Tomáš Stumper 15:09 Detail
2. Milan Kopper 2 0 David Chudoba 15:09 Detail
2. Jakub Machyl 2 0 Robert Šupa 15:09 Detail
2. Adam Kunst 2 0 Ríša Štěpán 15:09 Detail
2. Jakub Eliáš 2 0 Ondra Štěpán 15:09 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Shober shabes 12 86 30 90
2. Pekaři 10 92 28 60
3. Čajíčkový gang 10 86 25 56
4. poletuchy 9 78 35 72
5. πškvorky 8 82 28 46
6. Gympl Žatec 8 82 27 46
7. To se uvidí 8 76 21 32
8. Vtipnější a originálnější 8 68 31 59
9. Five in Line 8 68 24 36
10. πráti 8 66 26 50
11. Křižáci 8 62 29 54
12. Rovyho IV.G 7 76 24 32
13. Bášátka 7 60 25 33
14. Kostíci 7 58 24 34
15. SPŠE Žatec 6 66 26 29
16. Čožík team 6 66 19 16
17. Bobeš 6 60 29 32
18. Kotlovi 6 60 28 34
19. Besties 5 64 26 22
20. ŠqWarky 5 64 22 17
21. Borci z MS 5 62 20 15
22. Vandráci 5 60 23 19
23. kvarta a spol 5 58 24 21
24. Školáci 5 58 21 23
25. Veselá I.G 5 54 26 23
26. Papagaiové 5 54 23 15
27. Maloskaláci 4 58 24 10
28. JAROŠ LITOMĚŘICE 4 54 17 8
29. Mikulášovice 6. ročník 3 32 14 7
30. Mikulášovice 9.A 3 30 15 7
31. Dinosauři 2 28 18 6
32. Mikulášovice 8.A 2 26 22 5
33. Mikulášovice 7. ročník 2 26 17 5
34. Saláti 2 20 18 4

Začátek: 19. 11. 14:37

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Křižáci 2 18 Shober shabes Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Němeček 0 2 Amálie Vrbatová 14:37 Detail
1. Vít Klouček 0 2 Ondřej Kulhánek 14:37 Detail
1. Radim Saidl 0 2 Matěj Novotný 14:37 Detail
1. Klára Tauchmanová 0 2 Roman Rozenek 14:37 Detail
1. Zuzana Otrubová 0 2 Michal Portych 14:37 Detail
2. Vít Klouček 2 0 Ondřej Kulhánek 14:39 Detail
2. Radim Saidl 0 2 Matěj Novotný 14:39 Detail
2. Václav Němeček 0 2 Amálie Vrbatová 14:41 Detail
2. Zuzana Otrubová 0 2 Michal Portych 14:43 Detail
2. Klára Tauchmanová 0 2 Roman Rozenek 14:48 Detail
poletuchy 10 10 Vtipnější a originálnější Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Ostaš 2 0 Libor Sýkora 14:37 Detail
1. Tomáš Ostaš 2 0 Dominik Zábran 14:37 Detail
1. Štěpán Jarolímek 2 0 Šimon Peroutka 14:37 Detail
1. Jan Svoboda 2 0 Matouš Raška 14:37 Detail
1. Oldřich Hladík 2 0 Rostislav Malý 14:37 Detail
2. Tomáš Ostaš 0 2 Dominik Zábran 14:39 Detail
2. Jan Svoboda 0 2 Matouš Raška 14:40 Detail
2. Lukáš Ostaš 0 2 Libor Sýkora 14:40 Detail
2. Oldřich Hladík 0 2 Rostislav Malý 14:41 Detail
2. Štěpán Jarolímek 0 2 Šimon Peroutka 14:42 Detail
Čajíčkový gang 14 6 Bobeš Zobrazit/Skrýt detail
1. David Šípal 2 0 Marek Novotný 14:37 Detail
1. Tomáš Toman 2 0 Martin Novotný 14:37 Detail
1. Matěj Bureš 0 2 Adam Juhar 14:37 Detail
1. Jan Chadraba 2 0 Matěj Svejkovský 14:37 Detail
1. Ondřej Švihnos 2 0 Matěj Částek 14:37 Detail
2. Matěj Bureš 2 0 Adam Juhar 14:38 Detail
2. David Šípal 2 0 Marek Novotný 14:39 Detail
2. Jan Chadraba 2 0 Matěj Svejkovský 14:40 Detail
2. Ondřej Švihnos 0 2 Matěj Částek 14:43 Detail
2. Tomáš Toman 0 2 Martin Novotný 14:43 Detail
SPŠE Žatec 10 10 Kostíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Nazarčík 0 2 Jiří Kostadinov 14:37 Detail
1. Pavel Adamec 2 0 Matěj Vyšinský 14:37 Detail
1. Filip Vojtek 0 2 Ondřej Zbitek 14:37 Detail
1. Jakub Süttö 2 0 Vendula Holečková 14:37 Detail
1. Eliška Páclová 0 2 Michal Ševc 14:37 Detail
2. Denis Nazarčík 0 2 Jiří Kostadinov 14:38 Detail
2. Jakub Süttö 2 0 Vendula Holečková 14:39 Detail
2. Pavel Adamec 0 2 Matěj Vyšinský 14:39 Detail
2. Eliška Páclová 2 0 Michal Ševc 14:39 Detail
2. Filip Vojtek 2 0 Ondřej Zbitek 14:43 Detail
Besties 8 12 πškvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 0 2 Vojtěch Vlk 14:37 Detail
1. Eliška Hýřová 0 2 František Beran 14:37 Detail
1. Melánie Appletová 0 2 Jonáš Svatuška 14:37 Detail
1. Jonatan Schwarz 2 0 Kryštof Redl 14:37 Detail
1. Michal Jegr 0 2 Veronika Modrá 14:37 Detail
2. Michal Jegr 0 2 Veronika Modrá 14:39 Detail
2. Matouš Janda 2 0 Vojtěch Vlk 14:41 Detail
2. Melánie Appletová 2 0 Jonáš Svatuška 14:42 Detail
2. Jonatan Schwarz 2 0 Kryštof Redl 14:46 Detail
2. Eliška Hýřová 0 2 František Beran 14:51 Detail
Čožík team 0 20 Gympl Žatec Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Maissner 0 2 Kristián Balon 14:37 Detail
1. Marek Čožík 0 2 Petr Bartoň 14:37 Detail
1. Oldřich Dobiáš 0 2 Tomáš Hégr 14:37 Detail
1. František Kučera 0 2 Irena Ondová 14:37 Detail
1. Alexandra Vlčková 0 2 Kateřina Karfíková 14:37 Detail
2. Alexandra Vlčková 0 2 Kateřina Karfíková 14:38 Detail
2. Marek Čožík 0 2 Petr Bartoň 14:40 Detail
2. František Kučera 0 2 Irena Ondová 14:40 Detail
2. Oldřich Dobiáš 0 2 Tomáš Hégr 14:41 Detail
2. Marek Maissner 0 2 Kristián Balon 14:43 Detail
Papagaiové 0 20 Pekaři Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Heřmánková 0 2 Adam Ulč 14:37 Detail
1. Jitka Prokopová 0 2 Lukáš Vlček 14:37 Detail
1. Lucie Aschenbrennerová 0 2 Adam Čapek 14:37 Detail
1. Filip Nechutný 0 2 Matěj Sýkora 14:37 Detail
1. Jan Lucke 0 2 Lukáš Hepnar 14:37 Detail
2. Filip Nechutný 0 2 Matěj Sýkora 14:39 Detail
2. Jitka Prokopová 0 2 Lukáš Vlček 14:39 Detail
2. Bára Heřmánková 0 2 Adam Ulč 14:41 Detail
2. Lucie Aschenbrennerová 0 2 Adam Čapek 14:42 Detail
2. Jan Lucke 0 2 Lukáš Hepnar 14:45 Detail
Rovyho IV.G 10 10 πráti Zobrazit/Skrýt detail
1. Vít Novák 2 0 Lukáš Berger 14:37 Detail
1. Lea Sýkorová 2 0 David Horák 14:37 Detail
1. Joshua Brejcha 0 2 Martin Taláb 14:37 Detail
1. Jakub Moravec 0 2 Jakub Smejkal 14:37 Detail
1. Anna Benešová 2 0 Jiří Pecháček 14:37 Detail
2. Joshua Brejcha 0 2 Martin Taláb 14:39 Detail
2. Anna Benešová 0 2 Jiří Pecháček 14:40 Detail
2. Jakub Moravec 2 0 Jakub Smejkal 14:42 Detail
2. Lea Sýkorová 2 0 David Horák 14:43 Detail
2. Vít Novák 0 2 Lukáš Berger 14:45 Detail
Vandráci 6 14 Kotlovi Zobrazit/Skrýt detail
1. Mikuláš Starý 2 0 David Bureš 14:37 Detail
1. Ondřej Sionko 0 2 Jakub Dušek 14:37 Detail
1. Štěpán Pastor 0 2 David Kotek 14:37 Detail
1. Jan Bezděk 0 2 Filip Kotek 14:37 Detail
1. Veronika Divíšková 0 2 Eliška Morávková 14:37 Detail
2. Ondřej Sionko 2 0 Jakub Dušek 14:38 Detail
2. Veronika Divíšková 0 2 Eliška Morávková 14:39 Detail
2. Mikuláš Starý 0 2 David Bureš 14:39 Detail
2. Štěpán Pastor 2 0 David Kotek 14:40 Detail
2. Jan Bezděk 0 2 Filip Kotek 14:45 Detail
To se uvidí 12 8 Maloskaláci Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Háva 0 2 Monika Mlejnková 14:37 Detail
1. Patrik Lopušan 2 0 Adam Slíček 14:37 Detail
1. Nela Vytisková 0 2 Lucie Zikudová 14:37 Detail
1. Marek Hejda 0 2 Viktorie Ulrichová 14:37 Detail
1. Šimon Šupola 2 0 Hana Trojanová 14:37 Detail
2. Patrik Lopušan 2 0 Adam Slíček 14:38 Detail
2. Marek Hejda 2 0 Viktorie Ulrichová 14:39 Detail
2. Šimon Šupola 2 0 Hana Trojanová 14:39 Detail
2. Kryštof Háva 0 2 Monika Mlejnková 14:39 Detail
