) XO

PIŠKVORÁCI se probojovali k vítězství ve Valašském Meziříčí

22.11.2019 | Tereza Buršová | Turnaje

22.11.2019 se konalo poslední oblastní kolo Zlínského kraje, konkrétně ve Valašském Meziříčí na Obchodní akademii a Vyšší odborné škole, Valašské Meziříčí.

Všech šest týmů se sešlo o půl 9 v budově Vyšší odborné školy. Celkem čtyři týmy reprezentovaly domácí Obchodní akademii a Vyšší odbornou školu, Valašské Meziříčí. Přijel však také tým z Kelče nebo Rožnova pod Radhoštěm.

Krátce po deváté ráno kapitáni rozlosovali skupiny a mohlo se začít. Souboje ve skupině A byly velice vyrovnané. Oba zápasy však prohrál domácí tým Kundráti. Podobně tomu bylo také ve skupině B, kde oba zápasy prohrál tým Hráči z Odborného učiliště Kelč.

Hry byly velice rychlé, a tak se před desátou začínalo hrát Play-off, do kterého se probojovaly tři domácí týmy a spolu s nimi také reprezentanti z Rožnova pod Radhoštěm, tým Rožnovské lopaty. Opět trvalo jen pár minut a věděli jsme, kdo se utká o post vítěze turnaj. Týmy Melmen a Piškvoráci se musely znovu střetnout. Avšak netrvalo dlouho a finále bylo u konce. Piškvoráci vybojovali prvenství a podívají se tak na krajský turnaj do Zlína.

O něco napínavější a delší byl zápas o třetí místo, ve kterém se utkali Rožnovské lopaty a Kolegové. Bramborou pozici nechtěl nikdo z nich, a tak se bili zuby nehty. Kolegové nakonec nezvládli boje proti týmu Rožnovské lopaty a skončili na čtvrtém místě.

1. místo Piškvoráci (Obchodní akademie a VOŠ, Valašské Meziříčí) ve složení: Daniel Měrka, Julie Skalíková, Ondřej Fiala, Radek Pšenica, Petr Janík
2. místo Melmen (Obchodní akademie a VOŠ, Valašské Meziříčí) ve složení: Lukáš Klvaňa, Zuzana Žemlová, Radovan Rusnyák, Erik Tyralík, Ondřej Kozák
3. místo Rožnovské lopaty (Střední škola zemědělská a přírodovědná, Rožnov pod Radhoštěm) ve složení: Adam Pobořil, Martin Strnadel, Josef Slovák, Denisa Chudějová, Petra Šlosárková
Přejít na detail turnaje