Online

16. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 16. 11. v 08:30
  • Postupujících: 6
  • Kraj: Liberecký
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 16. 11. 10:41

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pekelní pytlíci 8 12 Vorvani Zobrazit/Skrýt detail
1. Vendula Buriánová 2 0 Matěj Strnad 10:41 Detail
1. Matěj Hejduk 0 2 Kristýna Petrlíková 10:41 Detail
1. Prasátko David 2 0 Stanislav Kalvoda 10:41 Detail
1. Anna Hošková 2 0 Alexandr Nágl 10:41 Detail
1. Tomáš Chmelda 2 0 Aleš Fejk 10:41 Detail
2. Tomáš Chmelda 0 2 Aleš Fejk 10:43 Detail
2. Anna Hošková 0 2 Alexandr Nágl 10:44 Detail
2. Matěj Hejduk 0 2 Kristýna Petrlíková 10:45 Detail
2. Prasátko David 0 2 Stanislav Kalvoda 10:45 Detail
2. Vendula Buriánová 0 2 Matěj Strnad 10:46 Detail
Déčkaři 8 12 EEZY Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Klapka 2 0 Lukáš Ryšavý 10:41 Detail
1. Tomáš Kadaš 2 0 Tadeáš Zeman 10:41 Detail
1. Prokop Sengr 2 0 Robin Šindelář 10:41 Detail
1. Štěpán Vaska 0 2 Fun Dinh Dunh 10:41 Detail
1. Šimon Krebs 0 2 Ondřej Lenz 10:41 Detail
2. Tomáš Kadaš 2 0 Tadeáš Zeman 10:42 Detail
2. Milan Klapka 0 2 Lukáš Ryšavý 10:43 Detail
2. Štěpán Vaska 0 2 Fun Dinh Dunh 10:43 Detail
2. Prokop Sengr 0 2 Robin Šindelář 10:46 Detail
2. Šimon Krebs 0 2 Ondřej Lenz 10:50 Detail
Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 8 12 MOA Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Prosa 2 0 Anna Balcarova 10:41 Detail
1. Matěj Holman 2 0 Jan Prejs 10:41 Detail
1. Matyáš Prášek 0 2 Prokop Jeřábek 10:41 Detail
1. Jan Petružálek 0 2 David Bachtík 10:41 Detail
1. Patrik Meduna 0 2 Vladimír Doškář 10:41 Detail
2. Patrik Meduna 2 0 Vladimír Doškář 10:44 Detail
2. Matěj Holman 0 2 Jan Prejs 10:45 Detail
2. Matyáš Prášek 2 0 Prokop Jeřábek 10:46 Detail
2. Jan Petružálek 0 2 David Bachtík 10:48 Detail
2. Jan Prosa 0 2 Anna Balcarova 10:48 Detail
ČERNÝ DRACI 10 10 Sluníčka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Udržal 0 2 Jakub Fencl 10:41 Detail
1. Vojtěch Černý 2 0 Ondřej Čmerda 10:41 Detail
1. Karel Vedral 2 0 Denisa Eliášová 10:41 Detail
1. Lukáš Jonáš 2 0 Jan Kunz 10:41 Detail
1. Tomáš Strouhal 2 0 Jakub Buchl 10:41 Detail
2. Karel Vedral 0 2 Denisa Eliášová 10:43 Detail
2. Jakub Udržal 0 2 Jakub Fencl 10:44 Detail
2. Vojtěch Černý 2 0 Ondřej Čmerda 10:45 Detail
2. Tomáš Strouhal 0 2 Jakub Buchl 10:47 Detail
2. Lukáš Jonáš 0 2 Jan Kunz 10:54 Detail
Horníci 6 14 Zdrávka Zobrazit/Skrýt detail
1. David Wirth 0 2 Jonáš Melichar 10:41 Detail
1. Václav Žák 0 2 Daniel Muller 10:41 Detail
1. Natálie Čermáková 0 2 Lucie Drahoňovská 10:41 Detail
1. Kateřina Zvolenská 2 0 Petr Kosař 10:41 Detail
1. Lukáš Geist 0 2 Lucie Valentová 10:41 Detail
2. Lukáš Geist 0 2 Lucie Valentová 10:42 Detail
2. Václav Žák 0 2 Daniel Muller 10:42 Detail
2. Natálie Čermáková 2 0 Lucie Drahoňovská 10:43 Detail
2. David Wirth 2 0 Jonáš Melichar 10:43 Detail
2. Kateřina Zvolenská 0 2 Petr Kosař 10:44 Detail
Čenda a jeho česká banda 16 4 Skálovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Yu Chen 2 0 Matěj Caban 10:41 Detail
1. Jan Velhartický 2 0 Barbora Grofová 10:41 Detail
1. Vladimír Kroupar 2 0 Jan Halfar 10:41 Detail
1. Štěpán Kolářík 2 0 Adam Jurco 10:41 Detail
1. Marek Vrba 0 2 Linda Houšková 10:41 Detail
2. Štěpán Kolářík 2 0 Adam Jurco 10:42 Detail
2. Vladimír Kroupar 2 0 Jan Halfar 10:42 Detail
2. Yu Chen 2 0 Matěj Caban 10:42 Detail
2. Marek Vrba 0 2 Linda Houšková 10:43 Detail
2. Jan Velhartický 2 0 Barbora Grofová 10:44 Detail
ROUND AND CROSS 6 14 4SDL Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Nikl 2 0 Vladimír Vomáčka 10:41 Detail
1. Jakub Svoboda 2 0 David Vyčítal 10:41 Detail
1. Marek Synek 0 2 Martin Vaňátko 10:41 Detail
1. Martin Rous 0 2 Filip Zounek 10:41 Detail
1. Karel Pešek 2 0 Marián Kobr 10:41 Detail
2. Jakub Svoboda 0 2 David Vyčítal 10:42 Detail
2. Martin Rous 0 2 Filip Zounek 10:43 Detail
2. Tomáš Nikl 0 2 Vladimír Vomáčka 10:43 Detail
2. Marek Synek 0 2 Martin Vaňátko 10:44 Detail
2. Karel Pešek 0 2 Marián Kobr 10:45 Detail
Amazonské Anakondy 10 10 Svoboďáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Nedvěd 2 0 Marie Línková 10:41 Detail
1. Mirek Nodl 0 2 Jan Horák 10:41 Detail
1. Václav Pretschner 2 0 David Ježek 10:41 Detail
1. Nela Krátká 0 2 Vít Vrbenský 10:41 Detail
1. Veronika Schreiberová 0 2 Denisa Rudavská 10:41 Detail
2. Nela Krátká 2 0 Vít Vrbenský 10:42 Detail
2. Jan Nedvěd 2 0 Marie Línková 10:43 Detail
2. Václav Pretschner 2 0 David Ježek 10:43 Detail
2. Veronika Schreiberová 0 2 Denisa Rudavská 10:44 Detail
2. Mirek Nodl 0 2 Jan Horák 10:44 Detail
ZŠ Lidická 2 16 4 Křupky Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Kepl 2 0 Jitka Vokounová 10:41 Detail
1. Marie Rybáriková 2 0 Nikola Krchníková 10:41 Detail
1. Tomáš Lutonský 0 2 Anna Kalová 10:41 Detail
1. Jakub Černohorský 2 0 Monika Benková 10:41 Detail
1. David Lemberger 2 0 Katka Nováková 10:41 Detail
2. Marie Rybáriková 2 0 Nikola Krchníková 10:41 Detail
2. Tomáš Lutonský 2 0 Anna Kalová 10:42 Detail
2. David Lemberger 2 0 Katka Nováková 10:42 Detail
2. Jakub Černohorský 2 0 Monika Benková 10:42 Detail
2. Martin Kepl 0 2 Jitka Vokounová 10:42 Detail
Šrámkovci 18 2 G8MB Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Jakl 2 0 Zuzana Řehořová 10:41 Detail
1. Jiří Koprnický 2 0 Václav Jancák 10:41 Detail
1. František Hron 2 0 Michal Němec 10:41 Detail
1. Daniel Doležal 2 0 Klaudie Pašková 10:41 Detail
1. Nathan Hathaway 0 2 Denisa Gábová 10:41 Detail
2. Tomáš Jakl 2 0 Zuzana Řehořová 10:42 Detail
2. František Hron 2 0 Michal Němec 10:42 Detail
2. Jiří Koprnický 2 0 Václav Jancák 10:42 Detail
2. Nathan Hathaway 2 0 Denisa Gábová 10:44 Detail
2. Daniel Doležal 2 0 Klaudie Pašková 10:48 Detail
Horní Jiřetín 18 2 Kryptošlechtici z Chomutovic Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamin Gergeĺ´ 2 0 Filip Vrkoslav 10:41 Detail
1. Barbora Glavicová 2 0 Jiří Koubek 10:41 Detail
1. Natálie Sotaková 0 2 Kryštof Janda 10:41 Detail
1. Matěj Kohout 2 0 David Hrdina 10:41 Detail
1. Petr Fryček 2 0 Vojta Heluz 10:41 Detail
2. Matěj Kohout 2 0 David Hrdina 10:42 Detail
2. Barbora Glavicová 2 0 Jiří Koubek 10:42 Detail
2. Petr Fryček 2 0 Vojta Heluz 10:42 Detail
2. Benjamin Gergeĺ´ 2 0 Filip Vrkoslav 10:43 Detail
2. Natálie Sotaková 2 0 Kryštof Janda 10:44 Detail
ZŠ Lidická 3 4 16 Family Friendly Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Lát 0 2 David Cach 10:41 Detail
1. Tomáš Brigant 2 0 Michal Stec 10:41 Detail
1. Ondřej Řeháček 0 2 Jiří Paulovič 10:41 Detail
1. Jakub Tůma 0 2 Andrej Kohout 10:41 Detail
1. Adam Budák 0 2 Pavel Slánský 10:41 Detail
2. Tomáš Brigant 2 0 Michal Stec 10:42 Detail
2. Adam Budák 0 2 Pavel Slánský 10:42 Detail
2. Ondřej Řeháček 0 2 Jiří Paulovič 10:43 Detail
2. Jakub Tůma 0 2 Andrej Kohout 10:44 Detail
2. Benjamín Lát 0 2 David Cach 10:44 Detail
Bojišťáci 1 12 8 Bombarďáci 69 Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Lesk 0 2 Jakub Dusil 10:41 Detail
1. Michal Herbig 2 0 Oliver Benda 10:41 Detail
1. Martin Petříček 2 0 Pavel Thiel 10:41 Detail
1. Vojtěch Čmugr 0 2 Tomáš Novotný 10:41 Detail
1. Tomáš Fíla 0 2 Erik Hons 10:41 Detail
2. Tomáš Fíla 2 0 Erik Hons 10:42 Detail
2. Martin Petříček 2 0 Pavel Thiel 10:42 Detail
2. Michal Herbig 2 0 Oliver Benda 10:42 Detail
2. Vojtěch Čmugr 0 2 Tomáš Novotný 10:46 Detail
2. Josef Lesk 2 0 Jakub Dusil 10:56 Detail
ZŠ Lidická 1 10 10 OS1 gang Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Šimáčková 0 2 Tiep Bui Xuan 10:41 Detail
1. Magdaléna Strašilová 2 0 Tomáš Skrutek 10:41 Detail
1. Denis Janeček 0 2 Dominik Švehla 10:41 Detail
1. Ivo Grohol 0 2 Lukáš Urban 10:41 Detail
1. Josef Povolný 2 0 Radim Ibl 10:41 Detail
2. Josef Povolný 0 2 Radim Ibl 10:42 Detail
2. Magdaléna Strašilová 2 0 Tomáš Skrutek 10:42 Detail
2. Ivo Grohol 0 2 Lukáš Urban 10:43 Detail
2. Bára Šimáčková 2 0 Tiep Bui Xuan 10:43 Detail
2. Denis Janeček 2 0 Dominik Švehla 10:47 Detail
Sagma 20 0 Bečovský Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Klik 2 0 Natálie Humlová 10:41 Detail
1. Jakub Jan Kralovič 2 0 Veronika Fenclová 10:41 Detail
1. David Marcelly 2 0 Andrea Juščáková 10:41 Detail
1. Eliška Husáková 2 0 Josef Hesoun 10:41 Detail
1. Marek Pavlík 2 0 Jan Trefný 10:41 Detail
2. Marek Pavlík 2 0 Jan Trefný 10:48 Detail
2. David Marcelly 2 0 Andrea Juščáková 10:48 Detail
2. Eliška Husáková 2 0 Josef Hesoun 10:48 Detail
2. Jakub Jan Kralovič 2 0 Veronika Fenclová 10:48 Detail
2. Tomáš Klik 2 0 Natálie Humlová 10:51 Detail
Blafťáci 6 14 Piškvorkáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Červený 2 0 Matěj Nezbeda 10:41 Detail
1. Adam Gábor 0 2 Tereza Kadlečková 10:41 Detail
1. Štěpán Schmidt 0 2 Honza Hossinger 10:41 Detail
1. Adéla Součková 2 0 Viktorie Lukáčová 10:41 Detail
1. Aneta Němčanská 0 2 Jakub Masopust 10:41 Detail
2. Aneta Němčanská 2 0 Jakub Masopust 10:42 Detail
2. Adam Gábor 0 2 Tereza Kadlečková 10:42 Detail
2. Adéla Součková 0 2 Viktorie Lukáčová 10:42 Detail
2. Štěpán Schmidt 0 2 Honza Hossinger 10:43 Detail
2. Lukáš Červený 0 2 Matěj Nezbeda 10:43 Detail
