Online

18. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 18. 11. v 13:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Jihomoravský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 18. 11. 15:39

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Křenka 1 10 10 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Sochor 2 0 Robert Buš 15:39 Detail
1. Jakub Radim Zbončák 0 2 Klára Pejchlová 15:39 Detail
1. Ondřej Buňka 0 2 Dominik Rolíšek 15:39 Detail
1. Marek Berka 2 0 Sarah Horáková 15:39 Detail
1. David Šuman 2 0 Barbora Listová 15:39 Detail
2. Marek Berka 2 0 Sarah Horáková 15:42 Detail
2. Jakub Radim Zbončák 0 2 Klára Pejchlová 15:43 Detail
2. David Šuman 0 2 Barbora Listová 15:45 Detail
2. Ondřej Buňka 0 2 Dominik Rolíšek 15:50 Detail
2. Jakub Sochor 2 0 Robert Buš 15:51 Detail
Pišiškvoři 12 8 Štěrbina Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kozáček 0 2 Filip Křenek 15:39 Detail
1. Monika Hořáková 0 2 Tomáš Slezák 15:39 Detail
1. Vojtěch Struhař 0 2 Viktor Plekanec 15:39 Detail
1. Pavel Bureš 2 0 Vojtěch Peterka 15:39 Detail
1. Samuel Tomeček 2 0 Jaroslav David 15:39 Detail
2. Pavel Bureš 0 2 Vojtěch Peterka 15:42 Detail
2. Vojtěch Struhař 2 0 Viktor Plekanec 15:42 Detail
2. Monika Hořáková 2 0 Tomáš Slezák 15:43 Detail
2. David Kozáček 2 0 Filip Křenek 15:45 Detail
2. Samuel Tomeček 2 0 Jaroslav David 15:48 Detail
Gymik B 8 12 Gymik A Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kern 2 0 Tadeáš Čech 15:39 Detail
1. Barbora Casková 0 2 Daniel Svoboda 15:39 Detail
1. Šimon Brenkus 0 2 Viktor Šedivý 15:39 Detail
1. Milan Kvarda 0 2 Tomáš Krist 15:39 Detail
1. Kristýna Hajduková 2 0 Ondřej Fichtl 15:39 Detail
2. Šimon Brenkus 2 0 Viktor Šedivý 15:41 Detail
2. Kristýna Hajduková 0 2 Ondřej Fichtl 15:42 Detail
2. David Kern 0 2 Tadeáš Čech 15:43 Detail
2. Barbora Casková 0 2 Daniel Svoboda 15:44 Detail
2. Milan Kvarda 2 0 Tomáš Krist 15:47 Detail
Piškvoráci 12 8 Dosbros Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Vymyslický 2 0 Martin Hlúšek 15:39 Detail
1. Pavel Malivánek 0 2 Tomáš Novák 15:39 Detail
1. Tomáš Vítek 2 0 Ondřej Dudák 15:39 Detail
1. Richard Fajstl 0 2 Tomáš Lesa 15:39 Detail
1. Martin Borovec 2 0 Martin Hábl 15:39 Detail
2. Martin Borovec 2 0 Martin Hábl 15:40 Detail
2. Richard Fajstl 0 2 Tomáš Lesa 15:41 Detail
2. Tomáš Vítek 0 2 Ondřej Dudák 15:41 Detail
2. Pavel Malivánek 2 0 Tomáš Novák 15:44 Detail
2. Jiří Vymyslický 2 0 Martin Hlúšek 15:44 Detail
Pavlovská 1 14 6 Kabrňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Richter 2 0 Josef Příkaský 15:39 Detail
1. Vojtěch Jedlička 2 0 Jakub Grabec 15:39 Detail
1. Jindřich Macháč 2 0 Libor Budovič 15:39 Detail
1. Pavel Krupička 2 0 Filip Kubáň 15:39 Detail
1. Jan Papoušek 2 0 Dominik Běloch 15:39 Detail
2. Pavel Krupička 2 0 Filip Kubáň 15:41 Detail
2. Jan Papoušek 2 0 Dominik Běloch 15:41 Detail
2. Filip Richter 0 2 Josef Příkaský 15:42 Detail
2. Vojtěch Jedlička 0 2 Jakub Grabec 15:44 Detail
2. Jindřich Macháč 0 2 Libor Budovič 15:52 Detail
Košťata 12 8 Piškvorčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Skrášek 0 2 Jan Krátký 15:39 Detail
1. Lukáš Kolacia 2 0 Marcela Krejčí 15:39 Detail
1. Alexandr Havlásek 2 0 Bronislav Kutra 15:39 Detail
1. Patrik Černek 2 0 Jiří Janšta 15:39 Detail
1. Sára Závrská 0 2 Šimon Hrabina 15:39 Detail
2. Sára Závrská 2 0 Šimon Hrabina 15:40 Detail
2. Jan Skrášek 0 2 Jan Krátký 15:41 Detail
2. Patrik Černek 2 0 Jiří Janšta 15:42 Detail
2. Alexandr Havlásek 2 0 Bronislav Kutra 15:42 Detail
2. Lukáš Kolacia 0 2 Marcela Krejčí 15:42 Detail
Zimbabwe 14 6 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Elen Turbová 0 2 Daniel Havrda 15:39 Detail
1. Ema Kleinová 2 0 Marek Navrkal 15:39 Detail
1. Ondřej Nový 0 2 Antonín Havrda 15:39 Detail
1. Filip Marek 2 0 Filip Tesař 15:39 Detail
1. Jindřich Vala 2 0 Patrik Pochylik 15:39 Detail
2. Filip Marek 2 0 Filip Tesař 15:40 Detail
2. Elen Turbová 2 0 Daniel Havrda 15:40 Detail
2. Jindřich Vala 0 2 Patrik Pochylik 15:41 Detail
2. Ema Kleinová 2 0 Marek Navrkal 15:42 Detail
2. Ondřej Nový 2 0 Antonín Havrda 15:42 Detail
Gyrec Kakanky 4 16 žabí tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Kroupa 0 2 Antonín Košíček 15:39 Detail
1. Ondrej Sukac 0 2 Aneta Fialová 15:39 Detail
1. Adam Pivoňka 0 2 Anna Fejerová 15:39 Detail
1. Adam Pivoňka 2 0 Marie Gricmanová 15:39 Detail
1. Pavel Zima 0 2 Silvie Sychrová 15:39 Detail
2. Ondrej Sukac 0 2 Aneta Fialová 15:41 Detail
2. Adam Pivoňka 0 2 Anna Fejerová 15:42 Detail
2. Adam Pivoňka 0 2 Marie Gricmanová 15:42 Detail
2. Tomáš Kroupa 2 0 Antonín Košíček 15:47 Detail
2. Pavel Zima 0 2 Silvie Sychrová 15:47 Detail
Piškoti 6 14 HEAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Jelínek 0 2 Filip Blasczyk 15:39 Detail
1. Michal Jelínek 0 2 Julia Hejnová 15:39 Detail
1. Matěj Skácel 2 0 Tamara Babálová 15:39 Detail
1. Anika Alexová 0 2 Lukáš Kalvoda 15:39 Detail
1. Oliver Starycha 0 2 Jiří Chalupa 15:39 Detail
2. Oliver Starycha 0 2 Jiří Chalupa 15:40 Detail
2. Anika Alexová 0 2 Lukáš Kalvoda 15:40 Detail
2. Michal Jelínek 0 2 Julia Hejnová 15:41 Detail
2. Matěj Skácel 2 0 Tamara Babálová 15:43 Detail
2. Tomáš Jelínek 2 0 Filip Blasczyk 15:43 Detail
Fantastická pětka 8 12 Křížovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Žáková 2 0 Štěpán Dačo 15:39 Detail
1. Lucie Holubová 0 2 Kristýna Komosná 15:39 Detail
1. Ester Smolaková 0 2 Matyáš Kňourek 15:39 Detail
1. Zuzana Zakopalová 2 0 Claudie Havlásková 15:39 Detail
1. Julie Vanderková 2 0 Viktorie Hladníčková 15:39 Detail
2. Julie Vanderková 0 2 Viktorie Hladníčková 15:40 Detail
2. Ester Smolaková 0 2 Matyáš Kňourek 15:40 Detail
2. Lucie Holubová 0 2 Kristýna Komosná 15:42 Detail
2. Zuzana Zakopalová 0 2 Claudie Havlásková 15:43 Detail
2. Anna Žáková 2 0 Štěpán Dačo 15:46 Detail
GYKOVY 12 8 Elita z GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Řehoř 2 0 Štěpánka Manová 15:39 Detail
1. Albert Hochman 0 2 Kateřina Hanzlová 15:39 Detail
1. Vojtěch Novák 0 2 Petr Walla 15:39 Detail
1. Petr Ryšávka 0 2 Petr Tomek 15:39 Detail
1. Ema Otevřelová 2 0 Terezie Psotová 15:39 Detail
2. Albert Hochman 2 0 Kateřina Hanzlová 15:40 Detail
2. Ema Otevřelová 2 0 Terezie Psotová 15:41 Detail
2. Vojtěch Novák 2 0 Petr Walla 15:41 Detail
2. Zdeněk Řehoř 2 0 Štěpánka Manová 15:42 Detail
2. Petr Ryšávka 0 2 Petr Tomek 15:43 Detail
DEAF 10 10 Máneska Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Předota 2 0 Ondřej Kořínek 15:39 Detail
1. Václav Beránek 2 0 Jiří Večeřa 15:39 Detail
1. Aneta Matušková 0 2 Josef Řihák 15:39 Detail
1. Cyprián Zmajkovic 2 0 Dominik Krátky 15:39 Detail
1. Samuel Berezický 0 2 Filip Kotačka 15:39 Detail
2. Aneta Matušková 2 0 Josef Řihák 15:40 Detail
2. Lukáš Předota 2 0 Ondřej Kořínek 15:40 Detail
2. Samuel Berezický 0 2 Filip Kotačka 15:40 Detail
2. Cyprián Zmajkovic 0 2 Dominik Krátky 15:41 Detail
2. Václav Beránek 0 2 Jiří Večeřa 15:43 Detail
ZŠ Mládeže 0 20 Uluru Zobrazit/Skrýt detail
1. Dvořák Lukáš 0 2 Michal Janírek 15:39 Detail
1. Kožíšková Barbora 0 2 Nikol Skřičíková 15:39 Detail
1. Sochorová Eva 0 2 Kristýna Sedláková 15:39 Detail
1. Král Šimon 0 2 René Fabián 15:39 Detail
1. Olej Patrik 0 2 Damián Suchánek 15:39 Detail
2. Dvořák Lukáš 0 2 Michal Janírek 15:47 Detail
2. Olej Patrik 0 2 Damián Suchánek 15:47 Detail
2. Král Šimon 0 2 René Fabián 15:47 Detail
2. Sochorová Eva 0 2 Kristýna Sedláková 15:47 Detail
2. Kožíšková Barbora 0 2 Nikol Skřičíková 15:48 Detail
Pištové 14 6 Pišlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Horáková 2 0 Anna Fialová 15:39 Detail
1. Anna Soušová 2 0 Patrik Jíša 15:39 Detail
1. Natália Wilksová 0 2 Ondřej Kubát 15:39 Detail
1. Marie Vargová 2 0 Daniel Novotný 15:39 Detail
1. Lucie Drobílková 2 0 Radoslav Vondráček 15:39 Detail
2. Natália Wilksová 0 2 Ondřej Kubát 15:40 Detail
2. Lucie Drobílková 0 2 Radoslav Vondráček 15:40 Detail
2. Marie Vargová 2 0 Daniel Novotný 15:40 Detail
2. Nela Horáková 2 0 Anna Fialová 15:41 Detail
2. Anna Soušová 2 0 Patrik Jíša 15:46 Detail
PC Pálava 8 12 Storm Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Müller 2 0 Vittorio Ciampella 15:39 Detail
1. Pechánková Sára 2 0 Nikol Bílková 15:39 Detail
1. Záhora Michal 2 0 Daniel Peška 15:39 Detail
1. Komárek Michal 0 2 Aleksei Spolysov 15:39 Detail
1. Valešová Anna 2 0 Matěj Černický 15:39 Detail
2. Pechánková Sára 0 2 Nikol Bílková 15:46 Detail
2. Dominik Müller 0 2 Vittorio Ciampella 15:46 Detail
2. Valešová Anna 0 2 Matěj Černický 15:46 Detail
2. Záhora Michal 0 2 Daniel Peška 15:46 Detail
2. Komárek Michal 0 2 Aleksei Spolysov 15:47 Detail
Mega najetý želvy 10 10 Bobřici Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Macek 2 0 Teodor Čermák 15:39 Detail
1. Petr Striegler 2 0 Jan Pokorný 15:39 Detail
1. Pavla Mairingerová 2 0 Michal Burian 15:39 Detail
1. Kristýna Brůžová 2 0 René Trojan 15:39 Detail
1. Jakub Grásgruber 2 0 Matěj Novák 15:39 Detail
2. Ondřej Macek 0 2 Teodor Čermák 15:46 Detail
2. Jakub Grásgruber 0 2 Matěj Novák 15:46 Detail
2. Pavla Mairingerová 0 2 Michal Burian 15:46 Detail
2. Petr Striegler 0 2 Jan Pokorný 15:46 Detail
