Že dáš 5 v řadě? My zvládneme 10!

IziWin v Trutnově potvrdili své jméno ukořistěním prvního místa

14 týmů zběsile soupeřících o postup do kraje, taková show nás čekala v pondělí 13. listopadu na SPŠ v Trutnově.  

Zahájení turnaje proběhlo již tradičně v přátelské atmosféře. Mohli jsme si tedy oddechnout a po rozlosování zahájit první část skupinových kol. Všichni se po celou dobu turnaje náramně bavili, ať už na svůj či kamarádův účet, a užívali si uvolnění z povinné školní docházky. Všichni se snažili vyhrát, a tak po úplně celou dobu hry ve skupinách nebyl ve třídách klid. Žáci se mezi sebou často vzájemně znali, tudíž bylo popichování zcela očekávanou záležitostí. A to jak mezi týmy, tak mezi hráči ve stejných týmech. Všeobecně panovala velmi uvolněná atmosféra podpořena magickou silou pendreků. Ty opět slavily náramný úspěch.

Ve chvíli, kdy se 8 týmů prokousalo do play-off, se ovšem přístup všech ke hře změnil. Uvolněná nálada zmizela a vystřídalo ji napětí a nervozita, zda postoupí dále či nikoli. Každý se najednou snažil dostat ze sebe to nejlepší a probojovat se se svým týmem co nejdál. Nejvíce napínavá hra byla mezi čtyřmi týmy, když se rozhodovalo o tom, kdo bude soupeřit o první místo, a kdo nakonec o místo třetí. Některé hry bylo dokonce nutno rozhodnout rozstřelem. Dalším velice zajímavým momentem byl souboj o první a druhé místo. Všichni posbírali veškeré zbývající síly, aby si mohli sáhnout na pohár. A podle toho se vyvíjela i jejich hra.

Nakonec první tři místa vypadala takto:

1. místo: IziWin (SPŠ Trutnov) ve složení: Tomáš Hejna, Honza Bartoníček, Ondřej Horák, Roman Benecký, Cyril Kresan

2. místo: Action Pig Carl (SPŠ Trutnov) ve složení: Sofie Černá, Jan Jorka, Václav Jíra, Jan Prosa, Marek Weinlt

3. místo: Nocounterplay (SPŠ Trutnov) ve složení: Pavel Meliš, Tomáš Vaněk, Jakub Hospodka, Jiří Stefanidis, Kryštof Havrda

 

Fotogalerie na Facebooku