Školní kola

I letos mají školy možnost pořádat školní turnaje. Letošní ročník nemá žádné omezení na počet týmů za školu. Velká část soutěže bude online, proto jsme se rozhodli zachovat co nejvíce z offline světa. Zároveň žáci mohou získat organizační schopnosti!

Naplánovali jsme workshop v Praze (Impact hub, 3. 10. od 14:00), na který může každá škola poslat jednoho nebo dva studenty, které vyškolíme a předáme jim naše zkušenosti s organizováním a managementem. V rámci workshopu jim i poradíme, jak organizovat konkrétně pIšQworky, co dělat a čemu se vyhnout. 

Byli bychom pak rádi, aby právě tito studenti zorganizovali na svojí škole školní kolo a svoje nově nabyté zkušenosti rovnou otestovali. Samozřejmě víme, že ne každý má do Prahy krátkou cestu, a tak máme připravený i termín na 3 online workshopy, které jsou naplánované na 29. 9., 6. 10. a 7. 10. vždy od 16:00. Pro školní kola jsme v harmonogramu letošního ročníku vymezili prostor mezi 1. a 14. říjnem, kde se nebudou s ničím jiným křížit.

Pokud mají studenti ve vaší škole zájem o školní kolo, ale nemohou se na naše workshopy dostavit, pak nám napište. Domluvíme se na tom, že na vaši školu vyšleme některého z našich organizátorů, který vám pomůže kolo zorganizovat. Přirozeně vám nikdo nebrání si kolo zorganizovat zcela bez nás. Proč ale nenabídnout studentům novou zkušenost?

 

Přihlášení