2. Kristýna Brůžová 0 2 René Trojan 15:46 Detail
Boží bojovníci 10 10 Soustruzi Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Halfarová 2 0 Lukáš Dobšíček 15:39 Detail
1. Anna Chytilová 2 0 Petr Dlouhý 15:39 Detail
1. Terezie Zlámalová 2 0 Libor Kundrata 15:39 Detail
1. Anna Matináková 2 0 Václav Raisigl 15:39 Detail
1. Lukáš Berka 2 0 Václav Šplíchal 15:39 Detail
2. Marie Halfarová 0 2 Lukáš Dobšíček 15:46 Detail
2. Lukáš Berka 0 2 Václav Šplíchal 15:46 Detail
2. Terezie Zlámalová 0 2 Libor Kundrata 15:46 Detail
2. Anna Matináková 0 2 Václav Raisigl 15:46 Detail
2. Anna Chytilová 0 2 Petr Dlouhý 15:46 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křenka 1 13 114 44 108
2. Křižáci 10 94 47 92
3. Gymik A 10 84 46 85
4. Pavlovská 1 10 84 38 74
5. Pišiškvoři 10 82 43 84
6. Piškvoráci 10 72 41 74
7. Zimbabwe 9 82 36 52
8. Štěrbina 9 76 44 62
9. žabí tým 9 76 36 53
10. Košťata 9 72 41 63
11. HEAR 8 90 40 54
12. Gymik B 8 88 41 56
13. Dosbros 8 86 42 58
14. Křížovci 8 76 37 44
15. Kabrňáci 8 72 42 56
16. GYKOVY 8 72 35 51
17. Kolečka 7 80 35 35
18. Uluru 7 74 26 27
19. Piškvorčata 7 70 41 48
20. Piškoti 7 66 38 39
21. Gyrec Kakanky 7 64 29 25
22. Máneska 6 68 30 28
23. Fantastická pětka 6 66 32 22
24. Storm 6 56 26 16
25. Pištové 6 54 34 24
26. Elita z GMK 5 74 33 19
27. DEAF 5 70 31 20
28. Pišlíci 4 60 24 10
29. ZŠ Mládeže 4 42 35 18
30. Mega najetý želvy 3 54 23 7
31. PC Pálava 3 52 33 15
32. Soustruzi 3 38 26 11
33. Bobřici 3 38 23 8
34. Boží bojovníci 2 34 23 6

Začátek: 18. 11. 15:13

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Křenka 1 16 4 Štěrbina Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Sochor 2 0 Filip Křenek 15:13 Detail
1. Jakub Radim Zbončák 2 0 Tomáš Slezák 15:13 Detail
1. Ondřej Buňka 2 0 Viktor Plekanec 15:13 Detail
1. Marek Berka 2 0 Vojtěch Peterka 15:13 Detail
1. David Šuman 2 0 Jaroslav David 15:13 Detail
2. Jakub Sochor 0 2 Filip Křenek 15:16 Detail
2. Marek Berka 2 0 Vojtěch Peterka 15:19 Detail
2. David Šuman 2 0 Jaroslav David 15:21 Detail
2. Ondřej Buňka 2 0 Viktor Plekanec 15:22 Detail
2. Jakub Radim Zbončák 0 2 Tomáš Slezák 15:24 Detail
Piškvoráci 2 18 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Vymyslický 0 2 Robert Buš 15:13 Detail
1. Pavel Malivánek 0 2 Klára Pejchlová 15:13 Detail
1. Tomáš Vítek 0 2 Dominik Rolíšek 15:13 Detail
1. Richard Fajstl 0 2 Sarah Horáková 15:13 Detail
1. Martin Borovec 2 0 Barbora Listová 15:13 Detail
2. Martin Borovec 0 2 Barbora Listová 15:14 Detail
2. Tomáš Vítek 0 2 Dominik Rolíšek 15:15 Detail
2. Richard Fajstl 0 2 Sarah Horáková 15:16 Detail
2. Jiří Vymyslický 0 2 Robert Buš 15:16 Detail
2. Pavel Malivánek 0 2 Klára Pejchlová 15:18 Detail
Pišiškvoři 10 10 Gymik A Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kozáček 2 0 Tadeáš Čech 15:13 Detail
1. Monika Hořáková 2 0 Daniel Svoboda 15:13 Detail
1. Vojtěch Struhař 0 2 Viktor Šedivý 15:13 Detail
1. Pavel Bureš 2 0 Tomáš Krist 15:13 Detail
1. Samuel Tomeček 0 2 Ondřej Fichtl 15:13 Detail
2. Pavel Bureš 2 0 Tomáš Krist 15:16 Detail
2. Monika Hořáková 0 2 Daniel Svoboda 15:17 Detail
2. David Kozáček 0 2 Tadeáš Čech 15:18 Detail
2. Vojtěch Struhař 0 2 Viktor Šedivý 15:19 Detail
2. Samuel Tomeček 2 0 Ondřej Fichtl 15:24 Detail
Gymik B 10 10 Dosbros Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kern 2 0 Martin Hlúšek 15:13 Detail
1. Barbora Casková 2 0 Tomáš Novák 15:13 Detail
1. Šimon Brenkus 0 2 Ondřej Dudák 15:13 Detail
1. Milan Kvarda 2 0 Tomáš Lesa 15:13 Detail
1. Kristýna Hajduková 0 2 Martin Hábl 15:13 Detail
2. David Kern 0 2 Martin Hlúšek 15:14 Detail
2. Šimon Brenkus 0 2 Ondřej Dudák 15:17 Detail
2. Barbora Casková 0 2 Tomáš Novák 15:18 Detail
2. Milan Kvarda 2 0 Tomáš Lesa 15:18 Detail
2. Kristýna Hajduková 2 0 Martin Hábl 15:22 Detail
Pavlovská 1 12 8 HEAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Richter 2 0 Filip Blasczyk 15:13 Detail
1. Vojtěch Jedlička 0 2 Julia Hejnová 15:13 Detail
1. Jindřich Macháč 2 0 Tamara Babálová 15:13 Detail
1. Pavel Krupička 2 0 Lukáš Kalvoda 15:13 Detail
1. Jan Papoušek 2 0 Jiří Chalupa 15:13 Detail
2. Jan Papoušek 0 2 Jiří Chalupa 15:15 Detail
2. Jindřich Macháč 2 0 Tamara Babálová 15:16 Detail
2. Vojtěch Jedlička 2 0 Julia Hejnová 15:16 Detail
2. Pavel Krupička 0 2 Lukáš Kalvoda 15:16 Detail
2. Filip Richter 0 2 Filip Blasczyk 15:19 Detail
Piškoti 10 10 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Jelínek 2 0 Daniel Havrda 15:13 Detail
1. Michal Jelínek 2 0 Marek Navrkal 15:13 Detail
1. Matěj Skácel 0 2 Antonín Havrda 15:13 Detail
1. Anika Alexová 2 0 Filip Tesař 15:13 Detail
1. Oliver Starycha 0 2 Patrik Pochylik 15:13 Detail
2. Tomáš Jelínek 2 0 Daniel Havrda 15:14 Detail
2. Matěj Skácel 0 2 Antonín Havrda 15:15 Detail
2. Michal Jelínek 0 2 Marek Navrkal 15:15 Detail
2. Oliver Starycha 2 0 Patrik Pochylik 15:15 Detail
2. Anika Alexová 0 2 Filip Tesař 15:18 Detail
Košťata 10 10 žabí tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Skrášek 0 2 Antonín Košíček 15:13 Detail
1. Lukáš Kolacia 0 2 Aneta Fialová 15:13 Detail
1. Alexandr Havlásek 2 0 Anna Fejerová 15:13 Detail
1. Patrik Černek 0 2 Marie Gricmanová 15:13 Detail
1. Sára Závrská 2 0 Silvie Sychrová 15:13 Detail
2. Sára Závrská 2 0 Silvie Sychrová 15:16 Detail
2. Lukáš Kolacia 2 0 Aneta Fialová 15:16 Detail
2. Alexandr Havlásek 0 2 Anna Fejerová 15:16 Detail
2. Jan Skrášek 0 2 Antonín Košíček 15:17 Detail
2. Patrik Černek 2 0 Marie Gricmanová 15:25 Detail
Fantastická pětka 6 14 Kabrňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Žáková 2 0 Josef Příkaský 15:13 Detail
1. Lucie Holubová 0 2 Jakub Grabec 15:13 Detail
1. Ester Smolaková 0 2 Libor Budovič 15:13 Detail
1. Zuzana Zakopalová 0 2 Filip Kubáň 15:13 Detail
1. Julie Vanderková 2 0 Dominik Běloch 15:13 Detail
2. Lucie Holubová 0 2 Jakub Grabec 15:15 Detail
2. Anna Žáková 2 0 Josef Příkaský 15:15 Detail
2. Julie Vanderková 0 2 Dominik Běloch 15:15 Detail
2. Zuzana Zakopalová 0 2 Filip Kubáň 15:15 Detail
2. Ester Smolaková 0 2 Libor Budovič 15:20 Detail
Zimbabwe 14 6 Elita z GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Elen Turbová 2 0 Štěpánka Manová 15:13 Detail
1. Ema Kleinová 2 0 Kateřina Hanzlová 15:13 Detail
1. Ondřej Nový 2 0 Petr Walla 15:13 Detail
1. Filip Marek 0 2 Petr Tomek 15:13 Detail
1. Jindřich Vala 2 0 Terezie Psotová 15:13 Detail
2. Ema Kleinová 2 0 Kateřina Hanzlová 15:15 Detail
2. Elen Turbová 2 0 Štěpánka Manová 15:15 Detail
2. Filip Marek 0 2 Petr Tomek 15:15 Detail
2. Ondřej Nový 0 2 Petr Walla 15:17 Detail
2. Jindřich Vala 2 0 Terezie Psotová 15:19 Detail
Gyrec Kakanky 12 8 Máneska Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Kroupa 0 2 Ondřej Kořínek 15:13 Detail
1. Ondrej Sukac 2 0 Jiří Večeřa 15:13 Detail
1. Adam Pivoňka 2 0 Josef Řihák 15:13 Detail
1. Adam Pivoňka 2 0 Dominik Krátky 15:13 Detail
1. Pavel Zima 0 2 Filip Kotačka 15:13 Detail
2. Adam Pivoňka 2 0 Josef Řihák 15:16 Detail
2. Adam Pivoňka 2 0 Dominik Krátky 15:20 Detail
2. Ondrej Sukac 2 0 Jiří Večeřa 15:21 Detail
2. Tomáš Kroupa 0 2 Ondřej Kořínek 15:21 Detail
2. Pavel Zima 0 2 Filip Kotačka 15:21 Detail
Pištové 2 18 Piškvorčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Horáková 0 2 Jan Krátký 15:13 Detail
1. Anna Soušová 0 2 Marcela Krejčí 15:13 Detail
1. Natália Wilksová 0 2 Bronislav Kutra 15:13 Detail
1. Marie Vargová 0 2 Jiří Janšta 15:13 Detail
1. Lucie Drobílková 0 2 Šimon Hrabina 15:13 Detail
2. Lucie Drobílková 0 2 Šimon Hrabina 15:14 Detail
2. Marie Vargová 0 2 Jiří Janšta 15:15 Detail
2. Nela Horáková 0 2 Jan Krátký 15:17 Detail
2. Natália Wilksová 0 2 Bronislav Kutra 15:19 Detail
2. Anna Soušová 2 0 Marcela Krejčí 15:22 Detail
GYKOVY 16 4 Storm Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Řehoř 2 0 Vittorio Ciampella 15:13 Detail
1. Albert Hochman 2 0 Nikol Bílková 15:13 Detail
1. Vojtěch Novák 2 0 Daniel Peška 15:13 Detail
1. Petr Ryšávka 0 2 Aleksei Spolysov 15:13 Detail
1. Ema Otevřelová 2 0 Matěj Černický 15:13 Detail
2. Petr Ryšávka 0 2 Aleksei Spolysov 15:19 Detail
2. Albert Hochman 2 0 Nikol Bílková 15:21 Detail
2. Vojtěch Novák 2 0 Daniel Peška 15:21 Detail
2. Zdeněk Řehoř 2 0 Vittorio Ciampella 15:21 Detail
2. Ema Otevřelová 2 0 Matěj Černický 15:21 Detail
ZŠ Mládeže 2 18 Křížovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dvořák Lukáš 2 0 Štěpán Dačo 15:13 Detail
1. Kožíšková Barbora 0 2 Kristýna Komosná 15:13 Detail
1. Sochorová Eva 0 2 Matyáš Kňourek 15:13 Detail
1. Král Šimon 0 2 Claudie Havlásková 15:13 Detail
1. Olej Patrik 0 2 Viktorie Hladníčková 15:13 Detail
2. Dvořák Lukáš 0 2 Štěpán Dačo 15:21 Detail
2. Olej Patrik 0 2 Viktorie Hladníčková 15:21 Detail
2. Král Šimon 0 2 Claudie Havlásková 15:21 Detail
2. Kožíšková Barbora 0 2 Kristýna Komosná 15:21 Detail
2. Sochorová Eva 0 2 Matyáš Kňourek 15:22 Detail
PC Pálava 0 20 Uluru Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Müller 0 2 Michal Janírek 15:13 Detail
1. Pechánková Sára 0 2 Nikol Skřičíková 15:13 Detail
1. Záhora Michal 0 2 Kristýna Sedláková 15:13 Detail
1. Komárek Michal 0 2 René Fabián 15:13 Detail
1. Valešová Anna 0 2 Damián Suchánek 15:13 Detail
