Online

24. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 24. 11. v 08:30
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Jihomoravský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 24. 11. 11:08

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
MGSZŠVOŠZV 14 6 GML Ậ Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 2 0 Adam Stibor 11:08 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Ondřej Lukáš 11:08 Detail
1. Petr Kunhart 0 2 Radan Čech 11:08 Detail
1. Tomáš Svoboda 2 0 Johana Čechová 11:08 Detail
1. Daniela Husová 2 0 Mikuláš Hlínka 11:08 Detail
2. Štěpán Husa 0 2 Ondřej Lukáš 11:13 Detail
2. David Halmazňa 2 0 Adam Stibor 11:16 Detail
2. Daniela Husová 2 0 Mikuláš Hlínka 11:18 Detail
2. Tomáš Svoboda 0 2 Johana Čechová 11:18 Detail
2. Petr Kunhart 2 0 Radan Čech 11:21 Detail
MGSZŠVOŠZV Q 12 8 MGSZŠVOŠZV X Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Pniok 0 2 Jáchym Pospíchal 11:08 Detail
1. Andrej Kuchmak 2 0 Martin Dvořák 11:08 Detail
1. Jiří Guriča 2 0 Matěj Kopecký 11:08 Detail
1. Jakub McMunn 2 0 Vojtěch Halmazňa 11:08 Detail
1. Štěpán Adamec 0 2 Boris Vaculík 11:08 Detail
2. Jakub McMunn 0 2 Vojtěch Halmazňa 11:10 Detail
2. Štěpán Adamec 2 0 Boris Vaculík 11:15 Detail
2. Andrej Kuchmak 2 0 Martin Dvořák 11:16 Detail
2. Jiří Guriča 0 2 Matěj Kopecký 11:19 Detail
2. Jiří Pniok 2 0 Jáchym Pospíchal 11:20 Detail
Gyrec Čůránky 12 8 MGSZŠVOŠZV M Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Valášek 2 0 Lucie Hrubá 11:08 Detail
1. Tomáš Nedělník 2 0 Jakub Schön 11:08 Detail
1. Matěj Bryja 2 0 Jakub Zálešák 11:08 Detail
1. Štěpán Hřebíček 0 2 Jan Čech 11:08 Detail
1. Daniel Burkart 2 0 Josef Kovář 11:08 Detail
2. Tomáš Nedělník 0 2 Jakub Schön 11:11 Detail
2. Matěj Bryja 0 2 Jakub Zálešák 11:14 Detail
2. Daniel Burkart 0 2 Josef Kovář 11:15 Detail
2. Ondřej Valášek 2 0 Lucie Hrubá 11:16 Detail
2. Štěpán Hřebíček 2 0 Jan Čech 11:23 Detail
GML Ầ 14 6 ZŠ Antonínská Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Doubravová 2 0 Tomáš Tippner 11:08 Detail
1. Filip Horčička 2 0 Matyáš Kundrata 11:08 Detail
1. Radim Zelený 2 0 Paolo Passini 11:08 Detail
1. Jan Račanský 2 0 Štěpán Jahoda 11:08 Detail
1. Ondřej Vyskočil 2 0 Egon Mores 11:08 Detail
2. Filip Horčička 2 0 Matyáš Kundrata 11:11 Detail
2. Jan Račanský 0 2 Štěpán Jahoda 11:11 Detail
2. Radim Zelený 0 2 Paolo Passini 11:11 Detail
2. Alžběta Doubravová 0 2 Tomáš Tippner 11:11 Detail
2. Ondřej Vyskočil 2 0 Egon Mores 11:13 Detail
GML Æ 12 8 Polanecká sněmovna Zobrazit/Skrýt detail
1. Robert Kubů 2 0 Daniela Sladká 11:08 Detail
1. Ondřej Gryc 2 0 Jana Švaříčková 11:08 Detail
1. Matěj Schneeweiss 0 2 Jiří Schreiber 11:08 Detail
1. Soňa Kotuliaková 2 0 Jáchym Šisler 11:08 Detail
1. Jonáš Pelčák 2 0 Prokop Šebela 11:08 Detail
2. Robert Kubů 0 2 Daniela Sladká 11:11 Detail
2. Soňa Kotuliaková 0 2 Jáchym Šisler 11:12 Detail
2. Matěj Schneeweiss 2 0 Jiří Schreiber 11:13 Detail
2. Jonáš Pelčák 0 2 Prokop Šebela 11:13 Detail
2. Ondřej Gryc 2 0 Jana Švaříčková 11:19 Detail
Balvani 18 2 Ti druzí Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Pavlica 2 0 Nela Hrabicová 11:08 Detail
1. Vít Červenka 2 0 Marek Runták 11:08 Detail
1. David Obal 2 0 Hanuš Holzer 11:08 Detail
1. Radim Eliáš 0 2 Martin Vranka 11:08 Detail
1. Natálie Pflugerová 2 0 Kryštof Kejř 11:08 Detail
2. Patrik Pavlica 2 0 Nela Hrabicová 11:10 Detail
2. Vít Červenka 2 0 Marek Runták 11:10 Detail
2. Natálie Pflugerová 2 0 Kryštof Kejř 11:11 Detail
2. David Obal 2 0 Hanuš Holzer 11:11 Detail
2. Radim Eliáš 2 0 Martin Vranka 11:12 Detail
Fofrklacci 14 6 WHERLAMBO Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Novák 0 2 Tomáš Franko 11:08 Detail
1. Lukáš Pochylý 2 0 Matěj Bílek 11:08 Detail
1. Kateřina Maláčová 2 0 Martin Repík 11:08 Detail
1. Sára Pilátová 0 2 Michal Novotný 11:08 Detail
1. Matyáš Müller 2 0 Petr Cambal 11:08 Detail
2. Sára Pilátová 0 2 Michal Novotný 11:10 Detail
2. Lukáš Pochylý 2 0 Matěj Bílek 11:10 Detail
2. Kateřina Maláčová 2 0 Martin Repík 11:12 Detail
2. Matyáš Müller 2 0 Petr Cambal 11:13 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Tomáš Franko 11:18 Detail
Princezny 10 10 KAMEŇÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Důbrava 2 0 Jan Bábík 11:08 Detail
1. Tomáš Zdílna 0 2 Filip Belko 11:08 Detail
1. Prokop Földvari 2 0 Tomáš Duhajský 11:08 Detail
1. Max Vetečník 0 2 Roman Beneš 11:08 Detail
1. Sebastian Topič 0 2 Lubomír Indra 11:08 Detail
2. Adam Důbrava 2 0 Jan Bábík 11:10 Detail
2. Tomáš Zdílna 2 0 Filip Belko 11:10 Detail
2. Sebastian Topič 0 2 Lubomír Indra 11:11 Detail
2. Max Vetečník 0 2 Roman Beneš 11:15 Detail
2. Prokop Földvari 2 0 Tomáš Duhajský 11:17 Detail
Tyršovka 2 12 8 MIMOŇI Zobrazit/Skrýt detail
1. Anežka Vaňková 2 0 Miroslav Hříbek 11:08 Detail
1. Nikola Šmídová 2 0 Rudolf Doležal 11:08 Detail
1. Barbora Doležalová 0 2 Jakub Hřava 11:08 Detail
1. Denisa Uhrová 2 0 Jiří Marek 11:08 Detail
1. David Michálek 0 2 Robert Mucska 11:08 Detail
2. Denisa Uhrová 2 0 Jiří Marek 11:11 Detail
2. Barbora Doležalová 2 0 Jakub Hřava 11:11 Detail
2. David Michálek 0 2 Robert Mucska 11:12 Detail
2. Nikola Šmídová 0 2 Rudolf Doležal 11:12 Detail
2. Anežka Vaňková 2 0 Miroslav Hříbek 11:13 Detail
BUDULÍNCI 14 6 Tyršovka 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Pukl 2 0 Patrik Zapletal 11:08 Detail
1. Veronika Maňáková 2 0 Anna Bulhartová 11:08 Detail
1. Samuel Miškeřík 0 2 Jakub Žufníček 11:08 Detail
1. Nikol Michenková 0 2 Vít Čermák 11:08 Detail
1. Hana Polášková 2 0 Izák Heneš 11:08 Detail
2. Samuel Miškeřík 2 0 Jakub Žufníček 11:11 Detail
2. Ondřej Pukl 0 2 Patrik Zapletal 11:13 Detail
2. Nikol Michenková 2 0 Vít Čermák 11:13 Detail
2. Veronika Maňáková 2 0 Anna Bulhartová 11:16 Detail
2. Hana Polášková 2 0 Izák Heneš 11:17 Detail
Klub deskovek ZŠ Husova 4 16 GML Å Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Faltičko 0 2 Martin Melkes 11:08 Detail
1. Tomáš Klobása 0 2 Tomáš Beck 11:08 Detail
1. Zdena Koudelková 0 2 Jonáš Ptáček 11:08 Detail
1. Artur Švanda 0 2 Dominik Polgar 11:08 Detail
1. Ema Nguyenová 2 0 Dan Viščor 11:08 Detail
2. Zdena Koudelková 0 2 Jonáš Ptáček 11:09 Detail
2. Marián Faltičko 0 2 Martin Melkes 11:10 Detail
2. Artur Švanda 2 0 Dominik Polgar 11:12 Detail
2. Ema Nguyenová 0 2 Dan Viščor 11:14 Detail
2. Tomáš Klobása 0 2 Tomáš Beck 11:18 Detail
Tyršovka 1 20 0 Devítka Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Štěpánek 2 0 Josef Lisoněk 11:08 Detail
1. Vendula Březová 2 0 Vojtěch Crla 11:08 Detail
1. Václav Šandera 2 0 Aděla Navláčilová 11:08 Detail
1. Viktor Kraus 2 0 Adriano Nicolardi 11:08 Detail
1. Pavla Polášková 2 0 Martin Strážnický 11:08 Detail
2. Pavla Polášková 2 0 Martin Strážnický 11:16 Detail
2. Vendula Březová 2 0 Vojtěch Crla 11:16 Detail
2. Ondřej Štěpánek 2 0 Josef Lisoněk 11:16 Detail
2. Václav Šandera 2 0 Aděla Navláčilová 11:16 Detail
2. Viktor Kraus 2 0 Adriano Nicolardi 11:17 Detail
ZŠ Antonínská šesťáci 6 14 Odborníci od Kuchyňky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chládek 2 0 Petra Bazalová 11:08 Detail
1. Laura Jirmanová 0 2 Kateřina Chaloupková 11:08 Detail
1. Lukáš Klíma 2 0 Radka Nykrmajerová 11:08 Detail
1. Martin Reiter 0 2 Denisa Pospíšilová 11:08 Detail
1. Timofey Shuvalov 0 2 Ondřej Svoboda 11:08 Detail
2. Laura Jirmanová 0 2 Kateřina Chaloupková 11:10 Detail
2. Vojtěch Chládek 0 2 Petra Bazalová 11:10 Detail
2. Martin Reiter 2 0 Denisa Pospíšilová 11:10 Detail
2. Lukáš Klíma 0 2 Radka Nykrmajerová 11:13 Detail
2. Timofey Shuvalov 0 2 Ondřej Svoboda 11:18 Detail
Kyselý česnek 0 20 Straňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Pokorná 0 2 Jan Popelka 11:08 Detail
1. Jan Balga 0 2 Alica Janigová 11:08 Detail
1. Petr Bulejko 0 2 Eliška Bruštíková 11:08 Detail
1. Marek Šmerda 0 2 Serhii Fedynets 11:08 Detail
1. Dominik Staš 0 2 Matyáš Zderčík 11:08 Detail
2. Jan Balga 0 2 Alica Janigová 11:16 Detail
2. Petr Bulejko 0 2 Eliška Bruštíková 11:16 Detail
2. Barbora Pokorná 0 2 Jan Popelka 11:16 Detail
2. Marek Šmerda 0 2 Serhii Fedynets 11:16 Detail
2. Dominik Staš 0 2 Matyáš Zderčík 11:17 Detail
Prosky 20 0 Paštiky Zobrazit/Skrýt detail
1. Simona Žiačková 2 0 Simona Dleštíková 11:08 Detail
1. Adam Kindl 2 0 Adam Lukáš 11:08 Detail
1. Jakub Kuřitka 2 0 Dominik Ježek 11:08 Detail
1. Natálie Daňhelová 2 0 Martin Balga 11:08 Detail
1. Natálie Jurásková 2 0 Valentýna Straková 11:08 Detail
2. Natálie Jurásková 2 0 Valentýna Straková 11:16 Detail
2. Adam Kindl 2 0 Adam Lukáš 11:16 Detail
2. Natálie Daňhelová 2 0 Martin Balga 11:16 Detail
2. Simona Žiačková 2 0 Simona Dleštíková 11:17 Detail
2. Jakub Kuřitka 2 0 Dominik Ježek 11:17 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 2 18 8.A ZŠ Husova Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Štěpán Kramoliš 11:09 Detail