2. Nela Vytisková 2 0 Lucie Zikudová 14:39 Detail
Bášátka 10 10 Veselá I.G Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Novák 0 2 Jaroslav Antonín Zíka 14:37 Detail
1. Jan Vahalík 2 0 Adam Hromadík 14:37 Detail
1. Vojtěch Fiala 2 0 Jakub Šimek 14:37 Detail
1. Jana Jílková 0 2 Daniel Kouřimský 14:37 Detail
1. Monika Mertlová 2 0 Beata Jašurková 14:37 Detail
2. Jan Vahalík 2 0 Adam Hromadík 14:39 Detail
2. Jan Novák 0 2 Jaroslav Antonín Zíka 14:39 Detail
2. Vojtěch Fiala 0 2 Jakub Šimek 14:39 Detail
2. Jana Jílková 0 2 Daniel Kouřimský 14:40 Detail
2. Monika Mertlová 2 0 Beata Jašurková 14:41 Detail
Five in Line 12 8 kvarta a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Volech 2 0 Ondřej Vávra 14:37 Detail
1. Jakub Drápalík 0 2 Matouš Severa 14:37 Detail
1. Kateřina Drahokoupilová 2 0 Tomáš Vávra 14:37 Detail
1. Karel Velička 0 2 David Hegenbart 14:37 Detail
1. Adéla Studničková 0 2 Kryštof Pokorný 14:37 Detail
2. Jakub Drápalík 0 2 Matouš Severa 14:38 Detail
2. Karel Velička 2 0 David Hegenbart 14:39 Detail
2. Adéla Studničková 2 0 Kryštof Pokorný 14:40 Detail
2. Matěj Volech 2 0 Ondřej Vávra 14:45 Detail
2. Kateřina Drahokoupilová 2 0 Tomáš Vávra 14:45 Detail
Školáci 14 6 Borci z MS Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Ježková 2 0 Matěj Boros 14:37 Detail
1. Tereza Špůrová 2 0 Dora Švermová 14:37 Detail
1. Viky Fikarů 2 0 Bára Hajníková 14:37 Detail
1. Jakub Vaňura 2 0 Sandra Ertlová 14:37 Detail
1. Jakub Malý 0 2 Verča Nekutová 14:37 Detail
2. Viky Fikarů 2 0 Bára Hajníková 14:39 Detail
2. Klára Ježková 2 0 Matěj Boros 14:39 Detail
2. Tereza Špůrová 2 0 Dora Švermová 14:39 Detail
2. Jakub Vaňura 0 2 Sandra Ertlová 14:40 Detail
2. Jakub Malý 0 2 Verča Nekutová 14:45 Detail
JAROŠ LITOMĚŘICE 14 6 Dinosauři Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Hájek 0 2 Valentýna Hašková 14:37 Detail
1. Pavel Soukup 0 2 Šimon Pislcejk 14:37 Detail
1. Nikola Hofmanová 2 0 Ivan Biben 14:37 Detail
1. Adéla Hnátová 2 0 Natálie Srbová 14:37 Detail
1. Aneta Balcarová 0 2 Pavla Juppová 14:37 Detail
2. Pavel Soukup 2 0 Šimon Pislcejk 14:45 Detail
2. Zdeněk Hájek 2 0 Valentýna Hašková 14:45 Detail
2. Aneta Balcarová 2 0 Pavla Juppová 14:45 Detail
2. Adéla Hnátová 2 0 Natálie Srbová 14:45 Detail
2. Nikola Hofmanová 2 0 Ivan Biben 14:45 Detail
Saláti 0 20 ŠqWarky Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Kopper 0 2 Jiří Němeček 14:37 Detail
1. Tomáš Chmela 0 2 Vojtěch Jiří Helinger 14:37 Detail
1. Jakub Eliáš 0 2 René Dušek 14:37 Detail
1. Adam Kunst 0 2 Viet Duc Nguyen Minh 14:37 Detail
1. Jakub Machyl 0 2 Štěpán Orct 14:37 Detail
2. Adam Kunst 0 2 Viet Duc Nguyen Minh 14:45 Detail
2. Jakub Machyl 0 2 Štěpán Orct 14:45 Detail
2. Milan Kopper 0 2 Jiří Němeček 14:45 Detail
2. Jakub Eliáš 0 2 René Dušek 14:45 Detail
2. Tomáš Chmela 0 2 Vojtěch Jiří Helinger 14:45 Detail
Mikulášovice 6. ročník 10 10 Mikulášovice 7. ročník Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Lorenz 0 2 Naf Dos Santos 14:37 Detail
1. Marek Kašpárek 0 2 Antonín Mrkus 14:37 Detail
1. Matyáš Miller 0 2 Barbora Pexová 14:37 Detail
1. Radim Kozák 0 2 Jakub Boháček 14:37 Detail
1. Jiří Havlíček 0 2 Iveta Kastlová 14:37 Detail
2. Jiří Lorenz 2 0 Naf Dos Santos 14:45 Detail
2. Matyáš Miller 2 0 Barbora Pexová 14:45 Detail
2. Radim Kozák 2 0 Jakub Boháček 14:45 Detail
2. Jiří Havlíček 2 0 Iveta Kastlová 14:45 Detail
2. Marek Kašpárek 2 0 Antonín Mrkus 14:45 Detail
Mikulášovice 9.A 10 10 Mikulášovice 8.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Bican Karel 2 0 David Chudoba 14:37 Detail
1. Víťa Havllíček 2 0 Tomáš Stumper 14:37 Detail
1. Václav Kučera 2 0 Ondra Štěpán 14:37 Detail
1. Matěj Tříško 2 0 Ríša Štěpán 14:37 Detail
1. Zbořil Lukáš 2 0 Robert Šupa 14:37 Detail
2. Matěj Tříško 0 2 Ríša Štěpán 14:45 Detail
2. Zbořil Lukáš 0 2 Robert Šupa 14:45 Detail
2. Václav Kučera 0 2 Ondra Štěpán 14:45 Detail
2. Matěj Bican Karel 0 2 David Chudoba 14:45 Detail
2. Víťa Havllíček 0 2 Tomáš Stumper 14:45 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Shober shabes 10 72 19 62
2. Pekaři 8 78 15 32
3. πškvorky 8 76 16 40
4. Gympl Žatec 8 76 14 36
5. Čajíčkový gang 8 74 15 34
6. Vtipnější a originálnější 8 60 17 45
7. poletuchy 7 58 24 48
8. Kostíci 7 58 14 28
9. SPŠE Žatec 6 62 17 27
10. To se uvidí 6 62 12 16
11. Kotlovi 6 54 15 26
12. Five in Line 6 54 15 16
13. Bobeš 6 52 19 32
14. Křižáci 6 50 23 42
15. πráti 6 50 16 30
16. Rovyho IV.G 5 60 16 16
17. Besties 5 60 15 14
18. Bášátka 5 48 19 21
19. Veselá I.G 5 48 15 17
20. ŠqWarky 4 54 15 10
21. Čožík team 4 54 13 6
22. Vandráci 4 50 17 12
23. Maloskaláci 4 50 15 8
24. Školáci 4 48 15 14
25. JAROŠ LITOMĚŘICE 4 46 10 6
26. Papagaiové 4 44 17 8
27. Borci z MS 3 44 14 7
28. kvarta a spol 3 42 15 11
29. Dinosauři 2 26 10 4
30. Mikulášovice 6. ročník 2 22 10 4
31. Mikulášovice 7. ročník 2 22 10 3
32. Mikulášovice 9.A 2 20 9 3
33. Mikulášovice 8.A 1 16 15 2
34. Saláti 1 10 13 2

Začátek: 19. 11. 14:10

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
poletuchy 4 16 Shober shabes Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Ostaš 0 2 Amálie Vrbatová 14:10 Detail
1. Tomáš Ostaš 0 2 Ondřej Kulhánek 14:10 Detail
1. Štěpán Jarolímek 0 2 Matěj Novotný 14:10 Detail
1. Jan Svoboda 2 0 Roman Rozenek 14:10 Detail
1. Oldřich Hladík 2 0 Michal Portych 14:10 Detail
2. Štěpán Jarolímek 0 2 Matěj Novotný 14:13 Detail
2. Oldřich Hladík 0 2 Michal Portych 14:16 Detail
2. Tomáš Ostaš 0 2 Ondřej Kulhánek 14:16 Detail
2. Jan Svoboda 0 2 Roman Rozenek 14:18 Detail
2. Lukáš Ostaš 0 2 Amálie Vrbatová 14:20 Detail
Křižáci 8 12 Vtipnější a originálnější Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Němeček 2 0 Libor Sýkora 14:10 Detail
1. Vít Klouček 0 2 Dominik Zábran 14:10 Detail
1. Radim Saidl 0 2 Šimon Peroutka 14:10 Detail
1. Klára Tauchmanová 2 0 Matouš Raška 14:10 Detail
1. Zuzana Otrubová 2 0 Rostislav Malý 14:10 Detail
2. Vít Klouček 0 2 Dominik Zábran 14:12 Detail
2. Klára Tauchmanová 0 2 Matouš Raška 14:12 Detail
2. Radim Saidl 0 2 Šimon Peroutka 14:13 Detail
2. Václav Němeček 0 2 Libor Sýkora 14:14 Detail
2. Zuzana Otrubová 2 0 Rostislav Malý 14:16 Detail
SPŠE Žatec 8 12 Bobeš Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Nazarčík 0 2 Marek Novotný 14:10 Detail
1. Pavel Adamec 0 2 Martin Novotný 14:10 Detail
1. Filip Vojtek 2 0 Adam Juhar 14:10 Detail
1. Jakub Süttö 2 0 Matěj Svejkovský 14:10 Detail
1. Eliška Páclová 0 2 Matěj Částek 14:10 Detail
2. Denis Nazarčík 2 0 Marek Novotný 14:11 Detail
2. Pavel Adamec 0 2 Martin Novotný 14:13 Detail
2. Filip Vojtek 0 2 Adam Juhar 14:13 Detail
