Školní kola

I letos mají školy možnost pořádat školní turnaje. Letošní ročník nemá žádné omezení na počet týmů za školu. Velká část soutěže bude online, proto jsme se rozhodli zachovat co nejvíce z offline světa. Zároveň žáci mohou získat organizační schopnosti!

Naplánovali jsme workshop v Praze (Impact hub, 3. 10. od 14:00), na který může každá škola poslat jednoho nebo dva studenty, které vyškolíme a předáme jim naše zkušenosti s organizováním a managementem. V rámci workshopu jim i poradíme, jak organizovat konkrétně pIšQworky, co dělat a čemu se vyhnout. 

Byli bychom pak rádi, aby právě tito studenti zorganizovali na svojí škole školní kolo a svoje nově nabyté zkušenosti rovnou otestovali. Samozřejmě víme, že ne každý má do Prahy krátkou cestu, a tak máme připravený i termín na 3 online workshopy, které jsou naplánované na 29. 9., 6. 10. a 7. 10. vždy v odpoledních hodinách. Pro školní kola jsme v harmonogramu letošního ročníku vymezili prostor mezi 1. a 14. říjnem, kde se nebudou s ničím jiným křížit.

Pokud mají studenti ve vaší škole zájem o školní kolo, ale nemohou se na naše workshopy dostavit, pak nám napište. Domluvíme se na tom, že na vaši školu vyšleme některého z našich organizátorů, který vám pomůže kolo zorganizovat. Přirozeně vám nikdo nebrání si kolo zorganizovat zcela bez nás. Proč ale nenabídnout studentům novou zkušenost?

P.S. Není třeba se přihlašovat na více workshopů, po obsahové stránce jsou všeny téměř totožné.

Přihlášení

Přihlašování ještě nezačalo nebo již skončilo.