Dej soupeři X.O.!

Turnaj - detail

Název plšQworky 2018 - Oblastní turnaj
Čas 16. 11. 2018 08:30
Stav Odehraný
Pořadatelská škola Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Místo Brno - Kotlářská 263
Organizátor Hana Bičanová
bicanova@scg.cz
Pořadí Tým Škola
1 GML A Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace (Brno, Žižkova 980)
2 GML B Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace (Brno, Žižkova 980)
3 Elitní tým Moravského Gymnázia A Moravské gymnázium Brno s.r.o. (Brno, Veveří 472)
4 GML C Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace (Brno, Žižkova 980)
5 - 8 KŘIŽÁCI Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (Újezd u Brna, Školní 284)
5 - 8 Noname Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace (Brno, Kotlářská 263)
5 - 8 Tic-tac-toe Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba (Brno, Mendlovo náměstí 1)
5 - 8 GYBY Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace (Brno, Vejrostova 1143)
9 - 19 X-Force Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace (Brno, Kotlářská 263)
9 - 19 PT JAHODA VETETO Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace (Brno, Kotlářská 263)
9 - 19 N3RDI Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace (Brno, Kotlářská 263)
9 - 19 Kiříci Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace (Brno, Vejrostova 1143)
9 - 19 Ústřední topení Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace (Brno, Purkyňova 2832)
9 - 19 Purkyňka Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace (Brno, Purkyňova 2832)
9 - 19 BZUČÁCI Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (Újezd u Brna, Školní 284)
9 - 19 Hvězdy Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (Újezd u Brna, Školní 284)
9 - 19 Záložní Elitní tým Moravského Gymnázia B Moravské gymnázium Brno s.r.o. (Brno, Veveří 472)
9 - 19 GML D Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace (Brno, Žižkova 980)
9 - 19 xo Zbýšov xo Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace (Zbýšov, J. A. Komenského 473)