Dej soupeři X.O.!

O projektu

Soutěž pIšQworky je jedním z projektů spolku Student Cyber Games, který již od roku 2003 propojuje školu se zábavou pomocí studentských soutěží. Tomu také napovídá motto spolku, které zní „Hra školou“ a SCG se jím řídí při organizování svých akcí.

V čem jsou pIšQworky odlišné oproti jiným soutěžím je, že není potřeba žádných dřívějších znalostí ani výborných známek. Pravidla jsou jednoduchá a vyhrát může každý, kdo ukáže schopnost pracovat v týmu a logicky myslet.

Hlavním cílem projektu pIšQworky je vzbudit v mladých lidech zdravé sebevědomí a podpořit jejich soutěživost, logické uvažování i trpělivost. Podobnou vizi má i soutěž Prezentiáda, další z projektů tohoto spolku, která chce studenty naučit prezentačním dovednostem, spolupráci v týmu, komunikačním schopnostem a dalším důležitým věcem pro pracovní i osobní život.

SCG je organizace plná mladých lidí, převážně studentů středních a vysokých škol. Na projektu pIšQworky jich pracuje přibližně padesát a mnozí jsou účastníky předchozích ročníků našich soutěží. Zájemci o spolupráci mohou napsat na knapp@scg.cz a připojit se k organizačnímu týmu. Práce na projektech SCG je skvělou příležitostí pro každého, kdo se chce něčemu přiučit, ať už je to IT, marketing, obchod nebo něco úplně jiného.