Dej soupeři X.O.!

Turnaj - detail

Název plšQworky 2018 - Grandfinále
Čas 07. 11. 2017 08:30
Stav Odehraný
Pořadatelská škola Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21
Místo Plzeň - Opavská 823
Organizátor Petra Plachá
placha@scg.cz
Pořadí Tým Škola
1 Beznadějný případ Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2 (Plzeň, Petákova 2055)
2 GLP 1 Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 (Plzeň, Opavská 823)
3 SPŠE1 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85 (Plzeň, Koterovská 828)
4 Květinky Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 (Plzeň, Opavská 823)
5 - 8 GLP 3 Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 (Plzeň, Opavská 823)
5 - 8 PLG 3 Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99 (Plzeň, Karlovarská 1210)
5 - 8 Kolečka Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99 (Plzeň, Karlovarská 1210)
5 - 8 MPP - team Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99 (Plzeň, Karlovarská 1210)
9 - 19 BPA 2 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola (Plzeň, Tylova 988)
9 - 19 ZŠ Chrást - Tučnáci Základní škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace (Chrást, nám. Čsl. legií 26)
9 - 19 Čtrnáctka 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace (Plzeň, Zábělská 1220)
9 - 19 Chalani 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace (Plzeň, Baarova 2564)
9 - 19 Oxylon 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace (Plzeň, Baarova 2564)
9 - 19 SPŠE2 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85 (Plzeň, Koterovská 828)
9 - 19 Teletubbies SOU elektrotechnické (Plzeň, Vejprnická 56)
9 - 19 Bílá mlha SOU elektrotechnické (Plzeň, Vejprnická 56)
9 - 19 SKAP Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99 (Plzeň, Karlovarská 1210)
9 - 19 BPA 1 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola (Plzeň, Tylova 988)
9 - 19 ZŠ Chrást - Rejdivouni Základní škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace (Chrást, nám. Čsl. legií 26)