2. Eliška Páclová 0 2 Matěj Částek 14:13 Detail
2. Jakub Süttö 2 0 Matěj Svejkovský 14:17 Detail
Papagaiové 8 12 Kostíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Heřmánková 0 2 Jiří Kostadinov 14:10 Detail
1. Jitka Prokopová 0 2 Matěj Vyšinský 14:10 Detail
1. Lucie Aschenbrennerová 2 0 Ondřej Zbitek 14:10 Detail
1. Filip Nechutný 2 0 Vendula Holečková 14:10 Detail
1. Jan Lucke 0 2 Michal Ševc 14:10 Detail
2. Filip Nechutný 2 0 Vendula Holečková 14:12 Detail
2. Jitka Prokopová 0 2 Matěj Vyšinský 14:13 Detail
2. Bára Heřmánková 2 0 Jiří Kostadinov 14:13 Detail
2. Lucie Aschenbrennerová 0 2 Ondřej Zbitek 14:15 Detail
2. Jan Lucke 0 2 Michal Ševc 14:17 Detail
Čajíčkový gang 14 6 Kotlovi Zobrazit/Skrýt detail
1. David Šípal 2 0 David Bureš 14:10 Detail
1. Tomáš Toman 0 2 Jakub Dušek 14:10 Detail
1. Matěj Bureš 0 2 David Kotek 14:10 Detail
1. Jan Chadraba 2 0 Filip Kotek 14:10 Detail
1. Ondřej Švihnos 2 0 Eliška Morávková 14:10 Detail
2. Ondřej Švihnos 2 0 Eliška Morávková 14:11 Detail
2. David Šípal 0 2 David Bureš 14:12 Detail
2. Matěj Bureš 2 0 David Kotek 14:12 Detail
2. Tomáš Toman 2 0 Jakub Dušek 14:12 Detail
2. Jan Chadraba 2 0 Filip Kotek 14:16 Detail
Five in Line 4 16 πškvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Volech 0 2 Vojtěch Vlk 14:10 Detail
1. Jakub Drápalík 0 2 František Beran 14:10 Detail
1. Kateřina Drahokoupilová 0 2 Jonáš Svatuška 14:10 Detail
1. Karel Velička 0 2 Kryštof Redl 14:10 Detail
1. Adéla Studničková 2 0 Veronika Modrá 14:10 Detail
2. Matěj Volech 0 2 Vojtěch Vlk 14:11 Detail
2. Karel Velička 0 2 Kryštof Redl 14:13 Detail
2. Adéla Studničková 0 2 Veronika Modrá 14:14 Detail
2. Jakub Drápalík 2 0 František Beran 14:15 Detail
2. Kateřina Drahokoupilová 0 2 Jonáš Svatuška 14:16 Detail
Vandráci 6 14 Gympl Žatec Zobrazit/Skrýt detail
1. Mikuláš Starý 0 2 Kristián Balon 14:10 Detail
1. Ondřej Sionko 0 2 Petr Bartoň 14:10 Detail
1. Štěpán Pastor 2 0 Tomáš Hégr 14:10 Detail
1. Jan Bezděk 0 2 Irena Ondová 14:10 Detail
1. Veronika Divíšková 2 0 Kateřina Karfíková 14:10 Detail
2. Veronika Divíšková 0 2 Kateřina Karfíková 14:12 Detail
2. Jan Bezděk 2 0 Irena Ondová 14:12 Detail
2. Ondřej Sionko 0 2 Petr Bartoň 14:14 Detail
2. Štěpán Pastor 0 2 Tomáš Hégr 14:14 Detail
2. Mikuláš Starý 0 2 Kristián Balon 14:15 Detail
Bášátka 2 18 Pekaři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Novák 0 2 Adam Ulč 14:10 Detail
1. Jan Vahalík 0 2 Lukáš Vlček 14:10 Detail
1. Vojtěch Fiala 0 2 Adam Čapek 14:10 Detail
1. Jana Jílková 0 2 Matěj Sýkora 14:10 Detail
1. Monika Mertlová 0 2 Lukáš Hepnar 14:10 Detail
2. Jana Jílková 2 0 Matěj Sýkora 14:11 Detail
2. Monika Mertlová 0 2 Lukáš Hepnar 14:11 Detail
2. Jan Vahalík 0 2 Lukáš Vlček 14:11 Detail
2. Vojtěch Fiala 0 2 Adam Čapek 14:13 Detail
2. Jan Novák 0 2 Adam Ulč 14:18 Detail
Besties 10 10 πráti Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 2 0 Lukáš Berger 14:10 Detail
1. Eliška Hýřová 0 2 David Horák 14:10 Detail
1. Melánie Appletová 0 2 Martin Taláb 14:10 Detail
1. Jonatan Schwarz 0 2 Jakub Smejkal 14:10 Detail
1. Michal Jegr 2 0 Jiří Pecháček 14:10 Detail
2. Jonatan Schwarz 2 0 Jakub Smejkal 14:14 Detail
2. Eliška Hýřová 0 2 David Horák 14:14 Detail
2. Melánie Appletová 0 2 Martin Taláb 14:15 Detail
2. Matouš Janda 2 0 Lukáš Berger 14:17 Detail
2. Michal Jegr 2 0 Jiří Pecháček 14:19 Detail
To se uvidí 14 6 kvarta a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Háva 2 0 Ondřej Vávra 14:10 Detail
1. Patrik Lopušan 0 2 Matouš Severa 14:10 Detail
1. Nela Vytisková 2 0 Tomáš Vávra 14:10 Detail
1. Marek Hejda 0 2 David Hegenbart 14:10 Detail
1. Šimon Šupola 2 0 Kryštof Pokorný 14:10 Detail
2. Patrik Lopušan 0 2 Matouš Severa 14:11 Detail
2. Šimon Šupola 2 0 Kryštof Pokorný 14:13 Detail
2. Marek Hejda 2 0 David Hegenbart 14:14 Detail
2. Kryštof Háva 2 0 Ondřej Vávra 14:18 Detail
2. Nela Vytisková 2 0 Tomáš Vávra 14:18 Detail
Čožík team 20 0 Dinosauři Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Maissner 2 0 Valentýna Hašková 14:10 Detail
1. Marek Čožík 2 0 Šimon Pislcejk 14:10 Detail
1. Oldřich Dobiáš 2 0 Ivan Biben 14:10 Detail
1. František Kučera 2 0 Natálie Srbová 14:10 Detail
1. Alexandra Vlčková 2 0 Pavla Juppová 14:10 Detail
2. Marek Čožík 2 0 Šimon Pislcejk 14:18 Detail
2. Alexandra Vlčková 2 0 Pavla Juppová 14:18 Detail
2. Oldřich Dobiáš 2 0 Ivan Biben 14:18 Detail
2. František Kučera 2 0 Natálie Srbová 14:18 Detail
2. Marek Maissner 2 0 Valentýna Hašková 14:18 Detail
Rovyho IV.G 14 6 ŠqWarky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vít Novák 0 2 Jiří Němeček 14:10 Detail
1. Lea Sýkorová 2 0 Vojtěch Jiří Helinger 14:10 Detail
1. Joshua Brejcha 2 0 René Dušek 14:10 Detail
1. Jakub Moravec 2 0 Viet Duc Nguyen Minh 14:10 Detail
1. Anna Benešová 2 0 Štěpán Orct 14:10 Detail
2. Vít Novák 0 2 Jiří Němeček 14:12 Detail
2. Joshua Brejcha 2 0 René Dušek 14:12 Detail
2. Jakub Moravec 2 0 Viet Duc Nguyen Minh 14:12 Detail
2. Anna Benešová 0 2 Štěpán Orct 14:13 Detail
2. Lea Sýkorová 2 0 Vojtěch Jiří Helinger 14:17 Detail
Školáci 8 12 Veselá I.G Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Ježková 2 0 Jaroslav Antonín Zíka 14:10 Detail
1. Tereza Špůrová 0 2 Adam Hromadík 14:10 Detail
1. Viky Fikarů 0 2 Jakub Šimek 14:10 Detail
1. Jakub Vaňura 0 2 Daniel Kouřimský 14:10 Detail
1. Jakub Malý 0 2 Beata Jašurková 14:10 Detail
2. Klára Ježková 2 0 Jaroslav Antonín Zíka 14:11 Detail
2. Viky Fikarů 0 2 Jakub Šimek 14:11 Detail
2. Tereza Špůrová 2 0 Adam Hromadík 14:12 Detail
2. Jakub Malý 0 2 Beata Jašurková 14:17 Detail
2. Jakub Vaňura 2 0 Daniel Kouřimský 14:23 Detail
Mikulášovice 6. ročník 0 20 Maloskaláci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Lorenz 0 2 Monika Mlejnková 14:10 Detail
1. Marek Kašpárek 0 2 Adam Slíček 14:10 Detail
1. Matyáš Miller 0 2 Lucie Zikudová 14:10 Detail
1. Radim Kozák 0 2 Viktorie Ulrichová 14:10 Detail
1. Jiří Havlíček 0 2 Hana Trojanová 14:10 Detail
2. Marek Kašpárek 0 2 Adam Slíček 14:17 Detail
2. Matyáš Miller 0 2 Lucie Zikudová 14:17 Detail
2. Radim Kozák 0 2 Viktorie Ulrichová 14:17 Detail
2. Jiří Lorenz 0 2 Monika Mlejnková 14:17 Detail
2. Jiří Havlíček 0 2 Hana Trojanová 14:17 Detail
Mikulášovice 9.A 0 20 Borci z MS Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Bican Karel 0 2 Matěj Boros 14:10 Detail
1. Víťa Havllíček 0 2 Dora Švermová 14:10 Detail
1. Václav Kučera 0 2 Bára Hajníková 14:10 Detail
1. Matěj Tříško 0 2 Sandra Ertlová 14:10 Detail
1. Zbořil Lukáš 0 2 Verča Nekutová 14:10 Detail
2. Matěj Tříško 0 2 Sandra Ertlová 14:18 Detail
2. Matěj Bican Karel 0 2 Matěj Boros 14:18 Detail
2. Václav Kučera 0 2 Bára Hajníková 14:18 Detail