Kolečka 18 2 Joudové Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kopecká 2 0 Ondřej Švejda 10:41 Detail
1. Beáta Štáfková 2 0 Martin Bohm 10:41 Detail
1. Iveta Tietzová 2 0 Martin Koudelka 10:41 Detail
1. Marie Bělohlavá 2 0 Jan Bereš 10:41 Detail
1. Vendula Husáková 2 0 Matěj Šťastný 10:41 Detail
2. Tereza Kopecká 0 2 Ondřej Švejda 10:48 Detail
2. Marie Bělohlavá 2 0 Jan Bereš 10:48 Detail
2. Iveta Tietzová 2 0 Martin Koudelka 10:48 Detail
2. Vendula Husáková 2 0 Matěj Šťastný 10:48 Detail
2. Beáta Štáfková 2 0 Martin Bohm 10:48 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. EEZY 13 106 47 109
2. Vorvani 12 90 47 108
3. Pekelní pytlíci 11 98 47 91
4. Zdrávka 10 96 35 62
5. MOA 10 90 44 74
6. Čenda a jeho česká banda 10 90 40 66
7. Déčkaři 10 84 41 74
8. Sluníčka 9 86 44 65
9. ČERNÝ DRACI 9 84 37 53
10. 4SDL 9 80 27 43
11. Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 9 76 37 56
12. ZŠ Lidická 2 8 78 33 36
13. Horní Jiřetín 8 72 34 42
14. Šrámkovci 8 72 34 38
15. Horníci 8 68 45 64
16. ROUND AND CROSS 7 76 38 43
17. Svoboďáci 7 74 35 35
18. Skálovka 7 74 35 33
19. Amazonské Anakondy 7 72 33 37
20. Family Friendly 6 74 35 28
21. Sagma 6 70 28 20
22. Bojišťáci 1 6 60 34 26
23. Křupky 6 54 39 34
24. ZŠ Lidická 1 5 72 23 10
25. Kolečka 5 68 24 12
26. G8MB 5 60 33 19
27. Kryptošlechtici z Chomutovic 5 60 30 26
28. ZŠ Lidická 3 4 66 28 10
29. Bombarďáci 69 4 56 37 18
30. Piškvorkáři 4 50 29 16
31. OS1 gang 4 48 31 18
32. Blafťáci 3 42 34 22
33. Joudové 2 22 29 10
34. Bečovský 1 12 29 2

Začátek: 16. 11. 10:16

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pekelní pytlíci 12 8 Sluníčka Zobrazit/Skrýt detail
1. Vendula Buriánová 2 0 Jakub Fencl 10:16 Detail
1. Matěj Hejduk 2 0 Ondřej Čmerda 10:16 Detail
1. Prasátko David 2 0 Denisa Eliášová 10:16 Detail
1. Anna Hošková 2 0 Jan Kunz 10:16 Detail
1. Tomáš Chmelda 0 2 Jakub Buchl 10:16 Detail
2. Anna Hošková 2 0 Jan Kunz 10:18 Detail
2. Tomáš Chmelda 0 2 Jakub Buchl 10:18 Detail
2. Matěj Hejduk 0 2 Ondřej Čmerda 10:20 Detail
2. Prasátko David 2 0 Denisa Eliášová 10:20 Detail
2. Vendula Buriánová 0 2 Jakub Fencl 10:21 Detail
Horníci 2 18 EEZY Zobrazit/Skrýt detail
1. David Wirth 0 2 Lukáš Ryšavý 10:16 Detail
1. Václav Žák 0 2 Tadeáš Zeman 10:16 Detail
1. Natálie Čermáková 2 0 Robin Šindelář 10:16 Detail
1. Kateřina Zvolenská 0 2 Fun Dinh Dunh 10:16 Detail
1. Lukáš Geist 0 2 Ondřej Lenz 10:16 Detail
2. Lukáš Geist 0 2 Ondřej Lenz 10:18 Detail
2. Václav Žák 0 2 Tadeáš Zeman 10:19 Detail
2. Kateřina Zvolenská 0 2 Fun Dinh Dunh 10:19 Detail
2. Natálie Čermáková 0 2 Robin Šindelář 10:20 Detail
2. David Wirth 0 2 Lukáš Ryšavý 10:20 Detail
Vorvani 12 8 MOA Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Strnad 2 0 Anna Balcarova 10:16 Detail
1. Kristýna Petrlíková 2 0 Jan Prejs 10:16 Detail
1. Stanislav Kalvoda 0 2 Prokop Jeřábek 10:16 Detail
1. Alexandr Nágl 2 0 David Bachtík 10:16 Detail
1. Aleš Fejk 0 2 Vladimír Doškář 10:16 Detail
2. Stanislav Kalvoda 2 0 Prokop Jeřábek 10:18 Detail
2. Kristýna Petrlíková 2 0 Jan Prejs 10:18 Detail
2. Aleš Fejk 0 2 Vladimír Doškář 10:20 Detail
2. Alexandr Nágl 0 2 David Bachtík 10:22 Detail
2. Matěj Strnad 2 0 Anna Balcarova 10:24 Detail
ČERNÝ DRACI 8 12 Déčkaři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Udržal 0 2 Milan Klapka 10:16 Detail
1. Vojtěch Černý 2 0 Tomáš Kadaš 10:16 Detail
1. Karel Vedral 0 2 Prokop Sengr 10:16 Detail
1. Lukáš Jonáš 2 0 Štěpán Vaska 10:16 Detail
1. Tomáš Strouhal 0 2 Šimon Krebs 10:16 Detail
2. Karel Vedral 0 2 Prokop Sengr 10:18 Detail
2. Lukáš Jonáš 0 2 Štěpán Vaska 10:20 Detail
2. Vojtěch Černý 2 0 Tomáš Kadaš 10:20 Detail
2. Jakub Udržal 2 0 Milan Klapka 10:21 Detail
2. Tomáš Strouhal 0 2 Šimon Krebs 10:29 Detail
Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 14 6 Křupky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Prosa 2 0 Jitka Vokounová 10:16 Detail
1. Matěj Holman 2 0 Nikola Krchníková 10:16 Detail
1. Matyáš Prášek 2 0 Anna Kalová 10:16 Detail
1. Jan Petružálek 0 2 Monika Benková 10:16 Detail
1. Patrik Meduna 0 2 Katka Nováková 10:16 Detail
2. Matyáš Prášek 2 0 Anna Kalová 10:17 Detail
2. Patrik Meduna 2 0 Katka Nováková 10:18 Detail
2. Jan Prosa 0 2 Jitka Vokounová 10:18 Detail
2. Matěj Holman 2 0 Nikola Krchníková 10:19 Detail
2. Jan Petružálek 2 0 Monika Benková 10:19 Detail
ROUND AND CROSS 10 10 Skálovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Nikl 2 0 Matěj Caban 10:16 Detail
1. Jakub Svoboda 0 2 Barbora Grofová 10:16 Detail
1. Marek Synek 2 0 Jan Halfar 10:16 Detail
1. Martin Rous 0 2 Adam Jurco 10:16 Detail
1. Karel Pešek 2 0 Linda Houšková 10:16 Detail
2. Martin Rous 0 2 Adam Jurco 10:17 Detail
2. Tomáš Nikl 2 0 Matěj Caban 10:18 Detail
2. Karel Pešek 0 2 Linda Houšková 10:19 Detail
2. Jakub Svoboda 0 2 Barbora Grofová 10:19 Detail
2. Marek Synek 2 0 Jan Halfar 10:20 Detail
Čenda a jeho česká banda 14 6 Svoboďáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Yu Chen 2 0 Marie Línková 10:16 Detail
1. Jan Velhartický 0 2 Jan Horák 10:16 Detail
1. Vladimír Kroupar 2 0 David Ježek 10:16 Detail
1. Štěpán Kolářík 2 0 Vít Vrbenský 10:16 Detail
1. Marek Vrba 2 0 Denisa Rudavská 10:16 Detail
2. Štěpán Kolářík 2 0 Vít Vrbenský 10:18 Detail
2. Jan Velhartický 2 0 Jan Horák 10:18 Detail
2. Yu Chen 2 0 Marie Línková 10:18 Detail
2. Vladimír Kroupar 0 2 David Ježek 10:19 Detail
2. Marek Vrba 0 2 Denisa Rudavská 10:23 Detail
ZŠ Lidická 2 6 14 Zdrávka Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Kepl 0 2 Jonáš Melichar 10:16 Detail
1. Marie Rybáriková 0 2 Daniel Muller 10:16 Detail
1. Tomáš Lutonský 0 2 Lucie Drahoňovská 10:16 Detail
1. Jakub Černohorský 0 2 Petr Kosař 10:16 Detail
1. David Lemberger 2 0 Lucie Valentová 10:16 Detail
2. Tomáš Lutonský 0 2 Lucie Drahoňovská 10:17 Detail
2. Marie Rybáriková 2 0 Daniel Muller 10:18 Detail
2. Martin Kepl 0 2 Jonáš Melichar 10:18 Detail
2. Jakub Černohorský 0 2 Petr Kosař 10:18 Detail
2. David Lemberger 2 0 Lucie Valentová 10:18 Detail
Amazonské Anakondy 10 10 Kryptošlechtici z Chomutovic Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Nedvěd 2 0 Filip Vrkoslav 10:16 Detail
1. Mirek Nodl 2 0 Jiří Koubek 10:16 Detail
1. Václav Pretschner 0 2 Kryštof Janda 10:16 Detail
1. Nela Krátká 2 0 David Hrdina 10:16 Detail
1. Veronika Schreiberová 0 2 Vojta Heluz 10:16 Detail
2. Veronika Schreiberová 0 2 Vojta Heluz 10:18 Detail
2. Václav Pretschner 2 0 Kryštof Janda 10:18 Detail
2. Mirek Nodl 0 2 Jiří Koubek 10:19 Detail
2. Nela Krátká 0 2 David Hrdina 10:21 Detail
2. Jan Nedvěd 2 0 Filip Vrkoslav 10:22 Detail
Bojišťáci 1 8 12 4SDL Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Lesk 0 2 Vladimír Vomáčka 10:16 Detail
1. Michal Herbig 0 2 David Vyčítal 10:16 Detail
1. Martin Petříček 0 2 Martin Vaňátko 10:16 Detail
1. Vojtěch Čmugr 2 0 Filip Zounek 10:16 Detail
1. Tomáš Fíla 0 2 Marián Kobr 10:16 Detail
2. Vojtěch Čmugr 2 0 Filip Zounek 10:18 Detail
2. Josef Lesk 2 0 Vladimír Vomáčka 10:20 Detail
2. Michal Herbig 2 0 David Vyčítal 10:20 Detail
2. Tomáš Fíla 0 2 Marián Kobr 10:21 Detail
2. Martin Petříček 0 2 Martin Vaňátko 10:22 Detail
Šrámkovci 14 6 Bombarďáci 69 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Jakl 0 2 Jakub Dusil 10:16 Detail
1. Jiří Koprnický 2 0 Oliver Benda 10:16 Detail
1. František Hron 0 2 Pavel Thiel 10:16 Detail
1. Daniel Doležal 2 0 Tomáš Novotný 10:16 Detail
1. Nathan Hathaway 2 0 Erik Hons 10:16 Detail
2. František Hron 0 2 Pavel Thiel 10:18 Detail
2. Jiří Koprnický 2 0 Oliver Benda 10:19 Detail
2. Tomáš Jakl 2 0 Jakub Dusil 10:19 Detail
2. Nathan Hathaway 2 0 Erik Hons 10:20 Detail
2. Daniel Doležal 2 0 Tomáš Novotný 10:20 Detail
Horní Jiřetín 12 8 Family Friendly Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamin Gergeĺ´ 2 0 David Cach 10:16 Detail
1. Barbora Glavicová 0 2 Michal Stec 10:16 Detail
1. Natálie Sotaková 2 0 Jiří Paulovič 10:16 Detail
1. Matěj Kohout 0 2 Andrej Kohout 10:16 Detail
1. Petr Fryček 2 0 Pavel Slánský 10:16 Detail
2. Barbora Glavicová 2 0 Michal Stec 10:19 Detail
2. Matěj Kohout 2 0 Andrej Kohout 10:19 Detail
2. Natálie Sotaková 0 2 Jiří Paulovič 10:20 Detail
2. Petr Fryček 0 2 Pavel Slánský 10:22 Detail
2. Benjamin Gergeĺ´ 2 0 David Cach 10:22 Detail
Kolečka 6 14 G8MB Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kopecká 0 2 Zuzana Řehořová 10:16 Detail
1. Beáta Štáfková 0 2 Václav Jancák 10:16 Detail
1. Iveta Tietzová 2 0 Michal Němec 10:16 Detail
1. Marie Bělohlavá 2 0 Klaudie Pašková 10:16 Detail
1. Vendula Husáková 0 2 Denisa Gábová 10:16 Detail
2. Marie Bělohlavá 0 2 Klaudie Pašková 10:18 Detail
2. Vendula Husáková 0 2 Denisa Gábová 10:19 Detail
2. Beáta Štáfková 2 0 Václav Jancák 10:20 Detail
2. Iveta Tietzová 0 2 Michal Němec 10:24 Detail
2. Tereza Kopecká 0 2 Zuzana Řehořová 10:24 Detail
Blafťáci 10 10 OS1 gang Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Červený 2 0 Tiep Bui Xuan 10:16 Detail
1. Adam Gábor 2 0 Tomáš Skrutek 10:16 Detail
1. Štěpán Schmidt 2 0 Dominik Švehla 10:16 Detail
1. Adéla Součková 0 2 Lukáš Urban 10:16 Detail
1. Aneta Němčanská 0 2 Radim Ibl 10:16 Detail
2. Štěpán Schmidt 2 0 Dominik Švehla 10:18 Detail
