Harmonogram

  • 21. 10. Uzávěrka přihlášek

  • 24. 10. Začátek oblastních kol

  • 11. 11. Konec oblastních kol

  • 14. 11. Začátek krajských kol

  • 18. 11. Konec krajských kol

  • 25. 11. Finále


Pozvánky na jednotlivé turnaje najdete v jejich detailních informacích.

Oblastní turnaje

24. 10.  Ústecký Podbořany - Gymnázium a SOŠ, Podbořany
24. 10.  Praha PRAHA 10 - SPŠ elektrotechnická
24. 10.  Jihomoravský Břeclav - SPŠ Edvarda Beneše a OA Břeclav
24. 10.  Zlínský UHERSKÉ HRADIŠTĚ - SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
24. 10.  Olomoucký Přerov - Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov
24. 10.  Zlínský Vsetín - Masarykovo gymnázium z SŠ zdravotnická a VOŠ zdravotnická
24. 10.  Moravskoslezský OSTRAVA - PORUBA - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
24. 10.  Královéhradecký HRADEC KRÁLOVÉ - Gymnázium J. K. Tyla
25. 10.  Moravskoslezský OSTRAVA - ZÁBŘEH - Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a
25. 10.  Moravskoslezský Ostrava - SPŠ elektrotechniky a informatiky
25. 10.  Olomoucký Prostějov - Gymnázium Jiřího Wolkera
25. 10.  Plzeňský Plzeň - Gymnázium Plzeň
25. 10.  Středočeský Sedlčany - Gymnázium a SOŠ ekonomická
25. 10.  Jihomoravský Brno - Gymnázium, Brno, Slovanské náměstí
25. 10.  Zlínský VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - OA a VOŠ Valašské Meziříčí
25. 10.  Zlínský Zlín - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
25. 10.  Banskobystrický Banská Bystrica - Gymnázium J.G.T.
25. 10.  Karlovarský Sokolov - Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum
27. 10.  Košický Košice-juh - Gymnázium Košice-juh
31. 10.  Ústecký Chomutov - Gymnázium Chomutov
31. 10.  Praha PRAHA 5 - Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
01. 11.  Královéhradecký HRADEC KRÁLOVÉ - Biskupské gym. Bohuslava Balbína a ZŠ a MŠ Jana Pavla II.
01. 11.  Praha Praha 7 - Gymnázium Nad Štolou
01. 11.  Plzeňský Plzeň - Gymnázium Luďka Pika
01. 11.  Karlovarský KARLOVY VARY - SOŠ pedagogická, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary
01. 11.  Jihočeský Strakonice - Gymnázium Strakonice
02. 11.  Zlínský Kroměříž - OA Kroměříž
02. 11.  Ústecký Most - VOŠ ekonom., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ, Most
02. 11.  Olomoucký Šumperk - SVČ Doris - Komín
02. 11.  Jihomoravský Hodonín - Gymnázium, OA a JŠ Hodonín
02. 11.  Jihomoravský Brno - Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
02. 11.  Jihočeský Písek - ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek
02. 11.  Středočeský Beroun - Gymnázium Joachima Barranda
02. 11.  Trenčiansky Trenčín - SOŠ obchodu a služieb
03. 11.  Moravskoslezský NOVÝ JIČÍN - Gymnázium a SOŠ, Nový Jičín
03. 11.  Praha PRAHA 1 - Gymnázium Jana Nerudy
03. 11.  Jihomoravský Brno - Gymnázium, Brno, Vídeňská
03. 11.  Moravskoslezský HAVÍŘOV - MĚSTO - Gymnázium Havířov
03. 11.  Vysočina HAVLÍČKŮV BROD - SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně
03. 11.  Praha Praha 10 - BANKOVNÍ AKADEMIE - Gymnázium, SOŠ a VOŠ, a.s.
03. 11.  Královéhradecký RYCHNOV N. KNĚŽNOU - Gymnázium Františka Martina Pelcla
03. 11.  Středočeský Příbram - Gymnázium pod Svatou horou
03. 11.  Liberecký ČESKÁ LÍPA - Gymnázium Česká Lípa
03. 11.  Pardubický Ústí nad Orlicí - DDM Ústí nad Orlicí
03. 11.  Nitriansky Levice - Stredná odborná škola