2. Zbořil Lukáš 0 2 Verča Nekutová 14:18 Detail
2. Víťa Havllíček 0 2 Dora Švermová 14:18 Detail
JAROŠ LITOMĚŘICE 14 6 Mikulášovice 8.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Hájek 0 2 David Chudoba 14:10 Detail
1. Pavel Soukup 0 2 Tomáš Stumper 14:10 Detail
1. Nikola Hofmanová 2 0 Ondra Štěpán 14:10 Detail
1. Adéla Hnátová 2 0 Ríša Štěpán 14:10 Detail
1. Aneta Balcarová 0 2 Robert Šupa 14:10 Detail
2. Pavel Soukup 2 0 Tomáš Stumper 14:17 Detail
2. Zdeněk Hájek 2 0 David Chudoba 14:17 Detail
2. Aneta Balcarová 2 0 Robert Šupa 14:17 Detail
2. Adéla Hnátová 2 0 Ríša Štěpán 14:18 Detail
2. Nikola Hofmanová 2 0 Ondra Štěpán 14:18 Detail
Saláti 10 10 Mikulášovice 7. ročník Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Kopper 0 2 Naf Dos Santos 14:10 Detail
1. Tomáš Chmela 0 2 Antonín Mrkus 14:10 Detail
1. Jakub Eliáš 0 2 Barbora Pexová 14:10 Detail
1. Adam Kunst 0 2 Jakub Boháček 14:10 Detail
1. Jakub Machyl 0 2 Iveta Kastlová 14:10 Detail
2. Milan Kopper 2 0 Naf Dos Santos 14:17 Detail
2. Jakub Eliáš 2 0 Barbora Pexová 14:17 Detail
2. Adam Kunst 2 0 Jakub Boháček 14:17 Detail
2. Tomáš Chmela 2 0 Antonín Mrkus 14:17 Detail
2. Jakub Machyl 2 0 Iveta Kastlová 14:17 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Shober shabes 8 54 12 44
2. Vtipnější a originálnější 7 50 9 33
3. πškvorky 6 64 8 24
4. Čajíčkový gang 6 60 7 16
5. Pekaři 6 58 9 20
6. Gympl Žatec 6 56 8 24
7. poletuchy 6 48 12 32
8. Křižáci 6 48 12 32
9. Kostíci 6 48 8 22
10. Bobeš 6 46 10 28
11. SPŠE Žatec 5 52 8 15
12. Besties 5 52 8 13
13. πráti 5 40 9 17
14. Čožík team 4 54 5 6
15. To se uvidí 4 50 7 6
16. Rovyho IV.G 4 50 6 4
17. Vandráci 4 44 8 6
18. Papagaiové 4 44 7 4
19. Five in Line 4 42 8 4
20. Maloskaláci 4 42 7 4
21. Kotlovi 4 40 10 12
22. Bášátka 4 38 10 10
23. Veselá I.G 4 38 8 6
24. Borci z MS 3 38 9 5
25. kvarta a spol 3 34 8 11
26. ŠqWarky 2 34 8 4
27. Školáci 2 34 8 4
28. JAROŠ LITOMĚŘICE 2 32 4 0
29. Dinosauři 2 20 5 2
30. Mikulášovice 6. ročník 1 12 8 2
31. Mikulášovice 7. ročník 1 12 8 1
32. Saláti 1 10 9 1
33. Mikulášovice 9.A 1 10 7 2
34. Mikulášovice 8.A 0 6 8 0

Začátek: 19. 11. 13:45

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
SPŠE Žatec 10 10 Vtipnější a originálnější Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Nazarčík 0 2 Libor Sýkora 13:45 Detail
1. Pavel Adamec 2 0 Dominik Zábran 13:45 Detail
1. Filip Vojtek 2 0 Šimon Peroutka 13:45 Detail
1. Jakub Süttö 2 0 Matouš Raška 13:45 Detail
1. Eliška Páclová 0 2 Rostislav Malý 13:45 Detail
2. Denis Nazarčík 0 2 Libor Sýkora 13:47 Detail
2. Pavel Adamec 0 2 Dominik Zábran 13:47 Detail
2. Jakub Süttö 2 0 Matouš Raška 13:47 Detail
2. Filip Vojtek 0 2 Šimon Peroutka 13:48 Detail
2. Eliška Páclová 2 0 Rostislav Malý 13:48 Detail
Shober shabes 12 8 πškvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Amálie Vrbatová 2 0 Vojtěch Vlk 13:45 Detail
1. Ondřej Kulhánek 2 0 František Beran 13:45 Detail
1. Matěj Novotný 2 0 Jonáš Svatuška 13:45 Detail
1. Roman Rozenek 0 2 Kryštof Redl 13:45 Detail
1. Michal Portych 0 2 Veronika Modrá 13:45 Detail
2. Amálie Vrbatová 2 0 Vojtěch Vlk 13:46 Detail
2. Ondřej Kulhánek 2 0 František Beran 13:47 Detail
2. Matěj Novotný 0 2 Jonáš Svatuška 13:48 Detail
2. Roman Rozenek 0 2 Kryštof Redl 13:51 Detail
2. Michal Portych 2 0 Veronika Modrá 13:52 Detail
Křižáci 12 8 Gympl Žatec Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Němeček 0 2 Kristián Balon 13:45 Detail
1. Vít Klouček 0 2 Petr Bartoň 13:45 Detail
1. Radim Saidl 2 0 Tomáš Hégr 13:45 Detail
1. Klára Tauchmanová 0 2 Irena Ondová 13:45 Detail
1. Zuzana Otrubová 2 0 Kateřina Karfíková 13:45 Detail
2. Klára Tauchmanová 2 0 Irena Ondová 13:45 Detail
2. Radim Saidl 2 0 Tomáš Hégr 13:46 Detail
2. Vít Klouček 2 0 Petr Bartoň 13:47 Detail
2. Václav Němeček 2 0 Kristián Balon 13:47 Detail
2. Zuzana Otrubová 0 2 Kateřina Karfíková 13:48 Detail
poletuchy 14 6 Pekaři Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Ostaš 2 0 Adam Ulč 13:45 Detail
1. Tomáš Ostaš 2 0 Lukáš Vlček 13:45 Detail
1. Štěpán Jarolímek 2 0 Adam Čapek 13:45 Detail
1. Jan Svoboda 2 0 Matěj Sýkora 13:45 Detail
1. Oldřich Hladík 2 0 Lukáš Hepnar 13:45 Detail
2. Tomáš Ostaš 0 2 Lukáš Vlček 13:47 Detail
2. Jan Svoboda 0 2 Matěj Sýkora 13:48 Detail
2. Oldřich Hladík 2 0 Lukáš Hepnar 13:52 Detail
2. Štěpán Jarolímek 0 2 Adam Čapek 13:52 Detail
2. Lukáš Ostaš 2 0 Adam Ulč 13:57 Detail
Besties 14 6 kvarta a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 2 0 Ondřej Vávra 13:45 Detail
1. Eliška Hýřová 2 0 Matouš Severa 13:45 Detail
1. Melánie Appletová 2 0 Tomáš Vávra 13:45 Detail
1. Jonatan Schwarz 0 2 David Hegenbart 13:45 Detail
1. Michal Jegr 0 2 Kryštof Pokorný 13:45 Detail
2. Michal Jegr 2 0 Kryštof Pokorný 13:47 Detail
2. Eliška Hýřová 2 0 Matouš Severa 13:49 Detail
2. Matouš Janda 2 0 Ondřej Vávra 13:52 Detail
2. Melánie Appletová 2 0 Tomáš Vávra 13:52 Detail
2. Jonatan Schwarz 0 2 David Hegenbart 13:55 Detail
Veselá I.G 6 14 Bobeš Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Antonín Zíka 0 2 Marek Novotný 13:45 Detail
1. Adam Hromadík 0 2 Martin Novotný 13:45 Detail
1. Jakub Šimek 0 2 Adam Juhar 13:45 Detail
1. Daniel Kouřimský 2 0 Matěj Svejkovský 13:45 Detail
1. Beata Jašurková 0 2 Matěj Částek 13:45 Detail
2. Beata Jašurková 2 0 Matěj Částek 13:46 Detail
2. Jakub Šimek 0 2 Adam Juhar 13:47 Detail
2. Adam Hromadík 0 2 Martin Novotný 13:48 Detail
2. Jaroslav Antonín Zíka 0 2 Marek Novotný 13:50 Detail
2. Daniel Kouřimský 2 0 Matěj Svejkovský 13:52 Detail
Maloskaláci 2 18 Kostíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Monika Mlejnková 0 2 Jiří Kostadinov 13:45 Detail
1. Adam Slíček 0 2 Matěj Vyšinský 13:45 Detail
1. Lucie Zikudová 0 2 Ondřej Zbitek 13:45 Detail
1. Viktorie Ulrichová 2 0 Vendula Holečková 13:45 Detail
1. Hana Trojanová 0 2 Michal Ševc 13:45 Detail
2. Hana Trojanová 0 2 Michal Ševc 13:47 Detail
2. Viktorie Ulrichová 0 2 Vendula Holečková 13:47 Detail
2. Adam Slíček 0 2 Matěj Vyšinský 13:47 Detail
2. Lucie Zikudová 0 2 Ondřej Zbitek 13:48 Detail
2. Monika Mlejnková 0 2 Jiří Kostadinov 13:49 Detail
Rovyho IV.G 8 12 Kotlovi Zobrazit/Skrýt detail
1. Vít Novák 0 2 David Bureš 13:45 Detail
1. Lea Sýkorová 0 2 Jakub Dušek 13:45 Detail
1. Joshua Brejcha 0 2 David Kotek 13:45 Detail
1. Jakub Moravec 0 2 Filip Kotek 13:45 Detail
1. Anna Benešová 2 0 Eliška Morávková 13:45 Detail
2. Joshua Brejcha 0 2 David Kotek 13:46 Detail
2. Vít Novák 2 0 David Bureš 13:47 Detail
2. Jakub Moravec 2 0 Filip Kotek 13:48 Detail
2. Anna Benešová 2 0 Eliška Morávková 13:48 Detail
2. Lea Sýkorová 0 2 Jakub Dušek 13:49 Detail
