Dej soupeři X.O.!

Turnaj - detail

Název plšQworky 2018 - Oblastní turnaj
Čas 23. 11. 2018 09:00
Stav Odehraný
Pořadatelská škola Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Místo Brno - třída Kpt. Jaroše 1829
Organizátor Vojtěch Bžatek
bzatek@scg.cz
Pořadí Tým Škola
1 Jaroška1 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace (Brno, třída Kpt. Jaroše 1829)
2 Křenka 1 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace (Brno, Křenová 304)
3 Jaroška2 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace (Brno, třída Kpt. Jaroše 1829)
4 Jaroška4 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace (Brno, třída Kpt. Jaroše 1829)
5 - 7 ZŠ Herčíkova 1 Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace (Brno, Herčíkova 2499)
5 - 7 Jaroška3 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace (Brno, třída Kpt. Jaroše 1829)
5 - 7 Hroznováci Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace (Brno, Hroznová 65)
9 - 22 Tvoje máma Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace (Brno, Jaselská 190)
9 - 22 Křížáci Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace (Brno, Sokolská 366)
9 - 22 Titanis Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace (Brno, Sokolská 366)
9 - 22 Trojúhelník Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace (Brno, Sokolská 366)
9 - 22 PAVLOVÁCI Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace (Brno, Pavlovská 576)
9 - 22 BIUSQITS Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace (Brno, Pavlovská 576)
9 - 22 PIŠKVORKÁČI Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace (Brno, Pavlovská 576)
9 - 22 EROS Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace (Brno, Pavlovská 576)
9 - 22 Křenka 3 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace (Brno, Křenová 304)
9 - 22 Křenka 2 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace (Brno, Křenová 304)
9 - 22 ZŠ Herčíkova 2 Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace (Brno, Herčíkova 2499)
9 - 22 Snaha byla Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace (Tišnov, nám. Míru 22)
9 - 22 Piškvorkáři Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace (Tišnov, nám. Míru 22)
9 - 22 Brychta team Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace (Slavkov u Brna, Tyršova 479)