1. Karel Eben 0 2 Matěj Nesvadba 11:09 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Bruno Tvrdoň 11:09 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Šimon Okurek 11:09 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Timon Havelka 11:09 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Štěpán Kramoliš 11:16 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Timon Havelka 11:16 Detail
2. Karel Eben 0 2 Matěj Nesvadba 11:16 Detail
2. Simon Hubelník 2 0 Bruno Tvrdoň 11:16 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Šimon Okurek 11:16 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. MGSZŠVOŠZV 14 120 43 116
2. MGSZŠVOŠZV Q 11 94 42 83
3. Gyrec Čůránky 11 90 41 87
4. MGSZŠVOŠZV X 10 96 49 90
5. Balvani 10 86 33 64
6. GML Ậ 10 80 45 82
7. GML Ầ 10 78 39 68
8. GML Æ 10 66 39 70
9. MGSZŠVOŠZV M 9 94 43 67
10. Fofrklacci 9 84 36 54
11. KAMEŇÁCI 8 84 38 44
12. ZŠ Antonínská 8 78 38 40
13. Tyršovka 2 8 74 33 40
14. GML Å 7 72 40 47
15. BUDULÍNCI 7 66 37 43
16. Tyršovka 1 7 66 28 29
17. Princezny 7 60 35 36
18. Ti druzí 6 80 41 34
19. Polanecká sněmovna 6 80 39 22
20. MIMOŇI 6 80 38 30
21. WHERLAMBO 6 74 41 32
22. Straňáci 6 74 32 20
23. Prosky 6 74 28 22
24. Odborníci od Kuchyňky 6 64 32 16
25. 8.A ZŠ Husova 5 64 29 13
26. Tyršovka 3 5 62 32 17
27. ZŠ Antonínská šesťáci 4 64 26 8
28. Klub deskovek ZŠ Husova 4 54 27 8
29. Sociálně Cementní Gambleři 2 22 25 4
30. Kyselý česnek 2 20 24 4
31. Devítka 2 20 23 4
32. Paštiky 2 20 23 4

Začátek: 24. 11. 10:39

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
MGSZŠVOŠZV 14 6 MGSZŠVOŠZV X Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 2 0 Jáchym Pospíchal 10:39 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Martin Dvořák 10:39 Detail
1. Petr Kunhart 2 0 Matěj Kopecký 10:39 Detail
1. Tomáš Svoboda 0 2 Vojtěch Halmazňa 10:39 Detail
1. Daniela Husová 2 0 Boris Vaculík 10:39 Detail
2. Petr Kunhart 2 0 Matěj Kopecký 10:43 Detail
2. Daniela Husová 0 2 Boris Vaculík 10:43 Detail
2. Tomáš Svoboda 0 2 Vojtěch Halmazňa 10:48 Detail
2. David Halmazňa 2 0 Jáchym Pospíchal 10:49 Detail
2. Štěpán Husa 2 0 Martin Dvořák 10:54 Detail
Gyrec Čůránky 8 12 GML Ậ Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Valášek 2 0 Adam Stibor 10:39 Detail
1. Tomáš Nedělník 2 0 Ondřej Lukáš 10:39 Detail
1. Matěj Bryja 0 2 Radan Čech 10:39 Detail
1. Štěpán Hřebíček 0 2 Johana Čechová 10:39 Detail
1. Daniel Burkart 0 2 Mikuláš Hlínka 10:39 Detail
2. Štěpán Hřebíček 2 0 Johana Čechová 10:41 Detail
2. Ondřej Valášek 0 2 Adam Stibor 10:44 Detail
2. Daniel Burkart 0 2 Mikuláš Hlínka 10:44 Detail
2. Matěj Bryja 0 2 Radan Čech 10:46 Detail
2. Tomáš Nedělník 2 0 Ondřej Lukáš 10:48 Detail
MGSZŠVOŠZV Q 10 10 MGSZŠVOŠZV M Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Pniok 2 0 Lucie Hrubá 10:39 Detail
1. Andrej Kuchmak 0 2 Jakub Schön 10:39 Detail
1. Jiří Guriča 0 2 Jakub Zálešák 10:39 Detail
1. Jakub McMunn 2 0 Jan Čech 10:39 Detail
1. Štěpán Adamec 0 2 Josef Kovář 10:39 Detail
2. Jiří Pniok 2 0 Lucie Hrubá 10:42 Detail
2. Andrej Kuchmak 2 0 Jakub Schön 10:44 Detail
2. Jiří Guriča 0 2 Jakub Zálešák 10:46 Detail
2. Jakub McMunn 2 0 Jan Čech 10:46 Detail
2. Štěpán Adamec 0 2 Josef Kovář 10:46 Detail
GML Ầ 12 8 Ti druzí Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Doubravová 0 2 Nela Hrabicová 10:39 Detail
1. Filip Horčička 2 0 Marek Runták 10:39 Detail
1. Radim Zelený 0 2 Hanuš Holzer 10:39 Detail
1. Jan Račanský 2 0 Martin Vranka 10:39 Detail
1. Ondřej Vyskočil 0 2 Kryštof Kejř 10:39 Detail
2. Jan Račanský 2 0 Martin Vranka 10:41 Detail
2. Alžběta Doubravová 2 0 Nela Hrabicová 10:41 Detail
2. Filip Horčička 2 0 Marek Runták 10:42 Detail
2. Radim Zelený 0 2 Hanuš Holzer 10:44 Detail
2. Ondřej Vyskočil 2 0 Kryštof Kejř 10:50 Detail
GML Æ 12 8 MIMOŇI Zobrazit/Skrýt detail
1. Robert Kubů 0 2 Miroslav Hříbek 10:39 Detail
1. Ondřej Gryc 2 0 Rudolf Doležal 10:39 Detail
1. Matěj Schneeweiss 2 0 Jakub Hřava 10:39 Detail
1. Soňa Kotuliaková 2 0 Jiří Marek 10:39 Detail
1. Jonáš Pelčák 0 2 Robert Mucska 10:39 Detail
2. Ondřej Gryc 2 0 Rudolf Doležal 10:40 Detail
2. Soňa Kotuliaková 2 0 Jiří Marek 10:41 Detail
2. Jonáš Pelčák 0 2 Robert Mucska 10:42 Detail
2. Matěj Schneeweiss 2 0 Jakub Hřava 10:43 Detail
2. Robert Kubů 0 2 Miroslav Hříbek 10:44 Detail
ZŠ Antonínská 12 8 WHERLAMBO Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Tippner 2 0 Tomáš Franko 10:39 Detail
1. Matyáš Kundrata 2 0 Matěj Bílek 10:39 Detail
1. Paolo Passini 2 0 Martin Repík 10:39 Detail
1. Štěpán Jahoda 0 2 Michal Novotný 10:39 Detail
1. Egon Mores 0 2 Petr Cambal 10:39 Detail
2. Štěpán Jahoda 0 2 Michal Novotný 10:41 Detail
2. Matyáš Kundrata 0 2 Matěj Bílek 10:42 Detail
2. Tomáš Tippner 2 0 Tomáš Franko 10:42 Detail
2. Egon Mores 2 0 Petr Cambal 10:47 Detail
2. Paolo Passini 2 0 Martin Repík 10:49 Detail
Balvani 12 8 Polanecká sněmovna Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Pavlica 2 0 Daniela Sladká 10:39 Detail
1. Vít Červenka 2 0 Jana Švaříčková 10:39 Detail
1. David Obal 0 2 Jiří Schreiber 10:39 Detail
1. Radim Eliáš 2 0 Jáchym Šisler 10:39 Detail
1. Natálie Pflugerová 0 2 Prokop Šebela 10:39 Detail
2. Vít Červenka 0 2 Jana Švaříčková 10:42 Detail
2. Patrik Pavlica 2 0 Daniela Sladká 10:42 Detail
2. Natálie Pflugerová 2 0 Prokop Šebela 10:43 Detail
2. David Obal 2 0 Jiří Schreiber 10:43 Detail
2. Radim Eliáš 0 2 Jáchym Šisler 10:44 Detail
BUDULÍNCI 8 12 KAMEŇÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Pukl 2 0 Jan Bábík 10:39 Detail
1. Veronika Maňáková 2 0 Filip Belko 10:39 Detail
1. Samuel Miškeřík 0 2 Tomáš Duhajský 10:39 Detail
1. Nikol Michenková 0 2 Roman Beneš 10:39 Detail
1. Hana Polášková 2 0 Lubomír Indra 10:39 Detail
2. Samuel Miškeřík 0 2 Tomáš Duhajský 10:41 Detail
2. Hana Polášková 0 2 Lubomír Indra 10:43 Detail
2. Nikol Michenková 0 2 Roman Beneš 10:43 Detail
2. Ondřej Pukl 0 2 Jan Bábík 10:47 Detail
2. Veronika Maňáková 2 0 Filip Belko 10:52 Detail
Fofrklacci 14 6 Odborníci od Kuchyňky Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Novák 2 0 Petra Bazalová 10:39 Detail
1. Lukáš Pochylý 2 0 Kateřina Chaloupková 10:39 Detail
1. Kateřina Maláčová 2 0 Radka Nykrmajerová 10:39 Detail
1. Sára Pilátová 0 2 Denisa Pospíšilová 10:39 Detail
1. Matyáš Müller 2 0 Ondřej Svoboda 10:39 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Petra Bazalová 10:40 Detail
2. Lukáš Pochylý 0 2 Kateřina Chaloupková 10:41 Detail
2. Sára Pilátová 2 0 Denisa Pospíšilová 10:41 Detail
2. Matyáš Müller 2 0 Ondřej Svoboda 10:42 Detail
2. Kateřina Maláčová 0 2 Radka Nykrmajerová 10:43 Detail
Tyršovka 2 16 4 Straňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Anežka Vaňková 2 0 Jan Popelka 10:39 Detail
1. Nikola Šmídová 2 0 Alica Janigová 10:39 Detail
1. Barbora Doležalová 2 0 Eliška Bruštíková 10:39 Detail
1. Denisa Uhrová 0 2 Serhii Fedynets 10:39 Detail
1. David Michálek 2 0 Matyáš Zderčík 10:39 Detail
2. Anežka Vaňková 2 0 Jan Popelka 10:42 Detail
2. Denisa Uhrová 2 0 Serhii Fedynets 10:42 Detail
2. Nikola Šmídová 2 0 Alica Janigová 10:42 Detail
2. Barbora Doležalová 2 0 Eliška Bruštíková 10:44 Detail
2. David Michálek 0 2 Matyáš Zderčík 10:47 Detail
Prosky 8 12 Princezny Zobrazit/Skrýt detail
1. Simona Žiačková 0 2 Adam Důbrava 10:39 Detail
1. Adam Kindl 2 0 Tomáš Zdílna 10:39 Detail
1. Jakub Kuřitka 0 2 Prokop Földvari 10:39 Detail
1. Natálie Daňhelová 0 2 Max Vetečník 10:39 Detail
1. Natálie Jurásková 0 2 Sebastian Topič 10:39 Detail
2. Natálie Daňhelová 2 0 Max Vetečník 10:41 Detail
2. Natálie Jurásková 2 0 Sebastian Topič 10:42 Detail
2. Jakub Kuřitka 2 0 Prokop Földvari 10:42 Detail
2. Simona Žiačková 0 2 Adam Důbrava 10:42 Detail
2. Adam Kindl 0 2 Tomáš Zdílna 10:47 Detail
ZŠ Antonínská šesťáci 2 18 GML Å Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chládek 0 2 Martin Melkes 10:39 Detail
1. Laura Jirmanová 0 2 Tomáš Beck 10:39 Detail
1. Lukáš Klíma 2 0 Jonáš Ptáček 10:39 Detail
1. Martin Reiter 0 2 Dominik Polgar 10:39 Detail
1. Timofey Shuvalov 0 2 Dan Viščor 10:39 Detail
2. Vojtěch Chládek 0 2 Martin Melkes 10:41 Detail
2. Lukáš Klíma 0 2 Jonáš Ptáček 10:42 Detail
2. Martin Reiter 0 2 Dominik Polgar 10:42 Detail
2. Laura Jirmanová 0 2 Tomáš Beck 10:42 Detail
2. Timofey Shuvalov 0 2 Dan Viščor 10:45 Detail
Tyršovka 1 14 6 8.A ZŠ Husova Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Štěpánek 2 0 Štěpán Kramoliš 10:39 Detail
1. Vendula Březová 2 0 Matěj Nesvadba 10:39 Detail
1. Václav Šandera 2 0 Bruno Tvrdoň 10:39 Detail
1. Viktor Kraus 2 0 Šimon Okurek 10:39 Detail
1. Pavla Polášková 2 0 Timon Havelka 10:39 Detail
2. Pavla Polášková 0 2 Timon Havelka 10:41 Detail
2. Vendula Březová 0 2 Matěj Nesvadba 10:41 Detail
2. Ondřej Štěpánek 0 2 Štěpán Kramoliš 10:42 Detail
2. Viktor Kraus 2 0 Šimon Okurek 10:43 Detail