Five in Line 12 8 ŠqWarky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Volech 2 0 Jiří Němeček 13:45 Detail
1. Jakub Drápalík 2 0 Vojtěch Jiří Helinger 13:45 Detail
1. Kateřina Drahokoupilová 2 0 René Dušek 13:45 Detail
1. Karel Velička 0 2 Viet Duc Nguyen Minh 13:45 Detail
1. Adéla Studničková 2 0 Štěpán Orct 13:45 Detail
2. Karel Velička 0 2 Viet Duc Nguyen Minh 13:46 Detail
2. Matěj Volech 2 0 Jiří Němeček 13:46 Detail
2. Jakub Drápalík 0 2 Vojtěch Jiří Helinger 13:47 Detail
2. Kateřina Drahokoupilová 2 0 René Dušek 13:48 Detail
2. Adéla Studničková 0 2 Štěpán Orct 13:55 Detail
πráti 12 8 Školáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Berger 0 2 Klára Ježková 13:45 Detail
1. David Horák 2 0 Tereza Špůrová 13:45 Detail
1. Martin Taláb 2 0 Viky Fikarů 13:45 Detail
1. Jakub Smejkal 0 2 Jakub Vaňura 13:45 Detail
1. Jiří Pecháček 2 0 Jakub Malý 13:45 Detail
2. David Horák 2 0 Tereza Špůrová 13:46 Detail
2. Martin Taláb 2 0 Viky Fikarů 13:47 Detail
2. Lukáš Berger 0 2 Klára Ježková 13:52 Detail
2. Jakub Smejkal 0 2 Jakub Vaňura 13:52 Detail
2. Jiří Pecháček 2 0 Jakub Malý 13:52 Detail
Mikulášovice 6. ročník 2 18 Papagaiové Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Lorenz 0 2 Bára Heřmánková 13:45 Detail
1. Marek Kašpárek 0 2 Jitka Prokopová 13:45 Detail
1. Matyáš Miller 0 2 Lucie Aschenbrennerová 13:45 Detail
1. Radim Kozák 0 2 Filip Nechutný 13:45 Detail
1. Jiří Havlíček 0 2 Jan Lucke 13:45 Detail
2. Radim Kozák 0 2 Filip Nechutný 13:52 Detail
2. Marek Kašpárek 0 2 Jitka Prokopová 13:52 Detail
2. Jiří Havlíček 2 0 Jan Lucke 13:52 Detail
2. Matyáš Miller 0 2 Lucie Aschenbrennerová 13:52 Detail
2. Jiří Lorenz 0 2 Bára Heřmánková 13:52 Detail
Borci z MS 2 18 Čajíčkový gang Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Boros 0 2 David Šípal 13:45 Detail
1. Dora Švermová 0 2 Tomáš Toman 13:45 Detail
1. Bára Hajníková 0 2 Matěj Bureš 13:45 Detail
1. Sandra Ertlová 2 0 Jan Chadraba 13:45 Detail
1. Verča Nekutová 0 2 Ondřej Švihnos 13:45 Detail
2. Matěj Boros 0 2 David Šípal 13:46 Detail
2. Bára Hajníková 0 2 Matěj Bureš 13:46 Detail
2. Sandra Ertlová 0 2 Jan Chadraba 13:47 Detail
2. Dora Švermová 0 2 Tomáš Toman 13:47 Detail
2. Verča Nekutová 0 2 Ondřej Švihnos 13:48 Detail
JAROŠ LITOMĚŘICE 4 16 Vandráci Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Hájek 0 2 Mikuláš Starý 13:45 Detail
1. Pavel Soukup 0 2 Ondřej Sionko 13:45 Detail
1. Nikola Hofmanová 2 0 Štěpán Pastor 13:45 Detail
1. Adéla Hnátová 0 2 Jan Bezděk 13:45 Detail
1. Aneta Balcarová 0 2 Veronika Divíšková 13:45 Detail
2. Adéla Hnátová 0 2 Jan Bezděk 13:47 Detail
2. Nikola Hofmanová 2 0 Štěpán Pastor 13:48 Detail
2. Zdeněk Hájek 0 2 Mikuláš Starý 13:52 Detail
2. Aneta Balcarová 0 2 Veronika Divíšková 13:53 Detail
2. Pavel Soukup 0 2 Ondřej Sionko 13:53 Detail
Mikulášovice 7. ročník 0 20 Bášátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Naf Dos Santos 0 2 Jan Novák 13:45 Detail
1. Antonín Mrkus 0 2 Jan Vahalík 13:45 Detail
1. Barbora Pexová 0 2 Vojtěch Fiala 13:45 Detail
1. Jakub Boháček 0 2 Jana Jílková 13:45 Detail
1. Iveta Kastlová 0 2 Monika Mertlová 13:45 Detail
2. Barbora Pexová 0 2 Vojtěch Fiala 13:52 Detail
2. Jakub Boháček 0 2 Jana Jílková 13:52 Detail
2. Iveta Kastlová 0 2 Monika Mertlová 13:52 Detail
2. Naf Dos Santos 0 2 Jan Novák 13:52 Detail
2. Antonín Mrkus 0 2 Jan Vahalík 13:53 Detail
Mikulášovice 9.A 10 10 Dinosauři Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Bican Karel 0 2 Valentýna Hašková 13:45 Detail
1. Víťa Havllíček 0 2 Šimon Pislcejk 13:45 Detail
1. Václav Kučera 0 2 Ivan Biben 13:45 Detail
1. Matěj Tříško 0 2 Natálie Srbová 13:45 Detail
1. Zbořil Lukáš 0 2 Pavla Juppová 13:45 Detail
2. Matěj Tříško 2 0 Natálie Srbová 13:52 Detail
2. Zbořil Lukáš 2 0 Pavla Juppová 13:52 Detail
2. Matěj Bican Karel 2 0 Valentýna Hašková 13:52 Detail
2. Václav Kučera 2 0 Ivan Biben 13:52 Detail
2. Víťa Havllíček 2 0 Šimon Pislcejk 13:52 Detail
Čožík team 20 0 Saláti Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Maissner 2 0 Milan Kopper 13:45 Detail
1. Marek Čožík 2 0 Tomáš Chmela 13:45 Detail
1. Oldřich Dobiáš 2 0 Jakub Eliáš 13:45 Detail
1. František Kučera 2 0 Adam Kunst 13:45 Detail
1. Alexandra Vlčková 2 0 Jakub Machyl 13:45 Detail
2. Alexandra Vlčková 2 0 Jakub Machyl 13:52 Detail
2. Marek Čožík 2 0 Tomáš Chmela 13:52 Detail
2. Marek Maissner 2 0 Milan Kopper 13:52 Detail
2. Oldřich Dobiáš 2 0 Jakub Eliáš 13:52 Detail
2. František Kučera 2 0 Adam Kunst 13:53 Detail
To se uvidí 20 0 Mikulášovice 8.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Háva 2 0 David Chudoba 13:45 Detail
1. Patrik Lopušan 2 0 Tomáš Stumper 13:45 Detail
1. Nela Vytisková 2 0 Ondra Štěpán 13:45 Detail
1. Marek Hejda 2 0 Ríša Štěpán 13:45 Detail
1. Šimon Šupola 2 0 Robert Šupa 13:45 Detail
2. Patrik Lopušan 2 0 Tomáš Stumper 13:52 Detail
2. Marek Hejda 2 0 Ríša Štěpán 13:52 Detail
2. Kryštof Háva 2 0 David Chudoba 13:52 Detail
2. Šimon Šupola 2 0 Robert Šupa 13:52 Detail
2. Nela Vytisková 2 0 Ondra Štěpán 13:52 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. poletuchy 6 44 4 24
2. Křižáci 6 40 4 24
3. Shober shabes 6 38 4 20
4. SPŠE Žatec 5 44 2 13
5. Vtipnější a originálnější 5 38 4 17
6. πškvorky 4 48 4 12
7. Čajíčkový gang 4 46 1 4
8. Gympl Žatec 4 42 4 12
9. Besties 4 42 3 6
10. Pekaři 4 40 4 8
11. Five in Line 4 38 2 4
12. Vandráci 4 38 1 2
13. Kostíci 4 36 2 6
14. Bášátka 4 36 2 4
15. Papagaiové 4 36 1 2
16. Bobeš 4 34 4 12
17. Kotlovi 4 34 2 8
18. πráti 4 30 2 8
19. kvarta a spol 3 28 2 5
20. To se uvidí 2 36 4 0
21. Rovyho IV.G 2 36 4 0
22. Čožík team 2 34 3 0
23. ŠqWarky 2 28 4 0
24. Veselá I.G 2 26 4 2
25. Školáci 2 26 4 0
26. Maloskaláci 2 22 4 0
27. Dinosauři 2 20 1 2
28. Borci z MS 1 18 4 3
29. Mikulášovice 6. ročník 1 12 2 2
30. Mikulášovice 9.A 1 10 4 2
31. JAROŠ LITOMĚŘICE 0 18 2 0
32. Mikulášovice 7. ročník 0 2 4 0
33. Saláti 0 0 4 0
34. Mikulášovice 8.A 0 0 2 0

Začátek: 19. 11. 13:22

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Shober shabes 12 8 Bobeš Zobrazit/Skrýt detail
1. Amálie Vrbatová 2 0 Marek Novotný 13:22 Detail
1. Ondřej Kulhánek 2 0 Martin Novotný 13:22 Detail
1. Matěj Novotný 0 2 Adam Juhar 13:22 Detail
1. Roman Rozenek 2 0 Matěj Svejkovský 13:22 Detail
1. Michal Portych 0 2 Matěj Částek 13:22 Detail
2. Amálie Vrbatová 2 0 Marek Novotný 13:23 Detail
2. Roman Rozenek 0 2 Matěj Svejkovský 13:24 Detail
2. Matěj Novotný 2 0 Adam Juhar 13:24 Detail
2. Ondřej Kulhánek 2 0 Martin Novotný 13:26 Detail
2. Michal Portych 0 2 Matěj Částek 13:30 Detail
Křižáci 12 8 Kotlovi Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Němeček 0 2 David Bureš 13:22 Detail
