) XO

Vsetínské klání vyhráli opět MGSZŠVOŠZV

21.11.2019 | Vojtěch Beneš | Turnaje

Na gymnáziu a SŠZ a VOŠZ ve Vsetíně se odehrál oblastní turnaj pIšQworek. Vítězem se stal opět první tým domácí školy, tudíž na prvním místě zůstalo vše při starém.

 

S ohledem na technické problémy začal turnaj s menším zpožděním, nicméně soutěžící měli o to víc odpočinuté mozkové závity. Nastalo rozdělení 11 týmů do čtyř skupin a mohlo se jít na věc.

Atmosféra byla rušná. U soutěžících bylo vidět, jak jsou s nervy na pochodu. Celou tu vypjatou atmosféru pročísl křik hráče z chaoticky nazvaného týmu MGSZŠVOŠZV M, když zjistil, že jejich tým vyhrál 20:0 nad týmem Tužky, šťastnou náladu si s sebou odnesli i do play off. Dále křičely radostí i jiné týmy, když zjistily, že nemusí odcházet a mohou si o chvíli déle vychutnávat herní atmosféru.

O skvělé atmosféře svědčí i dojmy Veroniky Klimešové, pedagožky doprovázející své svěřence: "Užili jsme si to, děcka jsou nadšená, protože se poprvé probojovali tak daleko. Mockrát děkujeme za tuto akci."

V play off to už šlo ráz na ráz. Najednou zde byly již finálové boje. V čistě domácím finále hráli MGSZŠVOŠZV proti MGSZŠVOŠZV Q. Dva týmy z jedné školy se utkaly o první místo a bylo jasné, že i letos zůstane vítězný pohár "doma". Nakonec vyhrál tým MGSZŠVOŠZV.

 

Pořadí:

1. místo MGSZŠVOŠZV (Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr., Vsetín) ve složení: Pavel Budík, David Halmazňa, Leonard Jankovský, Filip Teleky, Tomáš Fojtík
2. místo MGSZŠVOŠZV Q (Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr., Vsetín) ve složení: Martina Ovesná, Tadeáš Mocek, Jáchym Pospíchal, Jiří Pniok, Petr Kunhart
3. místo :) (Základní škola INTEGRA, Vsetín) ve složení: Daniela Husová, Adam Kocůrek, Roman Orság, Matyáš Zajíček, Jáchym Surý
Přejít na detail turnaje