2. Adam Gábor 2 0 Tomáš Skrutek 10:18 Detail
2. Lukáš Červený 0 2 Tiep Bui Xuan 10:18 Detail
2. Aneta Němčanská 0 2 Radim Ibl 10:22 Detail
2. Adéla Součková 0 2 Lukáš Urban 10:24 Detail
ZŠ Lidická 1 20 0 Joudové Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Šimáčková 2 0 Ondřej Švejda 10:16 Detail
1. Magdaléna Strašilová 2 0 Martin Bohm 10:16 Detail
1. Denis Janeček 2 0 Martin Koudelka 10:16 Detail
1. Ivo Grohol 2 0 Jan Bereš 10:16 Detail
1. Josef Povolný 2 0 Matěj Šťastný 10:16 Detail
2. Ivo Grohol 2 0 Jan Bereš 10:24 Detail
2. Denis Janeček 2 0 Martin Koudelka 10:24 Detail
2. Bára Šimáčková 2 0 Ondřej Švejda 10:24 Detail
2. Magdaléna Strašilová 2 0 Martin Bohm 10:24 Detail
2. Josef Povolný 2 0 Matěj Šťastný 10:24 Detail
Sagma 12 8 Piškvorkáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Klik 2 0 Matěj Nezbeda 10:16 Detail
1. Jakub Jan Kralovič 2 0 Tereza Kadlečková 10:16 Detail
1. David Marcelly 0 2 Honza Hossinger 10:16 Detail
1. Eliška Husáková 0 2 Viktorie Lukáčová 10:16 Detail
1. Marek Pavlík 2 0 Jakub Masopust 10:16 Detail
2. Jakub Jan Kralovič 2 0 Tereza Kadlečková 10:18 Detail
2. Eliška Husáková 2 0 Viktorie Lukáčová 10:20 Detail
2. Tomáš Klik 0 2 Matěj Nezbeda 10:20 Detail
2. Marek Pavlík 2 0 Jakub Masopust 10:20 Detail
2. David Marcelly 0 2 Honza Hossinger 10:22 Detail
ZŠ Lidická 3 20 0 Bečovský Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Lát 2 0 Natálie Humlová 10:16 Detail
1. Tomáš Brigant 2 0 Veronika Fenclová 10:16 Detail
1. Ondřej Řeháček 2 0 Andrea Juščáková 10:16 Detail
1. Jakub Tůma 2 0 Josef Hesoun 10:16 Detail
1. Adam Budák 2 0 Jan Trefný 10:16 Detail
2. Ondřej Řeháček 2 0 Andrea Juščáková 10:24 Detail
2. Tomáš Brigant 2 0 Veronika Fenclová 10:24 Detail
2. Benjamín Lát 2 0 Natálie Humlová 10:24 Detail
2. Adam Budák 2 0 Jan Trefný 10:24 Detail
2. Jakub Tůma 2 0 Josef Hesoun 10:24 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. EEZY 11 94 35 83
2. Pekelní pytlíci 11 90 30 75
3. Vorvani 10 78 29 70
4. Déčkaři 10 76 24 56
5. Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 9 68 22 46
6. Zdrávka 8 82 22 36
7. MOA 8 78 33 54
8. Sluníčka 8 76 31 48
9. Čenda a jeho česká banda 8 74 31 48
10. ČERNÝ DRACI 8 74 23 38
11. Horníci 8 62 28 52
12. ROUND AND CROSS 7 70 25 35
13. Skálovka 7 70 22 27
14. 4SDL 7 66 15 20
15. Svoboďáci 6 64 25 24
16. ZŠ Lidická 2 6 62 25 24
17. Amazonské Anakondy 6 62 20 24
18. Šrámkovci 6 54 27 22
19. Horní Jiřetín 6 54 24 24
20. Křupky 6 50 28 30
21. G8MB 5 58 20 15
22. Kryptošlechtici z Chomutovic 5 58 18 19
23. ZŠ Lidická 3 4 62 18 6
24. ZŠ Lidická 1 4 62 16 6
25. Family Friendly 4 58 28 18
26. Sagma 4 50 20 12
27. Bombarďáci 69 4 48 26 16
28. Bojišťáci 1 4 48 25 14
29. Kolečka 3 50 18 6
30. OS1 gang 3 38 21 13
31. Blafťáci 3 36 24 17
32. Piškvorkáři 2 36 20 6
33. Joudové 2 20 22 10
34. Bečovský 1 12 18 2

Začátek: 16. 11. 09:54

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pekelní pytlíci 12 8 MOA Zobrazit/Skrýt detail
1. Vendula Buriánová 0 2 Anna Balcarova 09:54 Detail
1. Matěj Hejduk 2 0 Jan Prejs 09:54 Detail
1. Prasátko David 2 0 Prokop Jeřábek 09:54 Detail
1. Anna Hošková 0 2 David Bachtík 09:54 Detail
1. Tomáš Chmelda 0 2 Vladimír Doškář 09:54 Detail
2. Tomáš Chmelda 2 0 Vladimír Doškář 09:56 Detail
2. Matěj Hejduk 2 0 Jan Prejs 09:57 Detail
2. Anna Hošková 2 0 David Bachtík 09:57 Detail
2. Prasátko David 0 2 Prokop Jeřábek 09:58 Detail
2. Vendula Buriánová 2 0 Anna Balcarova 09:58 Detail
Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 4 16 EEZY Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Prosa 2 0 Lukáš Ryšavý 09:54 Detail
1. Matěj Holman 0 2 Tadeáš Zeman 09:54 Detail
1. Matyáš Prášek 2 0 Robin Šindelář 09:54 Detail
1. Jan Petružálek 0 2 Fun Dinh Dunh 09:54 Detail
1. Patrik Meduna 0 2 Ondřej Lenz 09:54 Detail
2. Matěj Holman 0 2 Tadeáš Zeman 09:56 Detail
2. Jan Prosa 0 2 Lukáš Ryšavý 09:56 Detail
2. Matyáš Prášek 0 2 Robin Šindelář 09:56 Detail
2. Jan Petružálek 0 2 Fun Dinh Dunh 09:57 Detail
2. Patrik Meduna 0 2 Ondřej Lenz 09:58 Detail
Sluníčka 16 4 Křupky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Fencl 2 0 Jitka Vokounová 09:54 Detail
1. Ondřej Čmerda 2 0 Nikola Krchníková 09:54 Detail
1. Denisa Eliášová 0 2 Anna Kalová 09:54 Detail
1. Jan Kunz 0 2 Monika Benková 09:54 Detail
1. Jakub Buchl 2 0 Katka Nováková 09:54 Detail
2. Jakub Buchl 2 0 Katka Nováková 09:55 Detail
2. Ondřej Čmerda 2 0 Nikola Krchníková 09:55 Detail
2. Jan Kunz 2 0 Monika Benková 09:56 Detail
2. Denisa Eliášová 2 0 Anna Kalová 09:56 Detail
2. Jakub Fencl 2 0 Jitka Vokounová 09:57 Detail
Horníci 16 4 4SDL Zobrazit/Skrýt detail
1. David Wirth 2 0 Vladimír Vomáčka 09:54 Detail
1. Václav Žák 0 2 David Vyčítal 09:54 Detail
1. Natálie Čermáková 2 0 Martin Vaňátko 09:54 Detail
1. Kateřina Zvolenská 2 0 Filip Zounek 09:54 Detail
1. Lukáš Geist 2 0 Marián Kobr 09:54 Detail
2. Natálie Čermáková 2 0 Martin Vaňátko 09:55 Detail
2. Kateřina Zvolenská 2 0 Filip Zounek 09:57 Detail
2. David Wirth 2 0 Vladimír Vomáčka 09:58 Detail
2. Václav Žák 0 2 David Vyčítal 09:58 Detail
2. Lukáš Geist 2 0 Marián Kobr 10:02 Detail
Vorvani 20 0 Šrámkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Strnad 2 0 Tomáš Jakl 09:54 Detail
1. Kristýna Petrlíková 2 0 Jiří Koprnický 09:54 Detail
1. Stanislav Kalvoda 2 0 František Hron 09:54 Detail
1. Alexandr Nágl 2 0 Daniel Doležal 09:54 Detail
1. Aleš Fejk 2 0 Nathan Hathaway 09:54 Detail
2. Stanislav Kalvoda 2 0 František Hron 09:55 Detail
2. Kristýna Petrlíková 2 0 Jiří Koprnický 09:57 Detail
2. Aleš Fejk 2 0 Nathan Hathaway 09:58 Detail
2. Alexandr Nágl 2 0 Daniel Doležal 09:59 Detail
2. Matěj Strnad 2 0 Tomáš Jakl 10:02 Detail
ČERNÝ DRACI 14 6 Bombarďáci 69 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Udržal 2 0 Jakub Dusil 09:54 Detail
1. Vojtěch Černý 2 0 Oliver Benda 09:54 Detail
1. Karel Vedral 0 2 Pavel Thiel 09:54 Detail
1. Lukáš Jonáš 2 0 Tomáš Novotný 09:54 Detail
1. Tomáš Strouhal 2 0 Erik Hons 09:54 Detail
2. Tomáš Strouhal 2 0 Erik Hons 09:56 Detail
2. Jakub Udržal 0 2 Jakub Dusil 09:56 Detail
2. Lukáš Jonáš 0 2 Tomáš Novotný 09:57 Detail
2. Karel Vedral 2 0 Pavel Thiel 09:57 Detail
2. Vojtěch Černý 2 0 Oliver Benda 09:57 Detail
Déčkaři 16 4 Horní Jiřetín Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Klapka 2 0 Benjamin Gergeĺ´ 09:54 Detail
1. Tomáš Kadaš 2 0 Barbora Glavicová 09:54 Detail
1. Prokop Sengr 2 0 Natálie Sotaková 09:54 Detail
1. Štěpán Vaska 2 0 Matěj Kohout 09:54 Detail
1. Šimon Krebs 2 0 Petr Fryček 09:54 Detail
2. Tomáš Kadaš 2 0 Barbora Glavicová 09:55 Detail
2. Prokop Sengr 2 0 Natálie Sotaková 09:56 Detail
2. Šimon Krebs 0 2 Petr Fryček 09:56 Detail
2. Milan Klapka 2 0 Benjamin Gergeĺ´ 09:56 Detail
2. Štěpán Vaska 0 2 Matěj Kohout 09:59 Detail
ROUND AND CROSS 14 6 Family Friendly Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Nikl 2 0 David Cach 09:54 Detail
1. Jakub Svoboda 2 0 Michal Stec 09:54 Detail
1. Marek Synek 2 0 Jiří Paulovič 09:54 Detail
1. Martin Rous 2 0 Andrej Kohout 09:54 Detail
1. Karel Pešek 2 0 Pavel Slánský 09:54 Detail
2. Martin Rous 0 2 Andrej Kohout 09:55 Detail
2. Tomáš Nikl 2 0 David Cach 09:57 Detail
2. Karel Pešek 0 2 Pavel Slánský 09:57 Detail
2. Marek Synek 2 0 Jiří Paulovič 09:58 Detail
2. Jakub Svoboda 0 2 Michal Stec 10:01 Detail
G8MB 4 16 Svoboďáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Řehořová 0 2 Marie Línková 09:54 Detail
1. Václav Jancák 0 2 Jan Horák 09:54 Detail
1. Michal Němec 0 2 David Ježek 09:54 Detail
1. Klaudie Pašková 0 2 Vít Vrbenský 09:54 Detail
1. Denisa Gábová 0 2 Denisa Rudavská 09:54 Detail
2. Klaudie Pašková 0 2 Vít Vrbenský 09:56 Detail
2. Zuzana Řehořová 0 2 Marie Línková 09:56 Detail
2. Michal Němec 2 0 David Ježek 09:57 Detail
2. Václav Jancák 0 2 Jan Horák 09:58 Detail
2. Denisa Gábová 2 0 Denisa Rudavská 10:06 Detail
Amazonské Anakondy 14 6 Bojišťáci 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Nedvěd 2 0 Josef Lesk 09:54 Detail
1. Mirek Nodl 2 0 Michal Herbig 09:54 Detail
1. Václav Pretschner 2 0 Martin Petříček 09:54 Detail
1. Nela Krátká 2 0 Vojtěch Čmugr 09:54 Detail
1. Veronika Schreiberová 0 2 Tomáš Fíla 09:54 Detail
2. Veronika Schreiberová 0 2 Tomáš Fíla 09:56 Detail
2. Jan Nedvěd 2 0 Josef Lesk 09:57 Detail
2. Václav Pretschner 2 0 Martin Petříček 09:57 Detail
2. Nela Krátká 0 2 Vojtěch Čmugr 10:01 Detail
2. Mirek Nodl 2 0 Michal Herbig 10:03 Detail
Blafťáci 2 18 Zdrávka Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Červený 0 2 Jonáš Melichar 09:54 Detail
1. Adam Gábor 0 2 Daniel Muller 09:54 Detail
1. Štěpán Schmidt 0 2 Lucie Drahoňovská 09:54 Detail
1. Adéla Součková 0 2 Petr Kosař 09:54 Detail
1. Aneta Němčanská 0 2 Lucie Valentová 09:54 Detail
2. Štěpán Schmidt 0 2 Lucie Drahoňovská 09:56 Detail
2. Lukáš Červený 2 0 Jonáš Melichar 09:56 Detail
2. Aneta Němčanská 0 2 Lucie Valentová 09:57 Detail
2. Adéla Součková 0 2 Petr Kosař 09:57 Detail
2. Adam Gábor 0 2 Daniel Muller 09:57 Detail
OS1 gang 0 20 Čenda a jeho česká banda Zobrazit/Skrýt detail
1. Tiep Bui Xuan 0 2 Yu Chen 09:54 Detail
1. Tomáš Skrutek 0 2 Jan Velhartický 09:54 Detail