2. Dominik Müller 0 2 Michal Janírek 15:21 Detail
2. Komárek Michal 0 2 René Fabián 15:21 Detail
2. Záhora Michal 0 2 Kristýna Sedláková 15:22 Detail
2. Valešová Anna 0 2 Damián Suchánek 15:22 Detail
2. Pechánková Sára 0 2 Nikol Skřičíková 15:23 Detail
DEAF 20 0 Soustruzi Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Předota 2 0 Lukáš Dobšíček 15:13 Detail
1. Václav Beránek 2 0 Petr Dlouhý 15:13 Detail
1. Aneta Matušková 2 0 Libor Kundrata 15:13 Detail
1. Cyprián Zmajkovic 2 0 Václav Raisigl 15:13 Detail
1. Samuel Berezický 2 0 Václav Šplíchal 15:13 Detail
2. Samuel Berezický 2 0 Václav Šplíchal 15:21 Detail
2. Lukáš Předota 2 0 Lukáš Dobšíček 15:21 Detail
2. Cyprián Zmajkovic 2 0 Václav Raisigl 15:21 Detail
2. Aneta Matušková 2 0 Libor Kundrata 15:21 Detail
2. Václav Beránek 2 0 Petr Dlouhý 15:21 Detail
Mega najetý želvy 4 16 Pišlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Macek 0 2 Anna Fialová 15:13 Detail
1. Petr Striegler 0 2 Patrik Jíša 15:13 Detail
1. Pavla Mairingerová 2 0 Ondřej Kubát 15:13 Detail
1. Kristýna Brůžová 0 2 Daniel Novotný 15:13 Detail
1. Jakub Grásgruber 0 2 Radoslav Vondráček 15:13 Detail
2. Petr Striegler 0 2 Patrik Jíša 15:21 Detail
2. Kristýna Brůžová 0 2 Daniel Novotný 15:21 Detail
2. Pavla Mairingerová 2 0 Ondřej Kubát 15:21 Detail
2. Ondřej Macek 0 2 Anna Fialová 15:21 Detail
2. Jakub Grásgruber 0 2 Radoslav Vondráček 15:21 Detail
Boží bojovníci 10 10 Bobřici Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Halfarová 0 2 Teodor Čermák 15:13 Detail
1. Anna Chytilová 0 2 Jan Pokorný 15:13 Detail
1. Terezie Zlámalová 0 2 Michal Burian 15:13 Detail
1. Anna Matináková 0 2 René Trojan 15:13 Detail
1. Lukáš Berka 0 2 Matěj Novák 15:13 Detail
2. Lukáš Berka 2 0 Matěj Novák 15:21 Detail
2. Anna Matináková 2 0 René Trojan 15:21 Detail
2. Terezie Zlámalová 2 0 Michal Burian 15:21 Detail
2. Marie Halfarová 2 0 Teodor Čermák 15:21 Detail
2. Anna Chytilová 2 0 Jan Pokorný 15:21 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křenka 1 12 104 29 86
2. Křižáci 9 84 31 63
3. Štěrbina 9 68 30 54
4. Gymik B 8 80 29 50
5. Dosbros 8 78 30 55
6. Gymik A 8 72 32 55
7. Pišiškvoři 8 70 31 61
8. Pavlovská 1 8 70 26 46
9. Kabrňáci 8 66 29 50
10. Piškvoráci 8 60 29 54
11. Kolečka 7 74 22 29
12. Zimbabwe 7 68 26 33
13. Piškvorčata 7 62 26 38
14. Košťata 7 60 28 39
15. Piškoti 7 60 25 33
16. žabí tým 7 60 24 31
17. Gyrec Kakanky 7 60 18 19
18. HEAR 6 76 25 28
19. Křížovci 6 64 25 26
20. GYKOVY 6 60 26 35
21. Fantastická pětka 6 58 23 18
22. Elita z GMK 5 66 18 13
23. Máneska 5 58 21 16
24. Uluru 5 54 21 19
25. DEAF 4 60 24 12
26. Pišlíci 4 54 14 6
27. Storm 4 44 18 6
28. ZŠ Mládeže 4 42 24 12
29. Pištové 4 40 26 14
30. PC Pálava 3 44 25 15
31. Mega najetý želvy 2 44 19 2
32. Soustruzi 2 28 20 7
33. Bobřici 2 28 15 3
34. Boží bojovníci 1 24 17 2

Začátek: 18. 11. 14:51

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Štěrbina 10 10 Gymik A Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Křenek 2 0 Tadeáš Čech 14:51 Detail
1. Tomáš Slezák 0 2 Daniel Svoboda 14:51 Detail
1. Viktor Plekanec 0 2 Viktor Šedivý 14:51 Detail
1. Vojtěch Peterka 0 2 Tomáš Krist 14:51 Detail
1. Jaroslav David 2 0 Ondřej Fichtl 14:51 Detail
2. Viktor Plekanec 2 0 Viktor Šedivý 14:53 Detail
2. Jaroslav David 2 0 Ondřej Fichtl 14:54 Detail
2. Filip Křenek 0 2 Tadeáš Čech 14:55 Detail
2. Tomáš Slezák 2 0 Daniel Svoboda 14:56 Detail
2. Vojtěch Peterka 0 2 Tomáš Krist 14:58 Detail
Křenka 1 18 2 Košťata Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Sochor 0 2 Jan Skrášek 14:51 Detail
1. Jakub Radim Zbončák 2 0 Lukáš Kolacia 14:51 Detail
1. Ondřej Buňka 2 0 Alexandr Havlásek 14:51 Detail
1. Marek Berka 2 0 Patrik Černek 14:51 Detail
1. David Šuman 2 0 Sára Závrská 14:51 Detail
2. Marek Berka 2 0 Patrik Černek 14:53 Detail
2. Jakub Sochor 2 0 Jan Skrášek 14:53 Detail
2. Jakub Radim Zbončák 2 0 Lukáš Kolacia 14:53 Detail
2. Ondřej Buňka 2 0 Alexandr Havlásek 14:57 Detail
2. David Šuman 2 0 Sára Závrská 15:00 Detail
Gymik B 10 10 Pišiškvoři Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kern 0 2 David Kozáček 14:51 Detail
1. Barbora Casková 0 2 Monika Hořáková 14:51 Detail
1. Šimon Brenkus 2 0 Vojtěch Struhař 14:51 Detail
1. Milan Kvarda 2 0 Pavel Bureš 14:51 Detail
1. Kristýna Hajduková 0 2 Samuel Tomeček 14:51 Detail
2. David Kern 2 0 David Kozáček 14:53 Detail
2. Milan Kvarda 2 0 Pavel Bureš 14:53 Detail
2. Kristýna Hajduková 0 2 Samuel Tomeček 14:53 Detail
2. Šimon Brenkus 2 0 Vojtěch Struhař 14:53 Detail
2. Barbora Casková 0 2 Monika Hořáková 14:54 Detail
Piškvoráci 12 8 HEAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Vymyslický 2 0 Filip Blasczyk 14:51 Detail
1. Pavel Malivánek 2 0 Julia Hejnová 14:51 Detail
1. Tomáš Vítek 2 0 Tamara Babálová 14:51 Detail
1. Richard Fajstl 0 2 Lukáš Kalvoda 14:51 Detail
1. Martin Borovec 0 2 Jiří Chalupa 14:51 Detail
2. Tomáš Vítek 2 0 Tamara Babálová 14:52 Detail
2. Richard Fajstl 0 2 Lukáš Kalvoda 14:52 Detail
2. Martin Borovec 0 2 Jiří Chalupa 14:54 Detail
2. Pavel Malivánek 2 0 Julia Hejnová 14:56 Detail
2. Jiří Vymyslický 2 0 Filip Blasczyk 14:58 Detail
Dosbros 16 4 Piškvorčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Hlúšek 2 0 Jan Krátký 14:51 Detail
1. Tomáš Novák 2 0 Marcela Krejčí 14:51 Detail
1. Ondřej Dudák 2 0 Bronislav Kutra 14:51 Detail
1. Tomáš Lesa 2 0 Jiří Janšta 14:51 Detail
1. Martin Hábl 0 2 Šimon Hrabina 14:51 Detail
2. Martin Hábl 2 0 Šimon Hrabina 14:53 Detail
2. Martin Hlúšek 2 0 Jan Krátký 14:53 Detail
2. Tomáš Lesa 0 2 Jiří Janšta 14:54 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Marcela Krejčí 14:55 Detail
2. Ondřej Dudák 2 0 Bronislav Kutra 14:56 Detail
Pištové 0 20 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Horáková 0 2 Robert Buš 14:51 Detail
1. Anna Soušová 0 2 Klára Pejchlová 14:51 Detail
1. Natália Wilksová 0 2 Dominik Rolíšek 14:51 Detail
1. Marie Vargová 0 2 Sarah Horáková 14:51 Detail
1. Lucie Drobílková 0 2 Barbora Listová 14:51 Detail
2. Natália Wilksová 0 2 Dominik Rolíšek 14:52 Detail
2. Marie Vargová 0 2 Sarah Horáková 14:52 Detail
2. Anna Soušová 0 2 Klára Pejchlová 14:52 Detail
2. Lucie Drobílková 0 2 Barbora Listová 14:53 Detail
2. Nela Horáková 0 2 Robert Buš 14:53 Detail
Zimbabwe 6 14 Kabrňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Elen Turbová 0 2 Josef Příkaský 14:51 Detail
1. Ema Kleinová 0 2 Jakub Grabec 14:51 Detail
1. Ondřej Nový 0 2 Libor Budovič 14:51 Detail
1. Filip Marek 0 2 Filip Kubáň 14:51 Detail
1. Jindřich Vala 2 0 Dominik Běloch 14:51 Detail
2. Jindřich Vala 0 2 Dominik Běloch 14:52 Detail
2. Filip Marek 2 0 Filip Kubáň 14:53 Detail
2. Ondřej Nový 0 2 Libor Budovič 14:53 Detail
2. Ema Kleinová 0 2 Jakub Grabec 14:53 Detail
2. Elen Turbová 2 0 Josef Příkaský 14:54 Detail
ZŠ Mládeže 0 20 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Dvořák Lukáš 0 2 Daniel Havrda 14:51 Detail
1. Kožíšková Barbora 0 2 Marek Navrkal 14:51 Detail
1. Sochorová Eva 0 2 Antonín Havrda 14:51 Detail
1. Král Šimon 0 2 Filip Tesař 14:51 Detail
1. Olej Patrik 0 2 Patrik Pochylik 14:51 Detail
2. Král Šimon 0 2 Filip Tesař 14:58 Detail
2. Sochorová Eva 0 2 Antonín Havrda 14:58 Detail
2. Kožíšková Barbora 0 2 Marek Navrkal 14:58 Detail
2. Dvořák Lukáš 0 2 Daniel Havrda 14:58 Detail
2. Olej Patrik 0 2 Patrik Pochylik 14:59 Detail
Pavlovská 1 14 6 Křížovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Richter 2 0 Štěpán Dačo 14:51 Detail
1. Vojtěch Jedlička 2 0 Kristýna Komosná 14:51 Detail
1. Jindřich Macháč 2 0 Matyáš Kňourek 14:51 Detail
1. Pavel Krupička 2 0 Claudie Havlásková 14:51 Detail
1. Jan Papoušek 0 2 Viktorie Hladníčková 14:51 Detail
2. Jan Papoušek 2 0 Viktorie Hladníčková 14:52 Detail
2. Jindřich Macháč 2 0 Matyáš Kňourek 14:52 Detail
2. Vojtěch Jedlička 0 2 Kristýna Komosná 14:55 Detail
2. Filip Richter 2 0 Štěpán Dačo 14:58 Detail
2. Pavel Krupička 0 2 Claudie Havlásková 15:00 Detail
GYKOVY 6 14 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Řehoř 2 0 Tomáš Jelínek 14:51 Detail
1. Albert Hochman 0 2 Michal Jelínek 14:51 Detail
1. Vojtěch Novák 0 2 Matěj Skácel 14:51 Detail
1. Petr Ryšávka 0 2 Anika Alexová 14:51 Detail
1. Ema Otevřelová 2 0 Oliver Starycha 14:51 Detail
2. Albert Hochman 0 2 Michal Jelínek 14:52 Detail
2. Petr Ryšávka 0 2 Anika Alexová 14:52 Detail
2. Vojtěch Novák 0 2 Matěj Skácel 14:53 Detail
2. Zdeněk Řehoř 0 2 Tomáš Jelínek 14:53 Detail
2. Ema Otevřelová 2 0 Oliver Starycha 14:56 Detail
PC Pálava 6 14 žabí tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Müller 2 0 Antonín Košíček 14:51 Detail
1. Pechánková Sára 0 2 Aneta Fialová 14:51 Detail
1. Záhora Michal 2 0 Anna Fejerová 14:51 Detail
1. Komárek Michal 0 2 Marie Gricmanová 14:51 Detail
1. Valešová Anna 0 2 Silvie Sychrová 14:51 Detail
2. Dominik Müller 0 2 Antonín Košíček 14:52 Detail
2. Záhora Michal 0 2 Anna Fejerová 14:53 Detail
2. Pechánková Sára 2 0 Aneta Fialová 14:53 Detail
2. Valešová Anna 0 2 Silvie Sychrová 15:00 Detail
2. Komárek Michal 0 2 Marie Gricmanová 15:00 Detail
DEAF 8 12 Fantastická pětka Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Předota 2 0 Anna Žáková 14:51 Detail