2. Václav Šandera 2 0 Bruno Tvrdoň 10:47 Detail
Kyselý česnek 0 20 Tyršovka 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Pokorná 0 2 Patrik Zapletal 10:39 Detail
1. Jan Balga 0 2 Anna Bulhartová 10:39 Detail
1. Petr Bulejko 0 2 Jakub Žufníček 10:39 Detail
1. Marek Šmerda 0 2 Vít Čermák 10:39 Detail
1. Dominik Staš 0 2 Izák Heneš 10:39 Detail
2. Dominik Staš 0 2 Izák Heneš 10:47 Detail
2. Petr Bulejko 0 2 Jakub Žufníček 10:47 Detail
2. Jan Balga 0 2 Anna Bulhartová 10:47 Detail
2. Marek Šmerda 0 2 Vít Čermák 10:47 Detail
2. Barbora Pokorná 0 2 Patrik Zapletal 10:47 Detail
Klub deskovek ZŠ Husova 20 0 Devítka Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Faltičko 2 0 Josef Lisoněk 10:39 Detail
1. Tomáš Klobása 2 0 Vojtěch Crla 10:39 Detail
1. Zdena Koudelková 2 0 Aděla Navláčilová 10:39 Detail
1. Artur Švanda 2 0 Adriano Nicolardi 10:39 Detail
1. Ema Nguyenová 2 0 Martin Strážnický 10:39 Detail
2. Zdena Koudelková 2 0 Aděla Navláčilová 10:47 Detail
2. Ema Nguyenová 2 0 Martin Strážnický 10:47 Detail
2. Marián Faltičko 2 0 Josef Lisoněk 10:47 Detail
2. Artur Švanda 2 0 Adriano Nicolardi 10:47 Detail
2. Tomáš Klobása 2 0 Vojtěch Crla 10:47 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 10 10 Paštiky Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 2 0 Simona Dleštíková 10:39 Detail
1. Karel Eben 2 0 Adam Lukáš 10:39 Detail
1. Simon Hubelník 2 0 Dominik Ježek 10:39 Detail
1. Čeněk Ziegler 2 0 Martin Balga 10:39 Detail
1. Marek Voděnka 2 0 Valentýna Straková 10:39 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Simona Dleštíková 10:47 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Valentýna Straková 10:47 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Martin Balga 10:47 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Dominik Ježek 10:47 Detail
2. Karel Eben 0 2 Adam Lukáš 10:47 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. MGSZŠVOŠZV 12 106 25 76
2. MGSZŠVOŠZV X 10 88 33 76
3. GML Ậ 10 74 30 70
4. MGSZŠVOŠZV M 9 86 25 51
5. MGSZŠVOŠZV Q 9 82 28 57
6. Gyrec Čůránky 9 78 24 51
7. ZŠ Antonínská 8 72 25 36
8. Balvani 8 68 25 50
9. GML Ầ 8 64 31 52
10. GML Æ 8 54 31 54
11. KAMEŇÁCI 7 74 25 31
12. Fofrklacci 7 70 24 29
13. Ti druzí 6 78 24 28
14. Polanecká sněmovna 6 72 23 18
15. MIMOŇI 6 72 22 22
16. WHERLAMBO 6 68 26 24
17. Tyršovka 2 6 62 25 24
18. Princezny 6 50 23 20
19. GML Å 5 56 30 33
20. Tyršovka 3 5 56 22 15
21. BUDULÍNCI 5 52 27 27
22. Tyršovka 1 5 46 19 19
23. ZŠ Antonínská šesťáci 4 58 16 8
24. Straňáci 4 54 23 16
25. Prosky 4 54 23 14
26. Odborníci od Kuchyňky 4 50 24 8
27. Klub deskovek ZŠ Husova 4 50 18 8
28. 8.A ZŠ Husova 3 46 23 9
29. Sociálně Cementní Gambleři 2 20 18 4
30. Paštiky 2 20 16 4
31. Devítka 2 20 14 4
32. Kyselý česnek 2 20 14 4

Začátek: 24. 11. 10:14

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GML Æ 2 18 MGSZŠVOŠZV Zobrazit/Skrýt detail
1. Robert Kubů 0 2 David Halmazňa 10:14 Detail
1. Ondřej Gryc 0 2 Štěpán Husa 10:14 Detail
1. Matěj Schneeweiss 0 2 Petr Kunhart 10:14 Detail
1. Soňa Kotuliaková 0 2 Tomáš Svoboda 10:14 Detail
1. Jonáš Pelčák 0 2 Daniela Husová 10:14 Detail
2. Soňa Kotuliaková 2 0 Tomáš Svoboda 10:16 Detail
2. Robert Kubů 0 2 David Halmazňa 10:21 Detail
2. Ondřej Gryc 0 2 Štěpán Husa 10:23 Detail
2. Matěj Schneeweiss 0 2 Petr Kunhart 10:23 Detail
2. Jonáš Pelčák 0 2 Daniela Husová 10:23 Detail
GML Ầ 4 16 MGSZŠVOŠZV X Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Doubravová 0 2 Jáchym Pospíchal 10:14 Detail
1. Filip Horčička 0 2 Martin Dvořák 10:14 Detail
1. Radim Zelený 0 2 Matěj Kopecký 10:14 Detail
1. Jan Račanský 0 2 Vojtěch Halmazňa 10:14 Detail
1. Ondřej Vyskočil 2 0 Boris Vaculík 10:14 Detail
2. Alžběta Doubravová 0 2 Jáchym Pospíchal 10:17 Detail
2. Ondřej Vyskočil 2 0 Boris Vaculík 10:18 Detail
2. Radim Zelený 0 2 Matěj Kopecký 10:18 Detail
2. Jan Račanský 0 2 Vojtěch Halmazňa 10:18 Detail
2. Filip Horčička 0 2 Martin Dvořák 10:23 Detail
Balvani 6 14 Gyrec Čůránky Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Pavlica 0 2 Ondřej Valášek 10:14 Detail
1. Vít Červenka 2 0 Tomáš Nedělník 10:14 Detail
1. David Obal 0 2 Matěj Bryja 10:14 Detail
1. Radim Eliáš 2 0 Štěpán Hřebíček 10:14 Detail
1. Natálie Pflugerová 0 2 Daniel Burkart 10:14 Detail
2. Vít Červenka 0 2 Tomáš Nedělník 10:17 Detail
2. Natálie Pflugerová 0 2 Daniel Burkart 10:18 Detail
2. Radim Eliáš 0 2 Štěpán Hřebíček 10:18 Detail
2. David Obal 0 2 Matěj Bryja 10:19 Detail
2. Patrik Pavlica 2 0 Ondřej Valášek 10:20 Detail
Fofrklacci 8 12 GML Ậ Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Novák 2 0 Adam Stibor 10:14 Detail
1. Lukáš Pochylý 0 2 Ondřej Lukáš 10:14 Detail
1. Kateřina Maláčová 2 0 Radan Čech 10:14 Detail
1. Sára Pilátová 0 2 Johana Čechová 10:14 Detail
1. Matyáš Müller 0 2 Mikuláš Hlínka 10:14 Detail
2. Kateřina Maláčová 0 2 Radan Čech 10:17 Detail
2. Sára Pilátová 0 2 Johana Čechová 10:17 Detail
2. Lukáš Pochylý 0 2 Ondřej Lukáš 10:18 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Adam Stibor 10:20 Detail
2. Matyáš Müller 2 0 Mikuláš Hlínka 10:21 Detail
BUDULÍNCI 2 18 MGSZŠVOŠZV M Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Pukl 2 0 Lucie Hrubá 10:14 Detail
1. Veronika Maňáková 0 2 Jakub Schön 10:14 Detail
1. Samuel Miškeřík 0 2 Jakub Zálešák 10:14 Detail
1. Nikol Michenková 0 2 Jan Čech 10:14 Detail
1. Hana Polášková 0 2 Josef Kovář 10:14 Detail
2. Nikol Michenková 0 2 Jan Čech 10:16 Detail
2. Hana Polášková 0 2 Josef Kovář 10:16 Detail
2. Samuel Miškeřík 0 2 Jakub Zálešák 10:16 Detail
2. Ondřej Pukl 0 2 Lucie Hrubá 10:18 Detail
2. Veronika Maňáková 0 2 Jakub Schön 10:21 Detail
Princezny 2 18 MGSZŠVOŠZV Q Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Důbrava 0 2 Jiří Pniok 10:14 Detail
1. Tomáš Zdílna 0 2 Andrej Kuchmak 10:14 Detail
1. Prokop Földvari 0 2 Jiří Guriča 10:14 Detail
1. Max Vetečník 0 2 Jakub McMunn 10:14 Detail
1. Sebastian Topič 0 2 Štěpán Adamec 10:14 Detail
2. Adam Důbrava 0 2 Jiří Pniok 10:17 Detail
2. Max Vetečník 0 2 Jakub McMunn 10:17 Detail
2. Tomáš Zdílna 0 2 Andrej Kuchmak 10:17 Detail
2. Sebastian Topič 0 2 Štěpán Adamec 10:17 Detail
2. Prokop Földvari 2 0 Jiří Guriča 10:20 Detail
Prosky 4 16 Ti druzí Zobrazit/Skrýt detail
1. Simona Žiačková 2 0 Nela Hrabicová 10:14 Detail
1. Adam Kindl 0 2 Marek Runták 10:14 Detail
1. Jakub Kuřitka 0 2 Hanuš Holzer 10:14 Detail
1. Natálie Daňhelová 0 2 Martin Vranka 10:14 Detail
1. Natálie Jurásková 2 0 Kryštof Kejř 10:14 Detail
2. Simona Žiačková 0 2 Nela Hrabicová 10:17 Detail
2. Natálie Daňhelová 0 2 Martin Vranka 10:18 Detail
2. Natálie Jurásková 0 2 Kryštof Kejř 10:18 Detail
2. Jakub Kuřitka 0 2 Hanuš Holzer 10:19 Detail
2. Adam Kindl 0 2 Marek Runták 10:22 Detail
Tyršovka 2 6 14 WHERLAMBO Zobrazit/Skrýt detail
1. Anežka Vaňková 0 2 Tomáš Franko 10:14 Detail
1. Nikola Šmídová 2 0 Matěj Bílek 10:14 Detail
1. Barbora Doležalová 0 2 Martin Repík 10:14 Detail
1. Denisa Uhrová 2 0 Michal Novotný 10:14 Detail
1. David Michálek 0 2 Petr Cambal 10:14 Detail
2. Barbora Doležalová 2 0 Martin Repík 10:16 Detail
2. David Michálek 0 2 Petr Cambal 10:16 Detail
2. Denisa Uhrová 0 2 Michal Novotný 10:17 Detail
2. Nikola Šmídová 0 2 Matěj Bílek 10:18 Detail
2. Anežka Vaňková 0 2 Tomáš Franko 10:19 Detail
ZŠ Antonínská 14 6 GML Å Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Tippner 2 0 Martin Melkes 10:14 Detail
1. Matyáš Kundrata 2 0 Tomáš Beck 10:14 Detail
1. Paolo Passini 0 2 Jonáš Ptáček 10:14 Detail
1. Štěpán Jahoda 0 2 Dominik Polgar 10:14 Detail
1. Egon Mores 2 0 Dan Viščor 10:14 Detail
2. Paolo Passini 2 0 Jonáš Ptáček 10:18 Detail
2. Matyáš Kundrata 2 0 Tomáš Beck 10:19 Detail
2. Tomáš Tippner 0 2 Martin Melkes 10:21 Detail
2. Štěpán Jahoda 2 0 Dominik Polgar 10:28 Detail
2. Egon Mores 2 0 Dan Viščor 10:29 Detail
Polanecká sněmovna 12 8 8.A ZŠ Husova Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Sladká 0 2 Štěpán Kramoliš 10:14 Detail
1. Jana Švaříčková 2 0 Matěj Nesvadba 10:14 Detail
1. Jiří Schreiber 2 0 Bruno Tvrdoň 10:14 Detail
1. Jáchym Šisler 2 0 Šimon Okurek 10:14 Detail
1. Prokop Šebela 2 0 Timon Havelka 10:14 Detail
2. Jáchym Šisler 0 2 Šimon Okurek 10:16 Detail
2. Jiří Schreiber 2 0 Bruno Tvrdoň 10:16 Detail
2. Daniela Sladká 0 2 Štěpán Kramoliš 10:17 Detail
2. Jana Švaříčková 2 0 Matěj Nesvadba 10:18 Detail
2. Prokop Šebela 0 2 Timon Havelka 10:26 Detail
MIMOŇI 16 4 Tyršovka 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Hříbek 2 0 Ondřej Štěpánek 10:14 Detail
1. Rudolf Doležal 2 0 Vendula Březová 10:14 Detail
1. Jakub Hřava 2 0 Václav Šandera 10:14 Detail
1. Jiří Marek 0 2 Viktor Kraus 10:14 Detail
1. Robert Mucska 2 0 Pavla Polášková 10:14 Detail
2. Robert Mucska 0 2 Pavla Polášková 10:16 Detail
2. Rudolf Doležal 2 0 Vendula Březová 10:16 Detail
2. Jiří Marek 2 0 Viktor Kraus 10:17 Detail
