Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, Pardubice Dašická 1083

21. 11. 2022 (Základní školy Krajské turnaje)

  • Kde: Pardubice - Dašická 1083
  • Kdy: 21. 11. v 08:30
  • Postupujících: 2
  • Kraj: Pardubický
  • Organizátor: Zdeněk Tejkl
Hon za poháry (ale pomalu Snejksi!)
V pondělí 21.11.2022 proběhl krajský turnaj základních škol na Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083.

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. Za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka.

Začátek: 21. 11. 12:03

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
1. KDŠ 8 4 Snejksové Zobrazit/Skrýt detail
2. Pablo 2 10 Žabaři Zobrazit/Skrýt detail
3. Křížáci 4 8 Je mi to jedno Zobrazit/Skrýt detail
4. Křížky a kolečka 4 8 Blondýnci Zobrazit/Skrýt detail
5. NINJA GO 8 4 Kočkoholky Zobrazit/Skrýt detail
6. Soví mlýny 8 4 Sluníčka Zobrazit/Skrýt detail
7. LŠF 12 0 Ceres Zobrazit/Skrýt detail
8. Křížaly 6 6 Alfa tým Zobrazit/Skrýt detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. KDŠ 11 49 27 71
2. Žabaři 9 49 27 59
3. Snejksové 8 47 28 52
4. Pablo 8 43 30 50
5. Je mi to jedno 8 36 21 34
6. NINJA GO 7 42 16 21
7. Blondýnci 7 37 28 41
8. Křížáci 6 39 29 36
9. LŠF 6 39 22 18
10. Soví mlýny 6 39 22 16
11. Křížky a kolečka 5 32 26 30
12. Kočkoholky 4 36 25 8
13. Křížaly 4 32 16 8
14. Sluníčka 4 26 27 22
15. Alfa tým 3 30 25 4
16. Ceres 0 0 20 0

Začátek: 21. 11. 11:21

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
1. KDŠ 6 6 Žabaři Zobrazit/Skrýt detail
2. Křížáci 3 9 Pablo Zobrazit/Skrýt detail
3. Soví mlýny 0 12 Snejksové Zobrazit/Skrýt detail
4. Je mi to jedno 8 4 Sluníčka Zobrazit/Skrýt detail
5. LŠF 2 10 Křížky a kolečka Zobrazit/Skrýt detail
6. Křížaly 2 10 Blondýnci Zobrazit/Skrýt detail
7. NINJA GO 8 4 Alfa tým Zobrazit/Skrýt detail
8. Ceres 0 12 Kočkoholky Zobrazit/Skrýt detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. KDŠ 9 41 16 49
2. Snejksové 8 43 16 40
3. Pablo 8 41 19 46
4. Žabaři 7 39 15 31
5. Křížáci 6 35 20 32
6. Je mi to jedno 6 28 13 20
7. NINJA GO 5 34 11 9
8. Blondýnci 5 29 18 23
9. Křížky a kolečka 5 28 15 21
10. Kočkoholky 4 32 13 6
11. Soví mlýny 4 31 15 8
12. LŠF 4 27 17 12
13. Sluníčka 4 22 17 16
14. Křížaly 3 26 13 5
15. Alfa tým 2 24 15 0
16. Ceres 0 0 11 0

Začátek: 21. 11. 10:55

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
1. KDŠ 8 4 Pablo Zobrazit/Skrýt detail
2. Soví mlýny 4 8 Žabaři Zobrazit/Skrýt detail
3. LŠF 5 7 Snejksové Zobrazit/Skrýt detail
4. Křížáci 10 2 Křížky a kolečka Zobrazit/Skrýt detail
5. Křížaly 4 8 Sluníčka Zobrazit/Skrýt detail
6. Je mi to jedno 8 4 Kočkoholky Zobrazit/Skrýt detail
7. NINJA GO 6 6 Blondýnci Zobrazit/Skrýt detail
8. Ceres 0 12 Alfa tým Zobrazit/Skrýt detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. KDŠ 8 35 8 34
2. Žabaři 6 33 7 18
3. Křížáci 6 32 10 26
4. Pablo 6 32 9 22
5. Snejksové 6 31 10 28
6. Soví mlýny 4 31 6 4
7. LŠF 4 25 10 12
8. Je mi to jedno 4 20 5 8
9. Sluníčka 4 18 9 12
10. NINJA GO 3 26 6 3
11. Křížaly 3 24 5 3
12. Blondýnci 3 19 10 11
13. Křížky a kolečka 3 18 9 9
14. Kočkoholky 2 20 8 6
15. Alfa tým 2 20 8 0
16. Ceres 0 0 6 0