04. 11.  Moravskoslezský Krnov - Gymnázium, Krnov
04. 11.  Moravskoslezský Opava - Slezské gymnázium Opava
04. 11.  Praha PRAHA 4 - Gymnázium Budějovická
04. 11.  Vysočina Jihlava - Gymnázium Jihlava
04. 11.  Vysočina ŽĎÁR N. SÁZAVOU - Gymnázium Žďár nad Sázavou
04. 11.  Liberecký Liberec - Gymnázium F. X. Šaldy
04. 11.  Karlovarský Cheb - Gymnázium Cheb
04. 11.  Jihočeský Tábor - SŠ spojů a informatiky
04. 11.  Středočeský Mladá Boleslav - SPŠ Mladá Boleslav
04. 11.  Jihomoravský Blansko - Gymnázium Blansko
04. 11.  Středočeský KUTNÁ HORA - VOŠ, SPŠ a Jazyková škola s právem SJZ
04. 11.  Ústecký Děčín - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín
04. 11.  Moravskoslezský Bruntál - Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
04. 11.  Pardubický Svitavy - Gymnázium a JŠ Svitavy
04. 11.  Žilinský Žilina - Súkr. obchodná akadémia
04. 11.  Prešovský Poprad - Súkromná stredná odborná škola
07. 11.  Olomoucký LIPNÍK N. BEČVOU - SŠ elektrotechnická
07. 11.  Jihomoravský Znojmo - Gymnázium Dr. Karla Polesného
07. 11.  Ústecký Ústí nad Labem - Severní Terasa - Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem
07. 11.  Královéhradecký Trutnov - SPŠ Trutnov
07. 11.  Plzeňský Klatovy - Gymnázium Jaroslava Vrchlického
07. 11.  Pardubický Chrudim - Gymnázium Josefa Ressela
07. 11.  Pardubický Chrudim - SOŠ a SOU obchodu a služeb
07. 11.  Bratislavský Bratislava-Petržalka - Súkr. gymnázium Mercury
08. 11.  Zlínský UHERSKÉ HRADIŠTĚ - SŠ MESIT, o. p. s.
08. 11.  Liberecký Liberec - SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ
08. 11.  Středočeský Rakovník - Gymnázium Zikmunda Wintra
08. 11.  Jihomoravský Vyškov - Gymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov
08. 11.  Žilinský Žilina - Obchodná akadémia
08. 11.  Prešovský Prešov - Stredná zdravotnícka škola sv. Bazila Velkého
08. 11.  Karlovarský Ostrov - SPŠ Ostrov
09. 11.  Královéhradecký NOVÁ PAKA - Gymnázium a SOŠ pedagogická
09. 11.  Ústecký Teplice - Gymnázium Teplice
09. 11.  Praha Praha 1 - VOŠ a SPŠ Dopravní Masná
09. 11.  Olomoucký Olomouc - VOŠ a SPŠ elektrotechnická
09. 11.  Liberecký Turnov - SZŠ Turnov
10. 11.  Moravskoslezský Opava - Mendelovo gymnázium Opava
10. 11.  Olomoucký Zábřeh - Gymnázium Zábřeh
10. 11.  Vysočina Třebíč - Katolické gymnázium Třebíč
10. 11.  Jihočeský ČESKÉ BUDĚJOVICE - OA České Budějovice
10. 11.  Středočeský Kladno - Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše
10. 11.  Jihomoravský Brno - OA, SOŠ knihovnická a VOŠ Brno
10. 11.  Košický Košice-Staré Mesto - Gymnázium sv. T. Akvinského
11. 11.  Moravskoslezský FRÝDEK MÍSTEK - PrimMat - Soukromá SŠ podnikatelská
11. 11.  Královéhradecký Náchod - Jiráskovo gymnázium
11. 11.  Pardubický Pardubice - Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
11. 11.  Plzeňský Plzeň - Obchodní akademie
11. 11.  Jihočeský JINDŘICHŮV HRADEC - SOŠ a SOU, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478
11. 11.  Olomoucký Olomouc - SŠ logistiky a chemie
11. 11.  Jihočeský ČESKÉ BUDĚJOVICE - Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23
11. 11.  Ústecký Ústí nad Labem - Severní Terasa - Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem
11. 11.  Vysočina Pelhřimov - Gymnázium Pelhřimov
11. 11.  Liberecký Semily - Gymnázium Ivana Olbrachta

Grandfinále

25. 11.  Jihomoravský Brno - Masarykova univerzita - Fakulta sociálních studií