1. Václav Beránek 2 0 Lucie Holubová 14:51 Detail
1. Aneta Matušková 0 2 Ester Smolaková 14:51 Detail
1. Cyprián Zmajkovic 2 0 Zuzana Zakopalová 14:51 Detail
1. Samuel Berezický 0 2 Julie Vanderková 14:51 Detail
2. Samuel Berezický 0 2 Julie Vanderková 14:52 Detail
2. Aneta Matušková 0 2 Ester Smolaková 14:52 Detail
2. Cyprián Zmajkovic 0 2 Zuzana Zakopalová 14:53 Detail
2. Lukáš Předota 0 2 Anna Žáková 14:58 Detail
2. Václav Beránek 2 0 Lucie Holubová 15:00 Detail
Soustruzi 0 20 Elita z GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Dobšíček 0 2 Štěpánka Manová 14:51 Detail
1. Petr Dlouhý 0 2 Kateřina Hanzlová 14:51 Detail
1. Libor Kundrata 0 2 Petr Walla 14:51 Detail
1. Václav Raisigl 0 2 Petr Tomek 14:51 Detail
1. Václav Šplíchal 0 2 Terezie Psotová 14:51 Detail
2. Lukáš Dobšíček 0 2 Štěpánka Manová 14:58 Detail
2. Václav Šplíchal 0 2 Terezie Psotová 14:58 Detail
2. Libor Kundrata 0 2 Petr Walla 14:58 Detail
2. Petr Dlouhý 0 2 Kateřina Hanzlová 14:59 Detail
2. Václav Raisigl 0 2 Petr Tomek 14:59 Detail
Mega najetý želvy 0 20 Máneska Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Macek 0 2 Ondřej Kořínek 14:51 Detail
1. Petr Striegler 0 2 Jiří Večeřa 14:51 Detail
1. Pavla Mairingerová 0 2 Josef Řihák 14:51 Detail
1. Kristýna Brůžová 0 2 Dominik Krátky 14:51 Detail
1. Jakub Grásgruber 0 2 Filip Kotačka 14:51 Detail
2. Jakub Grásgruber 0 2 Filip Kotačka 14:58 Detail
2. Petr Striegler 0 2 Jiří Večeřa 14:58 Detail
2. Ondřej Macek 0 2 Ondřej Kořínek 14:58 Detail
2. Pavla Mairingerová 0 2 Josef Řihák 14:58 Detail
2. Kristýna Brůžová 0 2 Dominik Krátky 14:58 Detail
Boží bojovníci 4 16 Gyrec Kakanky Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Halfarová 2 0 Tomáš Kroupa 14:51 Detail
1. Anna Chytilová 0 2 Ondrej Sukac 14:51 Detail
1. Terezie Zlámalová 0 2 Adam Pivoňka 14:51 Detail
1. Anna Matináková 0 2 Adam Pivoňka 14:51 Detail
1. Lukáš Berka 2 0 Pavel Zima 14:51 Detail
2. Marie Halfarová 0 2 Tomáš Kroupa 14:58 Detail
2. Lukáš Berka 0 2 Pavel Zima 14:58 Detail
2. Anna Chytilová 0 2 Ondrej Sukac 14:58 Detail
2. Anna Matináková 0 2 Adam Pivoňka 14:58 Detail
2. Terezie Zlámalová 0 2 Adam Pivoňka 14:58 Detail
Bobřici 8 12 Storm Zobrazit/Skrýt detail
1. Teodor Čermák 2 0 Vittorio Ciampella 14:51 Detail
1. Jan Pokorný 2 0 Nikol Bílková 14:51 Detail
1. Michal Burian 2 0 Daniel Peška 14:51 Detail
1. René Trojan 0 2 Aleksei Spolysov 14:51 Detail
1. Matěj Novák 2 0 Matěj Černický 14:51 Detail
2. Matěj Novák 0 2 Matěj Černický 14:58 Detail
2. Teodor Čermák 0 2 Vittorio Ciampella 14:58 Detail
2. Jan Pokorný 0 2 Nikol Bílková 14:58 Detail
2. Michal Burian 0 2 Daniel Peška 14:58 Detail
2. René Trojan 0 2 Aleksei Spolysov 14:58 Detail
Uluru 12 8 Pišlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Janírek 2 0 Anna Fialová 14:51 Detail
1. Nikol Skřičíková 2 0 Patrik Jíša 14:51 Detail
1. Kristýna Sedláková 0 2 Ondřej Kubát 14:51 Detail
1. René Fabián 2 0 Daniel Novotný 14:51 Detail
1. Damián Suchánek 0 2 Radoslav Vondráček 14:51 Detail
2. René Fabián 2 0 Daniel Novotný 14:53 Detail
2. Kristýna Sedláková 0 2 Ondřej Kubát 14:53 Detail
2. Damián Suchánek 0 2 Radoslav Vondráček 14:53 Detail
2. Michal Janírek 2 0 Anna Fialová 14:53 Detail
2. Nikol Skřičíková 2 0 Patrik Jíša 14:58 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křenka 1 10 88 17 58
2. Štěrbina 9 64 17 41
3. Piškvoráci 8 58 18 48
4. Gymik B 7 70 18 35
5. Dosbros 7 68 17 37
6. Křižáci 7 66 18 39
7. Gymik A 7 62 22 43
8. Pišiškvoři 7 60 20 44
9. HEAR 6 68 14 24
10. Kolečka 6 64 11 18
11. Pavlovská 1 6 58 15 28
12. Kabrňáci 6 52 20 28
13. Fantastická pětka 6 52 12 14
14. Košťata 6 50 19 28
15. Piškoti 6 50 14 18
16. žabí tým 6 50 13 16
17. Elita z GMK 5 60 9 9
18. Zimbabwe 5 54 18 19
19. Máneska 5 50 10 12
20. Gyrec Kakanky 5 48 12 7
21. Piškvorčata 5 44 17 24
22. Křížovci 4 46 16 15
23. GYKOVY 4 44 17 21
24. ZŠ Mládeže 4 40 15 12
25. Storm 4 40 11 2
26. Pištové 4 38 18 12
27. PC Pálava 3 44 17 9
28. Uluru 3 34 16 9
29. DEAF 2 40 18 4
30. Mega najetý želvy 2 40 14 0
31. Pišlíci 2 38 8 0
32. Soustruzi 2 28 14 6
33. Bobřici 1 18 13 2
34. Boží bojovníci 0 14 11 0

Začátek: 18. 11. 14:12

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Křenka 1 14 6 Gymik A Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Sochor 2 0 Tadeáš Čech 14:12 Detail
1. Jakub Radim Zbončák 2 0 Daniel Svoboda 14:12 Detail
1. Ondřej Buňka 2 0 Viktor Šedivý 14:12 Detail
1. Marek Berka 0 2 Tomáš Krist 14:12 Detail
1. David Šuman 2 0 Ondřej Fichtl 14:12 Detail
2. David Šuman 0 2 Ondřej Fichtl 14:13 Detail
2. Jakub Radim Zbončák 2 0 Daniel Svoboda 14:15 Detail
2. Marek Berka 2 0 Tomáš Krist 14:16 Detail
2. Jakub Sochor 0 2 Tadeáš Čech 14:23 Detail
2. Ondřej Buňka 2 0 Viktor Šedivý 14:24 Detail
Štěrbina 12 8 Košťata Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Křenek 2 0 Jan Skrášek 14:12 Detail
1. Tomáš Slezák 0 2 Lukáš Kolacia 14:12 Detail
1. Viktor Plekanec 2 0 Alexandr Havlásek 14:12 Detail
1. Vojtěch Peterka 0 2 Patrik Černek 14:12 Detail
1. Jaroslav David 2 0 Sára Závrská 14:12 Detail
2. Jaroslav David 0 2 Sára Závrská 14:13 Detail
2. Filip Křenek 2 0 Jan Skrášek 14:14 Detail
2. Tomáš Slezák 2 0 Lukáš Kolacia 14:14 Detail
2. Viktor Plekanec 0 2 Alexandr Havlásek 14:17 Detail
2. Vojtěch Peterka 2 0 Patrik Černek 14:21 Detail
Dosbros 8 12 Pišiškvoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Hlúšek 2 0 David Kozáček 14:12 Detail
1. Tomáš Novák 2 0 Monika Hořáková 14:12 Detail
1. Ondřej Dudák 0 2 Vojtěch Struhař 14:12 Detail
1. Tomáš Lesa 0 2 Pavel Bureš 14:12 Detail
1. Martin Hábl 0 2 Samuel Tomeček 14:12 Detail
2. Tomáš Lesa 2 0 Pavel Bureš 14:13 Detail
2. Ondřej Dudák 0 2 Vojtěch Struhař 14:15 Detail
2. Martin Hábl 2 0 Samuel Tomeček 14:15 Detail
2. Tomáš Novák 0 2 Monika Hořáková 14:16 Detail
2. Martin Hlúšek 0 2 David Kozáček 14:19 Detail
Pištové 2 18 HEAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Horáková 0 2 Filip Blasczyk 14:12 Detail
1. Anna Soušová 0 2 Julia Hejnová 14:12 Detail
1. Natália Wilksová 0 2 Tamara Babálová 14:12 Detail
1. Marie Vargová 0 2 Lukáš Kalvoda 14:12 Detail
1. Lucie Drobílková 0 2 Jiří Chalupa 14:12 Detail
2. Marie Vargová 0 2 Lukáš Kalvoda 14:13 Detail
2. Lucie Drobílková 0 2 Jiří Chalupa 14:13 Detail
2. Nela Horáková 0 2 Filip Blasczyk 14:15 Detail
2. Anna Soušová 0 2 Julia Hejnová 14:15 Detail
2. Natália Wilksová 2 0 Tamara Babálová 14:18 Detail
Gymik B 18 2 žabí tým Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kern 2 0 Antonín Košíček 14:12 Detail
1. Barbora Casková 2 0 Aneta Fialová 14:12 Detail
1. Šimon Brenkus 2 0 Anna Fejerová 14:12 Detail
1. Milan Kvarda 2 0 Marie Gricmanová 14:12 Detail
1. Kristýna Hajduková 2 0 Silvie Sychrová 14:12 Detail
2. Šimon Brenkus 2 0 Anna Fejerová 14:14 Detail
2. Milan Kvarda 2 0 Marie Gricmanová 14:15 Detail
2. Kristýna Hajduková 2 0 Silvie Sychrová 14:15 Detail
2. David Kern 2 0 Antonín Košíček 14:16 Detail
2. Barbora Casková 0 2 Aneta Fialová 14:26 Detail
Piškvoráci 14 6 Kabrňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Vymyslický 2 0 Josef Příkaský 14:12 Detail
1. Pavel Malivánek 0 2 Jakub Grabec 14:12 Detail
1. Tomáš Vítek 2 0 Libor Budovič 14:12 Detail
1. Richard Fajstl 2 0 Filip Kubáň 14:12 Detail
1. Martin Borovec 0 2 Dominik Běloch 14:12 Detail
2. Martin Borovec 2 0 Dominik Běloch 14:13 Detail
2. Pavel Malivánek 0 2 Jakub Grabec 14:14 Detail
2. Richard Fajstl 2 0 Filip Kubáň 14:14 Detail
2. Jiří Vymyslický 2 0 Josef Příkaský 14:15 Detail
2. Tomáš Vítek 2 0 Libor Budovič 14:18 Detail
Zimbabwe 10 10 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Elen Turbová 2 0 Robert Buš 14:12 Detail
1. Ema Kleinová 2 0 Klára Pejchlová 14:12 Detail
1. Ondřej Nový 0 2 Dominik Rolíšek 14:12 Detail
1. Filip Marek 2 0 Sarah Horáková 14:12 Detail
1. Jindřich Vala 0 2 Barbora Listová 14:12 Detail
2. Elen Turbová 0 2 Robert Buš 14:12 Detail
2. Jindřich Vala 0 2 Barbora Listová 14:16 Detail
2. Ondřej Nový 2 0 Dominik Rolíšek 14:16 Detail
2. Filip Marek 0 2 Sarah Horáková 14:17 Detail
2. Ema Kleinová 2 0 Klára Pejchlová 14:24 Detail
ZŠ Mládeže 4 16 Piškvorčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Dvořák Lukáš 0 2 Jan Krátký 14:12 Detail
1. Kožíšková Barbora 2 0 Marcela Krejčí 14:12 Detail
1. Sochorová Eva 0 2 Bronislav Kutra 14:12 Detail
1. Král Šimon 0 2 Jiří Janšta 14:12 Detail
1. Olej Patrik 0 2 Šimon Hrabina 14:12 Detail
2. Olej Patrik 0 2 Šimon Hrabina 14:13 Detail
2. Dvořák Lukáš 0 2 Jan Krátký 14:14 Detail
2. Král Šimon 2 0 Jiří Janšta 14:14 Detail
2. Kožíšková Barbora 0 2 Marcela Krejčí 14:15 Detail
2. Sochorová Eva 0 2 Bronislav Kutra 14:15 Detail
GYKOVY 10 10 Křížovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Řehoř 2 0 Štěpán Dačo 14:12 Detail
1. Albert Hochman 0 2 Kristýna Komosná 14:12 Detail
1. Vojtěch Novák 0 2 Matyáš Kňourek 14:12 Detail
1. Petr Ryšávka 0 2 Claudie Havlásková 14:12 Detail
1. Ema Otevřelová 0 2 Viktorie Hladníčková 14:12 Detail
2. Albert Hochman 2 0 Kristýna Komosná 14:13 Detail
2. Vojtěch Novák 2 0 Matyáš Kňourek 14:14 Detail
2. Zdeněk Řehoř 2 0 Štěpán Dačo 14:14 Detail
2. Ema Otevřelová 0 2 Viktorie Hladníčková 14:14 Detail