1. Dominik Švehla 0 2 Vladimír Kroupar 09:54 Detail
1. Lukáš Urban 0 2 Štěpán Kolářík 09:54 Detail
1. Radim Ibl 0 2 Marek Vrba 09:54 Detail
2. Dominik Švehla 0 2 Vladimír Kroupar 09:55 Detail
2. Tomáš Skrutek 0 2 Jan Velhartický 09:55 Detail
2. Radim Ibl 0 2 Marek Vrba 09:56 Detail
2. Lukáš Urban 0 2 Štěpán Kolářík 09:58 Detail
2. Tiep Bui Xuan 0 2 Yu Chen 10:00 Detail
ZŠ Lidická 1 4 16 Skálovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Šimáčková 0 2 Matěj Caban 09:54 Detail
1. Magdaléna Strašilová 0 2 Barbora Grofová 09:54 Detail
1. Denis Janeček 0 2 Jan Halfar 09:54 Detail
1. Ivo Grohol 2 0 Adam Jurco 09:54 Detail
1. Josef Povolný 0 2 Linda Houšková 09:54 Detail
2. Josef Povolný 0 2 Linda Houšková 09:55 Detail
2. Ivo Grohol 0 2 Adam Jurco 09:55 Detail
2. Magdaléna Strašilová 0 2 Barbora Grofová 09:56 Detail
2. Bára Šimáčková 2 0 Matěj Caban 10:01 Detail
2. Denis Janeček 0 2 Jan Halfar 10:01 Detail
ZŠ Lidická 3 6 14 ZŠ Lidická 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Lát 0 2 Martin Kepl 09:54 Detail
1. Tomáš Brigant 0 2 Marie Rybáriková 09:54 Detail
1. Ondřej Řeháček 2 0 Tomáš Lutonský 09:54 Detail
1. Jakub Tůma 0 2 Jakub Černohorský 09:54 Detail
1. Adam Budák 0 2 David Lemberger 09:54 Detail
2. Adam Budák 0 2 David Lemberger 09:55 Detail
2. Jakub Tůma 0 2 Jakub Černohorský 09:55 Detail
2. Benjamín Lát 2 0 Martin Kepl 09:56 Detail
2. Tomáš Brigant 2 0 Marie Rybáriková 09:56 Detail
2. Ondřej Řeháček 0 2 Tomáš Lutonský 09:57 Detail
Piškvorkáři 4 16 Kryptošlechtici z Chomutovic Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Nezbeda 0 2 Filip Vrkoslav 09:54 Detail
1. Tereza Kadlečková 0 2 Jiří Koubek 09:54 Detail
1. Honza Hossinger 0 2 Kryštof Janda 09:54 Detail
1. Viktorie Lukáčová 0 2 David Hrdina 09:54 Detail
1. Jakub Masopust 0 2 Vojta Heluz 09:54 Detail
2. Tereza Kadlečková 2 0 Jiří Koubek 09:55 Detail
2. Viktorie Lukáčová 2 0 David Hrdina 09:55 Detail
2. Jakub Masopust 0 2 Vojta Heluz 09:56 Detail
2. Matěj Nezbeda 0 2 Filip Vrkoslav 09:56 Detail
2. Honza Hossinger 0 2 Kryštof Janda 09:59 Detail
Sagma 10 10 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Klik 2 0 Tereza Kopecká 09:54 Detail
1. Jakub Jan Kralovič 2 0 Beáta Štáfková 09:54 Detail
1. David Marcelly 0 2 Iveta Tietzová 09:54 Detail
1. Eliška Husáková 0 2 Marie Bělohlavá 09:54 Detail
1. Marek Pavlík 2 0 Vendula Husáková 09:54 Detail
2. Marek Pavlík 2 0 Vendula Husáková 09:55 Detail
2. Jakub Jan Kralovič 0 2 Beáta Štáfková 09:56 Detail
2. Eliška Husáková 0 2 Marie Bělohlavá 09:57 Detail
2. David Marcelly 0 2 Iveta Tietzová 10:00 Detail
2. Tomáš Klik 2 0 Tereza Kopecká 10:02 Detail
Bečovský 10 10 Joudové Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Humlová 2 0 Ondřej Švejda 09:54 Detail
1. Veronika Fenclová 2 0 Martin Bohm 09:54 Detail
1. Andrea Juščáková 2 0 Martin Koudelka 09:54 Detail
1. Josef Hesoun 2 0 Jan Bereš 09:54 Detail
1. Jan Trefný 2 0 Matěj Šťastný 09:54 Detail
2. Natálie Humlová 0 2 Ondřej Švejda 10:02 Detail
2. Andrea Juščáková 0 2 Martin Koudelka 10:02 Detail
2. Veronika Fenclová 0 2 Martin Bohm 10:02 Detail
2. Jan Trefný 0 2 Matěj Šťastný 10:02 Detail
2. Josef Hesoun 0 2 Jan Bereš 10:02 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pekelní pytlíci 9 78 20 53
2. EEZY 9 76 23 57
3. MOA 8 70 20 46
4. Sluníčka 8 68 16 40
5. Vorvani 8 66 18 44
6. ČERNÝ DRACI 8 66 14 36
7. Déčkaři 8 64 12 32
8. Horníci 8 60 17 42
9. Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 7 54 14 30
10. Zdrávka 6 68 14 20
11. Čenda a jeho česká banda 6 60 22 32
12. ROUND AND CROSS 6 60 16 24
13. Skálovka 6 60 13 14
14. Svoboďáci 6 58 12 14
15. ZŠ Lidická 2 6 56 13 14
16. Křupky 6 44 16 20
17. 4SDL 5 54 9 11
18. Amazonské Anakondy 5 52 13 17
19. Family Friendly 4 50 18 14
20. Kryptošlechtici z Chomutovic 4 48 7 9
21. Bombarďáci 69 4 42 18 8
22. Horní Jiřetín 4 42 18 8
23. Šrámkovci 4 40 17 8
24. Bojišťáci 1 4 40 15 8
25. G8MB 3 44 16 8
26. Kolečka 3 44 10 4
27. ZŠ Lidická 3 2 42 14 4
28. ZŠ Lidická 1 2 42 14 2
29. Sagma 2 38 12 7
30. OS1 gang 2 28 14 8
31. Piškvorkáři 2 28 12 6
32. Blafťáci 2 26 17 10
33. Joudové 2 20 14 8
34. Bečovský 1 12 10 2

Začátek: 16. 11. 09:34

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Déčkaři 6 14 MOA Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Klapka 0 2 Anna Balcarova 09:34 Detail
1. Tomáš Kadaš 2 0 Jan Prejs 09:34 Detail
1. Prokop Sengr 0 2 Prokop Jeřábek 09:34 Detail
1. Štěpán Vaska 0 2 David Bachtík 09:34 Detail
1. Šimon Krebs 0 2 Vladimír Doškář 09:34 Detail
2. Tomáš Kadaš 2 0 Jan Prejs 09:35 Detail
2. Prokop Sengr 0 2 Prokop Jeřábek 09:35 Detail
2. Štěpán Vaska 0 2 David Bachtík 09:36 Detail
2. Šimon Krebs 2 0 Vladimír Doškář 09:36 Detail
2. Milan Klapka 0 2 Anna Balcarova 09:38 Detail
Pekelní pytlíci 10 10 EEZY Zobrazit/Skrýt detail
1. Vendula Buriánová 2 0 Lukáš Ryšavý 09:34 Detail
1. Matěj Hejduk 0 2 Tadeáš Zeman 09:34 Detail
1. Prasátko David 2 0 Robin Šindelář 09:34 Detail
1. Anna Hošková 0 2 Fun Dinh Dunh 09:34 Detail
1. Tomáš Chmelda 0 2 Ondřej Lenz 09:34 Detail
2. Vendula Buriánová 2 0 Lukáš Ryšavý 09:36 Detail
2. Matěj Hejduk 2 0 Tadeáš Zeman 09:38 Detail
2. Tomáš Chmelda 0 2 Ondřej Lenz 09:39 Detail
2. Anna Hošková 0 2 Fun Dinh Dunh 09:39 Detail
2. Prasátko David 2 0 Robin Šindelář 09:40 Detail
Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 16 4 Family Friendly Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Prosa 2 0 David Cach 09:34 Detail
1. Matěj Holman 2 0 Michal Stec 09:34 Detail
1. Matyáš Prášek 2 0 Jiří Paulovič 09:34 Detail
1. Jan Petružálek 0 2 Andrej Kohout 09:34 Detail
1. Patrik Meduna 2 0 Pavel Slánský 09:34 Detail
2. Matyáš Prášek 2 0 Jiří Paulovič 09:35 Detail
2. Jan Prosa 2 0 David Cach 09:36 Detail
2. Patrik Meduna 0 2 Pavel Slánský 09:36 Detail
2. Matěj Holman 2 0 Michal Stec 09:37 Detail
2. Jan Petružálek 2 0 Andrej Kohout 09:40 Detail
Sluníčka 20 0 Bombarďáci 69 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Fencl 2 0 Jakub Dusil 09:34 Detail
1. Ondřej Čmerda 2 0 Oliver Benda 09:34 Detail
1. Denisa Eliášová 2 0 Pavel Thiel 09:34 Detail
1. Jan Kunz 2 0 Tomáš Novotný 09:34 Detail
1. Jakub Buchl 2 0 Erik Hons 09:34 Detail
2. Ondřej Čmerda 2 0 Oliver Benda 09:35 Detail
2. Jan Kunz 2 0 Tomáš Novotný 09:35 Detail
2. Denisa Eliášová 2 0 Pavel Thiel 09:36 Detail
2. Jakub Fencl 2 0 Jakub Dusil 09:38 Detail
2. Jakub Buchl 2 0 Erik Hons 09:38 Detail
ROUND AND CROSS 8 12 Křupky Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Nikl 2 0 Jitka Vokounová 09:34 Detail
1. Jakub Svoboda 0 2 Nikola Krchníková 09:34 Detail
1. Marek Synek 0 2 Anna Kalová 09:34 Detail
1. Martin Rous 0 2 Monika Benková 09:34 Detail
1. Karel Pešek 2 0 Katka Nováková 09:34 Detail
2. Tomáš Nikl 2 0 Jitka Vokounová 09:36 Detail
2. Martin Rous 0 2 Monika Benková 09:37 Detail
2. Jakub Svoboda 0 2 Nikola Krchníková 09:38 Detail
2. Karel Pešek 2 0 Katka Nováková 09:38 Detail
2. Marek Synek 0 2 Anna Kalová 09:39 Detail
Horníci 12 8 ZŠ Lidická 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. David Wirth 0 2 Martin Kepl 09:34 Detail
1. Václav Žák 2 0 Marie Rybáriková 09:34 Detail
1. Natálie Čermáková 0 2 Tomáš Lutonský 09:34 Detail
1. Kateřina Zvolenská 2 0 Jakub Černohorský 09:34 Detail
1. Lukáš Geist 2 0 David Lemberger 09:34 Detail
2. Kateřina Zvolenská 2 0 Jakub Černohorský 09:35 Detail
2. Natálie Čermáková 0 2 Tomáš Lutonský 09:35 Detail
2. Václav Žák 0 2 Marie Rybáriková 09:35 Detail
2. David Wirth 2 0 Martin Kepl 09:39 Detail
2. Lukáš Geist 2 0 David Lemberger 09:44 Detail
ČERNÝ DRACI 18 2 Bojišťáci 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Udržal 2 0 Josef Lesk 09:34 Detail
1. Vojtěch Černý 2 0 Michal Herbig 09:34 Detail
1. Karel Vedral 0 2 Martin Petříček 09:34 Detail
1. Lukáš Jonáš 2 0 Vojtěch Čmugr 09:34 Detail
1. Tomáš Strouhal 2 0 Tomáš Fíla 09:34 Detail
2. Jakub Udržal 2 0 Josef Lesk 09:35 Detail
2. Karel Vedral 2 0 Martin Petříček 09:36 Detail
2. Vojtěch Černý 2 0 Michal Herbig 09:37 Detail
2. Lukáš Jonáš 2 0 Vojtěch Čmugr 09:38 Detail
2. Tomáš Strouhal 2 0 Tomáš Fíla 09:39 Detail
Vorvani 14 6 Čenda a jeho česká banda Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Strnad 2 0 Yu Chen 09:34 Detail
1. Kristýna Petrlíková 2 0 Jan Velhartický 09:34 Detail
1. Stanislav Kalvoda 0 2 Vladimír Kroupar 09:34 Detail
1. Alexandr Nágl 0 2 Štěpán Kolářík 09:34 Detail
1. Aleš Fejk 2 0 Marek Vrba 09:34 Detail
2. Aleš Fejk 2 0 Marek Vrba 09:35 Detail
2. Stanislav Kalvoda 2 0 Vladimír Kroupar 09:35 Detail
2. Alexandr Nágl 0 2 Štěpán Kolářík 09:39 Detail
2. Kristýna Petrlíková 2 0 Jan Velhartický 09:42 Detail
2. Matěj Strnad 2 0 Yu Chen 09:44 Detail
Amazonské Anakondy 2 18 Zdrávka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Nedvěd 2 0 Jonáš Melichar 09:34 Detail
1. Mirek Nodl 0 2 Daniel Muller 09:34 Detail
1. Václav Pretschner 0 2 Lucie Drahoňovská 09:34 Detail
1. Nela Krátká 0 2 Petr Kosař 09:34 Detail
1. Veronika Schreiberová 0 2 Lucie Valentová 09:34 Detail
2. Nela Krátká 0 2 Petr Kosař 09:35 Detail
2. Veronika Schreiberová 0 2 Lucie Valentová 09:35 Detail
2. Václav Pretschner 0 2 Lucie Drahoňovská 09:37 Detail
2. Mirek Nodl 0 2 Daniel Muller 09:42 Detail