2. Jakub Hřava 2 0 Václav Šandera 10:19 Detail
2. Miroslav Hříbek 2 0 Ondřej Štěpánek 10:24 Detail
Tyršovka 3 2 18 KAMEŇÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Zapletal 0 2 Jan Bábík 10:15 Detail
1. Anna Bulhartová 0 2 Filip Belko 10:15 Detail
1. Jakub Žufníček 0 2 Tomáš Duhajský 10:15 Detail
1. Vít Čermák 0 2 Roman Beneš 10:15 Detail
1. Izák Heneš 0 2 Lubomír Indra 10:15 Detail
2. Anna Bulhartová 0 2 Filip Belko 10:16 Detail
2. Patrik Zapletal 0 2 Jan Bábík 10:16 Detail
2. Vít Čermák 0 2 Roman Beneš 10:21 Detail
2. Izák Heneš 0 2 Lubomír Indra 10:21 Detail
2. Jakub Žufníček 2 0 Tomáš Duhajský 10:21 Detail
Klub deskovek ZŠ Husova 8 12 Straňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Faltičko 2 0 Jan Popelka 10:15 Detail
1. Tomáš Klobása 2 0 Alica Janigová 10:15 Detail
1. Zdena Koudelková 0 2 Eliška Bruštíková 10:15 Detail
1. Artur Švanda 0 2 Serhii Fedynets 10:15 Detail
1. Ema Nguyenová 0 2 Matyáš Zderčík 10:15 Detail
2. Zdena Koudelková 0 2 Eliška Bruštíková 10:15 Detail
2. Marián Faltičko 2 0 Jan Popelka 10:16 Detail
2. Ema Nguyenová 0 2 Matyáš Zderčík 10:17 Detail
2. Artur Švanda 0 2 Serhii Fedynets 10:18 Detail
2. Tomáš Klobása 2 0 Alica Janigová 10:19 Detail
ZŠ Antonínská šesťáci 20 0 Devítka Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chládek 2 0 Josef Lisoněk 10:15 Detail
1. Laura Jirmanová 2 0 Vojtěch Crla 10:15 Detail
1. Lukáš Klíma 2 0 Aděla Navláčilová 10:15 Detail
1. Martin Reiter 2 0 Adriano Nicolardi 10:15 Detail
1. Timofey Shuvalov 2 0 Martin Strážnický 10:15 Detail
2. Martin Reiter 2 0 Adriano Nicolardi 10:22 Detail
2. Timofey Shuvalov 2 0 Martin Strážnický 10:22 Detail
2. Laura Jirmanová 2 0 Vojtěch Crla 10:22 Detail
2. Vojtěch Chládek 2 0 Josef Lisoněk 10:22 Detail
2. Lukáš Klíma 2 0 Aděla Navláčilová 10:22 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 Odborníci od Kuchyňky Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Petra Bazalová 10:15 Detail
1. Karel Eben 0 2 Kateřina Chaloupková 10:15 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Radka Nykrmajerová 10:15 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Denisa Pospíšilová 10:15 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Ondřej Svoboda 10:15 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Radka Nykrmajerová 10:22 Detail
2. Karel Eben 0 2 Kateřina Chaloupková 10:22 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Petra Bazalová 10:22 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Denisa Pospíšilová 10:22 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Ondřej Svoboda 10:22 Detail
Kyselý česnek 10 10 Paštiky Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Pokorná 2 0 Simona Dleštíková 10:15 Detail
1. Jan Balga 2 0 Adam Lukáš 10:15 Detail
1. Petr Bulejko 2 0 Dominik Ježek 10:15 Detail
1. Marek Šmerda 2 0 Martin Balga 10:15 Detail
1. Dominik Staš 2 0 Valentýna Straková 10:15 Detail
2. Jan Balga 0 2 Adam Lukáš 10:22 Detail
2. Dominik Staš 0 2 Valentýna Straková 10:22 Detail
2. Petr Bulejko 0 2 Dominik Ježek 10:22 Detail
2. Marek Šmerda 0 2 Martin Balga 10:22 Detail
2. Barbora Pokorná 0 2 Simona Dleštíková 10:22 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. MGSZŠVOŠZV 10 92 13 44
2. MGSZŠVOŠZV X 10 82 17 56
3. Gyrec Čůránky 9 70 13 41
4. MGSZŠVOŠZV M 8 76 13 34
5. MGSZŠVOŠZV Q 8 72 14 32
6. GML Ậ 8 62 17 44
7. Ti druzí 6 70 12 20
8. MIMOŇI 6 64 12 18
9. Polanecká sněmovna 6 64 11 12
10. WHERLAMBO 6 60 14 18
11. ZŠ Antonínská 6 60 14 14
12. Balvani 6 56 17 34
13. GML Ầ 6 52 24 34
14. GML Æ 6 42 24 40
15. KAMEŇÁCI 5 62 14 13
16. Fofrklacci 5 56 17 19
17. BUDULÍNCI 5 44 17 21
18. ZŠ Antonínská šesťáci 4 56 8 6
19. Straňáci 4 50 13 12
20. Tyršovka 2 4 46 20 16
21. Prosky 4 46 15 10
22. Odborníci od Kuchyňky 4 44 17 6
23. Princezny 4 38 18 10
24. 8.A ZŠ Husova 3 40 14 7
25. GML Å 3 38 21 21
26. Tyršovka 3 3 36 15 11
27. Tyršovka 1 3 32 15 13
28. Klub deskovek ZŠ Husova 2 30 16 2
29. Devítka 2 20 10 3
30. Kyselý česnek 2 20 9 3
31. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 15 2
32. Paštiky 1 10 10 2

Začátek: 24. 11. 09:51

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GML Ầ 4 16 MGSZŠVOŠZV Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Doubravová 0 2 David Halmazňa 09:51 Detail
1. Filip Horčička 0 2 Štěpán Husa 09:51 Detail
1. Radim Zelený 0 2 Petr Kunhart 09:51 Detail
1. Jan Račanský 0 2 Tomáš Svoboda 09:51 Detail
1. Ondřej Vyskočil 2 0 Daniela Husová 09:51 Detail
2. Ondřej Vyskočil 2 0 Daniela Husová 09:52 Detail
2. Alžběta Doubravová 0 2 David Halmazňa 09:53 Detail
2. Filip Horčička 0 2 Štěpán Husa 09:58 Detail
2. Jan Račanský 0 2 Tomáš Svoboda 09:59 Detail
2. Radim Zelený 0 2 Petr Kunhart 10:01 Detail
GML Æ 0 20 MGSZŠVOŠZV X Zobrazit/Skrýt detail
1. Robert Kubů 0 2 Jáchym Pospíchal 09:51 Detail
1. Ondřej Gryc 0 2 Martin Dvořák 09:51 Detail
1. Matěj Schneeweiss 0 2 Matěj Kopecký 09:51 Detail
1. Soňa Kotuliaková 0 2 Vojtěch Halmazňa 09:51 Detail
1. Jonáš Pelčák 0 2 Boris Vaculík 09:51 Detail
2. Jonáš Pelčák 0 2 Boris Vaculík 09:52 Detail
2. Robert Kubů 0 2 Jáchym Pospíchal 09:54 Detail
2. Matěj Schneeweiss 0 2 Matěj Kopecký 09:54 Detail
2. Soňa Kotuliaková 0 2 Vojtěch Halmazňa 09:58 Detail
2. Ondřej Gryc 0 2 Martin Dvořák 10:02 Detail
Fofrklacci 8 12 Gyrec Čůránky Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Novák 0 2 Ondřej Valášek 09:51 Detail
1. Lukáš Pochylý 2 0 Tomáš Nedělník 09:51 Detail
1. Kateřina Maláčová 0 2 Matěj Bryja 09:51 Detail
1. Sára Pilátová 2 0 Štěpán Hřebíček 09:51 Detail
1. Matyáš Müller 2 0 Daniel Burkart 09:51 Detail
2. Kateřina Maláčová 0 2 Matěj Bryja 09:55 Detail
2. Lukáš Pochylý 0 2 Tomáš Nedělník 09:59 Detail
2. Sára Pilátová 0 2 Štěpán Hřebíček 09:59 Detail
2. Matyáš Müller 2 0 Daniel Burkart 09:59 Detail
2. Tomáš Novák 0 2 Ondřej Valášek 10:00 Detail
Polanecká sněmovna 6 14 GML Ậ Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Sladká 0 2 Adam Stibor 09:51 Detail
1. Jana Švaříčková 0 2 Ondřej Lukáš 09:51 Detail
1. Jiří Schreiber 0 2 Radan Čech 09:51 Detail
1. Jáchym Šisler 2 0 Johana Čechová 09:51 Detail
1. Prokop Šebela 0 2 Mikuláš Hlínka 09:51 Detail
2. Jiří Schreiber 0 2 Radan Čech 09:52 Detail
2. Jáchym Šisler 2 0 Johana Čechová 09:53 Detail
2. Jana Švaříčková 0 2 Ondřej Lukáš 09:53 Detail
2. Daniela Sladká 0 2 Adam Stibor 09:59 Detail
2. Prokop Šebela 2 0 Mikuláš Hlínka 09:59 Detail
Tyršovka 2 2 18 MGSZŠVOŠZV M Zobrazit/Skrýt detail
1. Anežka Vaňková 0 2 Lucie Hrubá 09:51 Detail
1. Nikola Šmídová 0 2 Jakub Schön 09:51 Detail
1. Barbora Doležalová 0 2 Jakub Zálešák 09:51 Detail
1. Denisa Uhrová 0 2 Jan Čech 09:51 Detail
1. David Michálek 0 2 Josef Kovář 09:51 Detail
2. Anežka Vaňková 2 0 Lucie Hrubá 09:53 Detail
2. Denisa Uhrová 0 2 Jan Čech 09:53 Detail
2. David Michálek 0 2 Josef Kovář 09:53 Detail
2. Barbora Doležalová 0 2 Jakub Zálešák 09:58 Detail
2. Nikola Šmídová 0 2 Jakub Schön 09:59 Detail
Balvani 16 4 WHERLAMBO Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Pavlica 0 2 Tomáš Franko 09:51 Detail
1. Vít Červenka 2 0 Matěj Bílek 09:51 Detail
1. David Obal 2 0 Martin Repík 09:51 Detail
1. Radim Eliáš 2 0 Michal Novotný 09:51 Detail
1. Natálie Pflugerová 2 0 Petr Cambal 09:51 Detail
2. Natálie Pflugerová 0 2 Petr Cambal 09:52 Detail
2. Patrik Pavlica 2 0 Tomáš Franko 09:56 Detail
2. Radim Eliáš 2 0 Michal Novotný 09:59 Detail
2. Vít Červenka 2 0 Matěj Bílek 09:59 Detail
2. David Obal 2 0 Martin Repík 10:00 Detail
ZŠ Antonínská 8 12 MGSZŠVOŠZV Q Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Tippner 0 2 Jiří Pniok 09:51 Detail
1. Matyáš Kundrata 0 2 Andrej Kuchmak 09:51 Detail
1. Paolo Passini 2 0 Jiří Guriča 09:51 Detail
1. Štěpán Jahoda 2 0 Jakub McMunn 09:51 Detail
1. Egon Mores 0 2 Štěpán Adamec 09:51 Detail
2. Paolo Passini 0 2 Jiří Guriča 09:52 Detail
2. Egon Mores 0 2 Štěpán Adamec 09:53 Detail
2. Matyáš Kundrata 2 0 Andrej Kuchmak 09:54 Detail
2. Tomáš Tippner 2 0 Jiří Pniok 09:54 Detail
2. Štěpán Jahoda 0 2 Jakub McMunn 09:59 Detail
BUDULÍNCI 14 6 GML Å Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Pukl 2 0 Martin Melkes 09:51 Detail
1. Veronika Maňáková 2 0 Tomáš Beck 09:51 Detail
1. Samuel Miškeřík 0 2 Jonáš Ptáček 09:51 Detail
1. Nikol Michenková 2 0 Dominik Polgar 09:51 Detail
1. Hana Polášková 2 0 Dan Viščor 09:51 Detail
2. Samuel Miškeřík 0 2 Jonáš Ptáček 09:52 Detail
2. Ondřej Pukl 2 0 Martin Melkes 09:52 Detail
2. Nikol Michenková 2 0 Dominik Polgar 09:53 Detail
2. Hana Polášková 2 0 Dan Viščor 09:55 Detail
2. Veronika Maňáková 0 2 Tomáš Beck 09:59 Detail
Prosky 16 4 Tyršovka 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Simona Žiačková 0 2 Ondřej Štěpánek 09:51 Detail
1. Adam Kindl 2 0 Vendula Březová 09:51 Detail
1. Jakub Kuřitka 0 2 Václav Šandera 09:51 Detail
1. Natálie Daňhelová 2 0 Viktor Kraus 09:51 Detail