2. Petr Ryšávka 2 0 Claudie Havlásková 14:15 Detail
DEAF 6 14 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Předota 0 2 Tomáš Jelínek 14:12 Detail
1. Václav Beránek 0 2 Michal Jelínek 14:12 Detail
1. Aneta Matušková 0 2 Matěj Skácel 14:12 Detail
1. Cyprián Zmajkovic 0 2 Anika Alexová 14:12 Detail
1. Samuel Berezický 0 2 Oliver Starycha 14:12 Detail
2. Václav Beránek 2 0 Michal Jelínek 14:13 Detail
2. Cyprián Zmajkovic 0 2 Anika Alexová 14:13 Detail
2. Lukáš Předota 0 2 Tomáš Jelínek 14:13 Detail
2. Samuel Berezický 2 0 Oliver Starycha 14:18 Detail
2. Aneta Matušková 2 0 Matěj Skácel 14:26 Detail
Mega najetý želvy 6 14 Fantastická pětka Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Macek 0 2 Anna Žáková 14:12 Detail
1. Petr Striegler 0 2 Lucie Holubová 14:12 Detail
1. Pavla Mairingerová 2 0 Ester Smolaková 14:12 Detail
1. Kristýna Brůžová 0 2 Zuzana Zakopalová 14:12 Detail
1. Jakub Grásgruber 2 0 Julie Vanderková 14:12 Detail
2. Petr Striegler 0 2 Lucie Holubová 14:14 Detail
2. Jakub Grásgruber 0 2 Julie Vanderková 14:15 Detail
2. Kristýna Brůžová 0 2 Zuzana Zakopalová 14:16 Detail
2. Ondřej Macek 0 2 Anna Žáková 14:16 Detail
2. Pavla Mairingerová 2 0 Ester Smolaková 14:16 Detail
PC Pálava 10 10 Gyrec Kakanky Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Müller 2 0 Tomáš Kroupa 14:12 Detail
1. Pechánková Sára 2 0 Ondrej Sukac 14:12 Detail
1. Záhora Michal 0 2 Adam Pivoňka 14:12 Detail
1. Komárek Michal 0 2 Adam Pivoňka 14:12 Detail
1. Valešová Anna 2 0 Pavel Zima 14:12 Detail
2. Záhora Michal 0 2 Adam Pivoňka 14:12 Detail
2. Komárek Michal 0 2 Adam Pivoňka 14:16 Detail
2. Pechánková Sára 2 0 Ondrej Sukac 14:17 Detail
2. Dominik Müller 0 2 Tomáš Kroupa 14:19 Detail
2. Valešová Anna 2 0 Pavel Zima 14:20 Detail
Soustruzi 0 20 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Dobšíček 0 2 Daniel Havrda 14:12 Detail
1. Petr Dlouhý 0 2 Marek Navrkal 14:12 Detail
1. Libor Kundrata 0 2 Antonín Havrda 14:12 Detail
1. Václav Raisigl 0 2 Filip Tesař 14:12 Detail
1. Václav Šplíchal 0 2 Patrik Pochylik 14:12 Detail
2. Václav Šplíchal 0 2 Patrik Pochylik 14:19 Detail
2. Lukáš Dobšíček 0 2 Daniel Havrda 14:19 Detail
2. Václav Raisigl 0 2 Filip Tesař 14:19 Detail
2. Libor Kundrata 0 2 Antonín Havrda 14:19 Detail
2. Petr Dlouhý 0 2 Marek Navrkal 14:19 Detail
Pavlovská 1 12 8 Storm Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Richter 0 2 Vittorio Ciampella 14:12 Detail
1. Vojtěch Jedlička 2 0 Nikol Bílková 14:12 Detail
1. Jindřich Macháč 2 0 Daniel Peška 14:12 Detail
1. Pavel Krupička 2 0 Aleksei Spolysov 14:12 Detail
1. Jan Papoušek 0 2 Matěj Černický 14:12 Detail
2. Vojtěch Jedlička 2 0 Nikol Bílková 14:14 Detail
2. Pavel Krupička 0 2 Aleksei Spolysov 14:14 Detail
2. Filip Richter 0 2 Vittorio Ciampella 14:17 Detail
2. Jindřich Macháč 2 0 Daniel Peška 14:19 Detail
2. Jan Papoušek 2 0 Matěj Černický 14:20 Detail
Bobřici 0 20 Elita z GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Teodor Čermák 0 2 Štěpánka Manová 14:12 Detail
1. Jan Pokorný 0 2 Kateřina Hanzlová 14:12 Detail
1. Michal Burian 0 2 Petr Walla 14:12 Detail
1. René Trojan 0 2 Petr Tomek 14:12 Detail
1. Matěj Novák 0 2 Terezie Psotová 14:12 Detail
2. Matěj Novák 0 2 Terezie Psotová 14:19 Detail
2. Jan Pokorný 0 2 Kateřina Hanzlová 14:19 Detail
2. Michal Burian 0 2 Petr Walla 14:19 Detail
2. Teodor Čermák 0 2 Štěpánka Manová 14:19 Detail
2. René Trojan 0 2 Petr Tomek 14:19 Detail
Uluru 8 12 Máneska Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Janírek 2 0 Ondřej Kořínek 14:12 Detail
1. Nikol Skřičíková 0 2 Jiří Večeřa 14:12 Detail
1. Kristýna Sedláková 0 2 Josef Řihák 14:12 Detail
1. René Fabián 0 2 Dominik Krátky 14:12 Detail
1. Damián Suchánek 0 2 Filip Kotačka 14:12 Detail
2. Michal Janírek 2 0 Ondřej Kořínek 14:13 Detail
2. René Fabián 2 0 Dominik Krátky 14:14 Detail
2. Kristýna Sedláková 0 2 Josef Řihák 14:14 Detail
2. Damián Suchánek 2 0 Filip Kotačka 14:15 Detail
2. Nikol Skřičíková 0 2 Jiří Večeřa 14:15 Detail
Boží bojovníci 0 20 Pišlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Halfarová 0 2 Anna Fialová 14:12 Detail
1. Anna Chytilová 0 2 Patrik Jíša 14:12 Detail
1. Terezie Zlámalová 0 2 Ondřej Kubát 14:12 Detail
1. Anna Matináková 0 2 Daniel Novotný 14:12 Detail
1. Lukáš Berka 0 2 Radoslav Vondráček 14:12 Detail
2. Marie Halfarová 0 2 Anna Fialová 14:19 Detail
2. Anna Chytilová 0 2 Patrik Jíša 14:20 Detail
2. Lukáš Berka 0 2 Radoslav Vondráček 14:20 Detail
2. Terezie Zlámalová 0 2 Ondřej Kubát 14:20 Detail
2. Anna Matináková 0 2 Daniel Novotný 14:20 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křenka 1 8 70 9 36
2. Štěrbina 8 54 7 26
3. HEAR 6 60 8 20
4. Gymik B 6 60 8 20
5. Gymik A 6 52 11 30
6. Pišiškvoři 6 50 9 27
7. Košťata 6 48 10 28
8. Piškvoráci 6 46 8 24
9. Dosbros 5 52 8 17
10. Zimbabwe 5 48 8 13
11. Křižáci 5 46 10 24
12. Piškvorčata 5 40 8 20
13. Pavlovská 1 4 44 9 12
14. Kolečka 4 44 6 6
15. Křížovci 4 40 10 14
16. Fantastická pětka 4 40 9 10
17. ZŠ Mládeže 4 40 7 8
18. Kabrňáci 4 38 12 16
19. GYKOVY 4 38 9 17
20. Pištové 4 38 9 8
21. Piškoti 4 36 9 10
22. žabí tým 4 36 8 6
23. Elita z GMK 3 40 5 3
24. PC Pálava 3 38 7 7
25. Gyrec Kakanky 3 32 8 7
26. Máneska 3 30 7 4
27. Mega najetý želvy 2 40 7 0
28. DEAF 2 32 8 4
29. Pišlíci 2 30 5 0
30. Storm 2 28 8 0
31. Soustruzi 2 28 7 4
32. Uluru 1 22 7 3
33. Bobřici 1 10 7 2
34. Boží bojovníci 0 10 4 0

Začátek: 18. 11. 13:49

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Piškvoráci 4 16 Gymik A Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Vymyslický 0 2 Tadeáš Čech 13:49 Detail
1. Pavel Malivánek 0 2 Daniel Svoboda 13:49 Detail
1. Tomáš Vítek 0 2 Viktor Šedivý 13:49 Detail
1. Richard Fajstl 0 2 Tomáš Krist 13:49 Detail
1. Martin Borovec 2 0 Ondřej Fichtl 13:49 Detail
2. Richard Fajstl 0 2 Tomáš Krist 13:51 Detail
2. Tomáš Vítek 0 2 Viktor Šedivý 13:51 Detail
2. Pavel Malivánek 0 2 Daniel Svoboda 13:52 Detail
2. Jiří Vymyslický 0 2 Tadeáš Čech 13:54 Detail
2. Martin Borovec 2 0 Ondřej Fichtl 14:04 Detail
Štěrbina 12 8 Kabrňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Křenek 0 2 Josef Příkaský 13:49 Detail
1. Tomáš Slezák 0 2 Jakub Grabec 13:49 Detail
1. Viktor Plekanec 0 2 Libor Budovič 13:49 Detail
1. Vojtěch Peterka 2 0 Filip Kubáň 13:49 Detail
1. Jaroslav David 0 2 Dominik Běloch 13:49 Detail
2. Viktor Plekanec 2 0 Libor Budovič 13:52 Detail
2. Tomáš Slezák 2 0 Jakub Grabec 13:52 Detail
2. Jaroslav David 2 0 Dominik Běloch 13:52 Detail
2. Vojtěch Peterka 2 0 Filip Kubáň 13:52 Detail
2. Filip Křenek 2 0 Josef Příkaský 13:56 Detail
Křenka 1 18 2 Piškvorčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Sochor 2 0 Jan Krátký 13:49 Detail
1. Jakub Radim Zbončák 2 0 Marcela Krejčí 13:49 Detail
1. Ondřej Buňka 2 0 Bronislav Kutra 13:49 Detail
1. Marek Berka 2 0 Jiří Janšta 13:49 Detail
1. David Šuman 2 0 Šimon Hrabina 13:49 Detail
2. Marek Berka 2 0 Jiří Janšta 13:53 Detail
2. Jakub Sochor 2 0 Jan Krátký 13:53 Detail
2. Ondřej Buňka 2 0 Bronislav Kutra 13:54 Detail
2. Jakub Radim Zbončák 2 0 Marcela Krejčí 13:54 Detail
2. David Šuman 0 2 Šimon Hrabina 13:54 Detail
Košťata 12 8 Křížovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Skrášek 2 0 Štěpán Dačo 13:49 Detail
1. Lukáš Kolacia 2 0 Kristýna Komosná 13:49 Detail
1. Alexandr Havlásek 2 0 Matyáš Kňourek 13:49 Detail
1. Patrik Černek 0 2 Claudie Havlásková 13:49 Detail
1. Sára Závrská 0 2 Viktorie Hladníčková 13:49 Detail
2. Jan Skrášek 0 2 Štěpán Dačo 13:50 Detail
2. Lukáš Kolacia 2 0 Kristýna Komosná 13:51 Detail
2. Alexandr Havlásek 0 2 Matyáš Kňourek 13:51 Detail
2. Patrik Černek 2 0 Claudie Havlásková 13:51 Detail
2. Sára Závrská 2 0 Viktorie Hladníčková 13:52 Detail
GYKOVY 4 16 HEAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Řehoř 2 0 Filip Blasczyk 13:49 Detail
1. Albert Hochman 0 2 Julia Hejnová 13:49 Detail
1. Vojtěch Novák 2 0 Tamara Babálová 13:49 Detail
1. Petr Ryšávka 0 2 Lukáš Kalvoda 13:49 Detail
1. Ema Otevřelová 0 2 Jiří Chalupa 13:49 Detail
2. Petr Ryšávka 0 2 Lukáš Kalvoda 13:51 Detail
2. Vojtěch Novák 0 2 Tamara Babálová 13:52 Detail
2. Ema Otevřelová 0 2 Jiří Chalupa 13:52 Detail
2. Albert Hochman 0 2 Julia Hejnová 13:52 Detail
2. Zdeněk Řehoř 0 2 Filip Blasczyk 13:55 Detail
Dosbros 14 6 Gyrec Kakanky Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Hlúšek 0 2 Tomáš Kroupa 13:49 Detail
1. Tomáš Novák 2 0 Ondrej Sukac 13:49 Detail
1. Ondřej Dudák 0 2 Adam Pivoňka 13:49 Detail
1. Tomáš Lesa 0 2 Adam Pivoňka 13:49 Detail
1. Martin Hábl 2 0 Pavel Zima 13:49 Detail
2. Martin Hlúšek 2 0 Tomáš Kroupa 13:51 Detail
2. Tomáš Lesa 2 0 Adam Pivoňka 13:51 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Ondrej Sukac 13:52 Detail
2. Ondřej Dudák 2 0 Adam Pivoňka 13:53 Detail
2. Martin Hábl 2 0 Pavel Zima 13:57 Detail
Pišiškvoři 18 2 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kozáček 2 0 Tomáš Jelínek 13:49 Detail
1. Monika Hořáková 2 0 Michal Jelínek 13:49 Detail
1. Vojtěch Struhař 2 0 Matěj Skácel 13:49 Detail
1. Pavel Bureš 2 0 Anika Alexová 13:49 Detail
1. Samuel Tomeček 2 0 Oliver Starycha 13:49 Detail