2. Jan Nedvěd 0 2 Jonáš Melichar 09:42 Detail
Piškvorkáři 8 12 4SDL Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Nezbeda 2 0 Vladimír Vomáčka 09:34 Detail
1. Tereza Kadlečková 0 2 David Vyčítal 09:34 Detail
1. Honza Hossinger 2 0 Martin Vaňátko 09:34 Detail
1. Viktorie Lukáčová 0 2 Filip Zounek 09:34 Detail
1. Jakub Masopust 0 2 Marián Kobr 09:34 Detail
2. Matěj Nezbeda 0 2 Vladimír Vomáčka 09:35 Detail
2. Viktorie Lukáčová 0 2 Filip Zounek 09:35 Detail
2. Jakub Masopust 0 2 Marián Kobr 09:35 Detail
2. Honza Hossinger 2 0 Martin Vaňátko 09:36 Detail
2. Tereza Kadlečková 2 0 David Vyčítal 09:39 Detail
OS1 gang 6 14 Šrámkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tiep Bui Xuan 0 2 Tomáš Jakl 09:34 Detail
1. Tomáš Skrutek 2 0 Jiří Koprnický 09:34 Detail
1. Dominik Švehla 0 2 František Hron 09:34 Detail
1. Lukáš Urban 0 2 Daniel Doležal 09:34 Detail
1. Radim Ibl 0 2 Nathan Hathaway 09:34 Detail
2. Tiep Bui Xuan 2 0 Tomáš Jakl 09:37 Detail
2. Lukáš Urban 0 2 Daniel Doležal 09:37 Detail
2. Radim Ibl 0 2 Nathan Hathaway 09:37 Detail
2. Tomáš Skrutek 0 2 Jiří Koprnický 09:38 Detail
2. Dominik Švehla 2 0 František Hron 09:39 Detail
ZŠ Lidická 1 8 12 Svoboďáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Bára Šimáčková 0 2 Marie Línková 09:34 Detail
1. Magdaléna Strašilová 0 2 Jan Horák 09:34 Detail
1. Denis Janeček 0 2 David Ježek 09:34 Detail
1. Ivo Grohol 0 2 Vít Vrbenský 09:34 Detail
1. Josef Povolný 2 0 Denisa Rudavská 09:34 Detail
2. Magdaléna Strašilová 0 2 Jan Horák 09:35 Detail
2. Josef Povolný 2 0 Denisa Rudavská 09:35 Detail
2. Bára Šimáčková 0 2 Marie Línková 09:35 Detail
2. Ivo Grohol 2 0 Vít Vrbenský 09:36 Detail
2. Denis Janeček 2 0 David Ježek 09:40 Detail
Blafťáci 6 14 Skálovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Červený 2 0 Matěj Caban 09:34 Detail
1. Adam Gábor 0 2 Barbora Grofová 09:34 Detail
1. Štěpán Schmidt 0 2 Jan Halfar 09:34 Detail
1. Adéla Součková 0 2 Adam Jurco 09:34 Detail
1. Aneta Němčanská 0 2 Linda Houšková 09:34 Detail
2. Štěpán Schmidt 0 2 Jan Halfar 09:35 Detail
2. Aneta Němčanská 0 2 Linda Houšková 09:35 Detail
2. Adam Gábor 2 0 Barbora Grofová 09:36 Detail
2. Adéla Součková 0 2 Adam Jurco 09:36 Detail
2. Lukáš Červený 2 0 Matěj Caban 09:40 Detail
ZŠ Lidická 3 6 14 Horní Jiřetín Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Lát 2 0 Benjamin Gergeĺ´ 09:34 Detail
1. Tomáš Brigant 2 0 Barbora Glavicová 09:34 Detail
1. Ondřej Řeháček 0 2 Natálie Sotaková 09:34 Detail
1. Jakub Tůma 0 2 Matěj Kohout 09:34 Detail
1. Adam Budák 0 2 Petr Fryček 09:34 Detail
2. Adam Budák 0 2 Petr Fryček 09:35 Detail
2. Jakub Tůma 0 2 Matěj Kohout 09:35 Detail
2. Tomáš Brigant 0 2 Barbora Glavicová 09:36 Detail
2. Ondřej Řeháček 0 2 Natálie Sotaková 09:36 Detail
2. Benjamín Lát 2 0 Benjamin Gergeĺ´ 09:38 Detail
G8MB 20 0 Joudové Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Řehořová 2 0 Ondřej Švejda 09:34 Detail
1. Václav Jancák 2 0 Martin Bohm 09:34 Detail
1. Michal Němec 2 0 Martin Koudelka 09:34 Detail
1. Klaudie Pašková 2 0 Jan Bereš 09:34 Detail
1. Denisa Gábová 2 0 Matěj Šťastný 09:34 Detail
2. Klaudie Pašková 2 0 Jan Bereš 09:41 Detail
2. Denisa Gábová 2 0 Matěj Šťastný 09:42 Detail
2. Zuzana Řehořová 2 0 Ondřej Švejda 09:42 Detail
2. Václav Jancák 2 0 Martin Bohm 09:42 Detail
2. Michal Němec 2 0 Martin Koudelka 09:42 Detail
Sagma 10 10 Kryptošlechtici z Chomutovic Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Klik 0 2 Filip Vrkoslav 09:34 Detail
1. Jakub Jan Kralovič 2 0 Jiří Koubek 09:34 Detail
1. David Marcelly 0 2 Kryštof Janda 09:34 Detail
1. Eliška Husáková 0 2 David Hrdina 09:34 Detail
1. Marek Pavlík 2 0 Vojta Heluz 09:34 Detail
2. Eliška Husáková 0 2 David Hrdina 09:35 Detail
2. Marek Pavlík 2 0 Vojta Heluz 09:35 Detail
2. Jakub Jan Kralovič 0 2 Jiří Koubek 09:35 Detail
2. David Marcelly 2 0 Kryštof Janda 09:36 Detail
2. Tomáš Klik 2 0 Filip Vrkoslav 09:40 Detail
Bečovský 2 18 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Humlová 0 2 Tereza Kopecká 09:34 Detail
1. Veronika Fenclová 0 2 Beáta Štáfková 09:34 Detail
1. Andrea Juščáková 0 2 Iveta Tietzová 09:34 Detail
1. Josef Hesoun 0 2 Marie Bělohlavá 09:34 Detail
1. Jan Trefný 0 2 Vendula Husáková 09:34 Detail
2. Josef Hesoun 0 2 Marie Bělohlavá 09:41 Detail
2. Veronika Fenclová 0 2 Beáta Štáfková 09:41 Detail
2. Jan Trefný 0 2 Vendula Husáková 09:41 Detail
2. Natálie Humlová 2 0 Tereza Kopecká 09:41 Detail
2. Andrea Juščáková 0 2 Iveta Tietzová 09:41 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. MOA 8 62 10 38
2. Pekelní pytlíci 7 66 10 31
3. EEZY 7 60 12 31
4. Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 7 50 8 25
5. Sluníčka 6 52 8 24
6. ČERNÝ DRACI 6 52 8 20
7. Déčkaři 6 48 8 24
8. Vorvani 6 46 8 24
9. Horníci 6 44 8 24
10. Křupky 6 40 6 14
11. 4SDL 5 50 4 7
12. Zdrávka 4 50 7 10
13. ROUND AND CROSS 4 46 8 10
14. Family Friendly 4 44 9 10
15. Skálovka 4 44 8 8
16. ZŠ Lidická 2 4 42 9 10
17. Svoboďáci 4 42 8 8
18. Čenda a jeho česká banda 4 40 12 20
19. Šrámkovci 4 40 8 6
20. Horní Jiřetín 4 38 8 6
21. Bombarďáci 69 4 36 8 8
22. Bojišťáci 1 4 34 8 8
23. G8MB 3 40 6 4
24. Amazonské Anakondy 3 38 8 7
25. ZŠ Lidická 1 2 38 8 0
26. ZŠ Lidická 3 2 36 8 4
27. Kolečka 2 34 6 0
28. Kryptošlechtici z Chomutovic 2 32 5 4
29. OS1 gang 2 28 8 4
30. Blafťáci 2 24 8 10
31. Piškvorkáři 2 24 7 4
32. Sagma 1 28 8 2
33. Joudové 1 10 7 7
34. Bečovský 0 2 7 0

Začátek: 16. 11. 09:10

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
ČERNÝ DRACI 2 18 MOA Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Udržal 0 2 Anna Balcarova 09:10 Detail
1. Vojtěch Černý 0 2 Jan Prejs 09:10 Detail
1. Karel Vedral 0 2 Prokop Jeřábek 09:10 Detail
1. Lukáš Jonáš 0 2 David Bachtík 09:10 Detail
1. Tomáš Strouhal 0 2 Vladimír Doškář 09:10 Detail
2. Jakub Udržal 0 2 Anna Balcarova 09:13 Detail
2. Tomáš Strouhal 0 2 Vladimír Doškář 09:14 Detail
2. Vojtěch Černý 0 2 Jan Prejs 09:14 Detail
2. Karel Vedral 2 0 Prokop Jeřábek 09:16 Detail
2. Lukáš Jonáš 0 2 David Bachtík 09:20 Detail
Pekelní pytlíci 16 4 Čenda a jeho česká banda Zobrazit/Skrýt detail
1. Vendula Buriánová 2 0 Yu Chen 09:10 Detail
1. Matěj Hejduk 0 2 Jan Velhartický 09:10 Detail
1. Prasátko David 2 0 Vladimír Kroupar 09:10 Detail
1. Anna Hošková 2 0 Štěpán Kolářík 09:10 Detail
1. Tomáš Chmelda 2 0 Marek Vrba 09:10 Detail
2. Tomáš Chmelda 2 0 Marek Vrba 09:12 Detail
2. Prasátko David 2 0 Vladimír Kroupar 09:13 Detail
2. Vendula Buriánová 2 0 Yu Chen 09:15 Detail
2. Anna Hošková 0 2 Štěpán Kolářík 09:18 Detail
2. Matěj Hejduk 2 0 Jan Velhartický 09:19 Detail
Sluníčka 4 16 EEZY Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Fencl 0 2 Lukáš Ryšavý 09:10 Detail
1. Ondřej Čmerda 2 0 Tadeáš Zeman 09:10 Detail
1. Denisa Eliášová 2 0 Robin Šindelář 09:10 Detail
1. Jan Kunz 0 2 Fun Dinh Dunh 09:10 Detail
1. Jakub Buchl 0 2 Ondřej Lenz 09:10 Detail
2. Denisa Eliášová 0 2 Robin Šindelář 09:13 Detail
2. Ondřej Čmerda 0 2 Tadeáš Zeman 09:13 Detail
2. Jan Kunz 0 2 Fun Dinh Dunh 09:13 Detail
2. Jakub Fencl 0 2 Lukáš Ryšavý 09:15 Detail
2. Jakub Buchl 0 2 Ondřej Lenz 09:17 Detail
Déčkaři 12 8 Family Friendly Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Klapka 2 0 David Cach 09:10 Detail
1. Tomáš Kadaš 2 0 Michal Stec 09:10 Detail
1. Prokop Sengr 2 0 Jiří Paulovič 09:10 Detail
1. Štěpán Vaska 2 0 Andrej Kohout 09:10 Detail
1. Šimon Krebs 0 2 Pavel Slánský 09:10 Detail
2. Tomáš Kadaš 2 0 Michal Stec 09:12 Detail
2. Štěpán Vaska 0 2 Andrej Kohout 09:12 Detail
2. Prokop Sengr 0 2 Jiří Paulovič 09:13 Detail
2. Milan Klapka 0 2 David Cach 09:14 Detail
2. Šimon Krebs 2 0 Pavel Slánský 09:14 Detail
Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 12 8 Svoboďáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Prosa 2 0 Marie Línková 09:10 Detail
1. Matěj Holman 2 0 Jan Horák 09:10 Detail
1. Matyáš Prášek 2 0 David Ježek 09:10 Detail
1. Jan Petružálek 0 2 Vít Vrbenský 09:10 Detail
1. Patrik Meduna 0 2 Denisa Rudavská 09:10 Detail
2. Matyáš Prášek 0 2 David Ježek 09:13 Detail
2. Jan Petružálek 2 0 Vít Vrbenský 09:13 Detail
2. Jan Prosa 2 0 Marie Línková 09:14 Detail
2. Matěj Holman 0 2 Jan Horák 09:15 Detail
2. Patrik Meduna 2 0 Denisa Rudavská 09:16 Detail
ROUND AND CROSS 12 8 Zdrávka Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Nikl 0 2 Jonáš Melichar 09:10 Detail
1. Jakub Svoboda 0 2 Daniel Muller 09:10 Detail
1. Marek Synek 2 0 Lucie Drahoňovská 09:10 Detail
1. Martin Rous 2 0 Petr Kosař 09:10 Detail
1. Karel Pešek 0 2 Lucie Valentová 09:10 Detail
2. Karel Pešek 2 0 Lucie Valentová 09:13 Detail
2. Jakub Svoboda 2 0 Daniel Muller 09:14 Detail
2. Martin Rous 0 2 Petr Kosař 09:14 Detail
2. Tomáš Nikl 2 0 Jonáš Melichar 09:14 Detail
2. Marek Synek 2 0 Lucie Drahoňovská 09:16 Detail
Horníci 14 6 Horní Jiřetín Zobrazit/Skrýt detail
1. David Wirth 0 2 Benjamin Gergeĺ´ 09:10 Detail
1. Václav Žák 2 0 Barbora Glavicová 09:10 Detail
1. Natálie Čermáková 2 0 Natálie Sotaková 09:10 Detail
1. Kateřina Zvolenská 0 2 Matěj Kohout 09:10 Detail
1. Lukáš Geist 2 0 Petr Fryček 09:10 Detail
2. David Wirth 2 0 Benjamin Gergeĺ´ 09:11 Detail