1. Natálie Jurásková 2 0 Pavla Polášková 09:51 Detail
2. Natálie Daňhelová 2 0 Viktor Kraus 09:52 Detail
2. Adam Kindl 2 0 Vendula Březová 09:55 Detail
2. Simona Žiačková 2 0 Ondřej Štěpánek 09:58 Detail
2. Jakub Kuřitka 2 0 Václav Šandera 09:59 Detail
2. Natálie Jurásková 2 0 Pavla Polášková 09:59 Detail
Princezny 12 8 Straňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Důbrava 0 2 Jan Popelka 09:51 Detail
1. Tomáš Zdílna 2 0 Alica Janigová 09:51 Detail
1. Prokop Földvari 0 2 Eliška Bruštíková 09:51 Detail
1. Max Vetečník 2 0 Serhii Fedynets 09:51 Detail
1. Sebastian Topič 0 2 Matyáš Zderčík 09:51 Detail
2. Max Vetečník 2 0 Serhii Fedynets 09:52 Detail
2. Tomáš Zdílna 2 0 Alica Janigová 09:52 Detail
2. Prokop Földvari 0 2 Eliška Bruštíková 09:52 Detail
2. Sebastian Topič 2 0 Matyáš Zderčík 09:55 Detail
2. Adam Důbrava 2 0 Jan Popelka 09:59 Detail
Tyršovka 3 10 10 8.A ZŠ Husova Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Zapletal 0 2 Štěpán Kramoliš 09:51 Detail
1. Anna Bulhartová 0 2 Matěj Nesvadba 09:51 Detail
1. Jakub Žufníček 2 0 Bruno Tvrdoň 09:51 Detail
1. Vít Čermák 2 0 Šimon Okurek 09:51 Detail
1. Izák Heneš 0 2 Timon Havelka 09:51 Detail
2. Vít Čermák 0 2 Šimon Okurek 09:51 Detail
2. Anna Bulhartová 0 2 Matěj Nesvadba 09:52 Detail
2. Jakub Žufníček 2 0 Bruno Tvrdoň 09:53 Detail
2. Patrik Zapletal 2 0 Štěpán Kramoliš 09:54 Detail
2. Izák Heneš 2 0 Timon Havelka 09:54 Detail
Klub deskovek ZŠ Husova 0 20 Ti druzí Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Faltičko 0 2 Nela Hrabicová 09:51 Detail
1. Tomáš Klobása 0 2 Marek Runták 09:51 Detail
1. Zdena Koudelková 0 2 Hanuš Holzer 09:51 Detail
1. Artur Švanda 0 2 Martin Vranka 09:51 Detail
1. Ema Nguyenová 0 2 Kryštof Kejř 09:51 Detail
2. Zdena Koudelková 0 2 Hanuš Holzer 09:51 Detail
2. Ema Nguyenová 0 2 Kryštof Kejř 09:52 Detail
2. Artur Švanda 0 2 Martin Vranka 09:53 Detail
2. Marián Faltičko 0 2 Nela Hrabicová 09:53 Detail
2. Tomáš Klobása 0 2 Marek Runták 09:53 Detail
MIMOŇI 16 4 Odborníci od Kuchyňky Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Hříbek 0 2 Petra Bazalová 09:51 Detail
1. Rudolf Doležal 2 0 Kateřina Chaloupková 09:51 Detail
1. Jakub Hřava 2 0 Radka Nykrmajerová 09:51 Detail
1. Jiří Marek 2 0 Denisa Pospíšilová 09:51 Detail
1. Robert Mucska 2 0 Ondřej Svoboda 09:51 Detail
2. Miroslav Hříbek 2 0 Petra Bazalová 09:52 Detail
2. Rudolf Doležal 2 0 Kateřina Chaloupková 09:52 Detail
2. Jakub Hřava 2 0 Radka Nykrmajerová 09:52 Detail
2. Jiří Marek 0 2 Denisa Pospíšilová 09:52 Detail
2. Robert Mucska 2 0 Ondřej Svoboda 09:57 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 KAMEŇÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Jan Bábík 09:51 Detail
1. Karel Eben 0 2 Filip Belko 09:51 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Tomáš Duhajský 09:51 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Roman Beneš 09:51 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Lubomír Indra 09:51 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Jan Bábík 09:58 Detail
2. Karel Eben 0 2 Filip Belko 09:58 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Roman Beneš 09:58 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Tomáš Duhajský 09:58 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Lubomír Indra 09:58 Detail
Kyselý česnek 10 10 Devítka Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Pokorná 2 0 Josef Lisoněk 09:51 Detail
1. Jan Balga 2 0 Vojtěch Crla 09:51 Detail
1. Petr Bulejko 2 0 Aděla Navláčilová 09:51 Detail
1. Marek Šmerda 2 0 Adriano Nicolardi 09:51 Detail
1. Dominik Staš 2 0 Martin Strážnický 09:51 Detail
2. Jan Balga 0 2 Vojtěch Crla 09:58 Detail
2. Petr Bulejko 0 2 Aděla Navláčilová 09:58 Detail
2. Marek Šmerda 0 2 Adriano Nicolardi 09:58 Detail
2. Dominik Staš 0 2 Martin Strážnický 09:58 Detail
2. Barbora Pokorná 0 2 Josef Lisoněk 09:58 Detail
ZŠ Antonínská šesťáci 20 0 Paštiky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chládek 2 0 Simona Dleštíková 09:51 Detail
1. Laura Jirmanová 2 0 Adam Lukáš 09:51 Detail
1. Lukáš Klíma 2 0 Dominik Ježek 09:51 Detail
1. Martin Reiter 2 0 Martin Balga 09:51 Detail
1. Timofey Shuvalov 2 0 Valentýna Straková 09:51 Detail
2. Timofey Shuvalov 2 0 Valentýna Straková 09:59 Detail
2. Martin Reiter 2 0 Martin Balga 09:59 Detail
2. Lukáš Klíma 2 0 Dominik Ježek 09:59 Detail
2. Laura Jirmanová 2 0 Adam Lukáš 09:59 Detail
2. Vojtěch Chládek 2 0 Simona Dleštíková 09:59 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. MGSZŠVOŠZV 8 74 6 28
2. MGSZŠVOŠZV X 8 66 9 36
3. Gyrec Čůránky 7 56 5 21
4. MGSZŠVOŠZV M 6 58 8 24
5. MGSZŠVOŠZV Q 6 54 8 20
6. GML Ậ 6 50 9 26
7. Balvani 6 50 7 22
8. GML Ầ 6 48 10 26
9. GML Æ 6 40 10 28
10. Fofrklacci 5 48 6 13
11. BUDULÍNCI 5 42 7 17
12. Ti druzí 4 54 8 12
13. Polanecká sněmovna 4 52 8 6
14. MIMOŇI 4 48 7 6
15. WHERLAMBO 4 46 10 10
16. ZŠ Antonínská 4 46 9 6
17. Prosky 4 42 7 10
18. Tyršovka 2 4 40 10 12
19. Princezny 4 36 6 4
20. KAMEŇÁCI 3 44 11 7
21. Tyršovka 3 3 34 7 7
22. GML Å 3 32 13 19
23. 8.A ZŠ Husova 3 32 8 5
24. Tyršovka 1 3 28 9 9
25. Straňáci 2 38 9 4
26. ZŠ Antonínská šesťáci 2 36 5 0
27. Odborníci od Kuchyňky 2 24 11 2
28. Klub deskovek ZŠ Husova 2 22 8 0
29. Devítka 2 20 5 2
30. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 7 2
31. Kyselý česnek 1 10 5 2
32. Paštiky 0 0 6 0

Začátek: 24. 11. 09:20

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
MGSZŠVOŠZV X 12 8 GML Ậ Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Pospíchal 0 2 Adam Stibor 09:20 Detail
1. Martin Dvořák 2 0 Ondřej Lukáš 09:20 Detail
1. Matěj Kopecký 2 0 Radan Čech 09:20 Detail
1. Vojtěch Halmazňa 0 2 Johana Čechová 09:20 Detail
1. Boris Vaculík 2 0 Mikuláš Hlínka 09:20 Detail
2. Vojtěch Halmazňa 2 0 Johana Čechová 09:22 Detail
2. Jáchym Pospíchal 2 0 Adam Stibor 09:22 Detail
2. Matěj Kopecký 0 2 Radan Čech 09:24 Detail
2. Boris Vaculík 0 2 Mikuláš Hlínka 09:24 Detail
2. Martin Dvořák 2 0 Ondřej Lukáš 09:34 Detail
GML Ầ 14 6 MGSZŠVOŠZV M Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Doubravová 0 2 Lucie Hrubá 09:20 Detail
1. Filip Horčička 2 0 Jakub Schön 09:20 Detail
1. Radim Zelený 0 2 Jakub Zálešák 09:20 Detail
1. Jan Račanský 2 0 Jan Čech 09:20 Detail
1. Ondřej Vyskočil 2 0 Josef Kovář 09:20 Detail
2. Alžběta Doubravová 2 0 Lucie Hrubá 09:21 Detail
2. Ondřej Vyskočil 2 0 Josef Kovář 09:22 Detail
2. Filip Horčička 2 0 Jakub Schön 09:22 Detail
2. Jan Račanský 2 0 Jan Čech 09:23 Detail
2. Radim Zelený 0 2 Jakub Zálešák 09:25 Detail
GML Æ 14 6 MGSZŠVOŠZV Q Zobrazit/Skrýt detail
1. Robert Kubů 2 0 Jiří Pniok 09:20 Detail
1. Ondřej Gryc 2 0 Andrej Kuchmak 09:20 Detail
1. Matěj Schneeweiss 0 2 Jiří Guriča 09:20 Detail
1. Soňa Kotuliaková 2 0 Jakub McMunn 09:20 Detail
1. Jonáš Pelčák 2 0 Štěpán Adamec 09:20 Detail
2. Matěj Schneeweiss 2 0 Jiří Guriča 09:24 Detail
2. Robert Kubů 0 2 Jiří Pniok 09:24 Detail
2. Jonáš Pelčák 2 0 Štěpán Adamec 09:25 Detail
2. Soňa Kotuliaková 2 0 Jakub McMunn 09:26 Detail
2. Ondřej Gryc 0 2 Andrej Kuchmak 09:29 Detail
MGSZŠVOŠZV 18 2 GML Å Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 2 0 Martin Melkes 09:20 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Tomáš Beck 09:20 Detail
1. Petr Kunhart 2 0 Jonáš Ptáček 09:20 Detail
1. Tomáš Svoboda 2 0 Dominik Polgar 09:20 Detail
1. Daniela Husová 2 0 Dan Viščor 09:20 Detail
2. David Halmazňa 2 0 Martin Melkes 09:22 Detail
2. Petr Kunhart 2 0 Jonáš Ptáček 09:22 Detail
2. Daniela Husová 2 0 Dan Viščor 09:24 Detail
2. Štěpán Husa 2 0 Tomáš Beck 09:24 Detail
2. Tomáš Svoboda 0 2 Dominik Polgar 09:28 Detail
Fofrklacci 18 2 8.A ZŠ Husova Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Novák 2 0 Štěpán Kramoliš 09:20 Detail
1. Lukáš Pochylý 2 0 Matěj Nesvadba 09:20 Detail
1. Kateřina Maláčová 0 2 Bruno Tvrdoň 09:20 Detail
1. Sára Pilátová 2 0 Šimon Okurek 09:20 Detail
1. Matyáš Müller 2 0 Timon Havelka 09:20 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Štěpán Kramoliš 09:21 Detail
2. Lukáš Pochylý 2 0 Matěj Nesvadba 09:22 Detail
2. Matyáš Müller 2 0 Timon Havelka 09:22 Detail
2. Kateřina Maláčová 2 0 Bruno Tvrdoň 09:22 Detail
2. Sára Pilátová 2 0 Šimon Okurek 09:23 Detail
Gyrec Čůránky 20 0 Odborníci od Kuchyňky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Valášek 2 0 Petra Bazalová 09:20 Detail
1. Tomáš Nedělník 2 0 Kateřina Chaloupková 09:20 Detail
1. Matěj Bryja 2 0 Radka Nykrmajerová 09:20 Detail
1. Štěpán Hřebíček 2 0 Denisa Pospíšilová 09:20 Detail
1. Daniel Burkart 2 0 Ondřej Svoboda 09:20 Detail
2. Ondřej Valášek 2 0 Petra Bazalová 09:21 Detail
2. Tomáš Nedělník 2 0 Kateřina Chaloupková 09:22 Detail
2. Štěpán Hřebíček 2 0 Denisa Pospíšilová 09:23 Detail
2. Daniel Burkart 2 0 Ondřej Svoboda 09:23 Detail
2. Matěj Bryja 2 0 Radka Nykrmajerová 09:24 Detail