2. Pavel Bureš 2 0 Anika Alexová 13:51 Detail
2. Samuel Tomeček 2 0 Oliver Starycha 13:52 Detail
2. Monika Hořáková 0 2 Michal Jelínek 13:52 Detail
2. Vojtěch Struhař 2 0 Matěj Skácel 13:53 Detail
2. David Kozáček 2 0 Tomáš Jelínek 13:54 Detail
DEAF 4 16 žabí tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Předota 0 2 Antonín Košíček 13:49 Detail
1. Václav Beránek 0 2 Aneta Fialová 13:49 Detail
1. Aneta Matušková 2 0 Anna Fejerová 13:49 Detail
1. Cyprián Zmajkovic 0 2 Marie Gricmanová 13:49 Detail
1. Samuel Berezický 2 0 Silvie Sychrová 13:49 Detail
2. Lukáš Předota 0 2 Antonín Košíček 13:51 Detail
2. Samuel Berezický 0 2 Silvie Sychrová 13:51 Detail
2. Cyprián Zmajkovic 0 2 Marie Gricmanová 13:51 Detail
2. Aneta Matušková 0 2 Anna Fejerová 13:53 Detail
2. Václav Beránek 0 2 Aneta Fialová 13:56 Detail
Mega najetý želvy 6 14 ZŠ Mládeže Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Macek 2 0 Dvořák Lukáš 13:49 Detail
1. Petr Striegler 0 2 Kožíšková Barbora 13:49 Detail
1. Pavla Mairingerová 0 2 Sochorová Eva 13:49 Detail
1. Kristýna Brůžová 0 2 Král Šimon 13:49 Detail
1. Jakub Grásgruber 0 2 Olej Patrik 13:49 Detail
2. Pavla Mairingerová 0 2 Sochorová Eva 13:50 Detail
2. Kristýna Brůžová 0 2 Král Šimon 13:50 Detail
2. Petr Striegler 2 0 Kožíšková Barbora 13:51 Detail
2. Jakub Grásgruber 2 0 Olej Patrik 13:51 Detail
2. Ondřej Macek 0 2 Dvořák Lukáš 13:56 Detail
Gymik B 16 4 Fantastická pětka Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kern 0 2 Anna Žáková 13:49 Detail
1. Barbora Casková 2 0 Lucie Holubová 13:49 Detail
1. Šimon Brenkus 2 0 Ester Smolaková 13:49 Detail
1. Milan Kvarda 2 0 Zuzana Zakopalová 13:49 Detail
1. Kristýna Hajduková 2 0 Julie Vanderková 13:49 Detail
2. Barbora Casková 2 0 Lucie Holubová 13:51 Detail
2. Kristýna Hajduková 2 0 Julie Vanderková 13:52 Detail
2. David Kern 2 0 Anna Žáková 13:52 Detail
2. Šimon Brenkus 2 0 Ester Smolaková 13:57 Detail
2. Milan Kvarda 0 2 Zuzana Zakopalová 14:01 Detail
Pavlovská 1 4 16 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Richter 0 2 Robert Buš 13:49 Detail
1. Vojtěch Jedlička 0 2 Klára Pejchlová 13:49 Detail
1. Jindřich Macháč 0 2 Dominik Rolíšek 13:49 Detail
1. Pavel Krupička 2 0 Sarah Horáková 13:49 Detail
1. Jan Papoušek 0 2 Barbora Listová 13:49 Detail
2. Jindřich Macháč 2 0 Dominik Rolíšek 13:50 Detail
2. Filip Richter 0 2 Robert Buš 13:51 Detail
2. Jan Papoušek 0 2 Barbora Listová 13:52 Detail
2. Pavel Krupička 0 2 Sarah Horáková 13:53 Detail
2. Vojtěch Jedlička 0 2 Klára Pejchlová 13:53 Detail
Pištové 12 8 Elita z GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Horáková 2 0 Štěpánka Manová 13:49 Detail
1. Anna Soušová 2 0 Kateřina Hanzlová 13:49 Detail
1. Natália Wilksová 0 2 Petr Walla 13:49 Detail
1. Marie Vargová 0 2 Petr Tomek 13:49 Detail
1. Lucie Drobílková 2 0 Terezie Psotová 13:49 Detail
2. Marie Vargová 2 0 Petr Tomek 13:51 Detail
2. Lucie Drobílková 2 0 Terezie Psotová 13:51 Detail
2. Natália Wilksová 0 2 Petr Walla 13:52 Detail
2. Anna Soušová 2 0 Kateřina Hanzlová 13:52 Detail
2. Nela Horáková 0 2 Štěpánka Manová 13:54 Detail
Zimbabwe 12 8 Máneska Zobrazit/Skrýt detail
1. Elen Turbová 2 0 Ondřej Kořínek 13:49 Detail
1. Ema Kleinová 0 2 Jiří Večeřa 13:49 Detail
1. Ondřej Nový 0 2 Josef Řihák 13:49 Detail
1. Filip Marek 2 0 Dominik Krátky 13:49 Detail
1. Jindřich Vala 2 0 Filip Kotačka 13:49 Detail
2. Elen Turbová 0 2 Ondřej Kořínek 13:51 Detail
2. Filip Marek 0 2 Dominik Krátky 13:51 Detail
2. Ondřej Nový 2 0 Josef Řihák 13:52 Detail
2. Jindřich Vala 2 0 Filip Kotačka 13:53 Detail
2. Ema Kleinová 2 0 Jiří Večeřa 13:54 Detail
Uluru 2 18 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Janírek 2 0 Daniel Havrda 13:49 Detail
1. Nikol Skřičíková 0 2 Marek Navrkal 13:49 Detail
1. Kristýna Sedláková 0 2 Antonín Havrda 13:49 Detail
1. René Fabián 0 2 Filip Tesař 13:49 Detail
1. Damián Suchánek 0 2 Patrik Pochylik 13:49 Detail
2. René Fabián 0 2 Filip Tesař 13:51 Detail
2. Damián Suchánek 0 2 Patrik Pochylik 13:52 Detail
2. Michal Janírek 0 2 Daniel Havrda 13:52 Detail
2. Kristýna Sedláková 0 2 Antonín Havrda 13:52 Detail
2. Nikol Skřičíková 0 2 Marek Navrkal 13:52 Detail
Soustruzi 10 10 Bobřici Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Dobšíček 0 2 Teodor Čermák 13:49 Detail
1. Petr Dlouhý 0 2 Jan Pokorný 13:49 Detail
1. Libor Kundrata 0 2 Michal Burian 13:49 Detail
1. Václav Raisigl 0 2 René Trojan 13:49 Detail
1. Václav Šplíchal 0 2 Matěj Novák 13:49 Detail
2. Lukáš Dobšíček 2 0 Teodor Čermák 13:57 Detail
2. Libor Kundrata 2 0 Michal Burian 13:57 Detail
2. Petr Dlouhý 2 0 Jan Pokorný 13:57 Detail
2. Václav Raisigl 2 0 René Trojan 13:57 Detail
2. Václav Šplíchal 2 0 Matěj Novák 13:57 Detail
PC Pálava 18 2 Pišlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Müller 2 0 Anna Fialová 13:49 Detail
1. Pechánková Sára 2 0 Patrik Jíša 13:49 Detail
1. Záhora Michal 0 2 Ondřej Kubát 13:49 Detail
1. Komárek Michal 2 0 Daniel Novotný 13:49 Detail
1. Valešová Anna 2 0 Radoslav Vondráček 13:49 Detail
2. Komárek Michal 2 0 Daniel Novotný 13:51 Detail
2. Pechánková Sára 2 0 Patrik Jíša 13:51 Detail
2. Dominik Müller 2 0 Anna Fialová 13:51 Detail
2. Záhora Michal 2 0 Ondřej Kubát 13:51 Detail
2. Valešová Anna 2 0 Radoslav Vondráček 13:52 Detail
Storm 16 4 Boží bojovníci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vittorio Ciampella 2 0 Marie Halfarová 13:49 Detail
1. Nikol Bílková 2 0 Anna Chytilová 13:49 Detail
1. Daniel Peška 2 0 Terezie Zlámalová 13:49 Detail
1. Aleksei Spolysov 2 0 Anna Matináková 13:49 Detail
1. Matěj Černický 2 0 Lukáš Berka 13:49 Detail
2. Daniel Peška 0 2 Terezie Zlámalová 13:57 Detail
2. Vittorio Ciampella 2 0 Marie Halfarová 13:57 Detail
2. Matěj Černický 0 2 Lukáš Berka 13:57 Detail
2. Aleksei Spolysov 2 0 Anna Matináková 13:57 Detail
2. Nikol Bílková 2 0 Anna Chytilová 13:57 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křenka 1 6 56 3 16
2. Gymik A 6 46 4 24
3. Štěrbina 6 42 2 12
4. Košťata 6 40 4 22
5. Dosbros 5 44 2 10
6. HEAR 4 42 3 10
7. Gymik B 4 42 2 4
8. Pišiškvoři 4 38 3 11
9. Zimbabwe 4 38 1 4
10. Křižáci 4 36 4 13
11. ZŠ Mládeže 4 36 2 8
12. Pištové 4 36 1 4
13. žabí tým 4 34 2 6
14. Kabrňáci 4 32 4 12
15. Piškvoráci 4 32 2 8
16. Křížovci 3 30 4 8
17. GYKOVY 3 28 3 7
18. Piškvorčata 3 24 3 7
19. Mega najetý želvy 2 34 2 0
20. Pavlovská 1 2 32 3 4
21. PC Pálava 2 28 2 0
22. Soustruzi 2 28 1 2
23. Fantastická pětka 2 26 4 4
24. DEAF 2 26 4 0
25. Kolečka 2 24 2 2
26. Gyrec Kakanky 2 22 5 4
27. Piškoti 2 22 4 4
28. Storm 2 20 4 0
29. Elita z GMK 1 20 4 1
30. Máneska 1 18 4 2
31. Uluru 1 14 2 1
32. Bobřici 1 10 4 2
33. Pišlíci 0 10 2 0
34. Boží bojovníci 0 10 2 0

Začátek: 18. 11. 13:23

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GYKOVY 10 10 Piškvorčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Řehoř 2 0 Jan Krátký 13:23 Detail
1. Albert Hochman 0 2 Marcela Krejčí 13:23 Detail
1. Vojtěch Novák 0 2 Bronislav Kutra 13:23 Detail
1. Petr Ryšávka 2 0 Jiří Janšta 13:23 Detail
1. Ema Otevřelová 2 0 Šimon Hrabina 13:23 Detail
2. Petr Ryšávka 0 2 Jiří Janšta 13:24 Detail
2. Vojtěch Novák 0 2 Bronislav Kutra 13:25 Detail
2. Zdeněk Řehoř 2 0 Jan Krátký 13:25 Detail
2. Ema Otevřelová 0 2 Šimon Hrabina 13:26 Detail
2. Albert Hochman 2 0 Marcela Krejčí 13:27 Detail
Zimbabwe 6 14 Gymik A Zobrazit/Skrýt detail
1. Elen Turbová 0 2 Tadeáš Čech 13:23 Detail
1. Ema Kleinová 2 0 Daniel Svoboda 13:23 Detail
1. Ondřej Nový 0 2 Viktor Šedivý 13:23 Detail
1. Filip Marek 0 2 Tomáš Krist 13:23 Detail
1. Jindřich Vala 0 2 Ondřej Fichtl 13:23 Detail
2. Elen Turbová 0 2 Tadeáš Čech 13:25 Detail
2. Ema Kleinová 0 2 Daniel Svoboda 13:25 Detail
2. Ondřej Nový 0 2 Viktor Šedivý 13:25 Detail
2. Filip Marek 2 0 Tomáš Krist 13:28 Detail
2. Jindřich Vala 2 0 Ondřej Fichtl 13:29 Detail
Gymik B 8 12 Kabrňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kern 0 2 Josef Příkaský 13:23 Detail
1. Barbora Casková 0 2 Jakub Grabec 13:23 Detail
1. Šimon Brenkus 2 0 Libor Budovič 13:23 Detail
1. Milan Kvarda 2 0 Filip Kubáň 13:23 Detail
1. Kristýna Hajduková 0 2 Dominik Běloch 13:23 Detail
2. Barbora Casková 0 2 Jakub Grabec 13:24 Detail
2. Milan Kvarda 2 0 Filip Kubáň 13:24 Detail
2. Kristýna Hajduková 0 2 Dominik Běloch 13:26 Detail
2. David Kern 2 0 Josef Příkaský 13:30 Detail
2. Šimon Brenkus 0 2 Libor Budovič 13:32 Detail
Štěrbina 16 4 Gyrec Kakanky Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Křenek 2 0 Tomáš Kroupa 13:23 Detail
1. Tomáš Slezák 2 0 Ondrej Sukac 13:23 Detail
1. Viktor Plekanec 2 0 Adam Pivoňka 13:23 Detail
1. Vojtěch Peterka 2 0 Adam Pivoňka 13:23 Detail
1. Jaroslav David 2 0 Pavel Zima 13:23 Detail
2. Filip Křenek 0 2 Tomáš Kroupa 13:24 Detail
2. Vojtěch Peterka 2 0 Adam Pivoňka 13:25 Detail
2. Viktor Plekanec 2 0 Adam Pivoňka 13:27 Detail
2. Tomáš Slezák 0 2 Ondrej Sukac 13:28 Detail
2. Jaroslav David 2 0 Pavel Zima 13:30 Detail
Piškvoráci 14 6 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Vymyslický 0 2 Tomáš Jelínek 13:23 Detail
1. Pavel Malivánek 2 0 Michal Jelínek 13:23 Detail
1. Tomáš Vítek 2 0 Matěj Skácel 13:23 Detail
