) XO

D besd krů ewr jsou fakt best dneška

14.11.2019 | David Vávra | Turnaje

Dnes 14.11. proběhl ten nejrychlejší turnaj, který jsem kdy měl možnost organizovat. 11 týmu se utkalo mezi sebou a během 2 hodin byl známý vítěz. Kdo se jím stal?

Prezentace, rozdělení do skupin a hrálo se. 11 týmu bylo rozděleno do 4 skupin ale jedna byla výjimečná. Byly totiž jen 2 týmy ve skupině, Score a Piškvarky. Dnes šlo vidět, že všichni poctivě trénovali. Uběhla krátká doba a bylo rozhodnuto o tom kdo postupuje do pavouka.

Týmy usazeny u stolů a začaly hrát. Piškoti proti D Besd krů ewr. Piškvarky snědly mafiny. XOPolygrafka versus Polygrafka. Maťovci vyhráli nad Score a šlo se do semifinále, kde proti sobě nastoupily týmy D besd krů ewr a Piškvarky, Polygrafka a Maťovci. Ani tyto zápasy netrvaly nijak dlouho aby se vědělo, kdo bude bojovat o 1. a 2. místo. Co říct nikdo to nečekal, ale je tomu tak. D besd krů ewr to dokázali a usadily se na 1. místě. Na 2. místo se dostal tým Maťovci. 3.místo patřilo Piškvarkám a na stále krásnem 4.místě zakotvil tým Polygrafka.


Dnešní turnaj byl výborný a rychlý, už před 11 hodinou byl konec. Jen je velká škoda, že týmy Krtci, Senice 1 a Senice 2 se nedostaly do Play-off. Ukázali, že bojového ducha v sobě mají a doufám že se s nimi shledáme i příští rok opět zde na pIšQworkách.

A na konec patří velké díky SŠ Logistiky a chemie za pomoc na turnaji a vzkázat postupujícím týmům že se na ně těším opět zde na SŠ Logistiky a chemie 26.11 na Krajském kole.

1. místo Đ bezd krú ewr (Základní škola a Mateřská škola, Lutín) ve složení: Marek Koutný, Sára Endlicherová, Lukáš Dudek, Vojta Smička, Nela Hanzelová
2. místo Maťovci (Střední škola logistiky a chemie, Olomouc) ve složení: Jakub Koza, Pavel Drtil, Lucie Holčáková, Klára Zahradníčková, Matouš Feranec
3. místo Pyškvarky (Střední škola logistiky a chemie, Olomouc) ve složení: Marián Čopák, Jakub Šarman, Daniela Píšková, Jan Křížka, Jan Gartner
Přejít na detail turnaje