2. Natálie Čermáková 2 0 Natálie Sotaková 09:12 Detail
2. Kateřina Zvolenská 2 0 Matěj Kohout 09:13 Detail
2. Lukáš Geist 2 0 Petr Fryček 09:13 Detail
2. Václav Žák 0 2 Barbora Glavicová 09:15 Detail
OS1 gang 8 12 Bojišťáci 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tiep Bui Xuan 2 0 Josef Lesk 09:10 Detail
1. Tomáš Skrutek 0 2 Michal Herbig 09:10 Detail
1. Dominik Švehla 0 2 Martin Petříček 09:10 Detail
1. Lukáš Urban 2 0 Vojtěch Čmugr 09:10 Detail
1. Radim Ibl 2 0 Tomáš Fíla 09:10 Detail
2. Radim Ibl 0 2 Tomáš Fíla 09:12 Detail
2. Lukáš Urban 2 0 Vojtěch Čmugr 09:12 Detail
2. Tiep Bui Xuan 0 2 Josef Lesk 09:12 Detail
2. Tomáš Skrutek 0 2 Michal Herbig 09:12 Detail
2. Dominik Švehla 0 2 Martin Petříček 09:16 Detail
Vorvani 12 8 Skálovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Strnad 2 0 Matěj Caban 09:10 Detail
1. Kristýna Petrlíková 2 0 Barbora Grofová 09:10 Detail
1. Stanislav Kalvoda 0 2 Jan Halfar 09:10 Detail
1. Alexandr Nágl 2 0 Adam Jurco 09:10 Detail
1. Aleš Fejk 0 2 Linda Houšková 09:10 Detail
2. Stanislav Kalvoda 2 0 Jan Halfar 09:12 Detail
2. Alexandr Nágl 0 2 Adam Jurco 09:12 Detail
2. Kristýna Petrlíková 2 0 Barbora Grofová 09:13 Detail
2. Matěj Strnad 2 0 Matěj Caban 09:15 Detail
2. Aleš Fejk 0 2 Linda Houšková 09:16 Detail
Bombarďáci 69 14 6 ZŠ Lidická 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dusil 2 0 Bára Šimáčková 09:10 Detail
1. Oliver Benda 2 0 Magdaléna Strašilová 09:10 Detail
1. Pavel Thiel 0 2 Denis Janeček 09:10 Detail
1. Tomáš Novotný 2 0 Ivo Grohol 09:10 Detail
1. Erik Hons 2 0 Josef Povolný 09:10 Detail
2. Oliver Benda 2 0 Magdaléna Strašilová 09:11 Detail
2. Erik Hons 2 0 Josef Povolný 09:12 Detail
2. Tomáš Novotný 0 2 Ivo Grohol 09:12 Detail
2. Pavel Thiel 0 2 Denis Janeček 09:13 Detail
2. Jakub Dusil 2 0 Bára Šimáčková 09:15 Detail
ZŠ Lidická 3 8 12 Křupky Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Lát 0 2 Jitka Vokounová 09:10 Detail
1. Tomáš Brigant 2 0 Nikola Krchníková 09:10 Detail
1. Ondřej Řeháček 2 0 Anna Kalová 09:10 Detail
1. Jakub Tůma 2 0 Monika Benková 09:10 Detail
1. Adam Budák 0 2 Katka Nováková 09:10 Detail
2. Benjamín Lát 0 2 Jitka Vokounová 09:11 Detail
2. Adam Budák 0 2 Katka Nováková 09:11 Detail
2. Ondřej Řeháček 0 2 Anna Kalová 09:12 Detail
2. Tomáš Brigant 2 0 Nikola Krchníková 09:13 Detail
2. Jakub Tůma 0 2 Monika Benková 09:13 Detail
Blafťáci 4 16 ZŠ Lidická 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Červený 2 0 Martin Kepl 09:10 Detail
1. Adam Gábor 2 0 Marie Rybáriková 09:10 Detail
1. Štěpán Schmidt 0 2 Tomáš Lutonský 09:10 Detail
1. Adéla Součková 0 2 Jakub Černohorský 09:10 Detail
1. Aneta Němčanská 0 2 David Lemberger 09:10 Detail
2. Štěpán Schmidt 0 2 Tomáš Lutonský 09:11 Detail
2. Aneta Němčanská 0 2 David Lemberger 09:11 Detail
2. Adéla Součková 0 2 Jakub Černohorský 09:12 Detail
2. Lukáš Červený 0 2 Martin Kepl 09:14 Detail
2. Adam Gábor 0 2 Marie Rybáriková 09:15 Detail
Amazonské Anakondy 20 0 Joudové Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Nedvěd 2 0 Ondřej Švejda 09:10 Detail
1. Mirek Nodl 2 0 Martin Bohm 09:10 Detail
1. Václav Pretschner 2 0 Martin Koudelka 09:10 Detail
1. Nela Krátká 2 0 Jan Bereš 09:10 Detail
1. Veronika Schreiberová 2 0 Matěj Šťastný 09:10 Detail
2. Veronika Schreiberová 2 0 Matěj Šťastný 09:18 Detail
2. Nela Krátká 2 0 Jan Bereš 09:18 Detail
2. Václav Pretschner 2 0 Martin Koudelka 09:18 Detail
2. Mirek Nodl 2 0 Martin Bohm 09:18 Detail
2. Jan Nedvěd 2 0 Ondřej Švejda 09:19 Detail
Bečovský 0 20 4SDL Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Humlová 0 2 Vladimír Vomáčka 09:10 Detail
1. Veronika Fenclová 0 2 David Vyčítal 09:10 Detail
1. Andrea Juščáková 0 2 Martin Vaňátko 09:10 Detail
1. Josef Hesoun 0 2 Filip Zounek 09:10 Detail
1. Jan Trefný 0 2 Marián Kobr 09:10 Detail
2. Natálie Humlová 0 2 Vladimír Vomáčka 09:18 Detail
2. Andrea Juščáková 0 2 Martin Vaňátko 09:18 Detail
2. Veronika Fenclová 0 2 David Vyčítal 09:18 Detail
2. Jan Trefný 0 2 Marián Kobr 09:18 Detail
2. Josef Hesoun 0 2 Filip Zounek 09:18 Detail
Sagma 8 12 Šrámkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Klik 0 2 Tomáš Jakl 09:10 Detail
1. Jakub Jan Kralovič 0 2 Jiří Koprnický 09:10 Detail
1. David Marcelly 0 2 František Hron 09:10 Detail
1. Eliška Husáková 0 2 Daniel Doležal 09:10 Detail
1. Marek Pavlík 2 0 Nathan Hathaway 09:10 Detail
2. Marek Pavlík 2 0 Nathan Hathaway 09:12 Detail
2. Eliška Husáková 2 0 Daniel Doležal 09:12 Detail
2. David Marcelly 2 0 František Hron 09:13 Detail
2. Tomáš Klik 0 2 Tomáš Jakl 09:14 Detail
2. Jakub Jan Kralovič 0 2 Jiří Koprnický 09:14 Detail
G8MB 10 10 Kryptošlechtici z Chomutovic Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Řehořová 0 2 Filip Vrkoslav 09:10 Detail
1. Václav Jancák 2 0 Jiří Koubek 09:10 Detail
1. Michal Němec 0 2 Kryštof Janda 09:10 Detail
1. Klaudie Pašková 2 0 David Hrdina 09:10 Detail
1. Denisa Gábová 2 0 Vojta Heluz 09:10 Detail
2. Zuzana Řehořová 0 2 Filip Vrkoslav 09:12 Detail
2. Michal Němec 2 0 Kryštof Janda 09:12 Detail
2. Denisa Gábová 2 0 Vojta Heluz 09:12 Detail
2. Klaudie Pašková 0 2 David Hrdina 09:14 Detail
2. Václav Jancák 0 2 Jiří Koubek 09:17 Detail
Kolečka 8 12 Piškvorkáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kopecká 0 2 Matěj Nezbeda 09:10 Detail
1. Beáta Štáfková 2 0 Tereza Kadlečková 09:10 Detail
1. Iveta Tietzová 0 2 Honza Hossinger 09:10 Detail
1. Marie Bělohlavá 2 0 Viktorie Lukáčová 09:10 Detail
1. Vendula Husáková 2 0 Jakub Masopust 09:10 Detail
2. Marie Bělohlavá 2 0 Viktorie Lukáčová 09:11 Detail
2. Iveta Tietzová 0 2 Honza Hossinger 09:11 Detail
2. Vendula Husáková 0 2 Jakub Masopust 09:12 Detail
2. Beáta Štáfková 0 2 Tereza Kadlečková 09:12 Detail
2. Tereza Kopecká 0 2 Matěj Nezbeda 09:18 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pekelní pytlíci 6 56 4 20
2. EEZY 6 50 4 16
3. MOA 6 48 4 18
4. Déčkaři 6 42 4 20
5. Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 5 34 2 9
6. Family Friendly 4 40 3 10
7. ROUND AND CROSS 4 38 2 6
8. Bombarďáci 69 4 36 2 8
9. Čenda a jeho česká banda 4 34 4 16
10. ČERNÝ DRACI 4 34 2 6
11. ZŠ Lidická 2 4 34 2 6
12. Vorvani 4 32 4 12
13. Sluníčka 4 32 2 8
14. Horníci 4 32 2 8
15. Bojišťáci 1 4 32 2 8
16. Křupky 4 28 2 4
17. 4SDL 3 38 2 3
18. Amazonské Anakondy 3 36 3 5
19. Zdrávka 2 32 4 0
20. Svoboďáci 2 30 4 4
21. ZŠ Lidická 3 2 30 4 4
22. Skálovka 2 30 4 0
23. ZŠ Lidická 1 2 30 4 0
24. Šrámkovci 2 26 5 0
25. Horní Jiřetín 2 24 4 0
26. OS1 gang 2 22 2 2
27. Blafťáci 2 18 4 6
28. Piškvorkáři 2 16 2 0
29. Kryptošlechtici z Chomutovic 1 22 2 1
30. G8MB 1 20 4 1
31. Joudové 1 10 4 5
32. Sagma 0 18 2 0
33. Kolečka 0 16 2 0
34. Bečovský 0 0 3 0

Začátek: 16. 11. 08:48

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Bombarďáci 69 8 12 MOA Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dusil 0 2 Anna Balcarova 08:48 Detail
1. Oliver Benda 2 0 Jan Prejs 08:48 Detail
1. Pavel Thiel 0 2 Prokop Jeřábek 08:48 Detail
1. Tomáš Novotný 2 0 David Bachtík 08:48 Detail
1. Erik Hons 0 2 Vladimír Doškář 08:48 Detail
2. Oliver Benda 0 2 Jan Prejs 08:49 Detail
2. Erik Hons 2 0 Vladimír Doškář 08:50 Detail
2. Tomáš Novotný 0 2 David Bachtík 08:50 Detail
2. Pavel Thiel 0 2 Prokop Jeřábek 08:51 Detail
2. Jakub Dusil 2 0 Anna Balcarova 08:53 Detail
Pekelní pytlíci 20 0 Křupky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vendula Buriánová 2 0 Jitka Vokounová 08:48 Detail
1. Matěj Hejduk 2 0 Nikola Krchníková 08:48 Detail
1. Prasátko David 2 0 Anna Kalová 08:48 Detail
1. Anna Hošková 2 0 Monika Benková 08:48 Detail
1. Tomáš Chmelda 2 0 Katka Nováková 08:48 Detail
2. Vendula Buriánová 2 0 Jitka Vokounová 08:49 Detail
2. Prasátko David 2 0 Anna Kalová 08:50 Detail
2. Matěj Hejduk 2 0 Nikola Krchníková 08:50 Detail
2. Tomáš Chmelda 2 0 Katka Nováková 08:51 Detail
2. Anna Hošková 2 0 Monika Benková 08:53 Detail
Sluníčka 12 8 Zdrávka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Fencl 2 0 Jonáš Melichar 08:48 Detail
1. Ondřej Čmerda 0 2 Daniel Muller 08:48 Detail
1. Denisa Eliášová 0 2 Lucie Drahoňovská 08:48 Detail
1. Jan Kunz 2 0 Petr Kosař 08:48 Detail
1. Jakub Buchl 0 2 Lucie Valentová 08:48 Detail
2. Denisa Eliášová 2 0 Lucie Drahoňovská 08:49 Detail
2. Jan Kunz 2 0 Petr Kosař 08:50 Detail
2. Jakub Fencl 2 0 Jonáš Melichar 08:50 Detail
2. Ondřej Čmerda 0 2 Daniel Muller 08:54 Detail
2. Jakub Buchl 2 0 Lucie Valentová 08:57 Detail
Blafťáci 2 18 Family Friendly Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Červený 2 0 David Cach 08:48 Detail
1. Adam Gábor 0 2 Michal Stec 08:48 Detail
1. Štěpán Schmidt 0 2 Jiří Paulovič 08:48 Detail
1. Adéla Součková 0 2 Andrej Kohout 08:48 Detail
1. Aneta Němčanská 0 2 Pavel Slánský 08:48 Detail
2. Aneta Němčanská 0 2 Pavel Slánský 08:50 Detail
2. Adéla Součková 0 2 Andrej Kohout 08:50 Detail
2. Štěpán Schmidt 0 2 Jiří Paulovič 08:50 Detail
2. Adam Gábor 0 2 Michal Stec 08:54 Detail
2. Lukáš Červený 0 2 David Cach 08:58 Detail
ČERNÝ DRACI 16 4 Svoboďáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Udržal 2 0 Marie Línková 08:48 Detail
1. Vojtěch Černý 2 0 Jan Horák 08:48 Detail
