) XO

Tým Edustar 1 ovládl turnaj v Mostě

21.11.2019 | Filip Kaplan | Turnaje

Další turnaj v pIšQworkách se konal na Střední škole diplomacie a veřejné správy v Mostě. Tým Edustar 1 by mohl dojít až do velkého grandfinále!

Dne 21. 11. 2019 se uskutečnilo další kolo oblastního turnaje pIšQworek. Za zataženého a mračného rána se celkem 11 týmů sešlo na Střední škole diplomacie a veřejné správy. Týmy byly i přes klasické listopadové počasí velice dobře naladěné. Po úvodní prezentaci si kapitáni týmů vylosovali, v jaké skupině budou bojovat o postup do play off.

Jednoznačně největším favoritem turnaje byl po odehrání skupinové fáze tým Edustar 1, který neztratil ani bod.  Svou roli favorita posléze potvrdil i v průběhu vyřazovacích bojů. V semifinále se utkaly týmy Makrifajazdes, Autí, Marmiti a již zmiňovaný Edustar 1.

Po dlouhých a velice vyrovnaných zápasech si to o jediné postupové místo do krajského turnaje rozdaly týmy Edustar 1 a Autíci. Tomu předcházel zápas o třetí příčku. Bronzové medaile nakonec získal tým Marmiti ze SOŠ InterDACT.

Také finále bylo plné napínavých a urputných bojů. Druhé místo nakonec velice těsně obsadil tým Autící, také ze SOŠ InterDact. Z vítězství a postupu na krajský turnaj konaný v Ústí nad Labem se mohl radovat tým Edustar 1 ze Střední školy EDUCHEM.

 

Pořadí:

1. místo Edustar 1 (Střední škola EDUCHEM, a.s., Meziboří) ve složení: Zolbayar Tsogtbaatar, Pavel Lukáš, Michaela Lamačová, Marie Koutná, Petr Vitiska
2. místo Autíci (Střední odborná škola InterDACT s.r.o., Most) ve složení: Vlastimil Lastovka, Martin Čakvári, Jan Jánský, Tomáš Barták, Jakub Šťastný
3. místo Marmiti (Střední odborná škola InterDACT s.r.o., Most) ve složení: Jakub Koschull, David Mareček, Vojtěch Matuška, Adam Čapek, David Zmatlík
Přejít na detail turnaje