1. Vít Klouček 2 0 Jakub Dušek 13:22 Detail
1. Radim Saidl 2 0 David Kotek 13:22 Detail
1. Klára Tauchmanová 0 2 Filip Kotek 13:22 Detail
1. Zuzana Otrubová 2 0 Eliška Morávková 13:22 Detail
2. Vít Klouček 2 0 Jakub Dušek 13:23 Detail
2. Klára Tauchmanová 0 2 Filip Kotek 13:24 Detail
2. Václav Němeček 2 0 David Bureš 13:24 Detail
2. Radim Saidl 2 0 David Kotek 13:25 Detail
2. Zuzana Otrubová 0 2 Eliška Morávková 13:26 Detail
SPŠE Žatec 14 6 ŠqWarky Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Nazarčík 2 0 Jiří Němeček 13:22 Detail
1. Pavel Adamec 2 0 Vojtěch Jiří Helinger 13:22 Detail
1. Filip Vojtek 0 2 René Dušek 13:22 Detail
1. Jakub Süttö 2 0 Viet Duc Nguyen Minh 13:22 Detail
1. Eliška Páclová 2 0 Štěpán Orct 13:22 Detail
2. Denis Nazarčík 2 0 Jiří Němeček 13:23 Detail
2. Pavel Adamec 2 0 Vojtěch Jiří Helinger 13:23 Detail
2. Eliška Páclová 0 2 Štěpán Orct 13:28 Detail
2. Jakub Süttö 2 0 Viet Duc Nguyen Minh 13:29 Detail
2. Filip Vojtek 0 2 René Dušek 13:31 Detail
Veselá I.G 0 20 πškvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Antonín Zíka 0 2 Vojtěch Vlk 13:22 Detail
1. Adam Hromadík 0 2 František Beran 13:22 Detail
1. Jakub Šimek 0 2 Jonáš Svatuška 13:22 Detail
1. Daniel Kouřimský 0 2 Kryštof Redl 13:22 Detail
1. Beata Jašurková 0 2 Veronika Modrá 13:22 Detail
2. Beata Jašurková 0 2 Veronika Modrá 13:23 Detail
2. Adam Hromadík 0 2 František Beran 13:24 Detail
2. Jakub Šimek 0 2 Jonáš Svatuška 13:25 Detail
2. Jaroslav Antonín Zíka 0 2 Vojtěch Vlk 13:25 Detail
2. Daniel Kouřimský 0 2 Kryštof Redl 13:27 Detail
Maloskaláci 0 20 Gympl Žatec Zobrazit/Skrýt detail
1. Monika Mlejnková 0 2 Kristián Balon 13:22 Detail
1. Adam Slíček 0 2 Petr Bartoň 13:22 Detail
1. Lucie Zikudová 0 2 Tomáš Hégr 13:22 Detail
1. Viktorie Ulrichová 0 2 Irena Ondová 13:22 Detail
1. Hana Trojanová 0 2 Kateřina Karfíková 13:22 Detail
2. Adam Slíček 0 2 Petr Bartoň 13:24 Detail
2. Lucie Zikudová 0 2 Tomáš Hégr 13:24 Detail
2. Hana Trojanová 0 2 Kateřina Karfíková 13:26 Detail
2. Monika Mlejnková 0 2 Kristián Balon 13:29 Detail
2. Viktorie Ulrichová 0 2 Irena Ondová 13:31 Detail
poletuchy 12 8 Čajíčkový gang Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Ostaš 0 2 David Šípal 13:22 Detail
1. Tomáš Ostaš 0 2 Tomáš Toman 13:22 Detail
1. Štěpán Jarolímek 2 0 Matěj Bureš 13:22 Detail
1. Jan Svoboda 2 0 Jan Chadraba 13:22 Detail
1. Oldřich Hladík 2 0 Ondřej Švihnos 13:22 Detail
2. Štěpán Jarolímek 2 0 Matěj Bureš 13:24 Detail
2. Jan Svoboda 0 2 Jan Chadraba 13:24 Detail
2. Oldřich Hladík 2 0 Ondřej Švihnos 13:24 Detail
2. Tomáš Ostaš 2 0 Tomáš Toman 13:27 Detail
2. Lukáš Ostaš 0 2 David Šípal 13:27 Detail
Rovyho IV.G 8 12 Vtipnější a originálnější Zobrazit/Skrýt detail
1. Vít Novák 2 0 Libor Sýkora 13:22 Detail
1. Lea Sýkorová 0 2 Dominik Zábran 13:22 Detail
1. Joshua Brejcha 2 0 Šimon Peroutka 13:22 Detail
1. Jakub Moravec 0 2 Matouš Raška 13:22 Detail
1. Anna Benešová 2 0 Rostislav Malý 13:22 Detail
2. Anna Benešová 0 2 Rostislav Malý 13:23 Detail
2. Vít Novák 0 2 Libor Sýkora 13:24 Detail
2. Joshua Brejcha 0 2 Šimon Peroutka 13:24 Detail
2. Lea Sýkorová 0 2 Dominik Zábran 13:25 Detail
2. Jakub Moravec 2 0 Matouš Raška 13:29 Detail
πráti 6 14 Pekaři Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Berger 0 2 Adam Ulč 13:22 Detail
1. David Horák 2 0 Lukáš Vlček 13:22 Detail
1. Martin Taláb 0 2 Adam Čapek 13:22 Detail
1. Jakub Smejkal 0 2 Matěj Sýkora 13:22 Detail
1. Jiří Pecháček 2 0 Lukáš Hepnar 13:22 Detail
2. David Horák 0 2 Lukáš Vlček 13:29 Detail
2. Lukáš Berger 0 2 Adam Ulč 13:30 Detail
2. Jakub Smejkal 0 2 Matěj Sýkora 13:30 Detail
2. Martin Taláb 2 0 Adam Čapek 13:30 Detail
2. Jiří Pecháček 0 2 Lukáš Hepnar 13:34 Detail
Čožík team 8 12 kvarta a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Maissner 2 0 Ondřej Vávra 13:22 Detail
1. Marek Čožík 0 2 Matouš Severa 13:22 Detail
1. Oldřich Dobiáš 2 0 Tomáš Vávra 13:22 Detail
1. František Kučera 0 2 David Hegenbart 13:22 Detail
1. Alexandra Vlčková 0 2 Kryštof Pokorný 13:22 Detail
2. František Kučera 0 2 David Hegenbart 13:23 Detail
2. Marek Čožík 0 2 Matouš Severa 13:23 Detail
2. Alexandra Vlčková 0 2 Kryštof Pokorný 13:24 Detail
2. Marek Maissner 2 0 Ondřej Vávra 13:30 Detail
2. Oldřich Dobiáš 2 0 Tomáš Vávra 13:30 Detail
Borci z MS 6 14 Kostíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Boros 0 2 Jiří Kostadinov 13:22 Detail
1. Dora Švermová 0 2 Matěj Vyšinský 13:22 Detail
1. Bára Hajníková 0 2 Ondřej Zbitek 13:22 Detail
1. Sandra Ertlová 2 0 Vendula Holečková 13:22 Detail
1. Verča Nekutová 0 2 Michal Ševc 13:22 Detail
2. Matěj Boros 2 0 Jiří Kostadinov 13:23 Detail
2. Bára Hajníková 0 2 Ondřej Zbitek 13:23 Detail
2. Verča Nekutová 0 2 Michal Ševc 13:23 Detail
2. Sandra Ertlová 2 0 Vendula Holečková 13:23 Detail
2. Dora Švermová 0 2 Matěj Vyšinský 13:24 Detail
JAROŠ LITOMĚŘICE 8 12 Školáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Hájek 0 2 Klára Ježková 13:22 Detail
1. Pavel Soukup 0 2 Tereza Špůrová 13:22 Detail
1. Nikola Hofmanová 2 0 Viky Fikarů 13:22 Detail
1. Adéla Hnátová 0 2 Jakub Vaňura 13:22 Detail
1. Aneta Balcarová 2 0 Jakub Malý 13:22 Detail
2. Adéla Hnátová 2 0 Jakub Vaňura 13:25 Detail
2. Nikola Hofmanová 2 0 Viky Fikarů 13:26 Detail
2. Aneta Balcarová 0 2 Jakub Malý 13:30 Detail
2. Pavel Soukup 0 2 Tereza Špůrová 13:30 Detail
2. Zdeněk Hájek 0 2 Klára Ježková 13:30 Detail
Mikulášovice 6. ročník 10 10 Dinosauři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Lorenz 2 0 Valentýna Hašková 13:22 Detail
1. Marek Kašpárek 2 0 Šimon Pislcejk 13:22 Detail
1. Matyáš Miller 2 0 Ivan Biben 13:22 Detail
1. Radim Kozák 2 0 Natálie Srbová 13:22 Detail
1. Jiří Havlíček 2 0 Pavla Juppová 13:22 Detail
2. Radim Kozák 0 2 Natálie Srbová 13:30 Detail
2. Jiří Havlíček 0 2 Pavla Juppová 13:30 Detail
2. Jiří Lorenz 0 2 Valentýna Hašková 13:30 Detail
2. Matyáš Miller 0 2 Ivan Biben 13:30 Detail
2. Marek Kašpárek 0 2 Šimon Pislcejk 13:30 Detail
Mikulášovice 7. ročník 2 18 Papagaiové Zobrazit/Skrýt detail
1. Naf Dos Santos 0 2 Bára Heřmánková 13:22 Detail
1. Antonín Mrkus 0 2 Jitka Prokopová 13:22 Detail
1. Barbora Pexová 0 2 Lucie Aschenbrennerová 13:22 Detail
1. Jakub Boháček 0 2 Filip Nechutný 13:22 Detail
1. Iveta Kastlová 0 2 Jan Lucke 13:22 Detail
2. Iveta Kastlová 2 0 Jan Lucke 13:30 Detail
2. Barbora Pexová 0 2 Lucie Aschenbrennerová 13:30 Detail
2. Jakub Boháček 0 2 Filip Nechutný 13:30 Detail
2. Antonín Mrkus 0 2 Jitka Prokopová 13:30 Detail
2. Naf Dos Santos 0 2 Bára Heřmánková 13:30 Detail
Five in Line 20 0 Mikulášovice 8.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Volech 2 0 David Chudoba 13:22 Detail
