) XO

Tým "MAKAA" v Krnově zabodoval

15.11.2019 | Tereza Lovásová | Turnaje

Dne 15.11. 2019 se na Gymnáziu v Krnově pořádal tradiční oblastní turnaj v pIšQworkách. Celkem se zúčastnilo 7 týmů. Jeden tým turnaj bohužel vzdal předčasně, nicméně jsme si společně strávený den všichni užili.

Soutěžící byli z krnovských středních škol, a také se zúčastnila jedna základní škola z Města Albrechtic. Tyto nejmladší soutěžící se s konkurencí poprali velmi dobře. Na prvním místě s 12 body se umístil tým „MAKAA“ z Gymnázia Krnov. Druhé místo obsadil taktéž tým z Gymnázia Krnov – „NO COMMENT…“. Třetí místo patřilo střední průmyslové škole Krnov, týmu „Jen tak“. 
 Děkujeme všem zúčastněným za férovou hru a dobrý přístup, také Gymnáziu Krnov za možnost uspořádání turnaje. Gratulujeme postupujícím a přejeme jim mnoho dalších úspěšných her v kraji.

1. místo MAKAA (Gymnázium, Krnov) ve složení: Michal Juna, Adam Liberda, Michal Kašpařík, Adam Burda, Aneta Uvírová
2. místo NO COMMENT (Gymnázium, Krnov) ve složení: Tereza Goldmanová, Anna Zouharová, Eliška Repková, Hana Nevídalová, Jakub Tkáč
3. místo jen tak (Střední škola průmyslová, Krnov) ve složení: Marcel Sulek, Dominik Novák, Leopold Dehner, Lukáš Lazar, Vladislav Garba
Přejít na detail turnaje