Prosky 4 16 WHERLAMBO Zobrazit/Skrýt detail
1. Simona Žiačková 0 2 Tomáš Franko 09:20 Detail
1. Adam Kindl 0 2 Matěj Bílek 09:20 Detail
1. Jakub Kuřitka 0 2 Martin Repík 09:20 Detail
1. Natálie Daňhelová 0 2 Michal Novotný 09:20 Detail
1. Natálie Jurásková 0 2 Petr Cambal 09:20 Detail
2. Jakub Kuřitka 0 2 Martin Repík 09:23 Detail
2. Adam Kindl 2 0 Matěj Bílek 09:23 Detail
2. Simona Žiačková 0 2 Tomáš Franko 09:24 Detail
2. Natálie Jurásková 2 0 Petr Cambal 09:25 Detail
2. Natálie Daňhelová 0 2 Michal Novotný 09:28 Detail
Klub deskovek ZŠ Husova 2 18 Polanecká sněmovna Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Faltičko 0 2 Daniela Sladká 09:20 Detail
1. Tomáš Klobása 2 0 Jana Švaříčková 09:20 Detail
1. Zdena Koudelková 0 2 Jiří Schreiber 09:20 Detail
1. Artur Švanda 0 2 Jáchym Šisler 09:20 Detail
1. Ema Nguyenová 0 2 Prokop Šebela 09:20 Detail
2. Zdena Koudelková 0 2 Jiří Schreiber 09:21 Detail
2. Artur Švanda 0 2 Jáchym Šisler 09:22 Detail
2. Ema Nguyenová 0 2 Prokop Šebela 09:22 Detail
2. Marián Faltičko 0 2 Daniela Sladká 09:23 Detail
2. Tomáš Klobása 0 2 Jana Švaříčková 09:27 Detail
BUDULÍNCI 10 10 Tyršovka 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Pukl 2 0 Ondřej Štěpánek 09:20 Detail
1. Veronika Maňáková 2 0 Vendula Březová 09:20 Detail
1. Samuel Miškeřík 0 2 Václav Šandera 09:20 Detail
1. Nikol Michenková 2 0 Viktor Kraus 09:20 Detail
1. Hana Polášková 0 2 Pavla Polášková 09:20 Detail
2. Samuel Miškeřík 0 2 Václav Šandera 09:20 Detail
2. Hana Polášková 0 2 Pavla Polášková 09:21 Detail
2. Ondřej Pukl 2 0 Ondřej Štěpánek 09:22 Detail
2. Nikol Michenková 0 2 Viktor Kraus 09:25 Detail
2. Veronika Maňáková 2 0 Vendula Březová 09:28 Detail
Tyršovka 2 14 6 Ti druzí Zobrazit/Skrýt detail
1. Anežka Vaňková 2 0 Nela Hrabicová 09:20 Detail
1. Nikola Šmídová 2 0 Marek Runták 09:20 Detail
1. Barbora Doležalová 2 0 Hanuš Holzer 09:20 Detail
1. Denisa Uhrová 2 0 Martin Vranka 09:20 Detail
1. David Michálek 2 0 Kryštof Kejř 09:20 Detail
2. Denisa Uhrová 2 0 Martin Vranka 09:21 Detail
2. David Michálek 0 2 Kryštof Kejř 09:23 Detail
2. Barbora Doležalová 2 0 Hanuš Holzer 09:23 Detail
2. Nikola Šmídová 0 2 Marek Runták 09:29 Detail
2. Anežka Vaňková 0 2 Nela Hrabicová 09:31 Detail
ZŠ Antonínská 12 8 Tyršovka 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Tippner 2 0 Patrik Zapletal 09:20 Detail
1. Matyáš Kundrata 2 0 Anna Bulhartová 09:20 Detail
1. Paolo Passini 2 0 Jakub Žufníček 09:20 Detail
1. Štěpán Jahoda 0 2 Vít Čermák 09:20 Detail
1. Egon Mores 0 2 Izák Heneš 09:20 Detail
2. Egon Mores 2 0 Izák Heneš 09:21 Detail
2. Štěpán Jahoda 0 2 Vít Čermák 09:22 Detail
2. Tomáš Tippner 2 0 Patrik Zapletal 09:22 Detail
2. Paolo Passini 0 2 Jakub Žufníček 09:22 Detail
2. Matyáš Kundrata 2 0 Anna Bulhartová 09:22 Detail
Balvani 12 8 KAMEŇÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Pavlica 2 0 Jan Bábík 09:20 Detail
1. Vít Červenka 2 0 Filip Belko 09:20 Detail
1. David Obal 2 0 Tomáš Duhajský 09:20 Detail
1. Radim Eliáš 2 0 Roman Beneš 09:20 Detail
1. Natálie Pflugerová 0 2 Lubomír Indra 09:20 Detail
2. Natálie Pflugerová 0 2 Lubomír Indra 09:21 Detail
2. Radim Eliáš 0 2 Roman Beneš 09:24 Detail
2. Vít Červenka 2 0 Filip Belko 09:28 Detail
2. David Obal 0 2 Tomáš Duhajský 09:29 Detail
2. Patrik Pavlica 2 0 Jan Bábík 09:32 Detail
ZŠ Antonínská šesťáci 4 16 Straňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chládek 0 2 Jan Popelka 09:20 Detail
1. Laura Jirmanová 0 2 Alica Janigová 09:20 Detail
1. Lukáš Klíma 0 2 Eliška Bruštíková 09:20 Detail
1. Martin Reiter 0 2 Serhii Fedynets 09:20 Detail
1. Timofey Shuvalov 2 0 Matyáš Zderčík 09:20 Detail
2. Martin Reiter 0 2 Serhii Fedynets 09:22 Detail
2. Timofey Shuvalov 0 2 Matyáš Zderčík 09:23 Detail
2. Laura Jirmanová 0 2 Alica Janigová 09:23 Detail
2. Lukáš Klíma 2 0 Eliška Bruštíková 09:25 Detail
2. Vojtěch Chládek 0 2 Jan Popelka 09:35 Detail
Princezny 20 0 Paštiky Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Důbrava 2 0 Simona Dleštíková 09:20 Detail
1. Tomáš Zdílna 2 0 Adam Lukáš 09:20 Detail
1. Prokop Földvari 2 0 Dominik Ježek 09:20 Detail
1. Max Vetečník 2 0 Martin Balga 09:20 Detail
1. Sebastian Topič 2 0 Valentýna Straková 09:20 Detail
2. Tomáš Zdílna 2 0 Adam Lukáš 09:27 Detail
2. Prokop Földvari 2 0 Dominik Ježek 09:27 Detail
2. Sebastian Topič 2 0 Valentýna Straková 09:27 Detail
2. Adam Důbrava 2 0 Simona Dleštíková 09:27 Detail
2. Max Vetečník 2 0 Martin Balga 09:27 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 10 10 Devítka Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 2 0 Josef Lisoněk 09:20 Detail
1. Karel Eben 2 0 Vojtěch Crla 09:20 Detail
1. Simon Hubelník 2 0 Aděla Navláčilová 09:20 Detail
1. Čeněk Ziegler 2 0 Adriano Nicolardi 09:20 Detail
1. Marek Voděnka 2 0 Martin Strážnický 09:20 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Adriano Nicolardi 09:27 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Aděla Navláčilová 09:27 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Josef Lisoněk 09:27 Detail
2. Karel Eben 0 2 Vojtěch Crla 09:27 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Martin Strážnický 09:27 Detail
Kyselý česnek 0 20 MIMOŇI Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Pokorná 0 2 Miroslav Hříbek 09:20 Detail
1. Jan Balga 0 2 Rudolf Doležal 09:20 Detail
1. Petr Bulejko 0 2 Jakub Hřava 09:20 Detail
1. Marek Šmerda 0 2 Jiří Marek 09:20 Detail
1. Dominik Staš 0 2 Robert Mucska 09:20 Detail
2. Petr Bulejko 0 2 Jakub Hřava 09:27 Detail
2. Barbora Pokorná 0 2 Miroslav Hříbek 09:27 Detail
2. Marek Šmerda 0 2 Jiří Marek 09:27 Detail
2. Jan Balga 0 2 Rudolf Doležal 09:27 Detail
2. Dominik Staš 0 2 Robert Mucska 09:28 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. MGSZŠVOŠZV 6 58 2 14
2. MGSZŠVOŠZV X 6 46 3 16
3. GML Ầ 6 44 4 20
4. GML Æ 6 40 4 20
5. Gyrec Čůránky 5 44 2 11
6. Fofrklacci 5 40 2 9
7. Polanecká sněmovna 4 46 2 6
8. MGSZŠVOŠZV Q 4 42 4 12
9. WHERLAMBO 4 42 2 6
10. MGSZŠVOŠZV M 4 40 2 8
11. Tyršovka 2 4 38 2 6
12. ZŠ Antonínská 4 38 2 4
13. GML Ậ 4 36 4 14
14. Balvani 4 34 2 6
15. BUDULÍNCI 3 28 3 7
16. GML Å 3 26 5 13
17. Tyršovka 1 3 24 3 3
18. Ti druzí 2 34 4 4
19. MIMOŇI 2 32 3 0
20. Straňáci 2 30 5 0
21. Prosky 2 26 4 2
22. Tyršovka 3 2 24 4 0
23. Princezny 2 24 2 0
24. 8.A ZŠ Husova 2 22 5 0
25. Klub deskovek ZŠ Husova 2 22 4 0
26. Odborníci od Kuchyňky 2 20 5 0
27. KAMEŇÁCI 1 24 5 5
28. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 4 1
29. Devítka 1 10 2 1
30. ZŠ Antonínská šesťáci 0 16 2 0
31. Kyselý česnek 0 0 2 0
32. Paštiky 0 0 2 0

Začátek: 24. 11. 08:55

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
BUDULÍNCI 6 14 GML Ậ Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Pukl 2 0 Adam Stibor 08:55 Detail
1. Veronika Maňáková 0 2 Ondřej Lukáš 08:55 Detail
1. Samuel Miškeřík 0 2 Radan Čech 08:55 Detail
1. Nikol Michenková 2 0 Johana Čechová 08:55 Detail
1. Hana Polášková 2 0 Mikuláš Hlínka 08:55 Detail
2. Ondřej Pukl 0 2 Adam Stibor 08:56 Detail
2. Hana Polášková 0 2 Mikuláš Hlínka 08:57 Detail
2. Nikol Michenková 0 2 Johana Čechová 08:57 Detail
2. Samuel Miškeřík 0 2 Radan Čech 08:59 Detail
2. Veronika Maňáková 0 2 Ondřej Lukáš 09:00 Detail
GML Ầ 18 2 Tyršovka 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Doubravová 2 0 Patrik Zapletal 08:55 Detail
1. Filip Horčička 2 0 Anna Bulhartová 08:55 Detail
1. Radim Zelený 2 0 Jakub Žufníček 08:55 Detail
1. Jan Račanský 2 0 Vít Čermák 08:55 Detail
1. Ondřej Vyskočil 2 0 Izák Heneš 08:55 Detail
2. Alžběta Doubravová 2 0 Patrik Zapletal 08:56 Detail
2. Jan Račanský 2 0 Vít Čermák 08:56 Detail
2. Filip Horčička 2 0 Anna Bulhartová 08:57 Detail
2. Ondřej Vyskočil 2 0 Izák Heneš 08:58 Detail
2. Radim Zelený 0 2 Jakub Žufníček 09:00 Detail
Gyrec Čůránky 10 10 GML Å Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Valášek 0 2 Martin Melkes 08:55 Detail
1. Tomáš Nedělník 2 0 Tomáš Beck 08:55 Detail
1. Matěj Bryja 0 2 Jonáš Ptáček 08:55 Detail
1. Štěpán Hřebíček 2 0 Dominik Polgar 08:55 Detail
1. Daniel Burkart 0 2 Dan Viščor 08:55 Detail
2. Štěpán Hřebíček 2 0 Dominik Polgar 08:59 Detail
2. Matěj Bryja 0 2 Jonáš Ptáček 08:59 Detail
2. Ondřej Valášek 2 0 Martin Melkes 09:00 Detail
2. Tomáš Nedělník 2 0 Tomáš Beck 09:07 Detail
2. Daniel Burkart 0 2 Dan Viščor 09:07 Detail
GML Æ 14 6 WHERLAMBO Zobrazit/Skrýt detail
1. Robert Kubů 2 0 Tomáš Franko 08:55 Detail
1. Ondřej Gryc 2 0 Matěj Bílek 08:55 Detail
1. Matěj Schneeweiss 0 2 Martin Repík 08:55 Detail
1. Soňa Kotuliaková 2 0 Michal Novotný 08:55 Detail
1. Jonáš Pelčák 2 0 Petr Cambal 08:55 Detail
2. Ondřej Gryc 2 0 Matěj Bílek 08:59 Detail
2. Soňa Kotuliaková 2 0 Michal Novotný 08:59 Detail
2. Jonáš Pelčák 0 2 Petr Cambal 09:00 Detail
2. Matěj Schneeweiss 0 2 Martin Repík 09:01 Detail
2. Robert Kubů 2 0 Tomáš Franko 09:06 Detail