Začátek: 21. 11. 10:18

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
1. KDŠ 7 5 LŠF Zobrazit/Skrýt detail
2. Pablo 10 2 Snejksové Zobrazit/Skrýt detail
3. Soví mlýny 10 2 Kočkoholky Zobrazit/Skrýt detail
4. Křížáci 12 0 Sluníčka Zobrazit/Skrýt detail
5. NINJA GO 4 8 Křížky a kolečka Zobrazit/Skrýt detail
6. Žabaři 12 0 Alfa tým Zobrazit/Skrýt detail
7. Je mi to jedno 4 8 Blondýnci Zobrazit/Skrýt detail
8. Křížaly 12 0 Ceres Zobrazit/Skrýt detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pablo 6 28 2 16
2. KDŠ 6 27 3 18
3. Soví mlýny 4 27 2 4
4. Žabaři 4 25 2 4
5. Snejksové 4 24 4 12
6. Křížáci 4 22 4 12
7. LŠF 4 20 4 8
8. Křížaly 3 20 2 3
9. Křížky a kolečka 3 16 3 7
10. NINJA GO 2 20 2 0
11. Kočkoholky 2 16 4 6
12. Blondýnci 2 13 4 4
13. Je mi to jedno 2 12 2 0
14. Sluníčka 2 10 4 4
15. Alfa tým 0 8 4 0
16. Ceres 0 0 3 0

Začátek: 21. 11. 09:33

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
1. Pablo 8 4 Kočkoholky Zobrazit/Skrýt detail
2. Křížáci 2 10 Snejksové Zobrazit/Skrýt detail
3. Soví mlýny 5 7 LŠF Zobrazit/Skrýt detail
4. KDŠ 10 2 Sluníčka Zobrazit/Skrýt detail
5. Žabaři 9 3 Blondýnci Zobrazit/Skrýt detail
6. Je mi to jedno 8 4 Alfa tým Zobrazit/Skrýt detail
7. NINJA GO 12 0 Ceres Zobrazit/Skrýt detail
8. Křížaly 6 6 Křížky a kolečka Zobrazit/Skrýt detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Snejksové 4 22 0 8
2. KDŠ 4 20 0 6
3. Pablo 4 18 0 4
4. LŠF 4 15 0 4
5. Soví mlýny 2 17 0 0
6. NINJA GO 2 16 0 0
7. Kočkoholky 2 14 0 2
8. Žabaři 2 13 0 0
9. Sluníčka 2 10 0 4
10. Křížáci 2 10 0 4
11. Je mi to jedno 2 8 0 0
12. Křížaly 1 8 0 1
13. Křížky a kolečka 1 8 0 1
14. Alfa tým 0 8 0 0
15. Blondýnci 0 5 0 0
16. Ceres 0 0 0 0

Začátek: 21. 11. 08:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
1. Kočkoholky 10 2 Křížaly Zobrazit/Skrýt detail
2. Žabaři 4 8 Křížáci Zobrazit/Skrýt detail
3. Blondýnci 2 10 Pablo Zobrazit/Skrýt detail
4. Ceres 0 12 Soví mlýny Zobrazit/Skrýt detail
5. Alfa tým 4 8 LŠF Zobrazit/Skrýt detail
6. Křížky a kolečka 2 10 KDŠ Zobrazit/Skrýt detail
7. Snejksové 12 0 Je mi to jedno Zobrazit/Skrýt detail
8. Sluníčka 8 4 NINJA GO Zobrazit/Skrýt detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Snejksové 2 12 0 0
2. Soví mlýny 2 12 0 0
3. Kočkoholky 2 10 0 0
4. KDŠ 2 10 0 0
5. Pablo 2 10 0 0
6. Sluníčka 2 8 0 0
7. Křížáci 2 8 0 0
8. LŠF 2 8 0 0
9. Alfa tým 0 4 0 0
10. Žabaři 0 4 0 0
11. NINJA GO 0 4 0 0
12. Křížaly 0 2 0 0
13. Blondýnci 0 2 0 0
14. Křížky a kolečka 0 2 0 0
15. Je mi to jedno 0 0 0 0
16. Ceres 0 0 0 0