1. Karel Vedral 2 0 David Ježek 08:48 Detail
1. Lukáš Jonáš 2 0 Vít Vrbenský 08:48 Detail
1. Tomáš Strouhal 2 0 Denisa Rudavská 08:48 Detail
2. Vojtěch Černý 0 2 Jan Horák 08:52 Detail
2. Lukáš Jonáš 2 0 Vít Vrbenský 08:52 Detail
2. Jakub Udržal 2 0 Marie Línková 08:53 Detail
2. Tomáš Strouhal 2 0 Denisa Rudavská 08:53 Detail
2. Karel Vedral 0 2 David Ježek 08:53 Detail
Horníci 4 16 Čenda a jeho česká banda Zobrazit/Skrýt detail
1. David Wirth 0 2 Yu Chen 08:48 Detail
1. Václav Žák 2 0 Jan Velhartický 08:48 Detail
1. Natálie Čermáková 0 2 Vladimír Kroupar 08:48 Detail
1. Kateřina Zvolenská 0 2 Štěpán Kolářík 08:48 Detail
1. Lukáš Geist 0 2 Marek Vrba 08:48 Detail
2. Lukáš Geist 0 2 Marek Vrba 08:49 Detail
2. David Wirth 0 2 Yu Chen 08:50 Detail
2. Natálie Čermáková 2 0 Vladimír Kroupar 08:50 Detail
2. Václav Žák 0 2 Jan Velhartický 08:51 Detail
2. Kateřina Zvolenská 0 2 Štěpán Kolářík 08:53 Detail
Déčkaři 16 4 Bojišťáci 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Klapka 2 0 Josef Lesk 08:48 Detail
1. Tomáš Kadaš 2 0 Michal Herbig 08:48 Detail
1. Prokop Sengr 0 2 Martin Petříček 08:48 Detail
1. Štěpán Vaska 2 0 Vojtěch Čmugr 08:48 Detail
1. Šimon Krebs 2 0 Tomáš Fíla 08:48 Detail
2. Štěpán Vaska 2 0 Vojtěch Čmugr 08:49 Detail
2. Milan Klapka 0 2 Josef Lesk 08:50 Detail
2. Tomáš Kadaš 2 0 Michal Herbig 08:51 Detail
2. Prokop Sengr 2 0 Martin Petříček 08:53 Detail
2. Šimon Krebs 2 0 Tomáš Fíla 08:53 Detail
Vorvani 6 14 EEZY Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Strnad 0 2 Lukáš Ryšavý 08:48 Detail
1. Kristýna Petrlíková 2 0 Tadeáš Zeman 08:48 Detail
1. Stanislav Kalvoda 0 2 Robin Šindelář 08:48 Detail
1. Alexandr Nágl 2 0 Fun Dinh Dunh 08:48 Detail
1. Aleš Fejk 0 2 Ondřej Lenz 08:48 Detail
2. Aleš Fejk 0 2 Ondřej Lenz 08:50 Detail
2. Stanislav Kalvoda 0 2 Robin Šindelář 08:51 Detail
2. Alexandr Nágl 0 2 Fun Dinh Dunh 08:51 Detail
2. Kristýna Petrlíková 2 0 Tadeáš Zeman 08:53 Detail
2. Matěj Strnad 0 2 Lukáš Ryšavý 08:53 Detail
ROUND AND CROSS 20 0 Joudové Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Nikl 2 0 Ondřej Švejda 08:48 Detail
1. Jakub Svoboda 2 0 Martin Bohm 08:48 Detail
1. Marek Synek 2 0 Martin Koudelka 08:48 Detail
1. Martin Rous 2 0 Jan Bereš 08:48 Detail
1. Karel Pešek 2 0 Matěj Šťastný 08:48 Detail
2. Marek Synek 2 0 Martin Koudelka 08:56 Detail
2. Martin Rous 2 0 Jan Bereš 08:56 Detail
2. Karel Pešek 2 0 Matěj Šťastný 08:56 Detail
2. Tomáš Nikl 2 0 Ondřej Švejda 08:56 Detail
2. Jakub Svoboda 2 0 Martin Bohm 08:56 Detail
Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 12 8 Šrámkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Prosa 2 0 Tomáš Jakl 08:48 Detail
1. Matěj Holman 0 2 Jiří Koprnický 08:48 Detail
1. Matyáš Prášek 2 0 František Hron 08:48 Detail
1. Jan Petružálek 0 2 Daniel Doležal 08:48 Detail
1. Patrik Meduna 2 0 Nathan Hathaway 08:48 Detail
2. Matyáš Prášek 2 0 František Hron 08:49 Detail
2. Matěj Holman 0 2 Jiří Koprnický 08:50 Detail
2. Jan Petružálek 2 0 Daniel Doležal 08:51 Detail
2. Patrik Meduna 2 0 Nathan Hathaway 08:51 Detail
2. Jan Prosa 0 2 Tomáš Jakl 08:52 Detail
Bečovský 0 20 ZŠ Lidická 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Humlová 0 2 Bára Šimáčková 08:48 Detail
1. Veronika Fenclová 0 2 Magdaléna Strašilová 08:48 Detail
1. Andrea Juščáková 0 2 Denis Janeček 08:48 Detail
1. Josef Hesoun 0 2 Ivo Grohol 08:48 Detail
1. Jan Trefný 0 2 Josef Povolný 08:48 Detail
2. Josef Hesoun 0 2 Ivo Grohol 08:56 Detail
2. Andrea Juščáková 0 2 Denis Janeček 08:56 Detail
2. Natálie Humlová 0 2 Bára Šimáčková 08:56 Detail
2. Jan Trefný 0 2 Josef Povolný 08:56 Detail
2. Veronika Fenclová 0 2 Magdaléna Strašilová 08:56 Detail
G8MB 8 12 ZŠ Lidická 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Řehořová 0 2 Martin Kepl 08:48 Detail
1. Václav Jancák 0 2 Marie Rybáriková 08:48 Detail
1. Michal Němec 2 0 Tomáš Lutonský 08:48 Detail
1. Klaudie Pašková 2 0 Jakub Černohorský 08:48 Detail
1. Denisa Gábová 2 0 David Lemberger 08:48 Detail
2. Václav Jancák 0 2 Marie Rybáriková 08:49 Detail
2. Zuzana Řehořová 2 0 Martin Kepl 08:50 Detail
2. Denisa Gábová 0 2 David Lemberger 08:51 Detail
2. Michal Němec 0 2 Tomáš Lutonský 08:52 Detail
2. Klaudie Pašková 0 2 Jakub Černohorský 08:53 Detail
ZŠ Lidická 3 16 4 Piškvorkáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Lát 2 0 Matěj Nezbeda 08:48 Detail
1. Tomáš Brigant 2 0 Tereza Kadlečková 08:48 Detail
1. Ondřej Řeháček 2 0 Honza Hossinger 08:48 Detail
1. Jakub Tůma 2 0 Viktorie Lukáčová 08:48 Detail
1. Adam Budák 2 0 Jakub Masopust 08:48 Detail
2. Adam Budák 2 0 Jakub Masopust 08:49 Detail
2. Tomáš Brigant 0 2 Tereza Kadlečková 08:49 Detail
2. Jakub Tůma 0 2 Viktorie Lukáčová 08:49 Detail
2. Benjamín Lát 2 0 Matěj Nezbeda 08:50 Detail
2. Ondřej Řeháček 2 0 Honza Hossinger 08:53 Detail
Sagma 6 14 Horní Jiřetín Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Klik 0 2 Benjamin Gergeĺ´ 08:48 Detail
1. Jakub Jan Kralovič 0 2 Barbora Glavicová 08:48 Detail
1. David Marcelly 0 2 Natálie Sotaková 08:48 Detail
1. Eliška Husáková 0 2 Matěj Kohout 08:48 Detail
1. Marek Pavlík 2 0 Petr Fryček 08:48 Detail
2. David Marcelly 0 2 Natálie Sotaková 08:50 Detail
2. Jakub Jan Kralovič 0 2 Barbora Glavicová 08:50 Detail
2. Eliška Husáková 2 0 Matěj Kohout 08:50 Detail
2. Marek Pavlík 0 2 Petr Fryček 08:53 Detail
2. Tomáš Klik 2 0 Benjamin Gergeĺ´ 08:53 Detail
Amazonské Anakondy 10 10 4SDL Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Nedvěd 2 0 Vladimír Vomáčka 08:48 Detail
1. Mirek Nodl 2 0 David Vyčítal 08:48 Detail
1. Václav Pretschner 2 0 Martin Vaňátko 08:48 Detail
1. Nela Krátká 0 2 Filip Zounek 08:48 Detail
1. Veronika Schreiberová 0 2 Marián Kobr 08:48 Detail
2. Veronika Schreiberová 0 2 Marián Kobr 08:49 Detail
2. Nela Krátká 0 2 Filip Zounek 08:50 Detail
2. Mirek Nodl 2 0 David Vyčítal 08:51 Detail
2. Václav Pretschner 2 0 Martin Vaňátko 08:52 Detail
2. Jan Nedvěd 0 2 Vladimír Vomáčka 08:54 Detail
OS1 gang 12 8 Kryptošlechtici z Chomutovic Zobrazit/Skrýt detail
1. Tiep Bui Xuan 2 0 Filip Vrkoslav 08:48 Detail
1. Tomáš Skrutek 2 0 Jiří Koubek 08:48 Detail
1. Dominik Švehla 2 0 Kryštof Janda 08:48 Detail
1. Lukáš Urban 0 2 David Hrdina 08:48 Detail
1. Radim Ibl 2 0 Vojta Heluz 08:48 Detail
2. Tomáš Skrutek 0 2 Jiří Koubek 08:50 Detail
2. Lukáš Urban 2 0 David Hrdina 08:50 Detail
2. Radim Ibl 2 0 Vojta Heluz 08:51 Detail
2. Tiep Bui Xuan 0 2 Filip Vrkoslav 08:52 Detail
2. Dominik Švehla 0 2 Kryštof Janda 08:54 Detail
Kolečka 4 16 Skálovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kopecká 0 2 Matěj Caban 08:48 Detail
1. Beáta Štáfková 2 0 Barbora Grofová 08:48 Detail
1. Iveta Tietzová 0 2 Jan Halfar 08:48 Detail
1. Marie Bělohlavá 2 0 Adam Jurco 08:48 Detail
1. Vendula Husáková 0 2 Linda Houšková 08:48 Detail
2. Vendula Husáková 0 2 Linda Houšková 08:49 Detail
2. Iveta Tietzová 0 2 Jan Halfar 08:49 Detail
2. Marie Bělohlavá 0 2 Adam Jurco 08:50 Detail
2. Beáta Štáfková 0 2 Barbora Grofová 08:52 Detail
2. Tereza Kopecká 0 2 Matěj Caban 08:56 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pekelní pytlíci 4 40 0 4
2. EEZY 4 34 0 4
3. Family Friendly 4 32 0 6
4. ČERNÝ DRACI 4 32 0 4
5. Čenda a jeho česká banda 4 30 0 8
6. MOA 4 30 0 4
7. Déčkaři 4 30 0 4
8. Sluníčka 4 28 0 8
9. Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 3 22 0 1
10. ROUND AND CROSS 2 26 0 2
11. Zdrávka 2 24 0 0
12. ZŠ Lidická 1 2 24 0 0
13. Svoboďáci 2 22 0 4
14. Bombarďáci 69 2 22 0 4
15. Skálovka 2 22 0 0
16. ZŠ Lidická 3 2 22 0 0
17. Bojišťáci 1 2 20 0 4
18. Vorvani 2 20 0 4
19. Horníci 2 18 0 4
20. Horní Jiřetín 2 18 0 0
21. ZŠ Lidická 2 2 18 0 0
22. Křupky 2 16 0 0
23. Blafťáci 2 14 0 2
24. OS1 gang 2 14 0 0
25. 4SDL 1 18 0 1
26. Amazonské Anakondy 1 16 0 1
27. Joudové 1 10 0 3
28. Šrámkovci 0 14 0 0
29. Kryptošlechtici z Chomutovic 0 12 0 0
30. G8MB 0 10 0 0
31. Sagma 0 10 0 0
32. Kolečka 0 8 0 0
33. Piškvorkáři 0 4 0 0
34. Bečovský 0 0 0 0

Začátek: 16. 11. 08:22

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
MOA 18 2 G8MB Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Balcarova 2 0 Zuzana Řehořová 08:22 Detail
1. Jan Prejs 2 0 Václav Jancák 08:22 Detail
1. Prokop Jeřábek 2 0 Michal Němec 08:22 Detail
1. David Bachtík 2 0 Klaudie Pašková 08:22 Detail
1. Vladimír Doškář 2 0 Denisa Gábová 08:22 Detail
2. David Bachtík 2 0 Klaudie Pašková 08:27 Detail
2. Anna Balcarova 2 0 Zuzana Řehořová 08:27 Detail
2. Vladimír Doškář 0 2 Denisa Gábová 08:27 Detail
2. Prokop Jeřábek 2 0 Michal Němec 08:28 Detail
2. Jan Prejs 2 0 Václav Jancák 08:28 Detail
Piškvorkáři 0 20 Pekelní pytlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Nezbeda 0 2 Vendula Buriánová 08:22 Detail
1. Tereza Kadlečková 0 2 Matěj Hejduk 08:22 Detail
1. Honza Hossinger 0 2 Prasátko David 08:22 Detail
1. Viktorie Lukáčová 0 2 Anna Hošková 08:22 Detail
1. Jakub Masopust 0 2 Tomáš Chmelda 08:22 Detail
2. Honza Hossinger 0 2 Prasátko David 08:24 Detail
2. Jakub Masopust 0 2 Tomáš Chmelda 08:24 Detail
2. Viktorie Lukáčová 0 2 Anna Hošková 08:25 Detail
2. Tereza Kadlečková 0 2 Matěj Hejduk 08:27 Detail
2. Matěj Nezbeda 0 2 Vendula Buriánová 08:30 Detail