1. Jakub Drápalík 2 0 Tomáš Stumper 13:22 Detail
1. Kateřina Drahokoupilová 2 0 Ondra Štěpán 13:22 Detail
1. Karel Velička 2 0 Ríša Štěpán 13:22 Detail
1. Adéla Studničková 2 0 Robert Šupa 13:22 Detail
2. Adéla Studničková 2 0 Robert Šupa 13:30 Detail
2. Karel Velička 2 0 Ríša Štěpán 13:30 Detail
2. Kateřina Drahokoupilová 2 0 Ondra Štěpán 13:30 Detail
2. Jakub Drápalík 2 0 Tomáš Stumper 13:30 Detail
2. Matěj Volech 2 0 David Chudoba 13:31 Detail
Mikulášovice 9.A 0 20 Vandráci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Bican Karel 0 2 Mikuláš Starý 13:22 Detail
1. Víťa Havllíček 0 2 Ondřej Sionko 13:22 Detail
1. Václav Kučera 0 2 Štěpán Pastor 13:22 Detail
1. Matěj Tříško 0 2 Jan Bezděk 13:22 Detail
1. Zbořil Lukáš 0 2 Veronika Divíšková 13:22 Detail
2. Václav Kučera 0 2 Štěpán Pastor 13:30 Detail
2. Víťa Havllíček 0 2 Ondřej Sionko 13:30 Detail
2. Zbořil Lukáš 0 2 Veronika Divíšková 13:30 Detail
2. Matěj Tříško 0 2 Jan Bezděk 13:30 Detail
2. Matěj Bican Karel 0 2 Mikuláš Starý 13:30 Detail
To se uvidí 8 12 Bášátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Háva 2 0 Jan Novák 13:22 Detail
1. Patrik Lopušan 0 2 Jan Vahalík 13:22 Detail
1. Nela Vytisková 0 2 Vojtěch Fiala 13:22 Detail
1. Marek Hejda 0 2 Jana Jílková 13:22 Detail
1. Šimon Šupola 2 0 Monika Mertlová 13:22 Detail
2. Marek Hejda 2 0 Jana Jílková 13:23 Detail
2. Patrik Lopušan 0 2 Jan Vahalík 13:23 Detail
2. Nela Vytisková 0 2 Vojtěch Fiala 13:24 Detail
2. Šimon Šupola 2 0 Monika Mertlová 13:25 Detail
2. Kryštof Háva 0 2 Jan Novák 13:27 Detail
Besties 20 0 Saláti Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 2 0 Milan Kopper 13:22 Detail
1. Eliška Hýřová 2 0 Tomáš Chmela 13:22 Detail
1. Melánie Appletová 2 0 Jakub Eliáš 13:22 Detail
1. Jonatan Schwarz 2 0 Adam Kunst 13:22 Detail
1. Michal Jegr 2 0 Jakub Machyl 13:22 Detail
2. Michal Jegr 2 0 Jakub Machyl 13:30 Detail
2. Jonatan Schwarz 2 0 Adam Kunst 13:30 Detail
2. Melánie Appletová 2 0 Jakub Eliáš 13:30 Detail
2. Matouš Janda 2 0 Milan Kopper 13:30 Detail
2. Eliška Hýřová 2 0 Tomáš Chmela 13:30 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. πškvorky 4 40 0 8
2. Gympl Žatec 4 34 0 8
3. SPŠE Žatec 4 34 0 6
4. Pekaři 4 34 0 4
5. poletuchy 4 30 0 8
6. Vtipnější a originálnější 4 28 0 8
7. Křižáci 4 28 0 8
8. Shober shabes 4 26 0 4
9. kvarta a spol 3 22 0 1
10. Besties 2 28 0 0
11. Rovyho IV.G 2 28 0 0
12. Čajíčkový gang 2 28 0 0
13. Five in Line 2 26 0 0
14. Kotlovi 2 22 0 4
15. Vandráci 2 22 0 0
16. Bobeš 2 20 0 4
17. Veselá I.G 2 20 0 2
18. ŠqWarky 2 20 0 0
19. Maloskaláci 2 20 0 0
20. Kostíci 2 18 0 2
21. Školáci 2 18 0 0
22. Papagaiové 2 18 0 0
23. πráti 2 18 0 0
24. Bášátka 2 16 0 0
25. Borci z MS 1 16 0 3
26. Mikulášovice 6. ročník 1 10 0 1
27. Dinosauři 1 10 0 1
28. To se uvidí 0 16 0 0
29. Čožík team 0 14 0 0
30. JAROŠ LITOMĚŘICE 0 14 0 0
31. Mikulášovice 7. ročník 0 2 0 0
32. Mikulášovice 8.A 0 0 0 0
33. Mikulášovice 9.A 0 0 0 0
34. Saláti 0 0 0 0

Začátek: 19. 11. 13:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Bobeš 12 8 Besties Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Novotný 0 2 Matouš Janda 13:00 Detail
1. Martin Novotný 2 0 Eliška Hýřová 13:00 Detail
1. Adam Juhar 2 0 Melánie Appletová 13:00 Detail
1. Matěj Svejkovský 0 2 Jonatan Schwarz 13:00 Detail
1. Matěj Částek 2 0 Michal Jegr 13:00 Detail
2. Matěj Svejkovský 0 2 Jonatan Schwarz 13:02 Detail
2. Martin Novotný 2 0 Eliška Hýřová 13:02 Detail
2. Marek Novotný 2 0 Matouš Janda 13:03 Detail
2. Adam Juhar 0 2 Melánie Appletová 13:04 Detail
2. Matěj Částek 2 0 Michal Jegr 13:05 Detail
Shober shabes 14 6 Čožík team Zobrazit/Skrýt detail
1. Amálie Vrbatová 2 0 Marek Maissner 13:00 Detail
1. Ondřej Kulhánek 2 0 Marek Čožík 13:00 Detail
1. Matěj Novotný 0 2 Oldřich Dobiáš 13:00 Detail
1. Roman Rozenek 2 0 František Kučera 13:00 Detail
1. Michal Portych 0 2 Alexandra Vlčková 13:00 Detail
2. Amálie Vrbatová 2 0 Marek Maissner 13:01 Detail
2. Roman Rozenek 2 0 František Kučera 13:01 Detail
2. Ondřej Kulhánek 2 0 Marek Čožík 13:03 Detail
2. Matěj Novotný 2 0 Oldřich Dobiáš 13:05 Detail
2. Michal Portych 0 2 Alexandra Vlčková 13:07 Detail
Kostíci 4 16 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Kostadinov 0 2 Václav Němeček 13:00 Detail
1. Matěj Vyšinský 0 2 Vít Klouček 13:00 Detail
1. Ondřej Zbitek 2 0 Radim Saidl 13:00 Detail
1. Vendula Holečková 0 2 Klára Tauchmanová 13:00 Detail
1. Michal Ševc 0 2 Zuzana Otrubová 13:00 Detail
2. Matěj Vyšinský 0 2 Vít Klouček 13:01 Detail
2. Ondřej Zbitek 2 0 Radim Saidl 13:02 Detail
2. Jiří Kostadinov 0 2 Václav Němeček 13:02 Detail
2. Vendula Holečková 0 2 Klára Tauchmanová 13:03 Detail
2. Michal Ševc 0 2 Zuzana Otrubová 13:06 Detail
ŠqWarky 14 6 JAROŠ LITOMĚŘICE Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Němeček 2 0 Zdeněk Hájek 13:00 Detail
1. Vojtěch Jiří Helinger 2 0 Pavel Soukup 13:00 Detail
1. René Dušek 0 2 Nikola Hofmanová 13:00 Detail
1. Viet Duc Nguyen Minh 0 2 Adéla Hnátová 13:00 Detail
1. Štěpán Orct 2 0 Aneta Balcarová 13:00 Detail
2. René Dušek 2 0 Nikola Hofmanová 13:04 Detail
2. Jiří Němeček 2 0 Zdeněk Hájek 13:07 Detail
2. Vojtěch Jiří Helinger 2 0 Pavel Soukup 13:07 Detail
2. Štěpán Orct 2 0 Aneta Balcarová 13:07 Detail
2. Viet Duc Nguyen Minh 0 2 Adéla Hnátová 13:08 Detail
Kotlovi 14 6 Školáci Zobrazit/Skrýt detail
1. David Bureš 0 2 Klára Ježková 13:00 Detail
1. Jakub Dušek 2 0 Tereza Špůrová 13:00 Detail
1. David Kotek 2 0 Viky Fikarů 13:00 Detail
1. Filip Kotek 0 2 Jakub Vaňura 13:00 Detail
1. Eliška Morávková 2 0 Jakub Malý 13:00 Detail
2. David Kotek 0 2 Viky Fikarů 13:01 Detail
2. Jakub Dušek 2 0 Tereza Špůrová 13:01 Detail
2. David Bureš 2 0 Klára Ježková 13:02 Detail
2. Filip Kotek 2 0 Jakub Vaňura 13:05 Detail
2. Eliška Morávková 2 0 Jakub Malý 13:08 Detail
Dinosauři 0 20 SPŠE Žatec Zobrazit/Skrýt detail
1. Valentýna Hašková 0 2 Denis Nazarčík 13:00 Detail
1. Šimon Pislcejk 0 2 Pavel Adamec 13:00 Detail
1. Ivan Biben 0 2 Filip Vojtek 13:00 Detail
1. Natálie Srbová 0 2 Jakub Süttö 13:00 Detail
1. Pavla Juppová 0 2 Eliška Páclová 13:00 Detail
2. Valentýna Hašková 0 2 Denis Nazarčík 13:07 Detail
2. Šimon Pislcejk 0 2 Pavel Adamec 13:07 Detail
2. Ivan Biben 0 2 Filip Vojtek 13:07 Detail
2. Natálie Srbová 0 2 Jakub Süttö 13:07 Detail
2. Pavla Juppová 0 2 Eliška Páclová 13:07 Detail
kvarta a spol 10 10 Borci z MS Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Vávra 0 2 Matěj Boros 13:00 Detail
1. Matouš Severa 2 0 Dora Švermová 13:00 Detail
1. Tomáš Vávra 0 2 Bára Hajníková 13:00 Detail
1. David Hegenbart 0 2 Sandra Ertlová 13:00 Detail
