) XO

Na Biskupském gymnáziu zazářili Tic-Tac-Toe

11.11.2019 | Nela Zábojová | Turnaje

Aula Biskupského gymnázia v Hradci Králové se v pondělní ráno dne 11. 11. 2019 naplnila k prasknutí hned 16-ti týmy. Hradecké střední i základní školy vypustily do boje své nejlepší hráče.

Týmy byly s pomocí kapitánů rozlosovány do 4 skupin po 4 a hned po úvodní prezentaci a představení partnerů se mohlo začít. V play-off bylo místo vždy jen pro 2 týmy ze skupiny, a tak bylo vidět mnoho zadumaných výrazů na tvářích soutěžících.

Po třech odehraných kolech bylo všem jasné, že skupině A kralují týmy Tic-Tac-Toe a Úprkovy křížky s výsledky 6:0 a 4:2. Ve skupině B tomu tak bylo u týmů Krvavý kůň a ŠKWORÁCI, které předvedly výkon 4:2 a 6:0. Nejinak se vedlo ve skupině C týmům No name 2 a Habrmaňáci XOXO s výsledky 3:3 a 5:1. Do play-off  se ze skupiny D probojovaly též týmy PK Nugátový koblížek a Co se našlo se svými 5:1 a 4:2.

Po odchodu 8 týmů mohlo započít play-off, které rozhodlo o prvních třech týmech postupujících do krajského kola. V prvním zápasa čtvrtfinále zvítězil tým Tic-Tac-Toe, zatímco Krvavý kůň bohužel odcválal s výsledkem 6:14. Dalším postupujícím týmem byl Co se našlo, kteří se zřejmě našli v hraní piškvorek, domů proto museli odejít Habrmaňáci XOXO s výsledkem 8:12.  ŠKWORÁCI se dostali dále a Úprkovy křížky to vzaly úprkem domů s výsledkem 6:14. Poslední boj vyhrál tým PK Nugátový koblížek a No name 2 se museli jít pojmenovat s výsledkem 6:14.

O 3. místo se porvaly týmy ŠKWORÁCI a Co se našlo, kteří ztratili nalezené a usidlili se na 4. místě. 

Posledním napínavým zápasem mezi Tic-Tac-Toe a PK Nugátový koblížek bylo i přes nepochybně sladký název týmu rozhodnuto, že Tic-Tac-Toe jsou absolutními vítězi a 1. místo tedy připadá jim. 

 

Pořadí:

1. místo Tic-Tac-Toe (Biskupské gymnázium, círk. ZŠ, MŠ a ZUŠ, Hradec Králové) ve složení: Dominik Belza, Jan Ležík, Kateřina Marešová, Vojta Vilímek, Klára Hrdličková
2. místo PK Nugátový koblížek (Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové) ve složení: Radim Lorenc, Jonáš Veselka, Lukáš Novotný, Míša Králová, Jan Kasal
3. místo ŠKWORÁCI (SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové) ve složení: Ondřej Lukeš, Lam Le, Michal Šanovec, Barbora Brchelová, Tomáš Pelák
Přejít na detail turnaje