Šrámkovci 6 14 Déčkaři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Jakl 2 0 Milan Klapka 08:22 Detail
1. Jiří Koprnický 0 2 Tomáš Kadaš 08:22 Detail
1. František Hron 0 2 Prokop Sengr 08:22 Detail
1. Daniel Doležal 0 2 Štěpán Vaska 08:22 Detail
1. Nathan Hathaway 0 2 Šimon Krebs 08:22 Detail
2. Jiří Koprnický 0 2 Tomáš Kadaš 08:24 Detail
2. Nathan Hathaway 2 0 Šimon Krebs 08:24 Detail
2. Daniel Doležal 2 0 Štěpán Vaska 08:25 Detail
2. František Hron 0 2 Prokop Sengr 08:25 Detail
2. Tomáš Jakl 0 2 Milan Klapka 08:27 Detail
Horní Jiřetín 4 16 Sluníčka Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamin Gergeĺ´ 0 2 Jakub Fencl 08:22 Detail
1. Barbora Glavicová 0 2 Ondřej Čmerda 08:22 Detail
1. Natálie Sotaková 2 0 Denisa Eliášová 08:22 Detail
1. Matěj Kohout 2 0 Jan Kunz 08:22 Detail
1. Petr Fryček 0 2 Jakub Buchl 08:22 Detail
2. Barbora Glavicová 0 2 Ondřej Čmerda 08:24 Detail
2. Natálie Sotaková 0 2 Denisa Eliášová 08:24 Detail
2. Matěj Kohout 0 2 Jan Kunz 08:27 Detail
2. Petr Fryček 0 2 Jakub Buchl 08:28 Detail
2. Benjamin Gergeĺ´ 0 2 Jakub Fencl 08:30 Detail
Family Friendly 14 6 Amazonské Anakondy Zobrazit/Skrýt detail
1. David Cach 0 2 Jan Nedvěd 08:22 Detail
1. Michal Stec 0 2 Mirek Nodl 08:22 Detail
1. Jiří Paulovič 2 0 Václav Pretschner 08:22 Detail
1. Andrej Kohout 2 0 Nela Krátká 08:22 Detail
1. Pavel Slánský 2 0 Veronika Schreiberová 08:22 Detail
2. Michal Stec 2 0 Mirek Nodl 08:29 Detail
2. Andrej Kohout 2 0 Nela Krátká 08:30 Detail
2. Pavel Slánský 2 0 Veronika Schreiberová 08:30 Detail
2. David Cach 2 0 Jan Nedvěd 08:33 Detail
2. Jiří Paulovič 0 2 Václav Pretschner 08:33 Detail
Čenda a jeho česká banda 14 6 ROUND AND CROSS Zobrazit/Skrýt detail
1. Yu Chen 2 0 Tomáš Nikl 08:22 Detail
1. Jan Velhartický 2 0 Jakub Svoboda 08:22 Detail
1. Vladimír Kroupar 0 2 Marek Synek 08:22 Detail
1. Štěpán Kolářík 2 0 Martin Rous 08:22 Detail
1. Marek Vrba 2 0 Karel Pešek 08:22 Detail
2. Yu Chen 2 0 Tomáš Nikl 08:25 Detail
2. Marek Vrba 0 2 Karel Pešek 08:25 Detail
2. Štěpán Kolářík 0 2 Martin Rous 08:27 Detail
2. Vladimír Kroupar 2 0 Marek Synek 08:30 Detail
2. Jan Velhartický 2 0 Jakub Svoboda 08:30 Detail
Svoboďáci 18 2 OS1 gang Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Línková 2 0 Tiep Bui Xuan 08:22 Detail
1. Jan Horák 2 0 Tomáš Skrutek 08:22 Detail
1. David Ježek 2 0 Dominik Švehla 08:22 Detail
1. Vít Vrbenský 2 0 Lukáš Urban 08:22 Detail
1. Denisa Rudavská 2 0 Radim Ibl 08:22 Detail
2. Marie Línková 2 0 Tiep Bui Xuan 08:30 Detail
2. Vít Vrbenský 2 0 Lukáš Urban 08:30 Detail
2. David Ježek 0 2 Dominik Švehla 08:30 Detail
2. Jan Horák 2 0 Tomáš Skrutek 08:30 Detail
2. Denisa Rudavská 2 0 Radim Ibl 08:30 Detail
Skálovka 6 14 Horníci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Caban 0 2 David Wirth 08:22 Detail
1. Barbora Grofová 0 2 Václav Žák 08:22 Detail
1. Jan Halfar 2 0 Natálie Čermáková 08:22 Detail
1. Adam Jurco 0 2 Kateřina Zvolenská 08:22 Detail
1. Linda Houšková 2 0 Lukáš Geist 08:22 Detail
2. Jan Halfar 0 2 Natálie Čermáková 08:25 Detail
2. Matěj Caban 0 2 David Wirth 08:26 Detail
2. Adam Jurco 2 0 Kateřina Zvolenská 08:26 Detail
2. Barbora Grofová 0 2 Václav Žák 08:27 Detail
2. Linda Houšková 0 2 Lukáš Geist 08:29 Detail
Bojišťáci 1 16 4 ZŠ Lidická 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Lesk 2 0 Bára Šimáčková 08:22 Detail
1. Michal Herbig 0 2 Magdaléna Strašilová 08:22 Detail
1. Martin Petříček 2 0 Denis Janeček 08:22 Detail
1. Vojtěch Čmugr 0 2 Ivo Grohol 08:22 Detail
1. Tomáš Fíla 2 0 Josef Povolný 08:22 Detail
2. Vojtěch Čmugr 2 0 Ivo Grohol 08:23 Detail
2. Tomáš Fíla 2 0 Josef Povolný 08:24 Detail
2. Michal Herbig 2 0 Magdaléna Strašilová 08:25 Detail
2. Martin Petříček 2 0 Denis Janeček 08:25 Detail
2. Josef Lesk 2 0 Bára Šimáčková 08:33 Detail
ZŠ Lidická 2 6 14 Vorvani Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Kepl 2 0 Matěj Strnad 08:22 Detail
1. Marie Rybáriková 0 2 Kristýna Petrlíková 08:22 Detail
1. Tomáš Lutonský 0 2 Stanislav Kalvoda 08:22 Detail
1. Jakub Černohorský 0 2 Alexandr Nágl 08:22 Detail
1. David Lemberger 2 0 Aleš Fejk 08:22 Detail
2. David Lemberger 2 0 Aleš Fejk 08:23 Detail
2. Jakub Černohorský 0 2 Alexandr Nágl 08:24 Detail
2. Marie Rybáriková 0 2 Kristýna Petrlíková 08:26 Detail
2. Tomáš Lutonský 0 2 Stanislav Kalvoda 08:29 Detail
2. Martin Kepl 0 2 Matěj Strnad 08:32 Detail
Bombarďáci 69 14 6 ZŠ Lidická 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dusil 0 2 Benjamín Lát 08:22 Detail
1. Oliver Benda 2 0 Tomáš Brigant 08:22 Detail
1. Pavel Thiel 0 2 Ondřej Řeháček 08:22 Detail
1. Tomáš Novotný 2 0 Jakub Tůma 08:22 Detail
1. Erik Hons 2 0 Adam Budák 08:22 Detail
2. Oliver Benda 2 0 Tomáš Brigant 08:24 Detail
2. Erik Hons 2 0 Adam Budák 08:24 Detail
2. Jakub Dusil 2 0 Benjamín Lát 08:24 Detail
2. Tomáš Novotný 2 0 Jakub Tůma 08:24 Detail
2. Pavel Thiel 0 2 Ondřej Řeháček 08:25 Detail
EEZY 20 0 Bečovský Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Ryšavý 2 0 Natálie Humlová 08:22 Detail
1. Tadeáš Zeman 2 0 Veronika Fenclová 08:22 Detail
1. Robin Šindelář 2 0 Andrea Juščáková 08:22 Detail
1. Fun Dinh Dunh 2 0 Josef Hesoun 08:22 Detail
1. Ondřej Lenz 2 0 Jan Trefný 08:22 Detail
2. Fun Dinh Dunh 2 0 Josef Hesoun 08:30 Detail
2. Ondřej Lenz 2 0 Jan Trefný 08:30 Detail
2. Lukáš Ryšavý 2 0 Natálie Humlová 08:30 Detail
2. Robin Šindelář 2 0 Andrea Juščáková 08:30 Detail
2. Tadeáš Zeman 2 0 Veronika Fenclová 08:30 Detail
Křupky 16 4 Sagma Zobrazit/Skrýt detail
1. Jitka Vokounová 2 0 Tomáš Klik 08:22 Detail
1. Nikola Krchníková 2 0 Jakub Jan Kralovič 08:22 Detail
1. Anna Kalová 2 0 David Marcelly 08:22 Detail
1. Monika Benková 0 2 Eliška Husáková 08:22 Detail
1. Katka Nováková 2 0 Marek Pavlík 08:22 Detail
2. Katka Nováková 2 0 Marek Pavlík 08:27 Detail
2. Monika Benková 0 2 Eliška Husáková 08:27 Detail
2. Jitka Vokounová 2 0 Tomáš Klik 08:28 Detail
2. Nikola Krchníková 2 0 Jakub Jan Kralovič 08:28 Detail
2. Anna Kalová 2 0 David Marcelly 08:29 Detail
4SDL 8 12 Blafťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vladimír Vomáčka 0 2 Lukáš Červený 08:22 Detail
1. David Vyčítal 0 2 Adam Gábor 08:22 Detail
1. Martin Vaňátko 0 2 Štěpán Schmidt 08:22 Detail
1. Filip Zounek 2 0 Adéla Součková 08:22 Detail
1. Marián Kobr 0 2 Aneta Němčanská 08:22 Detail
2. Filip Zounek 2 0 Adéla Součková 08:30 Detail
2. Vladimír Vomáčka 0 2 Lukáš Červený 08:30 Detail
2. David Vyčítal 2 0 Adam Gábor 08:31 Detail
2. Marián Kobr 2 0 Aneta Němčanská 08:31 Detail
2. Martin Vaňátko 0 2 Štěpán Schmidt 08:31 Detail
Zdrávka 16 4 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jonáš Melichar 2 0 Tereza Kopecká 08:22 Detail
1. Daniel Muller 2 0 Beáta Štáfková 08:22 Detail
1. Lucie Drahoňovská 2 0 Iveta Tietzová 08:22 Detail
1. Petr Kosař 2 0 Marie Bělohlavá 08:22 Detail
1. Lucie Valentová 2 0 Vendula Husáková 08:22 Detail
2. Petr Kosař 2 0 Marie Bělohlavá 08:24 Detail
2. Lucie Drahoňovská 2 0 Iveta Tietzová 08:24 Detail
2. Lucie Valentová 0 2 Vendula Husáková 08:25 Detail
2. Daniel Muller 0 2 Beáta Štáfková 08:27 Detail
2. Jonáš Melichar 2 0 Tereza Kopecká 08:30 Detail
Kryptošlechtici z Chomutovic 4 16 ČERNÝ DRACI Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Vrkoslav 0 2 Jakub Udržal 08:22 Detail
1. Jiří Koubek 0 2 Vojtěch Černý 08:22 Detail
1. Kryštof Janda 0 2 Karel Vedral 08:22 Detail
1. David Hrdina 2 0 Lukáš Jonáš 08:22 Detail
1. Vojta Heluz 0 2 Tomáš Strouhal 08:22 Detail
2. Jiří Koubek 0 2 Vojtěch Černý 08:26 Detail
2. Vojta Heluz 0 2 Tomáš Strouhal 08:27 Detail
2. Kryštof Janda 0 2 Karel Vedral 08:27 Detail
2. Filip Vrkoslav 0 2 Jakub Udržal 08:28 Detail
2. David Hrdina 2 0 Lukáš Jonáš 08:35 Detail
Joudové 10 10 Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Švejda 2 0 Jan Prosa 08:22 Detail
1. Martin Bohm 2 0 Matěj Holman 08:22 Detail
1. Martin Koudelka 2 0 Matyáš Prášek 08:22 Detail
1. Jan Bereš 2 0 Jan Petružálek 08:22 Detail
1. Matěj Šťastný 2 0 Patrik Meduna 08:22 Detail
2. Jan Bereš 0 2 Jan Petružálek 08:30 Detail
2. Martin Koudelka 0 2 Matyáš Prášek 08:30 Detail
2. Ondřej Švejda 0 2 Jan Prosa 08:30 Detail
2. Matěj Šťastný 0 2 Patrik Meduna 08:30 Detail
2. Martin Bohm 0 2 Matěj Holman 08:30 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pekelní pytlíci 2 20 0 0
2. EEZY 2 20 0 0
3. MOA 2 18 0 0
4. Svoboďáci 2 18 0 0
5. Sluníčka 2 16 0 0
6. Bojišťáci 1 2 16 0 0
7. Křupky 2 16 0 0
8. Zdrávka 2 16 0 0
9. ČERNÝ DRACI 2 16 0 0
10. Family Friendly 2 14 0 0
11. Horníci 2 14 0 0
12. Vorvani 2 14 0 0
13. Bombarďáci 69 2 14 0 0
14. Déčkaři 2 14 0 0
15. Čenda a jeho česká banda 2 14 0 0
16. Blafťáci 2 12 0 0
17. Joudové 1 10 0 1
18. Církev Měření elektronického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek 1 10 0 1
19. 4SDL 0 8 0 0
20. Šrámkovci 0 6 0 0
21. ROUND AND CROSS 0 6 0 0
22. Amazonské Anakondy 0 6 0 0
23. Skálovka 0 6 0 0
24. ZŠ Lidická 2 0 6 0 0
25. ZŠ Lidická 3 0 6 0 0
26. Horní Jiřetín 0 4 0 0
27. ZŠ Lidická 1 0 4 0 0
28. Sagma 0 4 0 0
29. Kolečka 0 4 0 0
30. Kryptošlechtici z Chomutovic 0 4 0 0
31. G8MB 0 2 0 0
32. OS1 gang 0 2 0 0
33. Bečovský 0 0 0 0
34. Piškvorkáři 0 0 0 0