1. Richard Fajstl 0 2 Anika Alexová 13:23 Detail
1. Martin Borovec 2 0 Oliver Starycha 13:23 Detail
2. Pavel Malivánek 0 2 Michal Jelínek 13:24 Detail
2. Richard Fajstl 2 0 Anika Alexová 13:25 Detail
2. Jiří Vymyslický 2 0 Tomáš Jelínek 13:25 Detail
2. Tomáš Vítek 2 0 Matěj Skácel 13:27 Detail
2. Martin Borovec 2 0 Oliver Starycha 13:30 Detail
Křenka 1 20 0 žabí tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Sochor 2 0 Antonín Košíček 13:23 Detail
1. Jakub Radim Zbončák 2 0 Aneta Fialová 13:23 Detail
1. Ondřej Buňka 2 0 Anna Fejerová 13:23 Detail
1. Marek Berka 2 0 Marie Gricmanová 13:23 Detail
1. David Šuman 2 0 Silvie Sychrová 13:23 Detail
2. David Šuman 2 0 Silvie Sychrová 13:25 Detail
2. Jakub Sochor 2 0 Antonín Košíček 13:26 Detail
2. Jakub Radim Zbončák 2 0 Aneta Fialová 13:27 Detail
2. Ondřej Buňka 2 0 Anna Fejerová 13:28 Detail
2. Marek Berka 2 0 Marie Gricmanová 13:34 Detail
Košťata 14 6 ZŠ Mládeže Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Skrášek 0 2 Dvořák Lukáš 13:23 Detail
1. Lukáš Kolacia 0 2 Kožíšková Barbora 13:23 Detail
1. Alexandr Havlásek 2 0 Sochorová Eva 13:23 Detail
1. Patrik Černek 0 2 Král Šimon 13:23 Detail
1. Sára Závrská 2 0 Olej Patrik 13:23 Detail
2. Jan Skrášek 2 0 Dvořák Lukáš 13:24 Detail
2. Lukáš Kolacia 2 0 Kožíšková Barbora 13:24 Detail
2. Alexandr Havlásek 2 0 Sochorová Eva 13:25 Detail
2. Patrik Černek 2 0 Král Šimon 13:28 Detail
2. Sára Závrská 2 0 Olej Patrik 13:35 Detail
Pišiškvoři 10 10 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. David Kozáček 2 0 Robert Buš 13:23 Detail
1. Monika Hořáková 2 0 Klára Pejchlová 13:23 Detail
1. Vojtěch Struhař 2 0 Dominik Rolíšek 13:23 Detail
1. Pavel Bureš 0 2 Sarah Horáková 13:23 Detail
1. Samuel Tomeček 2 0 Barbora Listová 13:23 Detail
2. Pavel Bureš 0 2 Sarah Horáková 13:24 Detail
2. Samuel Tomeček 0 2 Barbora Listová 13:25 Detail
2. David Kozáček 0 2 Robert Buš 13:26 Detail
2. Monika Hořáková 0 2 Klára Pejchlová 13:28 Detail
2. Vojtěch Struhař 2 0 Dominik Rolíšek 13:33 Detail
Dosbros 20 0 Máneska Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Hlúšek 2 0 Ondřej Kořínek 13:23 Detail
1. Tomáš Novák 2 0 Jiří Večeřa 13:23 Detail
1. Ondřej Dudák 2 0 Josef Řihák 13:23 Detail
1. Tomáš Lesa 2 0 Dominik Krátky 13:23 Detail
1. Martin Hábl 2 0 Filip Kotačka 13:23 Detail
2. Martin Hlúšek 2 0 Ondřej Kořínek 13:24 Detail
2. Tomáš Lesa 2 0 Dominik Krátky 13:24 Detail
2. Martin Hábl 2 0 Filip Kotačka 13:25 Detail
2. Ondřej Dudák 2 0 Josef Řihák 13:26 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Jiří Večeřa 13:30 Detail
Soustruzi 8 12 Křížovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Dobšíček 0 2 Štěpán Dačo 13:23 Detail
1. Petr Dlouhý 0 2 Kristýna Komosná 13:23 Detail
1. Libor Kundrata 0 2 Matyáš Kňourek 13:23 Detail
1. Václav Raisigl 2 0 Claudie Havlásková 13:23 Detail
1. Václav Šplíchal 0 2 Viktorie Hladníčková 13:23 Detail
2. Petr Dlouhý 2 0 Kristýna Komosná 13:24 Detail
2. Václav Šplíchal 0 2 Viktorie Hladníčková 13:24 Detail
2. Lukáš Dobšíček 2 0 Štěpán Dačo 13:24 Detail
2. Václav Raisigl 2 0 Claudie Havlásková 13:26 Detail
2. Libor Kundrata 0 2 Matyáš Kňourek 13:31 Detail
Uluru 10 10 Elita z GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Janírek 0 2 Štěpánka Manová 13:23 Detail
1. Nikol Skřičíková 2 0 Kateřina Hanzlová 13:23 Detail
1. Kristýna Sedláková 2 0 Petr Walla 13:23 Detail
1. René Fabián 0 2 Petr Tomek 13:23 Detail
1. Damián Suchánek 2 0 Terezie Psotová 13:23 Detail
2. Nikol Skřičíková 2 0 Kateřina Hanzlová 13:24 Detail
2. Damián Suchánek 0 2 Terezie Psotová 13:25 Detail
2. Michal Janírek 0 2 Štěpánka Manová 13:25 Detail
2. René Fabián 2 0 Petr Tomek 13:29 Detail
2. Kristýna Sedláková 0 2 Petr Walla 13:29 Detail
Storm 0 20 HEAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Vittorio Ciampella 0 2 Filip Blasczyk 13:23 Detail
1. Nikol Bílková 0 2 Julia Hejnová 13:23 Detail
1. Daniel Peška 0 2 Tamara Babálová 13:23 Detail
1. Aleksei Spolysov 0 2 Lukáš Kalvoda 13:23 Detail
1. Matěj Černický 0 2 Jiří Chalupa 13:23 Detail
2. Aleksei Spolysov 0 2 Lukáš Kalvoda 13:25 Detail
2. Nikol Bílková 0 2 Julia Hejnová 13:28 Detail
2. Matěj Černický 0 2 Jiří Chalupa 13:30 Detail
2. Daniel Peška 0 2 Tamara Babálová 13:30 Detail
2. Vittorio Ciampella 0 2 Filip Blasczyk 13:30 Detail
DEAF 14 6 Pišlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Předota 2 0 Anna Fialová 13:23 Detail
1. Václav Beránek 2 0 Patrik Jíša 13:23 Detail
1. Aneta Matušková 2 0 Ondřej Kubát 13:23 Detail
1. Cyprián Zmajkovic 0 2 Daniel Novotný 13:23 Detail
1. Samuel Berezický 2 0 Radoslav Vondráček 13:23 Detail
2. Samuel Berezický 2 0 Radoslav Vondráček 13:25 Detail
2. Cyprián Zmajkovic 0 2 Daniel Novotný 13:27 Detail
2. Lukáš Předota 2 0 Anna Fialová 13:28 Detail
2. Aneta Matušková 0 2 Ondřej Kubát 13:28 Detail
2. Václav Beránek 2 0 Patrik Jíša 13:30 Detail
Mega najetý želvy 20 0 Boží bojovníci Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Macek 2 0 Marie Halfarová 13:23 Detail
1. Petr Striegler 2 0 Anna Chytilová 13:23 Detail
1. Pavla Mairingerová 2 0 Terezie Zlámalová 13:23 Detail
1. Kristýna Brůžová 2 0 Anna Matináková 13:23 Detail
1. Jakub Grásgruber 2 0 Lukáš Berka 13:23 Detail
2. Petr Striegler 2 0 Anna Chytilová 13:30 Detail
2. Ondřej Macek 2 0 Marie Halfarová 13:30 Detail
2. Kristýna Brůžová 2 0 Anna Matináková 13:30 Detail
2. Jakub Grásgruber 2 0 Lukáš Berka 13:31 Detail
2. Pavla Mairingerová 2 0 Terezie Zlámalová 13:31 Detail
PC Pálava 4 16 Fantastická pětka Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Müller 0 2 Anna Žáková 13:23 Detail
1. Pechánková Sára 2 0 Lucie Holubová 13:23 Detail
1. Záhora Michal 0 2 Ester Smolaková 13:23 Detail
1. Komárek Michal 0 2 Zuzana Zakopalová 13:23 Detail
1. Valešová Anna 0 2 Julie Vanderková 13:23 Detail
2. Komárek Michal 0 2 Zuzana Zakopalová 13:23 Detail
2. Pechánková Sára 2 0 Lucie Holubová 13:25 Detail
2. Záhora Michal 0 2 Ester Smolaková 13:25 Detail
2. Dominik Müller 0 2 Anna Žáková 13:29 Detail
2. Valešová Anna 0 2 Julie Vanderková 13:30 Detail
Pavlovská 1 20 0 Kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Richter 2 0 Daniel Havrda 13:23 Detail
1. Vojtěch Jedlička 2 0 Marek Navrkal 13:23 Detail
1. Jindřich Macháč 2 0 Antonín Havrda 13:23 Detail
1. Pavel Krupička 2 0 Filip Tesař 13:23 Detail
1. Jan Papoušek 2 0 Patrik Pochylik 13:23 Detail
2. Jan Papoušek 2 0 Patrik Pochylik 13:24 Detail
2. Jindřich Macháč 2 0 Antonín Havrda 13:24 Detail
2. Filip Richter 2 0 Daniel Havrda 13:24 Detail
2. Pavel Krupička 2 0 Filip Tesař 13:25 Detail
2. Vojtěch Jedlička 2 0 Marek Navrkal 13:36 Detail
Pištové 20 0 Bobřici Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Horáková 2 0 Teodor Čermák 13:23 Detail
1. Anna Soušová 2 0 Jan Pokorný 13:23 Detail
1. Natália Wilksová 2 0 Michal Burian 13:23 Detail
1. Marie Vargová 2 0 René Trojan 13:23 Detail
1. Lucie Drobílková 2 0 Matěj Novák 13:23 Detail
2. Natália Wilksová 2 0 Michal Burian 13:30 Detail
2. Marie Vargová 2 0 René Trojan 13:30 Detail
2. Lucie Drobílková 2 0 Matěj Novák 13:31 Detail
2. Anna Soušová 2 0 Jan Pokorný 13:31 Detail
2. Nela Horáková 2 0 Teodor Čermák 13:31 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křenka 1 4 38 0 6
2. Gymik A 4 30 0 8
3. Štěrbina 4 30 0 4
4. Piškvoráci 4 28 0 8
5. Košťata 4 28 0 8
6. Kabrňáci 4 24 0 8
7. Dosbros 3 30 0 4
8. GYKOVY 3 24 0 3
9. Piškvorčata 3 22 0 7
10. Křížovci 3 22 0 4
11. Mega najetý želvy 2 28 0 0
12. Pavlovská 1 2 28 0 0
13. HEAR 2 26 0 0
14. Gymik B 2 26 0 0
15. Zimbabwe 2 26 0 0
16. Pištové 2 24 0 0
17. DEAF 2 22 0 0
18. ZŠ Mládeže 2 22 0 0
19. Fantastická pětka 2 22 0 0
20. Pišiškvoři 2 20 0 5
21. Křižáci 2 20 0 5
22. Piškoti 2 20 0 0
23. žabí tým 2 18 0 2
24. Gyrec Kakanky 2 16 0 4
25. Soustruzi 1 18 0 1
26. Elita z GMK 1 12 0 1
27. Uluru 1 12 0 1
28. Máneska 1 10 0 1
29. PC Pálava 0 10 0 0
30. Pišlíci 0 8 0 0
31. Kolečka 0 6 0 0
32. Boží bojovníci 0 6 0 0
33. Storm 0 4 0 0
34. Bobřici 0 0 0 0

Začátek: 18. 11. 13:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Elita z GMK 2 18 Křenka 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpánka Manová 0 2 Jakub Sochor 13:00 Detail
1. Kateřina Hanzlová 0 2 Jakub Radim Zbončák 13:00 Detail
1. Petr Walla 0 2 Ondřej Buňka 13:00 Detail
1. Petr Tomek 0 2 Marek Berka 13:00 Detail
1. Terezie Psotová 0 2 David Šuman 13:00 Detail
2. Štěpánka Manová 0 2 Jakub Sochor 13:05 Detail
2. Petr Walla 0 2 Ondřej Buňka 13:07 Detail
2. Terezie Psotová 0 2 David Šuman 13:07 Detail
2. Kateřina Hanzlová 0 2 Jakub Radim Zbončák 13:07 Detail
2. Petr Tomek 2 0 Marek Berka 13:07 Detail
Křížovci 10 10 Pišiškvoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Dačo 0 2 David Kozáček 13:00 Detail
1. Kristýna Komosná 2 0 Monika Hořáková 13:00 Detail
1. Matyáš Kňourek 2 0 Vojtěch Struhař 13:00 Detail
1. Claudie Havlásková 0 2 Pavel Bureš 13:00 Detail
1. Viktorie Hladníčková 2 0 Samuel Tomeček 13:00 Detail
2. Claudie Havlásková 0 2 Pavel Bureš 13:01 Detail
2. Viktorie Hladníčková 2 0 Samuel Tomeček 13:02 Detail
2. Kristýna Komosná 0 2 Monika Hořáková 13:03 Detail
2. Štěpán Dačo 0 2 David Kozáček 13:03 Detail
2. Matyáš Kňourek 2 0 Vojtěch Struhař 13:04 Detail