1. Kryštof Pokorný 2 0 Verča Nekutová 13:00 Detail
2. Kryštof Pokorný 2 0 Verča Nekutová 13:00 Detail
2. Matouš Severa 2 0 Dora Švermová 13:02 Detail
2. David Hegenbart 2 0 Sandra Ertlová 13:03 Detail
2. Ondřej Vávra 0 2 Matěj Boros 13:07 Detail
2. Tomáš Vávra 0 2 Bára Hajníková 13:07 Detail
Veselá I.G 20 0 Mikulášovice 6. ročník Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Antonín Zíka 2 0 Jiří Lorenz 13:00 Detail
1. Adam Hromadík 2 0 Marek Kašpárek 13:00 Detail
1. Jakub Šimek 2 0 Matyáš Miller 13:00 Detail
1. Daniel Kouřimský 2 0 Radim Kozák 13:00 Detail
1. Beata Jašurková 2 0 Jiří Havlíček 13:00 Detail
2. Jaroslav Antonín Zíka 2 0 Jiří Lorenz 13:07 Detail
2. Beata Jašurková 2 0 Jiří Havlíček 13:07 Detail
2. Daniel Kouřimský 2 0 Radim Kozák 13:07 Detail
2. Adam Hromadík 2 0 Marek Kašpárek 13:09 Detail
2. Jakub Šimek 2 0 Matyáš Miller 13:09 Detail
πškvorky 20 0 Papagaiové Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Vlk 2 0 Bára Heřmánková 13:00 Detail
1. František Beran 2 0 Jitka Prokopová 13:00 Detail
1. Jonáš Svatuška 2 0 Lucie Aschenbrennerová 13:00 Detail
1. Kryštof Redl 2 0 Filip Nechutný 13:00 Detail
1. Veronika Modrá 2 0 Jan Lucke 13:00 Detail
2. Jonáš Svatuška 2 0 Lucie Aschenbrennerová 13:01 Detail
2. Kryštof Redl 2 0 Filip Nechutný 13:01 Detail
2. Vojtěch Vlk 2 0 Bára Heřmánková 13:02 Detail
2. František Beran 2 0 Jitka Prokopová 13:02 Detail
2. Veronika Modrá 2 0 Jan Lucke 13:07 Detail
Maloskaláci 20 0 Mikulášovice 7. ročník Zobrazit/Skrýt detail
1. Monika Mlejnková 2 0 Naf Dos Santos 13:00 Detail
1. Adam Slíček 2 0 Antonín Mrkus 13:00 Detail
1. Lucie Zikudová 2 0 Barbora Pexová 13:00 Detail
1. Viktorie Ulrichová 2 0 Jakub Boháček 13:00 Detail
1. Hana Trojanová 2 0 Iveta Kastlová 13:00 Detail
2. Hana Trojanová 2 0 Iveta Kastlová 13:08 Detail
2. Adam Slíček 2 0 Antonín Mrkus 13:08 Detail
2. Viktorie Ulrichová 2 0 Jakub Boháček 13:08 Detail
2. Monika Mlejnková 2 0 Naf Dos Santos 13:08 Detail
2. Lucie Zikudová 2 0 Barbora Pexová 13:08 Detail
Mikulášovice 8.A 0 20 Rovyho IV.G Zobrazit/Skrýt detail
1. David Chudoba 0 2 Vít Novák 13:00 Detail
1. Tomáš Stumper 0 2 Lea Sýkorová 13:00 Detail
1. Ondra Štěpán 0 2 Joshua Brejcha 13:00 Detail
1. Ríša Štěpán 0 2 Jakub Moravec 13:00 Detail
1. Robert Šupa 0 2 Anna Benešová 13:00 Detail
2. Ríša Štěpán 0 2 Jakub Moravec 13:07 Detail
2. Robert Šupa 0 2 Anna Benešová 13:07 Detail
2. David Chudoba 0 2 Vít Novák 13:07 Detail
2. Ondra Štěpán 0 2 Joshua Brejcha 13:07 Detail
2. Tomáš Stumper 0 2 Lea Sýkorová 13:08 Detail
Čajíčkový gang 20 0 Mikulášovice 9.A Zobrazit/Skrýt detail
1. David Šípal 2 0 Matěj Bican Karel 13:00 Detail
1. Tomáš Toman 2 0 Víťa Havllíček 13:00 Detail
1. Matěj Bureš 2 0 Václav Kučera 13:00 Detail
1. Jan Chadraba 2 0 Matěj Tříško 13:00 Detail
1. Ondřej Švihnos 2 0 Zbořil Lukáš 13:00 Detail
2. Tomáš Toman 2 0 Víťa Havllíček 13:07 Detail
2. Jan Chadraba 2 0 Matěj Tříško 13:07 Detail
2. Matěj Bureš 2 0 Václav Kučera 13:07 Detail
2. David Šípal 2 0 Matěj Bican Karel 13:07 Detail
2. Ondřej Švihnos 2 0 Zbořil Lukáš 13:07 Detail
Gympl Žatec 14 6 Five in Line Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristián Balon 2 0 Matěj Volech 13:00 Detail
1. Petr Bartoň 2 0 Jakub Drápalík 13:00 Detail
1. Tomáš Hégr 2 0 Kateřina Drahokoupilová 13:00 Detail
1. Irena Ondová 0 2 Karel Velička 13:00 Detail
1. Kateřina Karfíková 0 2 Adéla Studničková 13:00 Detail
2. Irena Ondová 0 2 Karel Velička 13:01 Detail
2. Kateřina Karfíková 2 0 Adéla Studničková 13:02 Detail
2. Tomáš Hégr 2 0 Kateřina Drahokoupilová 13:03 Detail
2. Kristián Balon 2 0 Matěj Volech 13:03 Detail
2. Petr Bartoň 2 0 Jakub Drápalík 13:04 Detail
Vandráci 2 18 poletuchy Zobrazit/Skrýt detail
1. Mikuláš Starý 0 2 Lukáš Ostaš 13:00 Detail
1. Ondřej Sionko 0 2 Tomáš Ostaš 13:00 Detail
1. Štěpán Pastor 0 2 Štěpán Jarolímek 13:00 Detail
1. Jan Bezděk 0 2 Jan Svoboda 13:00 Detail
1. Veronika Divíšková 0 2 Oldřich Hladík 13:00 Detail
2. Ondřej Sionko 0 2 Tomáš Ostaš 13:02 Detail
2. Mikuláš Starý 0 2 Lukáš Ostaš 13:02 Detail
2. Štěpán Pastor 2 0 Štěpán Jarolímek 13:02 Detail
2. Veronika Divíšková 0 2 Oldřich Hladík 13:03 Detail
2. Jan Bezděk 0 2 Jan Svoboda 13:03 Detail
Vtipnější a originálnější 16 4 Bášátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 2 0 Jan Novák 13:00 Detail
1. Dominik Zábran 2 0 Jan Vahalík 13:00 Detail
1. Šimon Peroutka 2 0 Vojtěch Fiala 13:00 Detail
1. Matouš Raška 2 0 Jana Jílková 13:00 Detail
1. Rostislav Malý 2 0 Monika Mertlová 13:00 Detail
2. Matouš Raška 2 0 Jana Jílková 13:01 Detail
2. Libor Sýkora 0 2 Jan Novák 13:01 Detail
2. Dominik Zábran 2 0 Jan Vahalík 13:01 Detail
2. Šimon Peroutka 0 2 Vojtěch Fiala 13:02 Detail
2. Rostislav Malý 2 0 Monika Mertlová 13:04 Detail
πráti 12 8 To se uvidí Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Berger 0 2 Kryštof Háva 13:00 Detail
1. David Horák 2 0 Patrik Lopušan 13:00 Detail
1. Martin Taláb 2 0 Nela Vytisková 13:00 Detail
1. Jakub Smejkal 0 2 Marek Hejda 13:00 Detail
1. Jiří Pecháček 2 0 Šimon Šupola 13:00 Detail
2. Martin Taláb 2 0 Nela Vytisková 13:01 Detail
2. David Horák 2 0 Patrik Lopušan 13:01 Detail
2. Jiří Pecháček 2 0 Šimon Šupola 13:07 Detail
2. Jakub Smejkal 0 2 Marek Hejda 13:07 Detail
2. Lukáš Berger 0 2 Kryštof Háva 13:08 Detail
Pekaři 20 0 Saláti Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Ulč 2 0 Milan Kopper 13:00 Detail
1. Lukáš Vlček 2 0 Tomáš Chmela 13:00 Detail
1. Adam Čapek 2 0 Jakub Eliáš 13:00 Detail
1. Matěj Sýkora 2 0 Adam Kunst 13:00 Detail
1. Lukáš Hepnar 2 0 Jakub Machyl 13:00 Detail
2. Adam Ulč 2 0 Milan Kopper 13:07 Detail
2. Lukáš Vlček 2 0 Tomáš Chmela 13:07 Detail
2. Adam Čapek 2 0 Jakub Eliáš 13:07 Detail
2. Matěj Sýkora 2 0 Adam Kunst 13:07 Detail
2. Lukáš Hepnar 2 0 Jakub Machyl 13:07 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. SPŠE Žatec 2 20 0 0
2. πškvorky 2 20 0 0
3. Pekaři 2 20 0 0
4. Veselá I.G 2 20 0 0
5. Maloskaláci 2 20 0 0
6. Rovyho IV.G 2 20 0 0
7. Čajíčkový gang 2 20 0 0
8. poletuchy 2 18 0 0
9. Vtipnější a originálnější 2 16 0 0
10. Křižáci 2 16 0 0
11. Kotlovi 2 14 0 0
12. Gympl Žatec 2 14 0 0
13. Shober shabes 2 14 0 0
14. ŠqWarky 2 14 0 0
15. Bobeš 2 12 0 0
16. πráti 2 12 0 0
17. kvarta a spol 1 10 0 1
18. Borci z MS 1 10 0 1
19. To se uvidí 0 8 0 0
20. Besties 0 8 0 0
21. Čožík team 0 6 0 0
22. JAROŠ LITOMĚŘICE 0 6 0 0
23. Školáci 0 6 0 0
24. Five in Line 0 6 0 0
25. Kostíci 0 4 0 0
26. Bášátka 0 4 0 0
27. Vandráci 0 2 0 0
28. Mikulášovice 6. ročník 0 0 0 0
29. Mikulášovice 7. ročník 0 0 0 0
30. Mikulášovice 8.A 0 0 0 0
31. Mikulášovice 9.A 0 0 0 0
32. Dinosauři 0 0 0 0
33. Papagaiové 0 0 0 0
34. Saláti 0 0 0 0