Prosky 2 18 MGSZŠVOŠZV M Zobrazit/Skrýt detail
1. Simona Žiačková 0 2 Lucie Hrubá 08:55 Detail
1. Adam Kindl 0 2 Jakub Schön 08:55 Detail
1. Jakub Kuřitka 0 2 Jakub Zálešák 08:55 Detail
1. Natálie Daňhelová 0 2 Jan Čech 08:55 Detail
1. Natálie Jurásková 0 2 Josef Kovář 08:55 Detail
2. Jakub Kuřitka 0 2 Jakub Zálešák 08:56 Detail
2. Simona Žiačková 2 0 Lucie Hrubá 08:57 Detail
2. Natálie Jurásková 0 2 Josef Kovář 08:57 Detail
2. Natálie Daňhelová 0 2 Jan Čech 08:58 Detail
2. Adam Kindl 0 2 Jakub Schön 09:00 Detail
MGSZŠVOŠZV 20 0 8.A ZŠ Husova Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 2 0 Štěpán Kramoliš 08:55 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Matěj Nesvadba 08:55 Detail
1. Petr Kunhart 2 0 Bruno Tvrdoň 08:55 Detail
1. Tomáš Svoboda 2 0 Šimon Okurek 08:55 Detail
1. Daniela Husová 2 0 Timon Havelka 08:55 Detail
2. David Halmazňa 2 0 Štěpán Kramoliš 08:56 Detail
2. Petr Kunhart 2 0 Bruno Tvrdoň 08:58 Detail
2. Štěpán Husa 2 0 Matěj Nesvadba 08:58 Detail
2. Tomáš Svoboda 2 0 Šimon Okurek 09:02 Detail
2. Daniela Husová 2 0 Timon Havelka 09:02 Detail
Klub deskovek ZŠ Husova 0 20 MGSZŠVOŠZV Q Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Faltičko 0 2 Jiří Pniok 08:55 Detail
1. Tomáš Klobása 0 2 Andrej Kuchmak 08:55 Detail
1. Zdena Koudelková 0 2 Jiří Guriča 08:55 Detail
1. Artur Švanda 0 2 Jakub McMunn 08:55 Detail
1. Ema Nguyenová 0 2 Štěpán Adamec 08:55 Detail
2. Zdena Koudelková 0 2 Jiří Guriča 08:56 Detail
2. Tomáš Klobása 0 2 Andrej Kuchmak 08:57 Detail
2. Marián Faltičko 0 2 Jiří Pniok 08:57 Detail
2. Ema Nguyenová 0 2 Štěpán Adamec 08:58 Detail
2. Artur Švanda 0 2 Jakub McMunn 09:01 Detail
MGSZŠVOŠZV X 14 6 KAMEŇÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Pospíchal 2 0 Jan Bábík 08:55 Detail
1. Martin Dvořák 2 0 Filip Belko 08:55 Detail
1. Matěj Kopecký 2 0 Tomáš Duhajský 08:55 Detail
1. Vojtěch Halmazňa 2 0 Roman Beneš 08:55 Detail
1. Boris Vaculík 0 2 Lubomír Indra 08:55 Detail
2. Matěj Kopecký 2 0 Tomáš Duhajský 08:57 Detail
2. Boris Vaculík 0 2 Lubomír Indra 08:59 Detail
2. Vojtěch Halmazňa 2 0 Roman Beneš 08:59 Detail
2. Martin Dvořák 0 2 Filip Belko 09:00 Detail
2. Jáchym Pospíchal 2 0 Jan Bábík 09:00 Detail
Fofrklacci 12 8 Straňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Novák 2 0 Jan Popelka 08:55 Detail
1. Lukáš Pochylý 2 0 Alica Janigová 08:55 Detail
1. Kateřina Maláčová 0 2 Eliška Bruštíková 08:55 Detail
1. Sára Pilátová 0 2 Serhii Fedynets 08:55 Detail
1. Matyáš Müller 2 0 Matyáš Zderčík 08:55 Detail
2. Tomáš Novák 0 2 Jan Popelka 08:56 Detail
2. Kateřina Maláčová 2 0 Eliška Bruštíková 08:56 Detail
2. Sára Pilátová 2 0 Serhii Fedynets 08:56 Detail
2. Matyáš Müller 0 2 Matyáš Zderčík 09:03 Detail
2. Lukáš Pochylý 2 0 Alica Janigová 09:03 Detail
Kyselý česnek 0 20 Odborníci od Kuchyňky Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Pokorná 0 2 Petra Bazalová 08:55 Detail
1. Jan Balga 0 2 Kateřina Chaloupková 08:55 Detail
1. Petr Bulejko 0 2 Radka Nykrmajerová 08:55 Detail
1. Marek Šmerda 0 2 Denisa Pospíšilová 08:55 Detail
1. Dominik Staš 0 2 Ondřej Svoboda 08:55 Detail
2. Petr Bulejko 0 2 Radka Nykrmajerová 09:03 Detail
2. Marek Šmerda 0 2 Denisa Pospíšilová 09:03 Detail
2. Jan Balga 0 2 Kateřina Chaloupková 09:03 Detail
2. Dominik Staš 0 2 Ondřej Svoboda 09:03 Detail
2. Barbora Pokorná 0 2 Petra Bazalová 09:03 Detail
Princezny 0 20 Ti druzí Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Důbrava 0 2 Nela Hrabicová 08:55 Detail
1. Tomáš Zdílna 0 2 Marek Runták 08:55 Detail
1. Prokop Földvari 0 2 Hanuš Holzer 08:55 Detail
1. Max Vetečník 0 2 Martin Vranka 08:55 Detail
1. Sebastian Topič 0 2 Kryštof Kejř 08:55 Detail
2. Sebastian Topič 0 2 Kryštof Kejř 08:57 Detail
2. Max Vetečník 0 2 Martin Vranka 08:57 Detail
2. Adam Důbrava 0 2 Nela Hrabicová 09:00 Detail
2. Prokop Földvari 0 2 Hanuš Holzer 09:01 Detail
2. Tomáš Zdílna 0 2 Marek Runták 09:07 Detail
ZŠ Antonínská šesťáci 6 14 Tyršovka 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chládek 0 2 Ondřej Štěpánek 08:55 Detail
1. Laura Jirmanová 0 2 Vendula Březová 08:55 Detail
1. Lukáš Klíma 0 2 Václav Šandera 08:55 Detail
1. Martin Reiter 0 2 Viktor Kraus 08:55 Detail
1. Timofey Shuvalov 0 2 Pavla Polášková 08:55 Detail
2. Martin Reiter 0 2 Viktor Kraus 08:56 Detail
2. Laura Jirmanová 0 2 Vendula Březová 08:56 Detail
2. Lukáš Klíma 2 0 Václav Šandera 08:57 Detail
2. Timofey Shuvalov 2 0 Pavla Polášková 08:58 Detail
2. Vojtěch Chládek 2 0 Ondřej Štěpánek 08:59 Detail
Tyršovka 2 20 0 Devítka Zobrazit/Skrýt detail
1. Anežka Vaňková 2 0 Josef Lisoněk 08:55 Detail
1. Nikola Šmídová 2 0 Vojtěch Crla 08:55 Detail
1. Barbora Doležalová 2 0 Aděla Navláčilová 08:55 Detail
1. Denisa Uhrová 2 0 Adriano Nicolardi 08:55 Detail
1. David Michálek 2 0 Martin Strážnický 08:55 Detail
2. Anežka Vaňková 2 0 Josef Lisoněk 09:02 Detail
2. Barbora Doležalová 2 0 Aděla Navláčilová 09:02 Detail
2. Nikola Šmídová 2 0 Vojtěch Crla 09:02 Detail
2. Denisa Uhrová 2 0 Adriano Nicolardi 09:02 Detail
2. David Michálek 2 0 Martin Strážnický 09:02 Detail
ZŠ Antonínská 20 0 Paštiky Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Tippner 2 0 Simona Dleštíková 08:55 Detail
1. Matyáš Kundrata 2 0 Adam Lukáš 08:55 Detail
1. Paolo Passini 2 0 Dominik Ježek 08:55 Detail
1. Štěpán Jahoda 2 0 Martin Balga 08:55 Detail
1. Egon Mores 2 0 Valentýna Straková 08:55 Detail
2. Tomáš Tippner 2 0 Simona Dleštíková 09:02 Detail
2. Paolo Passini 2 0 Dominik Ježek 09:02 Detail
2. Egon Mores 2 0 Valentýna Straková 09:02 Detail
2. Matyáš Kundrata 2 0 Adam Lukáš 09:02 Detail
2. Štěpán Jahoda 2 0 Martin Balga 09:02 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 Polanecká sněmovna Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Daniela Sladká 08:55 Detail
1. Karel Eben 0 2 Jana Švaříčková 08:55 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Jiří Schreiber 08:55 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Jáchym Šisler 08:55 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Prokop Šebela 08:55 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Jiří Schreiber 09:02 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Daniela Sladká 09:02 Detail
2. Karel Eben 0 2 Jana Švaříčková 09:02 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Jáchym Šisler 09:02 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Prokop Šebela 09:02 Detail
Balvani 16 4 MIMOŇI Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Pavlica 0 2 Miroslav Hříbek 08:55 Detail
1. Vít Červenka 2 0 Rudolf Doležal 08:55 Detail
1. David Obal 0 2 Jakub Hřava 08:55 Detail
1. Radim Eliáš 2 0 Jiří Marek 08:55 Detail
1. Natálie Pflugerová 2 0 Robert Mucska 08:55 Detail
2. Vít Červenka 2 0 Rudolf Doležal 08:57 Detail
2. David Obal 2 0 Jakub Hřava 08:57 Detail
2. Patrik Pavlica 2 0 Miroslav Hříbek 08:58 Detail
2. Natálie Pflugerová 2 0 Robert Mucska 08:59 Detail
2. Radim Eliáš 2 0 Jiří Marek 08:59 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. MGSZŠVOŠZV 4 40 0 8
2. MGSZŠVOŠZV Q 4 36 0 8
3. MGSZŠVOŠZV X 4 34 0 6
4. MGSZŠVOŠZV M 4 34 0 4
5. GML Ầ 4 30 0 8
6. GML Ậ 4 28 0 8
7. GML Æ 4 26 0 8
8. GML Å 3 24 0 7
9. Gyrec Čůránky 3 24 0 3
10. Fofrklacci 3 22 0 1
11. Polanecká sněmovna 2 28 0 0
12. Ti druzí 2 28 0 0
13. WHERLAMBO 2 26 0 0
14. ZŠ Antonínská 2 26 0 0
15. Tyršovka 2 2 24 0 0
16. Prosky 2 22 0 0
17. Balvani 2 22 0 0
18. 8.A ZŠ Husova 2 20 0 0
19. Klub deskovek ZŠ Husova 2 20 0 0
20. Odborníci od Kuchyňky 2 20 0 0
21. BUDULÍNCI 2 18 0 0
22. Tyršovka 3 2 16 0 0
23. Tyršovka 1 2 14 0 0
24. KAMEŇÁCI 1 16 0 3
25. Straňáci 0 14 0 0
26. ZŠ Antonínská šesťáci 0 12 0 0
27. MIMOŇI 0 12 0 0
28. Princezny 0 4 0 0
29. Devítka 0 0 0 0
30. Kyselý česnek 0 0 0 0
31. Paštiky 0 0 0 0
32. Sociálně Cementní Gambleři 0 0 0 0

Začátek: 24. 11. 08:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
KAMEŇÁCI 10 10 Fofrklacci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Bábík 0 2 Tomáš Novák 08:30 Detail
1. Filip Belko 0 2 Lukáš Pochylý 08:30 Detail
1. Tomáš Duhajský 0 2 Kateřina Maláčová 08:30 Detail
1. Roman Beneš 2 0 Sára Pilátová 08:30 Detail
1. Lubomír Indra 0 2 Matyáš Müller 08:30 Detail
2. Roman Beneš 2 0 Sára Pilátová 08:32 Detail
2. Lubomír Indra 2 0 Matyáš Müller 08:33 Detail
2. Tomáš Duhajský 0 2 Kateřina Maláčová 08:33 Detail
2. Jan Bábík 2 0 Tomáš Novák 08:33 Detail
2. Filip Belko 2 0 Lukáš Pochylý 08:41 Detail
GML Ậ 14 6 ZŠ Antonínská Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Stibor 0 2 Tomáš Tippner 08:30 Detail
1. Ondřej Lukáš 0 2 Matyáš Kundrata 08:30 Detail
1. Radan Čech 2 0 Paolo Passini 08:30 Detail
1. Johana Čechová 2 0 Štěpán Jahoda 08:30 Detail
1. Mikuláš Hlínka 2 0 Egon Mores 08:30 Detail
2. Radan Čech 2 0 Paolo Passini 08:31 Detail
2. Johana Čechová 2 0 Štěpán Jahoda 08:32 Detail
