Dej soupeři X.O.!

Turnaj - detail

Název plšQworky 2018 - Grandfinále
Čas 07. 11. 2017 08:30
Stav Odehraný
Pořadatelská škola Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková
Místo Most - Zdeňka Fibicha 2778
Organizátor Martin Bruna
bruna@scg.cz
Pořadí Tým Škola
1 B-smart Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace (Most, Čsl. armády 1530)
2 Kulíškové Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o. (Most, Aloise Jiráska 1887)
3 SPICY PUMPKIN SHAKE Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace (Most, Čsl. armády 1530)
4 4. M Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
5 - 8 Edustar Střední škola EDUCHEM, a.s. (Meziboří, Okružní 128)
5 - 8 3. K Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
5 - 8 2. EK Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
5 - 8 2. M Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
9 - 21 2.A Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
9 - 21 Koblížci Střední odborná škola InterDACT s.r.o. (Most, Pionýrů 2806)
9 - 21 3. E Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
9 - 21 Diskobroučci Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o. (Most, Aloise Jiráska 1887)
9 - 21 MilionMínus Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace (Most, Zdeňka Štěpánka 2912)
9 - 21 Mostecký Pušky Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o. (Most, Aloise Jiráska 1887)
9 - 21 1. O Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
9 - 21 Klobásníci Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace (Most, Zdeňka Štěpánka 2912)
9 - 21 3. A Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
9 - 21 2. O Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková (Most, Zdeňka Fibicha 2778)
9 - 21 Šlemouni Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace (Most, Zdeňka Štěpánka 2912)
9 - 21 Kladiva Hamr Střední odborná škola, Litvínov - Hamr, příspěvková organizace (Litvínov, Mládežnická 236)
9 - 21 Okurky Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace (Most, Zdeňka Štěpánka 2912)