Dej soupeři X.O.!

Turnaj - detail

Název plšQworky 2018 - Grandfinále
Čas 06. 11. 2017 08:30
Stav Odehraný
Pořadatelská škola Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197
Místo Kutná Hora - Masarykova 197
Organizátor Nikol Hartová
hartova@scg.cz
Pořadí Tým Škola
1 VĚČNÁ PĚTKA Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197 (Kutná Hora, Masarykova 197)
2 Hnědá kavalerie Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197 (Kutná Hora, Masarykova 197)
3 Team Aura Základní škola Sadská (Sadská, Karoliny Světlé 386)
4 Mikyho klubík Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197 (Kutná Hora, Masarykova 197)
5 - 8 Šadaj Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162 (Kolín, Žižkova 162)
5 - 8 Šimíci Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162 (Kolín, Žižkova 162)
5 - 8 Tým E4C Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197 (Kutná Hora, Masarykova 197)
5 - 8 Mongolové Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 (Kutná Hora, Jaselská 932)
9 - 24 v 11 jedeme domů Základní škola Sadská (Sadská, Karoliny Světlé 386)
9 - 24 Petrův tým Základní škola Kolín III., Masarykova 412 (Kolín, Masarykova 412)
9 - 24 Lovci mametů Základní škola Kolín III., Masarykova 412 (Kolín, Masarykova 412)
9 - 24 Sepiáci Základní škola Kolín III., Masarykova 412 (Kolín, Masarykova 412)
9 - 24 Rakeťáci Obchodní akademie, Kolín IV, Kutnohorská 41 (Kolín, Kutnohorská 41)
9 - 24 Gold Doctors Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135 (Kolín, Karoliny Světlé 135)
9 - 24 Apokarpní gynéceum Církevní gymnázium v Kutné Hoře (Kutná Hora, Jiřího z Poděbrad 288)
9 - 24 Negříci Základní škola Sadská (Sadská, Karoliny Světlé 386)
9 - 24 Syčáci Základní škola Sadská (Sadská, Karoliny Světlé 386)
9 - 24 FALCON Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162 (Kolín, Žižkova 162)
9 - 24 Blešky Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162 (Kolín, Žižkova 162)
9 - 24 MMVPAC Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 (Kutná Hora, Jaselská 932)
9 - 24 Pískobloci Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 (Kutná Hora, Jaselská 932)
9 - 24 Žárovky s.r.o. Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 (Kutná Hora, Jaselská 932)
9 - 24 NEDOTKNUTELNÍ Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace (Poděbrady, Boučkova 355)
9 - 24 GJP slavs Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166 (Poděbrady, Studentská 166)