2. Adam Stibor 2 0 Tomáš Tippner 08:34 Detail
2. Ondřej Lukáš 2 0 Matyáš Kundrata 08:41 Detail
2. Mikuláš Hlínka 0 2 Egon Mores 08:44 Detail
Polanecká sněmovna 8 12 GML Ầ Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Sladká 0 2 Alžběta Doubravová 08:30 Detail
1. Jana Švaříčková 0 2 Filip Horčička 08:30 Detail
1. Jiří Schreiber 2 0 Radim Zelený 08:30 Detail
1. Jáchym Šisler 2 0 Jan Račanský 08:30 Detail
1. Prokop Šebela 2 0 Ondřej Vyskočil 08:30 Detail
2. Jana Švaříčková 0 2 Filip Horčička 08:32 Detail
2. Prokop Šebela 0 2 Ondřej Vyskočil 08:32 Detail
2. Daniela Sladká 0 2 Alžběta Doubravová 08:33 Detail
2. Jiří Schreiber 0 2 Radim Zelený 08:36 Detail
2. Jáchym Šisler 2 0 Jan Račanský 08:39 Detail
GML Å 14 6 Balvani Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Melkes 2 0 Patrik Pavlica 08:30 Detail
1. Tomáš Beck 0 2 Vít Červenka 08:30 Detail
1. Jonáš Ptáček 2 0 David Obal 08:30 Detail
1. Dominik Polgar 0 2 Radim Eliáš 08:30 Detail
1. Dan Viščor 0 2 Natálie Pflugerová 08:30 Detail
2. Martin Melkes 2 0 Patrik Pavlica 08:33 Detail
2. Dan Viščor 2 0 Natálie Pflugerová 08:33 Detail
2. Jonáš Ptáček 2 0 David Obal 08:33 Detail
2. Tomáš Beck 2 0 Vít Červenka 08:34 Detail
2. Dominik Polgar 2 0 Radim Eliáš 08:37 Detail
Ti druzí 8 12 GML Æ Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Hrabicová 2 0 Robert Kubů 08:30 Detail
1. Marek Runták 0 2 Ondřej Gryc 08:30 Detail
1. Hanuš Holzer 0 2 Matěj Schneeweiss 08:30 Detail
1. Martin Vranka 0 2 Soňa Kotuliaková 08:30 Detail
1. Kryštof Kejř 0 2 Jonáš Pelčák 08:30 Detail
2. Martin Vranka 2 0 Soňa Kotuliaková 08:32 Detail
2. Nela Hrabicová 0 2 Robert Kubů 08:33 Detail
2. Marek Runták 0 2 Ondřej Gryc 08:33 Detail
2. Kryštof Kejř 2 0 Jonáš Pelčák 08:35 Detail
2. Hanuš Holzer 2 0 Matěj Schneeweiss 08:40 Detail
Straňáci 6 14 Gyrec Čůránky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Popelka 0 2 Ondřej Valášek 08:30 Detail
1. Alica Janigová 0 2 Tomáš Nedělník 08:30 Detail
1. Eliška Bruštíková 2 0 Matěj Bryja 08:30 Detail
1. Serhii Fedynets 0 2 Štěpán Hřebíček 08:30 Detail
1. Matyáš Zderčík 2 0 Daniel Burkart 08:30 Detail
2. Jan Popelka 0 2 Ondřej Valášek 08:33 Detail
2. Serhii Fedynets 0 2 Štěpán Hřebíček 08:33 Detail
2. Eliška Bruštíková 0 2 Matěj Bryja 08:34 Detail
2. Matyáš Zderčík 2 0 Daniel Burkart 08:35 Detail
2. Alica Janigová 0 2 Tomáš Nedělník 08:37 Detail
Devítka 0 20 Prosky Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Lisoněk 0 2 Simona Žiačková 08:30 Detail
1. Vojtěch Crla 0 2 Adam Kindl 08:30 Detail
1. Aděla Navláčilová 0 2 Jakub Kuřitka 08:30 Detail
1. Adriano Nicolardi 0 2 Natálie Daňhelová 08:30 Detail
1. Martin Strážnický 0 2 Natálie Jurásková 08:30 Detail
2. Adriano Nicolardi 0 2 Natálie Daňhelová 08:37 Detail
2. Aděla Navláčilová 0 2 Jakub Kuřitka 08:37 Detail
2. Josef Lisoněk 0 2 Simona Žiačková 08:37 Detail
2. Vojtěch Crla 0 2 Adam Kindl 08:37 Detail
2. Martin Strážnický 0 2 Natálie Jurásková 08:37 Detail
8.A ZŠ Husova 20 0 Kyselý česnek Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Kramoliš 2 0 Barbora Pokorná 08:30 Detail
1. Matěj Nesvadba 2 0 Jan Balga 08:30 Detail
1. Bruno Tvrdoň 2 0 Petr Bulejko 08:30 Detail
1. Šimon Okurek 2 0 Marek Šmerda 08:30 Detail
1. Timon Havelka 2 0 Dominik Staš 08:30 Detail
2. Štěpán Kramoliš 2 0 Barbora Pokorná 08:37 Detail
2. Šimon Okurek 2 0 Marek Šmerda 08:37 Detail
2. Bruno Tvrdoň 2 0 Petr Bulejko 08:37 Detail
2. Matěj Nesvadba 2 0 Jan Balga 08:37 Detail
2. Timon Havelka 2 0 Dominik Staš 08:37 Detail
Paštiky 0 20 Klub deskovek ZŠ Husova Zobrazit/Skrýt detail
1. Simona Dleštíková 0 2 Marián Faltičko 08:30 Detail
1. Adam Lukáš 0 2 Tomáš Klobása 08:30 Detail
1. Dominik Ježek 0 2 Zdena Koudelková 08:30 Detail
1. Martin Balga 0 2 Artur Švanda 08:30 Detail
1. Valentýna Straková 0 2 Ema Nguyenová 08:30 Detail
2. Martin Balga 0 2 Artur Švanda 08:37 Detail
2. Dominik Ježek 0 2 Zdena Koudelková 08:37 Detail
2. Valentýna Straková 0 2 Ema Nguyenová 08:37 Detail
2. Adam Lukáš 0 2 Tomáš Klobása 08:38 Detail
2. Simona Dleštíková 0 2 Marián Faltičko 08:38 Detail
Odborníci od Kuchyňky 0 20 MGSZŠVOŠZV Zobrazit/Skrýt detail
1. Petra Bazalová 0 2 David Halmazňa 08:30 Detail
1. Kateřina Chaloupková 0 2 Štěpán Husa 08:30 Detail
1. Radka Nykrmajerová 0 2 Petr Kunhart 08:30 Detail
1. Denisa Pospíšilová 0 2 Tomáš Svoboda 08:30 Detail
1. Ondřej Svoboda 0 2 Daniela Husová 08:30 Detail
2. Petra Bazalová 0 2 David Halmazňa 08:31 Detail
2. Radka Nykrmajerová 0 2 Petr Kunhart 08:31 Detail
2. Kateřina Chaloupková 0 2 Štěpán Husa 08:32 Detail
2. Denisa Pospíšilová 0 2 Tomáš Svoboda 08:32 Detail
2. Ondřej Svoboda 0 2 Daniela Husová 08:33 Detail
MGSZŠVOŠZV M 16 4 Princezny Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Hrubá 0 2 Adam Důbrava 08:30 Detail
1. Jakub Schön 2 0 Tomáš Zdílna 08:30 Detail
1. Jakub Zálešák 2 0 Prokop Földvari 08:30 Detail
1. Jan Čech 2 0 Max Vetečník 08:30 Detail
1. Josef Kovář 2 0 Sebastian Topič 08:30 Detail
2. Josef Kovář 0 2 Sebastian Topič 08:32 Detail
2. Lucie Hrubá 2 0 Adam Důbrava 08:32 Detail
2. Jakub Schön 2 0 Tomáš Zdílna 08:32 Detail
2. Jan Čech 2 0 Max Vetečník 08:33 Detail
2. Jakub Zálešák 2 0 Prokop Földvari 08:34 Detail
Tyršovka 1 0 20 MGSZŠVOŠZV X Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Štěpánek 0 2 Jáchym Pospíchal 08:30 Detail
1. Vendula Březová 0 2 Martin Dvořák 08:30 Detail
1. Václav Šandera 0 2 Matěj Kopecký 08:30 Detail
1. Viktor Kraus 0 2 Vojtěch Halmazňa 08:30 Detail
1. Pavla Polášková 0 2 Boris Vaculík 08:30 Detail
2. Pavla Polášková 0 2 Boris Vaculík 08:32 Detail
2. Václav Šandera 0 2 Matěj Kopecký 08:32 Detail
2. Viktor Kraus 0 2 Vojtěch Halmazňa 08:33 Detail
2. Ondřej Štěpánek 0 2 Jáchym Pospíchal 08:33 Detail
2. Vendula Březová 0 2 Martin Dvořák 08:34 Detail
MGSZŠVOŠZV Q 16 4 Tyršovka 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Pniok 2 0 Anežka Vaňková 08:30 Detail
1. Andrej Kuchmak 0 2 Nikola Šmídová 08:30 Detail
1. Jiří Guriča 2 0 Barbora Doležalová 08:30 Detail
1. Jakub McMunn 2 0 Denisa Uhrová 08:30 Detail
1. Štěpán Adamec 2 0 David Michálek 08:30 Detail
2. Jiří Pniok 2 0 Anežka Vaňková 08:31 Detail
2. Štěpán Adamec 2 0 David Michálek 08:31 Detail
2. Andrej Kuchmak 2 0 Nikola Šmídová 08:32 Detail
2. Jakub McMunn 0 2 Denisa Uhrová 08:34 Detail
2. Jiří Guriča 2 0 Barbora Doležalová 08:39 Detail
Tyršovka 3 14 6 ZŠ Antonínská šesťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Zapletal 2 0 Vojtěch Chládek 08:30 Detail
1. Anna Bulhartová 2 0 Laura Jirmanová 08:30 Detail
1. Jakub Žufníček 2 0 Lukáš Klíma 08:30 Detail
1. Vít Čermák 0 2 Martin Reiter 08:30 Detail
1. Izák Heneš 2 0 Timofey Shuvalov 08:30 Detail
2. Vít Čermák 0 2 Martin Reiter 08:31 Detail
2. Patrik Zapletal 0 2 Vojtěch Chládek 08:31 Detail
2. Jakub Žufníček 2 0 Lukáš Klíma 08:31 Detail
2. Anna Bulhartová 2 0 Laura Jirmanová 08:31 Detail
2. Izák Heneš 2 0 Timofey Shuvalov 08:34 Detail
MIMOŇI 8 12 BUDULÍNCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Hříbek 2 0 Ondřej Pukl 08:30 Detail
1. Rudolf Doležal 0 2 Veronika Maňáková 08:30 Detail
1. Jakub Hřava 2 0 Samuel Miškeřík 08:30 Detail
1. Jiří Marek 2 0 Nikol Michenková 08:30 Detail
1. Robert Mucska 0 2 Hana Polášková 08:30 Detail
2. Rudolf Doležal 0 2 Veronika Maňáková 08:36 Detail
2. Robert Mucska 0 2 Hana Polášková 08:37 Detail
2. Miroslav Hříbek 2 0 Ondřej Pukl 08:37 Detail
2. Jiří Marek 0 2 Nikol Michenková 08:37 Detail
2. Jakub Hřava 0 2 Samuel Miškeřík 08:37 Detail
WHERLAMBO 20 0 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Franko 2 0 Nikolas Flamel 08:30 Detail
1. Matěj Bílek 2 0 Karel Eben 08:30 Detail
1. Martin Repík 2 0 Simon Hubelník 08:30 Detail
1. Michal Novotný 2 0 Čeněk Ziegler 08:30 Detail
1. Petr Cambal 2 0 Marek Voděnka 08:30 Detail
2. Matěj Bílek 2 0 Karel Eben 08:37 Detail
2. Tomáš Franko 2 0 Nikolas Flamel 08:37 Detail
2. Martin Repík 2 0 Simon Hubelník 08:37 Detail
2. Petr Cambal 2 0 Marek Voděnka 08:37 Detail
2. Michal Novotný 2 0 Čeněk Ziegler 08:37 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Prosky 2 20 0 0
2. 8.A ZŠ Husova 2 20 0 0
3. Klub deskovek ZŠ Husova 2 20 0 0
4. WHERLAMBO 2 20 0 0
5. MGSZŠVOŠZV 2 20 0 0
6. MGSZŠVOŠZV X 2 20 0 0
7. MGSZŠVOŠZV M 2 16 0 0
8. MGSZŠVOŠZV Q 2 16 0 0
9. GML Ậ 2 14 0 0
10. GML Å 2 14 0 0
11. Tyršovka 3 2 14 0 0
12. Gyrec Čůránky 2 14 0 0
13. GML Ầ 2 12 0 0
14. GML Æ 2 12 0 0
15. BUDULÍNCI 2 12 0 0
16. Fofrklacci 1 10 0 1
17. KAMEŇÁCI 1 10 0 1
18. Polanecká sněmovna 0 8 0 0
19. Ti druzí 0 8 0 0
20. MIMOŇI 0 8 0 0
21. Straňáci 0 6 0 0
22. ZŠ Antonínská 0 6 0 0
23. Balvani 0 6 0 0
24. ZŠ Antonínská šesťáci 0 6 0 0
25. Princezny 0 4 0 0
26. Tyršovka 2 0 4 0 0
27. Odborníci od Kuchyňky 0 0 0 0
28. Tyršovka 1 0 0 0 0
29. Devítka 0 0 0 0
30. Kyselý česnek 0 0 0 0
31. Paštiky 0 0 0 0
32. Sociálně Cementní Gambleři 0 0 0 0