HEAR 6 14 Košťata Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Blasczyk 2 0 Jan Skrášek 13:00 Detail
1. Julia Hejnová 0 2 Lukáš Kolacia 13:00 Detail
1. Tamara Babálová 0 2 Alexandr Havlásek 13:00 Detail
1. Lukáš Kalvoda 2 0 Patrik Černek 13:00 Detail
1. Jiří Chalupa 0 2 Sára Závrská 13:00 Detail
2. Lukáš Kalvoda 0 2 Patrik Černek 13:01 Detail
2. Jiří Chalupa 0 2 Sára Závrská 13:01 Detail
2. Tamara Babálová 0 2 Alexandr Havlásek 13:03 Detail
2. Julia Hejnová 0 2 Lukáš Kolacia 13:05 Detail
2. Filip Blasczyk 2 0 Jan Skrášek 13:07 Detail
Kabrňáci 12 8 DEAF Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Příkaský 0 2 Lukáš Předota 13:00 Detail
1. Jakub Grabec 0 2 Václav Beránek 13:00 Detail
1. Libor Budovič 2 0 Aneta Matušková 13:00 Detail
1. Filip Kubáň 2 0 Cyprián Zmajkovic 13:00 Detail
1. Dominik Běloch 2 0 Samuel Berezický 13:00 Detail
2. Dominik Běloch 2 0 Samuel Berezický 13:00 Detail
2. Filip Kubáň 2 0 Cyprián Zmajkovic 13:02 Detail
2. Libor Budovič 2 0 Aneta Matušková 13:03 Detail
2. Josef Příkaský 0 2 Lukáš Předota 13:03 Detail
2. Jakub Grabec 0 2 Václav Beránek 13:07 Detail
Piškvorčata 12 8 Pavlovská 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Krátký 2 0 Filip Richter 13:00 Detail
1. Marcela Krejčí 2 0 Vojtěch Jedlička 13:00 Detail
1. Bronislav Kutra 2 0 Jindřich Macháč 13:00 Detail
1. Jiří Janšta 0 2 Pavel Krupička 13:00 Detail
1. Šimon Hrabina 2 0 Jan Papoušek 13:00 Detail
2. Jan Krátký 0 2 Filip Richter 13:01 Detail
2. Jiří Janšta 0 2 Pavel Krupička 13:02 Detail
2. Bronislav Kutra 0 2 Jindřich Macháč 13:03 Detail
2. Šimon Hrabina 2 0 Jan Papoušek 13:09 Detail
2. Marcela Krejčí 2 0 Vojtěch Jedlička 13:13 Detail
Gyrec Kakanky 12 8 Mega najetý želvy Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Kroupa 2 0 Ondřej Macek 13:00 Detail
1. Ondrej Sukac 0 2 Petr Striegler 13:00 Detail
1. Adam Pivoňka 2 0 Pavla Mairingerová 13:00 Detail
1. Adam Pivoňka 2 0 Kristýna Brůžová 13:00 Detail
1. Pavel Zima 0 2 Jakub Grásgruber 13:00 Detail
2. Ondrej Sukac 0 2 Petr Striegler 13:05 Detail
2. Pavel Zima 0 2 Jakub Grásgruber 13:07 Detail
2. Tomáš Kroupa 2 0 Ondřej Macek 13:07 Detail
2. Adam Pivoňka 2 0 Pavla Mairingerová 13:07 Detail
2. Adam Pivoňka 2 0 Kristýna Brůžová 13:07 Detail
Máneska 10 10 Soustruzi Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kořínek 2 0 Lukáš Dobšíček 13:00 Detail
1. Jiří Večeřa 0 2 Petr Dlouhý 13:00 Detail
1. Josef Řihák 2 0 Libor Kundrata 13:00 Detail
1. Dominik Krátky 2 0 Václav Raisigl 13:00 Detail
1. Filip Kotačka 2 0 Václav Šplíchal 13:00 Detail
2. Jiří Večeřa 0 2 Petr Dlouhý 13:01 Detail
2. Ondřej Kořínek 0 2 Lukáš Dobšíček 13:05 Detail
2. Dominik Krátky 0 2 Václav Raisigl 13:07 Detail
2. Josef Řihák 2 0 Libor Kundrata 13:07 Detail
2. Filip Kotačka 0 2 Václav Šplíchal 13:08 Detail
Piškoti 14 6 PC Pálava Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Jelínek 2 0 Dominik Müller 13:00 Detail
1. Michal Jelínek 2 0 Pechánková Sára 13:00 Detail
1. Matěj Skácel 2 0 Záhora Michal 13:00 Detail
1. Anika Alexová 2 0 Komárek Michal 13:00 Detail
1. Oliver Starycha 2 0 Valešová Anna 13:00 Detail
2. Tomáš Jelínek 0 2 Dominik Müller 13:05 Detail
2. Oliver Starycha 0 2 Valešová Anna 13:07 Detail
2. Anika Alexová 2 0 Komárek Michal 13:07 Detail
2. Michal Jelínek 2 0 Pechánková Sára 13:07 Detail
2. Matěj Skácel 0 2 Záhora Michal 13:08 Detail
Gymik A 16 4 Pištové Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Čech 2 0 Nela Horáková 13:00 Detail
1. Daniel Svoboda 2 0 Anna Soušová 13:00 Detail
1. Viktor Šedivý 2 0 Natália Wilksová 13:00 Detail
1. Tomáš Krist 2 0 Marie Vargová 13:00 Detail
1. Ondřej Fichtl 2 0 Lucie Drobílková 13:00 Detail
2. Tomáš Krist 0 2 Marie Vargová 13:01 Detail
2. Ondřej Fichtl 0 2 Lucie Drobílková 13:01 Detail
2. Viktor Šedivý 2 0 Natália Wilksová 13:02 Detail
2. Daniel Svoboda 2 0 Anna Soušová 13:03 Detail
2. Tadeáš Čech 2 0 Nela Horáková 13:07 Detail
Pišlíci 2 18 Gymik B Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Fialová 0 2 David Kern 13:00 Detail
1. Patrik Jíša 0 2 Barbora Casková 13:00 Detail
1. Ondřej Kubát 0 2 Šimon Brenkus 13:00 Detail
1. Daniel Novotný 0 2 Milan Kvarda 13:00 Detail
1. Radoslav Vondráček 2 0 Kristýna Hajduková 13:00 Detail
2. Patrik Jíša 0 2 Barbora Casková 13:01 Detail
2. Anna Fialová 0 2 David Kern 13:02 Detail
2. Daniel Novotný 0 2 Milan Kvarda 13:05 Detail
2. Radoslav Vondráček 0 2 Kristýna Hajduková 13:08 Detail
2. Ondřej Kubát 0 2 Šimon Brenkus 13:08 Detail
Kolečka 6 14 GYKOVY Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Havrda 0 2 Zdeněk Řehoř 13:00 Detail
1. Marek Navrkal 0 2 Albert Hochman 13:00 Detail
1. Antonín Havrda 0 2 Vojtěch Novák 13:00 Detail
1. Filip Tesař 2 0 Petr Ryšávka 13:00 Detail
1. Patrik Pochylik 0 2 Ema Otevřelová 13:00 Detail
2. Antonín Havrda 0 2 Vojtěch Novák 13:00 Detail
2. Filip Tesař 0 2 Petr Ryšávka 13:00 Detail
2. Daniel Havrda 0 2 Zdeněk Řehoř 13:02 Detail
2. Patrik Pochylik 2 0 Ema Otevřelová 13:06 Detail
2. Marek Navrkal 2 0 Albert Hochman 13:06 Detail
Boží bojovníci 6 14 Štěrbina Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Halfarová 0 2 Filip Křenek 13:00 Detail
1. Anna Chytilová 0 2 Tomáš Slezák 13:00 Detail
1. Terezie Zlámalová 2 0 Viktor Plekanec 13:00 Detail
1. Anna Matináková 0 2 Vojtěch Peterka 13:00 Detail
1. Lukáš Berka 0 2 Jaroslav David 13:00 Detail
2. Terezie Zlámalová 2 0 Viktor Plekanec 13:01 Detail
2. Marie Halfarová 0 2 Filip Křenek 13:03 Detail
2. Anna Chytilová 2 0 Tomáš Slezák 13:04 Detail
2. Anna Matináková 0 2 Vojtěch Peterka 13:04 Detail
2. Lukáš Berka 0 2 Jaroslav David 13:05 Detail
Bobřici 0 20 Zimbabwe Zobrazit/Skrýt detail
1. Teodor Čermák 0 2 Elen Turbová 13:00 Detail
1. Jan Pokorný 0 2 Ema Kleinová 13:00 Detail
1. Michal Burian 0 2 Ondřej Nový 13:00 Detail
1. René Trojan 0 2 Filip Marek 13:00 Detail
1. Matěj Novák 0 2 Jindřich Vala 13:00 Detail
2. Matěj Novák 0 2 Jindřich Vala 13:07 Detail
2. René Trojan 0 2 Filip Marek 13:07 Detail
2. Teodor Čermák 0 2 Elen Turbová 13:07 Detail
2. Michal Burian 0 2 Ondřej Nový 13:07 Detail
2. Jan Pokorný 0 2 Ema Kleinová 13:07 Detail
žabí tým 18 2 Uluru Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Košíček 2 0 Michal Janírek 13:00 Detail
1. Aneta Fialová 2 0 Nikol Skřičíková 13:00 Detail
1. Anna Fejerová 2 0 Kristýna Sedláková 13:00 Detail
1. Marie Gricmanová 2 0 René Fabián 13:00 Detail
1. Silvie Sychrová 2 0 Damián Suchánek 13:00 Detail
2. Silvie Sychrová 2 0 Damián Suchánek 13:02 Detail
2. Anna Fejerová 2 0 Kristýna Sedláková 13:05 Detail
2. Aneta Fialová 0 2 Nikol Skřičíková 13:05 Detail
2. Antonín Košíček 2 0 Michal Janírek 13:07 Detail
2. Marie Gricmanová 2 0 René Fabián 13:09 Detail
Storm 4 16 ZŠ Mládeže Zobrazit/Skrýt detail
1. Vittorio Ciampella 0 2 Dvořák Lukáš 13:00 Detail
1. Nikol Bílková 0 2 Kožíšková Barbora 13:00 Detail
1. Daniel Peška 0 2 Sochorová Eva 13:00 Detail
1. Aleksei Spolysov 2 0 Král Šimon 13:00 Detail
1. Matěj Černický 0 2 Olej Patrik 13:00 Detail
2. Aleksei Spolysov 0 2 Král Šimon 13:05 Detail
2. Vittorio Ciampella 0 2 Dvořák Lukáš 13:07 Detail
2. Daniel Peška 0 2 Sochorová Eva 13:07 Detail
2. Matěj Černický 0 2 Olej Patrik 13:07 Detail
2. Nikol Bílková 2 0 Kožíšková Barbora 13:07 Detail
Fantastická pětka 6 14 Piškvoráci Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Žáková 0 2 Jiří Vymyslický 13:00 Detail
1. Lucie Holubová 0 2 Pavel Malivánek 13:00 Detail
1. Ester Smolaková 2 0 Tomáš Vítek 13:00 Detail
1. Zuzana Zakopalová 0 2 Richard Fajstl 13:00 Detail
1. Julie Vanderková 2 0 Martin Borovec 13:00 Detail
2. Julie Vanderková 2 0 Martin Borovec 13:01 Detail
2. Zuzana Zakopalová 0 2 Richard Fajstl 13:02 Detail
2. Ester Smolaková 0 2 Tomáš Vítek 13:04 Detail
2. Lucie Holubová 0 2 Pavel Malivánek 13:05 Detail
2. Anna Žáková 0 2 Jiří Vymyslický 13:06 Detail
Křižáci 10 10 Dosbros Zobrazit/Skrýt detail
1. Robert Buš 2 0 Martin Hlúšek 13:00 Detail
1. Klára Pejchlová 0 2 Tomáš Novák 13:00 Detail
1. Dominik Rolíšek 2 0 Ondřej Dudák 13:00 Detail
1. Sarah Horáková 0 2 Tomáš Lesa 13:00 Detail
1. Barbora Listová 2 0 Martin Hábl 13:00 Detail
2. Dominik Rolíšek 0 2 Ondřej Dudák 13:01 Detail
2. Robert Buš 0 2 Martin Hlúšek 13:02 Detail
2. Barbora Listová 0 2 Martin Hábl 13:03 Detail
2. Sarah Horáková 2 0 Tomáš Lesa 13:06 Detail
2. Klára Pejchlová 2 0 Tomáš Novák 13:06 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Zimbabwe 2 20 0 0
2. Gymik B 2 18 0 0
3. Křenka 1 2 18 0 0
4. žabí tým 2 18 0 0
5. Gymik A 2 16 0 0
6. ZŠ Mládeže 2 16 0 0
7. Štěrbina 2 14 0 0
8. Piškvoráci 2 14 0 0
9. Košťata 2 14 0 0
10. Piškoti 2 14 0 0
11. GYKOVY 2 14 0 0
12. Piškvorčata 2 12 0 0
13. Kabrňáci 2 12 0 0
14. Gyrec Kakanky 2 12 0 0
15. Pišiškvoři 1 10 0 1
16. Máneska 1 10 0 1
17. Křižáci 1 10 0 1
18. Křížovci 1 10 0 1
19. Soustruzi 1 10 0 1
20. Dosbros 1 10 0 1
21. DEAF 0 8 0 0
22. Mega najetý želvy 0 8 0 0
23. Pavlovská 1 0 8 0 0
24. HEAR 0 6 0 0
25. PC Pálava 0 6 0 0
26. Kolečka 0 6 0 0
27. Boží bojovníci 0 6 0 0
28. Fantastická pětka 0 6 0 0
29. Storm 0 4 0 0
30. Pištové 0 4 0 0
31. Elita z GMK 0 2 0 0
32. Uluru 0 2 0 0
33. Pišlíci 0 2 0 0
34. Bobřici 0 0 0 0